Ana sayfa Eğitim Teknik Analiz...

Teknik Analiz Eğitimi 01 – Teknik Analizde Kullanılan Grafik Tipleri

Umut Gümülcineli ile Teknik Analize Giriş adlı eğitim serisinin bu ilk bölümünde grafik tipleri anlatılıyor.

100.000 TL Paranız Olsa Nasıl Yatırım Yapardınız? Sanal Para ile Deneyin!

Kanal Finans’ta ücretsiz olarak yararlanabileceğiz Umut Gümülcineli tarafından sunulan teknik analize giriş eğitimi 3 ana bölümden oluşmaktadır.

  1. Teknik Analiz Temel Bilgileri: Grafik tipleri, trendler, destek ve dirençler
  2. Teknik Analizde İndikatörler: İndikatörler nasıl kullanılır? Hangi indikatörler beraber kullanılır ya da beraber kullanımı sakıncalıdır. 4.-22. Bölümler arasında indikatör yani teknik göstergeleri
  3. Teknik Analizde Formasyonlar 23-31.bölümler arasında teknik formasyonları, kullanım ve özelliklerini

bulabilirsiniz. 32 bölümde otomotik alım-satım yöntemleri ve algoritmik trading konusunda bilgi verilmiştir.

İlk bölümünü izlediğiniz 32 Bölümlük Umut Gümülcineli ile Teknik Analiz Eğitimi – Teknik Analize Giriş eğitiminin tüm videolarını burada bulabilirsiniz.

Teknik Analiz ile ilgileniyor ve daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, Kanal Finans tam aradığınız yer. Sitemizde yer alan tamamı ücretsiz olan eğitim videolarında teknik analizin duayenleri sizi bekliyor. Halil Reçber, Ali Perşembe ve Ahmet Mergen teknik analizin püf noktalarını anlattı.

 

BAZI VİDEOLARIN SESİNİ DUYMAKTA PROBLEM YAŞAYAN İZLEYİCİLERİMİZİN DİKKATİNE

Kanalfinans’ta yayınlanan videolar stereo yani iki ya da daha fazla hoperlörlü sistemlere göre hazırlanmıştır. Eski tip bilgisayarlardan ya da laptoplardan izlendiğinde videoda ses olmadığından değil ikili ses kanalı bilgisayar tarafından teke indirildiğinde kayıp yaşandığından duyulmamaktadır.

Bu problemi ortadan kaldırmak için bilgisayarınızın kulaklık çıkışına basit bir kulaklık takarak videoları izlemeniz tavsiye olunur.

Saygılarımızla

Kanal Finans

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here