Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Açıklanan Şir...

Açıklanan Şirket Karları, 2Ç19 Tüm Bilançolar Listesi

Aşağıdaki tabloda 2Ç19 mali sonuçlarını açıklamış şirketlerin FAVÖK ve net kar rakamlarını ile bu rakamların yıllık ve çeyreksel bazda değişimlerine ait yüzdeleri bulabilirsiniz. Dilerseniz üzerinde link olan hisse kodlarından hissenin kendi sayfasına giderek şirketlerin finansal sonuçları ile ilgili ayrıntılı değerlendirmeleri hisse analiz ve yorumları okuyabilirsiniz. 16.08.2019

100.000 TL Paranız Olsa Nasıl Yatırım Yapardınız? Sanal Para ile Deneyin!

Açıklanan 2Ç19 Şirket Bilançoları

   Net KarıFAVÖK
Şirket adıKoduTarih2Ç19% Değ.2Ç19% Değ.
Aciselsan Acipayam SelulozACSEL8.8.195398%149%
Adel KalemcilikADEL9.8.19-3a.d.22-33%
AdeseADESE25.7.1929a.d.-18a.d.
Anadolu Efes BiracilikAEFES7.8.19430895%1.44366%
Afyon CimentoAFYON1.8.19-15a.d.2-92%
Atakule G.M.Y.O.AGYO9.8.191a.d.2a.d.
AkbankAKBNK25.7.191.278-20%  
AkcansaAKCNS6.8.196-91%75-40%
Ak EnerjiAKENR8.8.19-116-74%168147%
Akfen G.M.Y.O.AKFGY7.8.1927a.d.79386%
AksigortaAKGRT31.7.1990101%  
Akdeniz Guvenlik HizmetleriAKGUV9.8.192452%0370%
Akmerkez G.M.Y.O.AKMGY8.8.1919-15%20-10%
AksaAKSA8.8.197351%144-15%
Aksa EnerjiAKSEN8.8.19571347%39366%
Akis G.M.Y.O.AKSGY8.8.19272-44%7318%
Aksu EnerjiAKSUE6.8.190-96%3130%
Alarko HoldingALARK9.8.19167a.d.95139%
Albaraka Turk Katilim BankasiALBRK31.7.1923-77%  
Alarko CarrierALCAR8.8.192-87%-1a.d.
Alcatel TeletasALCTL8.8.19-6a.d.20-39%
Alarko G.M.Y.O.ALGYO8.8.1924-74%464%
Alkim KagitALKA8.8.1912-8%166%
Alkim KimyaALKIM8.8.193248%4629%
Anadolu CamANACM27.7.19155-6%26541%
Anel ElektrikANELE9.8.19-2a.d.-8a.d.
Anadolu Hayat Emek.ANHYT30.7.197011%  
Anadolu SigortaANSGR31.7.1910567%  
ArcelikARCLK29.7.1921952%90866%
Arena BilgisayarARENA1.8.193a.d.14109%
Armada BilgisayarARMDA8.8.191a.d.10-7%
AselsanASELS6.8.1970419%55232%
Anadolu IsuzuASUZU8.8.19-1-91%3618%
Ata G.M.Y.O.ATAGY30.7.19-4a.d.0-92%
Akin TekstilATEKS8.8.193a.d.11652%
Atlas Y.O.ATLAS22.7.192a.d.2a.d.
Avrasya G.M.Y.O.AVGYO17.7.196500%237%
Avrupa Yatirim HoldingAVHOL9.8.19    
Avivasa EmeklilikAVISA5.8.195920%  
Avod GidaAVOD15.8.194a.d.7388%
Altinyunus CesmeAYCES7.8.19-2-36%2a.d.
Ayes Celik HasirAYES9.8.19    
AygazAYGAZ7.8.19121-19%70-38%
BagfasBAGFS9.8.1929a.d.51683%
Bak AmbalajBAKAB8.8.194-54%13-31%
BanvitBANVT9.8.19124260%244120%
Bastas Baskent CimentoBASCM9.8.19-2a.d.  
Beyaz Filo Oto KiralamaBEYAZ9.8.19    
Bosch Fren SistemleriBFREN30.7.19811%1179%
Bim Birlesik MagazalarBIMAS6.8.1934718%84792%
Ral Yatirim HoldingRALYH8.8.190-88%0a.d.
