Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Açıklanan Şir...

Açıklanan Şirket Karları, 2Ç18 Tüm Bilançolar Listesi

Aşağıdaki tabloda 2Ç18 mali sonuçlarını açıklamış şirketlerin net satış, FAVÖK ve net kar rakamlarını ile bu rakamların yıllık ve çeyreksel bazda değişimlerine ait yüzdeleri bulabilirsiniz. Dilerseniz üzerinde link olan hisse kodlarından hissenin kendi sayfasına giderek şirketlerin 6 aylık finansal sonuçları ile ilgili ayrıntılı değerlendirmeleri, 2Ç 2018 rakamlarına dair hisse analiz ve yorumları okuyabilirsiniz. 29.08.2018

Açıklanan 2Ç18 Şirket Bilançoları Tüm Liste

Aşağıdaki tabloda şirketlerin 2018 6 aylık sonuçlarının karşılaştırmalı tablosunu bulabilirsiniz. Çeyreklik bazdaki değişimleri gösteren tablo aşağıdadır.

FAVÖK – YıllıkNet Kar – Yıllık
Hisse KoduŞirket AdıBilanço Açıkl. TarihiFAVÖK 18-06FAVÖK 17-06Değ. %Net Kar 18-06Net Kar 17-06Değ. %
ACSELAcıpayam Selüloz9.8.181,310,57129%1,560,4287%
ADANAAdana Çimento (A)17.8.1839,8517,52127%53,3931,1372%
ADELAdel Kalemcilik9.8.1873,3167,998%28,6834,12-16%
ADESEAdese Alışveriş Ticaret17.8.1810,2318,84-46%-8,1310,43
AEFESAnadolu Efes9.8.181.213,79948,3628%-15,2590,16
AFYONAfyon Çimento3.8.1835,3410,43239%13,7-5,86
AGHOLAnadolu Grubu Holding15.8.181.529,511.164,3231%-633,22339,11
AGYOAtakule GMYO8.8.18-2,48-0,92-3,39-0,19
AKBNKAkbank25.7.183.311,613.016,3210%
AKCNSAkçansa13.8.18194,89118,964%110,4756,795%
AKENRAk Enerji15.8.18148,4596,8553%-591,83-174,33
AKFGYAkfen GMYO3.8.185,295,94-11%-96-2,56
AKGRTAksigorta31.7.1896,0564,6449%
AKGUVAkdeniz Güvenlık Hız.17.8.183,073,86-21%4,073,6213%
AKMGYAkmerkez GMYO6.8.1842,1440,534%42,7738,6111%
AKSAAksa14.8.18283,8244,9316%100,05153,95-35%
AKSENAksa Enerji9.8.18455,95149,51205%113,06-87,81
AKSGYAkiş GMYO15.8.18122,4190,7235%466,04263,6677%
AKSUEAksu Enerji8.8.180,1-0,87-3,99-2,84
ALARKAlarko Holding17.8.1839,2335,6110%-162,9875,14
ALBRKAlbaraka Türk8.8.18196,18131,349%
ALCARAlarko Carrıer8.8.1815,4717,99-14%23,5219,1623%
ALCTLAlcatel Lucent Teletaş16.8.1828,8616,9870%13,552,19518%
ALGYOAlarko GMYO8.8.185,045,39-6%115,829,841077%
ALKAAlkim Kağıt8.8.1821,6817,3325%18,6812,5549%
ALKIMAlkim Kimya17.8.1856,3238,7845%33,2536,69-9%
ALYAGAltınyağ27.8.18-5,554,36-11,91
ANACMAnadolu Cam27.7.18324,83233,0639%229,19111,72105%
ANELEAnel Elektrik15.8.1823,3741,97-44%27,6239,45-30%
ANELTAnel Telekom15.8.18-0,25-0,26-4,61-0,19
ANHYTAnadolu Hayat Emek.26.7.18136,85114,8219%
ANSGRAnadolu Sigorta27.7.18172,0885,98100%
ARCLKArçelik27.7.181.064,78949,0612%320,68496,84-35%
ARENAArena Bilgisayar2.8.1815,4412,5123%-2,040,6
ARMDAArmada Bilgisayar14.8.1822,1511,3795%3,852,8834%
ARSANArsan Tekstil27.8.189,325,3176%22,0115,3843%
ARTIArtı Yatırım Holding17.8.18-1,024,258,570,127295%
ASELSAselsan14.8.18702,57476,7847%941,8544,5873%
ASLANAslan Çimento17.8.184737,8924%24,3512,8789%
ASUZUAnadolu Isuzu11.8.1854,5312,22346%-31,44-19,04
ATAGYAta GMYO7.8.183,280,52533%-0,18-1,01
ATEKSAkın Tekstil17.8.181,482,41-38%-4,34-2,32
ATLASAtlas Yat. Ort.13.7.183,518,01-56%3,568,02-56%
AVGYOAvrasya GMYO13.7.182,225,69-61%2,655,85-55%
AVHOLAvrupa Yatırım Holding8.8.18-0,211,15-1,510,49
AVISAAvivaSA Emeklilik Hayat3.8.1881,6141,8195%
AVODA.V.O.D Gıda Ve Tarım16.8.182,733,54-22,99%-2,630,05
AVTURAvrasya Petrol ve Tur.1.8.180,61,1-46%-1,250,01
AYCESAltınyunus Çeşme8.8.18-1,69-2,63-5,76-6,32
AYENAyen Enerji17.8.18132,0277,1271,19%15,64-9,52
AYESAyes Çelik Hasır Ve Çit9.8.187,72,81173,84%2,982,2433%
AYGAZAygaz9.8.18151,6146,344%203,63325,97-38%
FAVÖK – YıllıkNet Kar – Yıllık
Hisse KoduŞirket AdıBilanço Açıklanma TarihiFAVÖK 18-06FAVÖK 17-06Değ. %Net Kar 18-06Net Kar 17-06Değ. %
