Ana Sayfa Reklamlar

Reklamlar

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. Size çabuk ulaşabilmemiz için lütfen telefon numaranızı bırakın. En kısa sürede verdiğiniz telefon numarasından sizinle irtibata geçilecektir.

Bu sitede yayınlanan Google reklamlarının içeriği site dışından gelmekte olup Kanalfinans.com sitesi yönetimi tarafından önceden görülüp onaylanmış bir içerik değildir. Reklamların içeriğini dikkate alırken muhakkak Sermaye Piyasası Kurulu’nun Seri V no:125 Kaldıraçlı alım satım işlemleri ve bu işlemleri gerçekleştirebilecek kurumlara ilişkin esaslar hakkında tebliğ’inde belirtilen çekincelere dikkat ediniz.

Kaldıraçlı alım satım işlemleri çok risklidir. Kaldıraç etkisi nedeniyle, düşük teminatla işlem yapmanın piyasada lehe çalışabileceği gibi aleyhe de çalışabileceği ve bu anlamda kaldıraç etkisinin tarafınıza yüksek kazançlar sağlayabileceği gibi yüksek zararlara da yol açabileceği ihtimali daima göz önünde bulundurulmalıdır. Ters fiyat hareketleri sonucunda yetkili kuruluşa yatırdığınız paranın tümünü kaybedebilirsiniz. Yüksek getiri vaatlerine itibar etmeyiniz.