Bizim Toptan Satis MagazalariBIZIM6.8.19741%70120%
Bilici YatirimBLCYT5.8.19956%198%
Bomonti ElektrikBMELK29.7.19    
Bantas Bandirma AmbalajBNTAS6.8.194188%35%
Bolu CimentoBOLUC9.8.19-8a.d.13-74%
BossaBOSSA2.8.197220%34-12%
BrisaBRISA6.8.191963%14036%
Birko Birlesik Koyunlulular MensucatBRKO9.8.191a.d.0-83%
Borusan BoruBRSAN6.8.197014%12917%
Borusan Yat. Paz.BRYAT8.8.1919-43%  
Batisoke CimentoBSOKE9.8.19-52a.d.-5a.d.
Bursa CimentoBUCIM8.8.198-68%20-63%
Burcelik VanaBURVA9.8.190-98%184%
Coca Cola İçecekCCOLA7.8.19411122%87136%
   Net KarıFAVÖK
Şirket adıKodu 2Ç19% Değ.2Ç19% Değ.
Celik HalatCELHA8.8.19-1a.d.8-41%
Cemas DokumCEMAS9.8.1914a.d.693%
CemtasCEMTS5.8.1924-26%26-29%
CimsaCIMSA6.8.195-94%85-36%
CelebiCLEBI9.8.1923-52%10320%
Doktas DokumculukDOKTA9.8.193526%50-18%
Cosmos Yatirim HoldingCOSMO7.8.191428%275%
Creditwest FaktoringCRDFA9.8.195-12%  
CarrefoursaCRFSA6.8.19-100a.d.1317575%
Cuhadaroglu MetalCUSAN9.8.197a.d.10a.d.
Dagi Yatirim HoldingDAGHL8.8.190-88%  
Dagi GiyimDAGI8.8.192a.d.8344%
Denizli CamDENCM26.7.190a.d.5130%
Denge Yatirim HoldingDENGE9.8.19    
DenizbankDENIZ29.7.19308-56%  
DerimodDERIM8.8.19-5a.d.0a.d.
DesaDESA2.8.192a.d.19349%
Despec BilgisayarDESPC8.8.193-44%323%
Datagate BilgisayarDGATE8.8.19761%664%
Dogus G.M.Y.O.DGGYO7.8.19-19-62%3282%
Dogtas Kelebek MobilyaDGKLB9.8.19-9-55%33840%
Ditas DoganDITAS8.8.191-54%2-42%
Demisas DokumDMSAS9.8.194-52%9-22%
Dogan Burda RizzoliDOBUR7.8.190a.d.0a.d.
DogusanDOGUB7.8.19-164%-192%
Dogan HoldingDOHOL10.8.19222-94%183-5%
Duran Dogan Basim Ve AmbalajDURDO9.8.1932374%1049%
Dyo BoyaDYOBY9.8.1915a.d.5910%
Deniz G.M.Y.O.DZGYO25.7.190a.d.120%
Metro Yatirim OrtakligiMTRYO23.7.192a.d.2a.d.
Eczacibasi IlacECILC7.8.19110-10%1851%
Eczacibasi YatirimECZYT8.8.19649%-1-10%
Edip Gayrimenkul YatirimEDIP8.8.19-14-49%915%
Egeli & Co. Yatirim HoldingEGCYH9.8.19-1-63%072%
Ege EndustriEGEEN9.8.1966-7%8970%
Ege GubreEGGUB31.7.1917835%3084%
Egeli&Co Enerji YatirimEGCEY9.8.190a.d.0-29%
Ege SeramikEGSER8.8.195-76%14-52%
Emlak G.M.Y.O.EKGYO9.8.1930817%37627%
Ekiz Yag Ve SabunEKIZ9.8.19-1-17%0-21%
Eminis AmbalajEMNIS9.8.19-2-76%0a.d.
Enerjisa EnerjiENJSA6.8.19161-37%1.03316%
Enka InsaatENKAI8.8.191.084a.d.623-18%
ErbosanERBOS7.8.192670%2526%
Eregli Demir CelikEREGL8.8.191.308-14%1.739-19%
Ersu GidaERSU9.8.1921384%0293%
Escort ComputerESCOM14.8.19-32a.d.0-10%
Etiler GidaETILR31.7.193883%0a.d.
Euro Trend Y.O.ETYAT30.7.194a.d.4a.d.
Euro Yatirim HoldingEUHOL8.8.191-63%0a.d.
Euro Kapital Y.O.EUKYO30.7.194a.d.4a.d.