BAGFSBagfaş7.8.1830,0153,6-44%-81,9-7,37
BAKABBak Ambalaj17.8.1838,4125,749%15,9212,9123%
BALATBalatacılar Balatacılık8.8.18-0,14-0,69-0,45-1,74
BANVTBanvit10.8.18169,56227,96-25,62%44,49106,29-58%
BASCMBaştaş Başkent Çimento9.8.1832,317,1188,73%19,993,15535%
BERABera Holding27.8.1897,2364,2851%59,8929,46103%
BEYAZBeyaz Filo9.8.185,9714,15-57,79%0,484,31-89%
BFRENBosch Fren Sistemleri31.7.1814,669,8149%16,878,6395%
BIMASBim Mağazalar14.8.18805,68628,4228%527,53414,2827%
BIZIMBizim Mağazaları30.7.1855,812,42230%5,75-29,11
BLCYTBilici Yatırım13.8.1832,3820,2260%10,87,6342%
BMEKSBimeks17.8.18-22,84-96,9-74,06-177,81
BMELKBomonti Elektrik17.8.181,460,41256,79%-3,27-1,04
BNTASBantaş Ambalaj7.8.184,362,2693%1,821,1164%
BOLUCBolu Çimento9.8.1894,8570,335%62,2741,0152%
BOSSABossa7.8.1870,5820,71240,83%4,44-8,82
BOYPBoyner Perakende Yat.9.8.18183,2994,3394%-342,08-162,5
BRISABrisa8.8.18240,73135,1378%23,2826,6-12%
BRKOBirko Mensucat17.8.180,99-1,83-7,11-6,63
BRKSNBerkosan Yalıtım27.8.181,32,8-54%-0,130,63
BRMENBirlik Mensucat27.8.180,57-0,31-4,224,43
BRSANBorusan Mannesmann14.8.18184,08176,314%74,14119,18-38%
BRYATBorusan Yat. Paz.15.8.1857,3539,0647%44,9749,3-9%
BSOKEBatısöke Çimento9.8.1831,67-4,649,11-22,99
BTCIMBatı Çimento17.8.18130,8628,9353%34,5-13,96
BUCIMBursa Çimento16.8.1895,6462,7452%48,8730,8958%
BURCEBurçelik17.8.182,410,88173,90%0,05-0,77
BURVABurçelik Vana8.8.180,470,95-51%0,060,09-29%
CCOLACoca Cola İçecek8.8.18894,83673,8433%141,3145,31-3%
CELHAÇelik Halat3.8.1824,811,85109,34%13,25,25151%
CEMASÇemaş Döküm16.8.184,94,2615%-12,822,15
CEMTSÇemtaş7.8.1867,8838,8774,62%55,8625,58118%
CIMSAÇimsa10.8.18226,45147,6353%117,4481,3344%
CLEBIÇelebi17.8.18119,3364,1186,14%58,3423,36150%
CMBTNÇimbeton17.8.18-4,35-1,86-4,96-1,54
CMENTÇimentaş17.8.1841,3716,9145%0,8-6,09
COSMOCosmos Yat. Holding17.8.181,411,2711%0,410,19120%
CRDFACredıtwest Faktorıng8.8.1860,3256,287%11,6912,25-5%
CRFSACarrefoursa9.8.18-9,9846,32265,41-83,7
CUSANÇuhadaroğlu Metal15.8.18-3,246,61-0,547,1
FAVÖK – YıllıkNet Kar – Yıllık
Hisse KoduŞirket AdıBilanço Açıklanma TarihiFAVÖK 18-06FAVÖK 17-06Değ. %Net Kar 18-06Net Kar 17-06Değ. %
DAGHLDagi Yatırım Holding6.8.18-0,14-0,12-0,590,04
DAGIDagi Giyim7.8.184,584,1510%-3,650,61
DARDLDardanel16.8.1823,762,77758%-27,41-14,11
DENCMDenizli Cam25.7.184,23-0,21-0,62-3,65
DENGEDenge Holding27.8.18-0,791,62-0,222,55
DENIZDenizbank2.8.181.304,36985,6832%
DERIMDerimod9.8.189,414,14127%2,87-1,13
DESADesa Deri14.8.1811,490,492257%0,43-3,27
DESPCDespec Bilgisayar8.8.185,914,0945%8,743,13179%
DEVADeva Holding13.8.18132,2884,8956%63,2540,5256%
DGATEDatagate Bilgisayar13.8.1811,3316,93-33%8,3511,92-30%
DGGYODoğuş GMYO9.8.1834,428,9219%-53,7711,7
DGKLBDoğtaş Kelebek Mobilya17.8.1812,5243,42-71%-34,715,2
DGZTEDemirören Gazetecilik8.8.185,27,03-26%25,2111,11127%
DIRITDiriteks Diriliş Tekstil16.8.18-0,24-0,14-2,03-0,3
DITASDitaş Doğan13.8.187,43549%3,082,3730%
DMSASDemısaş Döküm9.8.1825,8315,2769%15,320,0442566%
DOASDoğuş Otomotiv16.8.18307,63196,356,71%136,7869,7496%
DOBURDoğan Burda6.8.182,43-2,743,57-2,11
DOGUBDoğusan9.8.18-0,56-0,06-0,94-0,66
DOHOLDoğan Holding19.8.18392,18266,5147%3.497,61-174,29
DOKTADöktaş Dökümcülük17.8.1888,6666,6533,04%38,8837,264%
DURDODuran Doğan Basım18.8.188,919,2-3%-0,083,02
DYOBYDyo Boya8.8.1895,7732,72193%4,9-8,51
DZGYODeniz GMYO31.7.181,983,49-43%7,514,6262%
ECILCEczacıbaşı İlaç8.8.1842,7827,7254%173,68121,5743%
ECZYTEczacıbaşı Yatırım9.8.18-1,79-0,2573,12180,59-60%
EDIPEdip Gayrimenkul17.8.1814,7511,0234%-47,05-19,97
