Ana sayfa KULLANIM KOŞULLARI

KULLANIM KOŞULLARI

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren kanalfinans.com yöneticileri tarafından ilan edilen kurallara uyacağınızı garanti etmiş olursunuz.

Sermaye Piyasası Kurulunun Seri: V, No: 55 “Yatırım Danışmanlığı Faaliyetine ve Bu Faaliyette Bulunacak Kurumlara İlişkin Esaslar Hakkında Tebliğ”i Uyarınca Yayımlanan Uyarı Notu:

Bu sitede yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

BİST isim ve logosu “Koruma Marka Belgesi” altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST’e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

Kanalfinans.com yöneticileri sitede yer alan her türlü bilgi, veri ve haberlerin doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti etmemektedir. Sitemizde sunulan üçüncü kişilerden alınan tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu da garanti edilmemektedir. Burada yer alan bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve/veya ilgili kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kâr yoksunluğundan manevi zararlardan ve her ne şekil ve surette olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı kanalfinans.com yöneticileri sorumlu tutulamaz.

Sitede yer alan ve kanalfinans.com yöneticileri tarafından üretilmiş veya satın alınmış bütün görüntü, bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, müzik vb. eserlerin mülkiyet ve mülkiyetten doğan telif hakları saklı tutulmaktadır. Belirtilen unsurlar, kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kullanılamaz. İzin alınmadan kanalfinans.com sitesine başka bir web sitesinin bağlantısı kurulamaz. “Uyar kaldır” veya benzeri ifadelerin bir sitede bulunuyor olması bu sitelerin kanalfinans.com sitesinden izinsiz alıntı yapmasını yasal kılmaz.

Sitede yer alan Getty Images’a ait görsellerin Getty Images’ ın anlaşması ve izni olmadan kullanılması, yeniden kullanılması, kopyalanması yasaktır.

Kanal Finans markası Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiş marka olup Kanal Finans markası altında yayınlanan içerik 5846 nolu Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na tabidir ve bu kanun kapsamında eser sayılır.