Euro Yat. Ort.EUYO30.7.194a.d.4a.d.
Qnb Finans Finansal KiralamaQNBFL23.7.1927-23%  
Qnb FinansbankQNBFB30.7.196487%  
Flap Kongre Toplanti HizmetleriFLAP9.8.1911000%2-36%
F-M Izmit PistonFMIZP8.8.1985%848%
Fonet Bilgi TeknolojileriFONET8.8.1931061%5128%
Frigo Pak GidaFRIGO8.8.194a.d.6261%
Ford OtosanFROTO2.8.19410-16%7873%
Garanti BankasiGARAN30.7.191.9110%  
Garanti FaktoringGARFA26.7.197307%  
Hub Girisim Sermayesi Yatirim OrtakligiHUBVC29.7.190-56%  
Gedik YatirimGEDIK6.8.1919969%-6a.d.
Gediz AmbalajGEDZA9.8.194-2%533%
GentasGENTS9.8.199-36%14-47%
   Net KarıFAVÖK
ŞirketKodu 2Ç19% Değ.2Ç19% Değ.
Gersan ElektrikGEREL9.8.19-16a.d.1225%
Good-YearGOODY8.8.1935-37%8014%
Gozde Girisim Srmy. Y.O.GOZDE6.8.19-24-98%-6-23%
Garanti Y.O.GRNYO26.7.191a.d.1a.d.
Gsd DenizcilikGSDDE9.8.19-2a.d.2-72%
Gubre FabrikalariGUBRF9.8.19-11-62%106-4%
Gunes SigortaGUSGR2.8.1963238%  
Gedik Yatirim HoldingGYHOL29.7.193258%5246%
Halk BankasiHALKB8.8.19310-72%  
Halk SigortaHALKS8.8.192227%  
Hateks Hatay TekstilHATEK15.8.19-2a.d.-1a.d.
Hedef Girisim Srmy. Y.O.HDFGS30.7.19-19a.d.-17a.d.
HektasHEKTS8.8.1925-14%6229%
Halk G.M.Y.O.HLGYO8.8.1913-45%14-45%
Hurriyet GazetecilikHURGZ8.8.19-20a.d.-14a.d.
Icbc Turkey BankICBCT22.7.193-90%  
Idealist G.M.Y.O.IDGYO29.7.190-18%05%
Isiklar Enerji Ve Yapi HoldingIEYHO9.8.19-4-17%8-14%
Ihlas Ev  AletleriIHEVA9.8.190-99%944%
Ihlas GazetecilikIHGZT9.8.19-258%23680%
IntemaINTEM7.8.19-7-25%4a.d.
Ipek Dogal Enerji KaynaklariIPEKE8.8.1910027%41150%
Is Bankasi (A)ISATR8.8.190-38%  
Is Bankasi (B)ISBTR8.8.190-38%  
Is Bankasi (C)ISCTR8.8.19951-38%  
Iskenderun Demir Ve CelikISDMR8.8.19948-16%1.048-24%
Is Finansal KiralamaISFIN29.7.1953109%  
Is Girisim Srmy. Y.O.ISGSY29.7.193a.d.3a.d.
Is G.M.Y.O.ISGYO31.7.19-12a.d.53-44%
Is YatirimISMEN31.7.19113144%162113%
Is Y.O.ISYAT31.7.1916475%16480%
Ittifak HoldingITTFH24.7.1917a.d.-28a.d.
Izmir FircaIZFAS9.8.19    
Izmir Demir CelikIZMDC9.8.19-146-10%-10a.d.
IzocamIZOCM1.8.19-3a.d.4-63%
Iz Hayvancilik Tarim Ve GidaIZTAR9.8.19    
Jantsa JantJANTS8.8.192787%2854%
KaplaminKAPLM9.8.190a.d.4-16%
Karel ElektronikKAREL9.8.19371231%6367%
Karsan OtomotivKARSN5.8.1940a.d.7143%
Katmerciler Arac Ustu EkipmanKATMR15.8.19-4a.d.2156%
Koc HoldingKCHOL8.8.191.4250%3.2193%
Kent GidaKENT9.8.1910-67%437%
Kiler G.M.Y.O.KLGYO9.8.19-1012702%8217%
Klimasan KlimaKLMSN9.8.19561207%5459%
Turkiye Kalkinma Ve Yatirim BankasiKLNMA5.8.19114209%  
Konfrut GidaKNFRT8.8.1912444%19110%
Konya CimentoKONYA9.8.19-2a.d.-6a.d.