EGCEYEgeli&Co Enerji Yatırım9.8.18-0,25-0,28-0,110,62
EGCYHEgeli&Co Yatırım Holding9.8.18-0,25-0,48-1,33-1,29
EGCYOEgeli & Co Tarım Girişim9.8.18-0,24-0,22-1,11-0,41
EGEENEge Endüstri17.8.1887,3855,159%113,3655,18105%
EGGUBEge Gübre31.7.1832,1723,0639,47%9,6313,45-28%
EGPROEge Profil17.8.1890,9546,1297%49,5920,4143%
EGSEREge Seramik7.8.1844,7642,156%32,7624,3235%
EKGYOEmlak Konut GMYO9.8.181.141,66697,2164%1.130,81625,8481%
EKIZEkiz Kimya9.8.18-0,51-0,15-2,821,12
EMKELEmek Elektrik27.8.180,711,82-60,81%-1,890,09
EMNISEminiş Ambalaj9.8.180,761,86-59%-7,63-2,32
ENJSAEnerjisa Enerji13.8.181.559,861.068,3146,01%498,97262,7990%
ENKAIEnka İnşaat13.8.181.493,491.161,7629%487,591.353,15-64%
EPLASEgeplast17.8.1818,5118,98-2%5,6512,21-54%
ERBOSErbosan6.8.1838,9228,338%35,9425,1143%
EREGLEreğli Demir Çelik17.8.183.846,642.565,9149,91%2.576,501.769,4046%
ERSUErsu Gıda14.8.180,231,1-79%0,291,07-73%
ESCOMEscort Teknoloji9.8.18-0,34-0,310,670,68-1%
ETILREtiler Gıda27.7.180,27-0,59-0,43-1,31
ETYATEuro Trend Yat. Ort.6.8.180,381,31-70,83%0,361,3-72%
EUHOLEuro Yatırım Holding9.8.18-0,18-0,53,2-3,16
EUKYOEuro Kapital Yat. Ort.6.8.180,511,17-56,42%0,471,16-59%
EUYOEuro Yat. Ort.6.8.180,311,42-78,12%0,311,43-78%
FAVÖK – YıllıkNet Kar – Yıllık
Hisse KoduŞirket AdıBilanço Açıklanma TarihiFAVÖK 18-06FAVÖK 17-06Değ. %Net Kar 18-06Net Kar 17-06Değ. %
FLAPFlap Kongre Toplantı Hiz.9.8.183,010,69337%-1,113,63
FMIZPF-M İzmit Piston6.8.1844,334,628%5,775,113%
FONETFonet Bilgi Teknolojileri9.8.1812,611,77%1,141,36-16%
FRIGOFrigo Pak Gıda16.8.1826,623,513%1,720,78121%
FROTOFord Otosan1.8.1815.472,4011.652,6033%760,88476,7460%
GARANGaranti Bankası26.7.187.906,206.661,7018,68%
GARFAGaranti Faktoring25.7.1894,5258,1162,66%
GEDIKGedik Y. Men. Değ.14.8.181.040,20282,6268%3,522,2357%
GEDZAGediz Ambalaj17.8.1829,62048%4,062,8941%
GENTSGentaş15.8.18221,7148,549%27,5610,55161%
GERELGersan Elektrik16.8.18101,295,96%0,381,86-80%
GLBMDGlobal Men. Değ.16.8.183.980,104.213,40-6%-0,85-0,33
GLRYHGüler Yat. Holding27.8.180,39-5,24
GLYHOGlobal Yat. Holding17.8.18401,331925,77%104,4462,3967,40%
GOLTSGöltaş Çimento17.8.18296,4180,863,94%26,3311,94120,47%
GOODYGood-Year8.8.181.111,80824,235%69,7941,6767%
GOZDEGözde Girişim9.8.188,3-7,69-1,44
GRNYOGaranti Yat. Ort.24.7.1813,240,1-67,00%-0,120,67
GSDDEGSD Denizcilik17.8.1835,427,130,57%7,523,38122,60%
GSDHOGSD Holding17.8.1838,527,142%17,573,24-76%
GUBRFGübre Fabrik.17.8.182.269,902.066,009,86%110,316,64562,71%
GUSGRGüneş Sigorta2.8.1818,316,88%
GYHOLGedik Yatırım Holding3.8.1832,28,6273%1,341,239%
HALKBT. Halk Bankası9.8.184.124,404.209,60-2%
HALKSHalk Sigorta9.8.18-1,7-15
HATEKHatay Tekstil16.8.18115,8106,49%9,58-0,12
HDFGSHedef Girişim25.7.1843,922,594,78%31,251,75########
HEKTSHektaş31.7.18299,4169,476,73%48,219,6145,96%
HLGYOHalk GMYO9.8.18101,243,5132%25,6514,3579%
HUBVCHUB Girişim3.8.182,82,59%-0,040,23
HURGZHürriyet Gzt.10.8.18223,6241,1-7%9,0820,62-56%
ICBCTICBC Turkey Bank9.8.18208,3174,419%
IDGYOİdealist GMYO9.8.18-0,15-0,11
IEYHOIşıklar Enerji Yapı Hol.16.8.18199,2141,340,92%9,344,07129,38%
IHEVAİhlas Ev Aletleri14.8.1888,260,645,58%6,57-0,99
IHGZTİhlas Gazetecilik9.8.1863,452,720%0,06-2,97
IHLASİhlas Holding27.8.18473,6312,151,76%22,6223,9-5,37%
IHLGMİhlas Gayrimenkul14.8.1811,26,184,77%-0,440,31
IHYAYİhlas Yayın Holding27.8.18102,184,920,32%0,23-2,82
INDESİndeks Bilgisayar17.8.182.271,101.996,6014%21,3123,22-8%
INFOInfo Yatırım17.8.1814,71.734,30-99%0,310,1206%
INTEMİntema8.8.18438,7449,7-2,44%-4,19-1,23
IPEKEİpek Doğal Enerji26.8.18674,6515,630,83%274,33143,8990,66%
ISBIRİşbir Holding9.8.18353,4291,221,35%
