Ana Sayfa Emlak Denizli Saray...

Denizli Sarayköy’de 3 Arsa İhale ile Satışa Çıktı!

Şehircilik faaliyetleri ve ekonomik fırsatlar açısından oldukça gelişmiş olan ve hızlı bir şekilde gelişmeye devam eden Denizli, özelleşmiş binalarda halka sunulan pek çok hizmetten de faydalanıyor. Çeşitli spor tesisleri ve diğer sosyal tesis sayısı ile çevre illerden pek çok kişinin gıpta ile baktığı şehir, ayrıca tatil şehirlerine olan yakınlığı sebebi ile de pek çok kişi tarafından yaşanmak için tercih ediliyor.

Denizli’nin en yoğun nüfusa sahip olan ve en çok tercih edilen ilçelerinden bir tanesi olan Sarayköy’den geçtiğimiz günlerde sıcak bir açıklama geldi. Yapılan açıklama, özellikle bölgede gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen kişiler tarafından heyecan ile karşılandı. Yeni emlak konut projelerine her zaman açık olan ve bunun için pek çok arsaya sahip olan Denizli’nin Sarayköy Belediyesi’nde üç arsa daha açığa çıktı. Bu üç arsa da belediyenin kamusal mülkü olarak kayıtlarda.

Gayrimenkul yatırımcılarına çeşitli kurallar dahilinde satılması planlanan bu üç arsanın ihalelerinin en kısa sürede başlanması bekleniyor. Bölgede gerçekleşen yeni emlak konut projeleri ile birlikte bölgenin emlak kontu değerleri o kadar hızlı arttı ki, yeni yatırımcılar için Denizli’nin Sarayköy ilçesi adeta bir yatırım cenneti halini aldı. Flatfy Aralık 2018 ayı gayrimenkul satış fiyatı tablosunda sıralamaya giremeyen Denizli’nin istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ettiği takdirde 2019’un ortalarına doğru hızlı bir yükseliş yaşayacağı tahminler arasında.   

Denizli satılık daireler arayanlar için seçeneklerini arttıracak olan gayrimenkul projelerinin bir kısmının, bu üç arsada devam etmesi bekleniyor. Genel olarak ihaleye katılacak olan özel şirketlerin ismi belli oldu. Ne var ki bu isimler resmi olarak açıklanmadı.

Bursa Gemlik Cihatlı Konutları Temeli Atıldı!

Bursa’nın en gelişmiş ilçelerinden bir tanesi olan Gemlik’te, emlak konut değerlerini gittikçe daha çok arttıran o projenin 3. Etap temeli atıldı. Yetkililer tarafından başlatılan temel atma töreninde oldukça renkli anlar yaşandı. Bursa’nın gelişmiş ve son derece nezih yaşam ortamına sahip olan Gemlik ilçesinde, en gözde konut projelerinden bir tanesi Cihatlı konut projesi idi. Cihatlı’da gerçekleşen toplam 2 etaplık inşaatlara bir yenisi daha eklendi ve bir yaşam alanı olarak gittikçe genişleyen Cihatlı’nın 3. Etabı da inşa edilmeye başlandı.

Hem Bursa’nın iç bölgelerinden hem de bu ilin çevre illerinden pek çok kişi, Cihatlı bölgesinde yaşamak için belli dönemlerde göç ediyorlar. Gelişmiş ve modern bir şehir havasına sahip olan Gemlik’te siz de satılık daire arıyorsanız hem yatırım aramalarınız hem de yaşama amacı ile aramalarınız için Flatfy üzerinden Bursa satılık daire araması yapabilirsiniz. Flatfy üzerinden yapacağınız bu aramalarda tek bir sayfada, bölgedeki ilanların tamamını görüntüleyebildiğinizden dolayı oldukça pratik bir fizibilite süreci gerçekleştirmiş olacaksınız. En kısa zamanda hem en doğru yatırım nesnenize karar vermek hem de tüm fiyat aralıklarından haberdar olmak için aramanızı yapmayı unutmayın.

Gittikçe emlak konut değerlerinde artış yaşanan Bursa’nın, Türkiye’de emlak konut fiyat ortalaması en yüksek olan şehirlerden bir tanesi olduğunu söyleyebiliriz. Aşağıda gördüğünüz Flatfy raporunda da 2018 Aralık ortalamasına göre yaklaşık 280 ila 290 bin Tl arasında değişen bir konut fiyat ortalamasına sahiptir.

Siz de Bursa’nın Gemlik ilçesindeki en uygun fiyatlı ve avantajlı Bursa satılık daire fırsatları için en kısa zamanda aramanızı yaparak ilan sahibi ile görüşmeyi unutmayın!