Kordsa Teknik TekstilKORDS6.8.199831%21047%
Koza Anadolu MetalKOZAA8.8.1919028%41149%
Koza Altin IsletmeleriKOZAL8.8.1941416%41552%
Kapital Yatirim HoldingKPHOL5.8.1903%  
Kardemir (A)KRDMA6.8.1922-50%51-47%
Kardemir (B)KRDMB6.8.1911-50%26-47%
Kardemir (D)KRDMD6.8.1970-50%167-47%
Korfez G.M.Y.O.KRGYO7.8.196a.d.366%
Kron TelekomunikasyonKRONT7.8.192-42%480%
Karsu TekstilKRTEK8.8.1924890%102%
Kustur Kusadasi TurizmKSTUR29.7.19    
Lider FaktoringLIDFA9.8.190a.d.  
Link BilgisayarLINK8.8.191-37%154%
Logo YazilimLOGO31.7.192228%3427%
Marmaris AltinyunusMAALT29.7.19585%0-34%
Makina TakimMAKTK9.8.19117%5-11%
Idealist DanismanlikIDEAS1.8.19    
   Net KarıFAVÖK
ŞirketKodu 2Ç19% Değişim2Ç19% Değişim
Mega Polietilen KopukMEGAP30.7.19    
Merit TurizmMERIT30.7.19    
Merko GidaMERKO9.8.19-84%270%
Metal GayrimenkulMETAL9.8.19075%04%
Metro HoldingMETRO20.7.1927a.d.-1-9%
MigrosMGROS6.8.19-151-49%557136%
MilpaMIPAZ7.8.190-93%0-92%
Menderes TekstilMNDRS9.8.19-21-31%268%
Mardin CimentoMRDIN9.8.190a.d.3-69%
MarshallMRSHL6.8.1911a.d.14415%
Mistral G.M.Y.OMSGYO8.8.190-57%0-98%
Netas Telekom.NETAS8.8.19-67229%4654%
Nigbas Nigde BetonNIBAS7.8.19-1-85%0-86%
Nurol G.M.Y.O.NUGYO8.8.19-73-20%24198%
Nuh CimentoNUHCM9.8.19630%90-4%
OlmuksanOLMIP9.8.19-401622%-7a.d.
Orma Orman UrunleriORMA30.7.19    
Osmanli Yatirim Menkul DegerlerOSMEN8.8.191a.d.0-94%
Ostim Endustriyel YatirimlarOSTIM8.8.19-1a.d.2-83%
OtokarOTKAR31.7.19206a.d.224a.d.
Oyak Y.O.OYAYO31.7.191263%  
Oylum Sinai YatirimlarOYLUM8.8.190a.d.2332%
Ozbal Celik BoruOZBAL9.8.19-3-49%0a.d.
Ozderici G.M.Y.O.OZGYO8.8.19-7a.d.-1346%
Ozak G.M.Y.O.OZKGY8.8.19-1089520%184%
Ozerden Plastik SanayiOZRDN30.7.19    
Panora G.M.Y.O.PAGYO9.8.191421%1417%
Pera G.M.Y.O.PEGYO9.8.19-3a.d.-1a.d.
PetkimPETKM8.8.19319-14%53618%
Pinar Entegre Et Ve UnPETUN7.8.191123%1629%
Pegasus Hava TasimaciligiPGSUS8.8.193241966%796340%
Pinar Su Ve IcecekPINSU7.8.19-9155%844%
Plastik Akilli KartPKART9.8.19118%26%
Petrokent TurizmPKENT8.8.190a.d.  
Pinar SutPNSUT7.8.190-92%24-10%
Polisan HoldingPOLHO8.8.19254%40-13%
Turk Prysmian KabloPRKAB31.7.19519%2666%
Park Elek. MadencilikPRKME8.8.194-85%-2-17%
Prizma Pres MatbaacilikPRZMA9.8.190-54%053%
Pergamon StatusPSDTC9.8.192-83%1-16%
Ray SigortaRAYSG8.8.1913154%  
Rhea Girisim Srmy. Y.O.RHEAG9.8.19-1a.d.-1-28%
Rodrigo TekstilRODRG6.8.19    
Rta LaboratuvarlariRTALB9.8.1946618%-1a.d.