ISCTRİş Bankası (C)1.8.187.999,806.433,1024%
ISDMRİskenderun Demir Çelik9.8.186.762,604.943,1036,81%1.380,37700,5497,04%
ISFINİş Fin.Kir.26.7.18230,38148,655,03%
ISGSYİş Girişim27.7.183,87,9-52,63%-0,771,2
ISGYOİş GMYO27.7.18749,7124,8500,46%95,2340,31136,25%
ISMENİş Y. Men. Değ.27.7.1824.975,3027.018,70-7,56%76,4168,3811,75%
ISYATİş Yat. Ort.27.7.18281,2348,8-19,39%2,847,72-63,29%
ITTFHİttifak Holding17.8.18582528,810%11,5818,32-37%
IZFASİzmir Fırça10.8.1820,128,3-28,87%1,21
IZMDCİzmir Demir Çelik15.8.182.066,701.422,0045%84,939,77113%
IZOCMİzocam31.7.18262,6192,836,18%10,189,0312,72%
IZTARİz Hayvancılık Tarım9.8.1810,3828,11%
FAVÖK – YıllıkNet Kar – Yıllık
Hisse KoduŞirket AdıBilanço Açıklanma TarihiFAVÖK 18-06FAVÖK 17-06Değ. %Net Kar 18-06Net Kar 17-06Değ. %
JANTSJantsa Jant Sanayi8.8.18189,6122,555%17,9312,8340%
KAPLMKaplamin9.8.1895,566,344%4,822,6979%
KARELKarel Elektronik16.8.18310,4196,657,88%37,4616,14132,13%
KARSNKarsan Otomotiv17.8.18616,7335,884%50,3254,03-7%
KARTNKartonsan16.8.18300,4236,327%36,8816,51123%
KATMRKatmerciler Ekipman17.8.1867,872,7-6,81%13,5610,2232,72%
KCHOLKoç Holding14.8.1857.498,4045.195,0027%3.134,752.235,9240%
KENTKent Gıda8.8.18444,8360,223%41,7530,5437%
KERVNKervansaray Yat. Holding27.8.1838,127,438,93%3,71-4,09
KERVTKerevitaş Gıda9.8.181.264,101.198,106%69,5830,36129%
KIPAKipa Ticaret7.8.181.053,101.202,00-12,38%13,8121,5-35,77%
KLGYOKiler GMYO9.8.1877,4347,3-78%2,369,71-76%
KLMSNKlimasan Klima13.8.18403,1243,865%33,971979%
KLNMAT. Kalkınma Bank.2.8.18174,7133,131%
KNFRTKonfrut Gıda9.8.1869,246,349%8,943,71141%
KONYAKonya Çimento10.8.18185,1130,342%15,211,3534%
KORDSKordsa Teknik Tekstil9.8.181.538,301.239,2024%143,1683,2372%
KOZAAKoza Madencilik26.8.18672,651430,85%276,74144,0792,09%
KOZALKoza Altın9.8.18644,6493,730,56%272,35150,6480,80%
KPHOLKapital Yat. Holding2.8.18-0,07-0,07
KRDMAKardemir (A)7.8.18537,2393,136,69%459,89146,19214,59%
KRDMBKardemir (B)7.8.18267,1195,436,69%459,89146,19214,59%
KRDMDKardemir (D)7.8.181.744,301.276,2036,69%459,89146,19214,59%
KRGYOKörfez GMYO7.8.186,410,8-41%1,790,73147%
KRONTKron Telekomünikasyon9.8.18128,935%1,971,6718%
KRSANKarsusan Su Ürünleri San.10.8.180,60,449%-0,060,01
KRSTLKristal Kola14.8.1842,851,4-17%-2,482,9
KRTEKKarsu Tekstil9.8.18115,2104,211%8,986,636%
KSTURKuştur Kuşadası Turizm30.7.186,42,4171,48%
KUTPOKütahya Porselen27.8.18196,8164,619,61%20,0113,7245,78%
KUYASKuyumcukent Gayrimenkul17.8.1826,917,454,53%0,461,86-75,07%
FAVÖK – YıllıkNet Kar – Yıllık
Hisse KoduŞirket AdıBilanço Açıklanma TarihiFAVÖK 18-06FAVÖK 17-06Değ. %Net Kar 18-06Net Kar 17-06Değ. %
LIDFALider Faktoring9.8.1860,6433,2283%
LINKLink Bilgisayar8.8.183,93,74%0,210,31-32%
LKMNHLokman Hekim Sağlık14.8.18136,9116,817,18%7,263,1134,30%
LOGOLogo Yazılım1.8.18139,8116,920%26,4322,9915%
LUKSKLüks Kadife27.8.1829,619,849%5,433,9238%
MAALTMarmaris Altınyunus30.7.182,33,1-26,34%0,620,71-12,26%
MAKTKMakina Takım17.8.1834,72824%5,623,5259%
MARKAMarka Yatırım Holding17.8.182,81,769%9,74-0,77
MCTASMCT Danışmanlık9.8.188,46,823,32%
MEGAPMega Polietilen30.7.1815,38,383,66%
MEPETMetro Petrol ve Tesisleri20.8.18185,1149,224%5,543,4461%
MERITMerit Turizm30.7.184,142,45%
MERKOMerko Gıda9.8.1834,156,1-39,31%1,011,49-32,35%
METALMetal Gayrimenkul9.8.181,67,4-78%-0,090,22
METROMetro Holding17.7.18-1,02-1,25
METURMetemtur Otelcilik27.8.181,70,5244,63%0,75-0,14
MGROSMigros Ticaret9.8.188.463,407.036,9020%240,98157,5753%
MIPAZMilpa3.8.1810,82,3371,67%-5,27-0,34
MMCASMMC San. Ve Tic. Yat.27.8.181,31,9-35%-0,15-0,03
MNDRSMenderes Tekstil17.8.18383,328434,96%24,0920,9415,03%
MPARKMLP Sağlık13.8.181.469,701.248,2017,75%83,7294,67-11,56%
MRDINMardin Çimento9.8.1896,682,118%10,1412,38-18%
MRSHLMarshall8.8.18227,7179,127%2,7113,13-79%
MSGYOMistral GMYO17.8.1811,3247,8-95,45%3,49139,14-97,50%
MTRYOMetro Yatırım Ortaklığı13.7.18112,343161,50%-2,321,17
MZHLDMazhar Zorlu Holding17.8.18114,999,216%9,699,581%
NETASNetaş Telekom.15.8.18407,9493,3-17%0,519,75-97%
NIBASNiğbaş Niğde Beton9.8.1811,912,3-4%-1,01-0,34
NTHOLNet Holding13.8.18311,4242,828,29%72,1539,9680,56%
NUGYONurol GMYO8.8.18125,2110,812,98%7,957,446,82%
NUHCMNuh Çimento17.8.18573,1499,714,68%93,0970,8331,42%
FAVÖK – YıllıkNet Kar – Yıllık
Hisse KoduŞirket AdıBilanço Açıklanma TarihiFAVÖK 18-06FAVÖK 17-06Değ. %Net Kar 18-06Net Kar 17-06Değ. %
ODASOdaş Elektrik17.8.18426,9288,747,85%9,2811,3-17,89%
OLMIPOlmuksan-IP15.8.18496,538728,29%-0,423,91
ORGEOrge Enerji Elektrik9.8.1851,642,621%11,1210,1510%
ORMAOrma Orman Mahsulleri31.7.18197135,944,95%
OSMENOsmanlı Menkul14.8.18340,8209,962%-3,191,38
OSTIMOstim Endüstriyel Yat7.8.1884,37,21075%9,631,05821%
OTKAROtokar3.8.18488,2961,2-49%-32,1720,41
OYAYOOyak Yat. Ort.31.7.182353,6-57%0,390,96-60%
OYLUMOylum Sınai Yatırımlar9.8.1817,113,428%0,410,3325%
OZBALÖzbal Çelik Boru9.8.1860,847,328%2,17-1,19
OZGYOÖzderici GMYO7.8.1874,911,6547%-0,330,31
OZKGYÖzak GMYO15.8.1845,639,116,64%13,8913,115,88%
OZRDNÖzerden Plastik30.7.1828,519,546,18%
PAGYOPanora GMYO16.8.183127,214%12,3511,2210%
PARSNParsan17.8.18226,1149,152%35,0519,4480%
PEGYOPera GMYO9.8.18213,2547%3,130,122496%
PEKGYPeker GMYO16.8.1847,53,54-0,67
PENGDPenguen Gıda17.8.1865,959,111%0,78-1,36
PETKMPetkim8.8.184.231,803.626,4016,69%441,26418,375,47%
PETUNPınar Et Ve Un8.8.18338,4311,98%12,6711,3711%
PGSUSPegasus13.8.182.892,402.109,3037,13%180,98121,2449,28%
PINSUPınar Su8.8.18111,397,414%5,193,6443%
PKARTPlastikkart8.8.188039,8101%1,38-0,44
PKENTPetrokent Turizm8.8.1815,4893%-0,23-2,04
PNSUTPınar Süt8.8.18713,6576,624%25,6915,962%
POLHOPolisan Holding10.8.18499,5358,939%46,0221,78111%
POLTKPoliteknik Metal14.8.1825,818,142,30%
PRKABTürk Prysmian Kablo26.7.18673,7532,127%15,574,74228%
PRKMEPark Elek.Madencilik13.8.180,3-2,54-1,93
PRZMAPrizma Press Matbaacılık8.8.183,53,9-9%0,170,44-61%
PSDTCPergamon Dış Ticaret9.8.183,62,265%1,020,071384%
FAVÖK – YıllıkNet Kar – Yıllık
Hisse KoduŞirket AdıBilanço Açıklanma TarihiFAVÖK 18-06FAVÖK 17-06Değ. %Net Kar 18-06Net Kar 17-06Değ. %
QNBFBQNB Finansbank27.7.183.372,102.757,0022%
RAYSGRay Sigorta9.8.182,623,3-89%
RHEAGRhea Girişim9.8.18-1,08-0,72
RODRGRodrigo Tekstil1.8.186,15,76,68%
RTALBRTA Laboratuvarları17.8.1810,519,9-47,33%0,12,19-95,35%
RYGYOReysaş GMYO3.8.1869,852,333,61%33,942535,79%
RYSASReysaş Lojistik15.8.18244,7217,912%41,9934,6721%
SAFKRSafkar Ege Soğutmacılık27.7.1834,933,25,08%
SAHOLSabancı Holding15.8.187.344,506.361,4015%2.038,222.287,98-11%
SALIXSalix Yatırım Holding20.8.18-0,34-0,16
SAMATSaray Matbaacılık9.8.1829,824,522%2,991,42111%
SANELSanel Mühendislik9.8.1824,315,953%-1,28-0,19
SANFMSanifoam Sünger27.8.1838,227,937%1,711,2734%
SANKOSanko Pazarlama8.8.18409,3415,9-2%0,590,398%
SARKYSarkuysan13.8.182.813,702.092,9034%56,5934,3265%
SASASasa Polyester30.7.18953,881617%117,8647,68147%
SAYASSay Reklamcılık27.8.1812,822,9-44,05%-0,840,63
SEKFKŞeker Fin. Kir.15.8.1812,9510,3825%
SEKURSekuro Plastik31.7.185141,922%6,783,17114%
SELECSelçuk Ecza Deposu17.8.186.546,305.240,0025%89,8999,1-9%
SELGDSelçuk Gıda17.8.182,64,2-38,59%-0,12-0,31
SERVEServe Kırtasiye7.8.180,27,4-97%-0,38-0,52
SEYKMSeyitler Kimya5.8.188,97,715,21%
SILVRSilverline Endüstri9.8.18123,7110,512%6,416,262%