Safkar Ege Sogutmacilik KlimaSAFKR7.8.19    
Sabanci HoldingSAHOL7.8.19889-23%2.26311%
Saray MatbaacilikSAMAT9.8.19-3a.d.310%
Sanko PazarlamaSANKO6.8.1910164%3485%
SasaSASA15.8.1928226%95-19%
Seker Fin. Kir.SEKFK8.8.19-1a.d.  
Serve Film Produksiyon EglenceSERVE8.8.191-72%0a.d.
Seyitler KimyaSEYKM30.7.19    
Silverline Endustri Ve TicaretSILVR8.8.1931242%3-60%
Sise CamSISE30.7.19480-26%97523%
SekerbankSKBNK9.8.19-155a.d.  
Senkron Guvenlik Ve Iletisim SistemleriSNKRN2.8.190a.d.0a.d.
Sonmez PamukluSNPAM9.8.1916a.d.514%
Soda SanayiiSODA27.7.19376-10%28136%
Sodas SodyumSODSN30.7.19    
Sonmez FilamentSONME9.8.1912a.d.26%
Tat GidaTATGD7.8.192040%2486%
Tav HavalimanlariTAVHL23.7.19243-43%54942%
TurkcellTCELL31.7.1946512%2.57217%
Turk Hava YollariTHYAO8.8.19133-70%2.254-2%
Mondi Tire KutsanTIRE15.8.19-20a.d.6-84%
   Net KarıFAVÖK
 BİST Kodu 2Ç19% Değişim2Ç19% Değişim
Tekfen HoldingTKFEN1.8.1940043%45153%
TeknosaTKNSA6.8.19-42624%76161%
Taze Kuru GidaTKURU30.7.19    
Trabzon Liman IsletmeciligiTLMAN7.8.1919133%7-58%
Temapol Polimer PlastikTMPOL8.8.191a.d.326%
Tofas Otomobil Fab.TOASO31.7.1940811%637-1%
Torunlar G.M.Y.O.TRGYO9.8.19-54-75%140-42%
Trakya CamTRKCM30.7.19171-41%2992%
T.S.K.B. G.M.Y.O.TSGYO26.7.19-9-70%312%
T.S.K.B.TSKB2.8.1919518%  
Turk TelekomTTKOM26.7.19435a.d.2.66433%
Turk TraktorTTRAK30.7.1914-83%92-36%
TukasTUKAS10.8.1921806%36300%
TuprasTUPRS7.8.19870-15%1.425-32%
Turker Proje G.M.G.TURGG8.8.1901653%0-9%
Ufuk YatirimUFUK7.8.19-2-32%3222%
Ulaslar TurizmULAS1.8.190-81%022%
UlkerULKER7.8.19122-44%31959%
Ulusoy ElektrikULUSE8.8.1917-37%7-81%
Umpas HoldingUMPAS9.8.19    
Unye CimentoUNYEC9.8.193-74%12-18%
Usak SeramikUSAK8.8.194170%2361%
Uzertas BoyaUZERB29.7.19    
T. Vakiflar BankasiVAKBN9.8.19368-66%  
Vakif Fin. Kir.VAKFN7.8.197-40%  
Vakko TekstilVAKKO8.8.193253%83152%
Vanet GidaVANGD26.7.19    
Verusaturk Girisim Srmy. Y.O.VERTU8.8.19121086%1a.d.
Verusa HoldingVERUS9.8.1922a.d.3904%
Vestel Beyaz EsyaVESBE1.8.1923475%31044%
VestelVESTL8.8.19310146%75921%
Vakif Menkul Kiymet  Y.O.VKFYO2.8.190a.d.0a.d.
Vakif G.M.Y.O.VKGYO7.8.19-1a.d.-2a.d.
Viking KagitVKING7.8.19-1026%4-26%
YatasYATAS15.8.192893%5257%
Yayla EnerjiYAYLA9.8.19-278%0-42%
Yibitas Yozgat Insaat MalzemeleriYBTAS29.7.19    
Yesil Yatirim HoldingYESIL9.8.190a.d.  
Yeni Gimat G.M.Y.OYGGYO31.7.19595%43-5%
Yesil G.M.Y.O.YGYO9.8.195a.d.1a.d.
Yapi Ve Kredi BankasiYKBNK1.8.191.12-9%  
Yapi Kredi Koray G.M.Y.O.YKGYO30.7.190a.d.0a.d.
Yonga MobilyaYONGA6.8.19    
YunsaYUNSA2.8.195-44%11-45%
Zorlu EnerjiZOREN9.8.19-54a.d.43530%

 

Notlar

a.d: Anlamlı değil