SISEŞişe Cam28.7.186.781,705.460,8024%794,69607,5731%
SKBNKŞekerbank9.8.18736,3625,518%
SKTASSöktaş17.8.18164,4148,311%17,047,3133%
SNGYOSinpaş GMYO27.8.1872,9218,8-66,70%-21,6-0,96
SNKRNSenkron Güvenlik9.8.1811,57,652%0,19-0,86
SNPAMSönmez Pamuklu9.8.1823,322,15%4,111,62153%
SODASoda Sanayii27.7.181.485,101.192,7025%206,21145,9541%
SODSNSodaş Sodyum Sanayii30.7.1813,810,531,37%
SONMESönmez Filament9.8.1832,616%1,421,1919%
SRVGYServet GMYO17.8.1812,29,528%4,413,2436%
FAVÖK – YıllıkNet Kar – Yıllık
Hisse KoduŞirket AdıBilanço Açıklanma TarihiFAVÖK 18-06FAVÖK 17-06Değ. %Net Kar 18-06Net Kar 17-06Değ. %
TACTRTaç Tarım Ürünleri9.8.182,92,136,64%
TATGDTat Gıda3.8.18545,5515,96%12,7810,9417%
TAVHLTAV Havalimanları26.7.182.692,602.049,2031,40%706,17485,6745,40%
TBORGT.Tuborg27.8.18654,9535,322%103,87107,28-3%
TCELLTurkcell25.7.189.424,308.111,5016,18%2.128,221.453,1246,46%
TEKTUTek-Art Turizm13.8.185,14,86%-2,16-0,17
TGSASTGS Dış Ticaret16.8.1874,363%2,321,4956%
THYAOTürk Hava Yolları9.8.1824.375,0016.674,0046%2.310,001.425,0062%
TIREMondi Tire Kutsan8.8.18497,1344,244%37,6314,2165%
TKFENTekfen Holding2.8.185.102,503.344,3053%294,06174,3969%
TKNSATeknosa İç ve Dış Ticaret7.8.181.700,901.531,3011%29,2743,13-32%
TKURUTaze Kuru Gıda30.7.182,11,359,02%
TLMANTrabzon Liman7.8.1843,137,215,63%15,6912,4126,42%
TMPOLTemapol Polimer Plastik17.8.1844,536,622%2,181,8717%
TMSNTümosan Motor ve Traktör17.8.18223,5283,8-21%1,162,07-44%
TOASOTofaş Oto. Fab.26.7.189.491,608.596,8010%646,2486,0133%
TRCASTurcas Petrol15.8.18237,2-4,49
TRGYOTorunlar GMYO17.8.181.327,90264,8401%236,9681,64190%
TRKCMTrakya Cam27.7.182.546,602.031,9025%294,31230,3228%
TSGYOTSKB GMYO26.7.1811,79,819,97%2,552,121,55%
TSKBT.S.K.B.27.7.18675,7464,545,47%
TTKOMTürk Telekom24.7.189.636,708.808,009,41%2.010,061.736,6615,74%
TTRAKTürk Traktör6.8.182.124,802.052,403,53%144,2120,9619,21%
TUCLKTuğçelik14.8.1869,351,235%4,414,098%
TUKASTukaş27.8.18147,9118,825%8,898,841%
TUPRSTüpraş9.8.1833.502,2025.000,3034%2.098,271.479,7242%
TURGGTürker Proje Gayrimenkul8.8.18-0,52-0,38
UFUKUfuk Yatırım9.8.188,17,114%1,051,81-42%
UFUKUfuk Yatırım9.8.188,17,114,07%1,051,81-42,26%
ULASUlaşlar Turizm Yat.8.8.18-0,38-0,37
ULKERÜlker Bisküvi9.8.182.757,602.461,2012%203,21166,9422%
ULUSEUlusoy Elektrik13.8.18237,3166,642%38,4628,3236%
ULUUNUlusoy Un Sanayi27.8.181.299,20826,657,17%12,1511,386,80%
UMPASUmpaş Holding27.8.1872,367,27,54%
UNYECÜnye Çimento17.8.18147,711528%15,2316,39-7%
USAKUşak Seramik9.8.18155,4133,516%14,1815,27-7%
UTPYAUtopya Turizm15.8.1823,713,971%5,90,91550%
UZERBUzertaş Boya27.7.181,31,125,84%
VAKBNVakıflar Bankası7.8.184.878,004.498,108%
VAKFNVakıf Fin. Kir.7.8.1836,0430,6418%
VAKKOVakko Tekstil14.8.18386,7284,535,92%32,8615,3114,69%
VANGDVanet Gıda18.7.1801,5-99,87%
VERTUVerusaturk Girisim17.8.1832,4-0,51-0,56
VERUSVerusa Holding27.8.1864,141,554,25%0,3-3,04
VESBEVestel Beyaz Eşya31.7.182.388,301.744,5036,91%215,04106,07102,72%
VESTLVestel6.8.186.894,205.341,3029%585,35243,33141%
VKFYOVakıf Yat. Ort.9.8.18-0,50,22
VKGYOVakıf GMYO8.8.1851,91,63053%5,15-1,09
VKINGViking Kağıt8.8.18110,192,319%5,22,22134%
YAPRKYaprak Süt ve Besi Çift.27.8.18128,640%1,50,47217%
YATASYataş27.8.18426,6346,523%3325,5529%
YAYLAYayla En. Ür. Tur. Ve İnş21.7.1813,114,8-11,09%0,80,4674,46%
YBTASYibitaş İnşaat Malzeme30.7.1851,84029,40%
YESILYeşil Yatırım Holding9.8.18-0,06-0,05
YGGYOYeni Gimat GMYO9.8.18102,881,825,62%45,331,3344,55%
YGYOYeşil GMYO17.8.1817,357,6-70,01%-3,8514,35
YKBNKYapı ve Kredi Bank.31.7.185.875,604.314,9036%
YKGYOYapı Kredi Koray GMYO30.7.183,69-60,55%-0,39-0,26
YONGAYonga Mobilya2.8.1826,623,712,58%
YUNSAYünsa6.8.18169,614120%208,85126%
YYAPIYeşil Yapı28.7.1894,858,961,02%22,536,52245,82%
ZORENZorlu Enerji16.8.182.771,302.063,2034%335,96202,6766%
TOPLAMTOPLAM / DEĞİŞİM489.665,85398.383,0522,91%38.271,8226.687,8843,41%

a.d: Anlamlı değil

 

2Ç18 Bilançoları Çeyreklik Değişimleri Tablosu

FAVÖKNet Kar Çeyreklik
Hisse Kodu2.Ç FAVÖK 20182.Ç FAVÖK 2017Değ. %2.Ç Net Kar 20182.Ç Net Kar 2017Net Kar
ACSEL0,810,31160%0,990,18456%
ADANA40,3516,37146%28,3710,51170%
ADEL32,7827,4719%9,1912,22-25%
ADESE5,1411,33-55%-3,498,5
AEFES927,16676,9337%90,95175,07-48%
AFYON19,3213,3944%18,29-1,89
AGHOL1.086,76787,3438%-273,5-30,23
AGYO-1,16-0,56-1,39-1,13
AKBNK1.602,401.567,682%
AKCNS124,8171,375%69,0421,92215%
AKENR68,0543,4657%-447,52-22,51
AKFGY2,473,21-23%-51,89-13,59
AKGRT44,7937,2420%
AKGUV0,441,78-75%0,421,6-74%
AKMGY22,1420,0311%22,2419,5914%
AKSA169,26114,7847%48,1783,55-42%
AKSEN237,2594,08152%54,87-4,67
AKSGY61,0351,2719%484,6960,59700%
AKSUE0,020,09-72%-1,79-0,34
ALARK38,522,3672%-145,9659,65
ALBRK98,4695,53%
ALCAR11,757,3660%15,028,1584%
ALCTL32,5415,49110%21,213,27549%
ALGYO2,453,01-19%91,4-6,09
ALKA15,327,61101%13,284,44199%
ALKIM35,5719,4683%21,822,76-4%
ALYAG-1,232,33-5,911,5
ANACM188,48123,952%165,5570,95133%
ANELE13,2436,4-64%15,1821,11-28%
ANELT-0,11-0,13-2,830,62
ANHYT62,8263,130%
ANSGR62,9724,24160%
ARCLK547,53489,8412%143,83256,58-44%
ARENA6,94,264%-3,880,39
ARMDA10,625,7784%-1,262,19
ARSAN4,061,28217%11,8814,06-16%
ARTI-0,962,31-0,270,34
ASELS419,21209,36100%590,44200,88194%
ASLAN32,8325,5728%17,2612,1442%
ASUZU30,794,84536%-15,32-4,49
ATAGY2,890,32793%0,88-0,3
ATEKS1,730,26573%-1,85-3,17
ATLAS-5,273,03-5,223,03
AVGYO1,110,9912%0,983,31-70%
AVHOL
AVISA48,7823,59107%
AVOD1,671,614,06%-1,861,25
AVTUR0,270,41-36%-0,491,09
AYCES-0,36-1,24-2,42-3,21
AYEN62,8243,6343,97%11,1617,71-37%
AYES
AYGAZ113,344,93152%148,25168,5-12%
FAVÖKNet Kar Çeyreklik
Hisse Kodu2.Ç FAVÖK 20182.Ç FAVÖK 2017Değ. %2.Ç Net Kar 20182.Ç Net Kar 2017Net Kar
BAGFS6,565,7514%-59,16-14,86
BAKAB19,111,9260%8,36,7423%
BALAT
BANVT113,09143,84-21,37%34,3673,41-53%
BASCM14,7812,1521,70%18,818,44123%
BERA50,6526,6590%47,5424,1897%
BEYAZ
BFREN6,215,5612%7,614,3276%
BIMAS441,83324,6436%293,26216,4236%
BIZIM31,747,96299%4,77-9,71
BLCYT17,669,880%5,663,7352%
BMEKS-17,94-70,3-46,84-120,36
BMELK
BNTAS31,06182%1,380,25448%
BOLUC49,947,615%31,8930,614%
BOSSA38,7511,51236,53%2,342,187%
BOYP136,7184,2162%-185,38-39
BRISA130,6465,9998%11,881,92518%
BRKO0,2-0,46-8,03-4,5
BRKSN0,261,53-83%-0,530,29
BRMEN0,19-0,33-3,844,15
BRSAN110,69121,11-9%61,19101,71-40%
BRYAT44,414,34924%33,9219,574%
BSOKE18,96-0,611,52-3,36
BTCIM67,3723,52186%16,36,44153%
BUCIM53,093647%23,3917,4934%
BURCE2,440,92164,41%1,220,052382%
BURVA0,320,5-36%0,150,03349%
CCOLA627,85492,7327%187,29231,35-19%
CELHA13,455,15161,04%6,632,19203%
CEMAS3,233,172%-8,536,79
CEMTS37,0517,45112,28%32,2511,79174%
CIMSA133,269245%80,2949,9661%
CLEBI86,1243,05100,04%48,7523,11111%
CMBTN-1,2-1,23-1,8-0,81
CMENT30,9521,4344%0,772,23-66%
COSMO0,960,951%0,150,26-42%
CRDFA31,5927,2316%5,615,277%
CRFSA2,5621,92-88%318,51-60,81
CUSAN-2,184,13-1,072,78
FAVÖKNet Kar Çeyreklik
Hisse Kodu2.Ç FAVÖK 20182.Ç FAVÖK 2017Değ. %2.Ç Net Kar 20182.Ç Net Kar 2017Net Kar
DAGHL-0,08-0,07-0,62-0,03
DAGI1,871,738%-3,380,49
DARDL14,5-0,18-18,35-4,32
DENCM2,20,37488%-0,51-1,89
DENGE
DENIZ700,75439,9759%
DERIM3,381,11206%2,16-2,97
DESA4,31,48191%-0,671,53
DESPC2,221,7129%5,160,421128%
DEVA68,5240,4669%28,8819,6147%
DGATE3,779,91-62%4,296,65-35%
DGGYO17,5714,3123%-49,4610,65
DGKLB3,5421,45-83%-20,756,39
DGZTE3,225,03-36%16,382,64520%
DIRIT-0,480,31-1,540,61
DITAS4,012,6750%1,920,41365%
DMSAS12,28,5842%9,171,76420%
DOAS151,3116,6229,74%55,541,4534%
DOBUR0,68-0,821,66-0,52
DOGUB-0,30,09-0,6-0,26
DOHOL187,07140,8433%3.463,96-53,57
DOKTA43,4243,010,97%27,3830,36-10%
DURDO5,193,7339%-1,211,23
DYOBY52,9119,53171%-7,43-1,02
DZGYO0,671,91-65%3,542,5539%
ECILC12,216,2296%122,1185,5643%
ECZYT-1,480,458,19142,53-59%
EDIP7,34,3468%-26,73-8,72
EGCEY-0,12-0,19-0,110,03
EGCYH-0,12-0,36-1,97-0,02
EGCYO-0,09-0,12-0,95-0,16
EGEEN52,4230,0375%71,0725,55178%
EGGUB16,365,77183,71%1,824,71-61%
EGPRO46,7232,9742%20,917,5319%
EGSER28,822,3629%22,2212,1882%
EKGYO295,66297,050%263,55306,15-14%
EKIZ-0,480,15-1,62-0,48
EMKEL1,092,53-56,77%0,831,24-33%
EMNIS0,471,31-64%-6,25-1,88
ENJSA888,55596,7248,91%256,11184,539%
ENKAI763,19572,3533%-9727,54
EPLAS9,639,571%3,966,57-40%
ERBOS17,9913,8130%15,3911,0639%
EREGL2.136,151.229,8873,69%1.513,26867,3874%
ERSU0,110,57-82%0,140,72-80%
ESCOM-0,18-0,040,810,6427%
ETILR0,69-0,210,32-0,85
ETYAT-0,350,39-0,360,38
EUHOL0-0,381,480,14957%
EUKYO-0,220,29-0,250,28
EUYO-0,360,44-0,360,45
FAVÖKNet Kar Çeyreklik
Hisse Kodu2.Ç FAVÖK 20182.Ç FAVÖK 2017Değ. %2.Ç Net Kar 20182.Ç Net Kar 2017Net Kar
FLAP3,420,95259%0,13,14-97%
FMIZP11,478,6533%15,18,4279%
FONET3,53,413%1,732,81-38%
FRIGO3,292,0263%-0,280,31
FROTO1.354,72913,8148%918,52633,9245%
GARAN3.903,573.079,5727%
GARFA185,3112,365,00%9,6914,37-33%
GEDIK18,645,58234%12,876,7491%
GEDZA7,194,0976%5,212,9875%
GENTS48,4418,32164%30,4113,6124%
GEREL0,863,94-78%6,221,18428%
GLBMD-0,59-1,361,591,8-11%
GLRYH4,29-5,825,76-2,59
GLYHO131,2487,1250,65%-50,97-137,77
GOLTS55,3119,38185,41%0,062,25-97%
GOODY139,4292,8750%97,6563,4654%
GOZDE-17,42-2,34-1.409,47-40,09
GRNYO0,20,98-79,11%0,190,98-81%
GSDDE14,098,0575,02%-1,61-7,04
GSDHO27,0192,78-71%141,4813,32962%
GUBRF259,7650,17417,71%-23,9125,01
GUSGR19,9-2,92
GYHOL3,42,5434%2,571,9433%
HALKB1.902,702.227,94-15%
HALKS30,932,171327%
HATEK10,821,74523%-1,48-4,05
HDFGS35,272,581268,98%35,452,871137%
HEKTS110,3354,49102,46%74,3443,0573%
HLGYO38,9727,5941%33,224,7134%
HUBVC-0,150,471,410,48195%
HURGZ15,230,96-51%275,58-67,56
ICBCT57,4941,8837%
IDGYO-0,29-0,26-0,4-0,23
IEYHO13,826,37117,01%-1,197,44
IHEVA14,243,69285,49%-3,02-0,01
IHGZT-4,22-5,54-4,260,72
IHLAS29,823,6625,93%-27,8821,1
IHLGM-0,84-0,080,080,22-63%
IHYAY-8,2-7,28-7,780,11
INDES53,9647,8213%30,6529,424%
INFO1,130,689%1,20,3301%
INTEM-9,73-1,78-16,39-4,95
IPEKE341,11292,6716,55%88,68101,41-13%
ISBIR50,8632,6555,78%0,6216,72-96%
ISCTR3.334,773.055,299%
ISDMR2.458,531.388,3677,08%1.920,981.046,0584%
ISFIN423,9279,951,45%74,7157,7429%
ISGSY-0,822,280,081,92-96%
ISGYO123,3576,9960,21%95,1152,1482%
ISMEN160,71120,2933,59%105,1970,649%
ISYAT8,1913,72-40,29%8,2113,7-40%
ITTFH31,738,97-19%-20,09-1,25
IZFAS2,544,02-36,93%-1,140,45
IZMDC152,63111,2537%-181,6446,66
IZOCM2214,0956,13%9,023,38167%
IZTAR2,150,131518,58%0,69-0,52
FAVÖKNet Kar Çeyreklik
Hisse Kodu2.Ç FAVÖK 20182.Ç FAVÖK 2017Değ. %2.Ç Net Kar 20182.Ç Net Kar 2017Net Kar
JANTS35,0324,543%25,3219,7528%
KAPLM9,887,0939%2,762,94-6%
KAREL62,236,3870,97%8,9619,6-54%
KARSN81,8743,3489%-19,91-11,79
KARTN63,2825,54148%41,7510,71290%
KATMR31,5224,1330,59%5,726,01-5%
KCHOL4.871,984.558,297%2.559,622.541,581%
KENT71,3951,4339%49,9621,47133%
KERVN2,15-2,24-89,03-24,45
KERVT134,7777,0675%-65,675,98
KIPA6,84,1862,73%-89,38-86,99
KLGYO3,05232,53-99%-13,21251,62
KLMSN56,0826,99108%3,914,6-15%
KLNMA26,7866,51-60%
KNFRT17,5110,5167%11,16686%
KONYA25,257,06258%16,653,09439%
KORDS262,97193,1136%135,7588,154%
KOZAA340,73289,7217,61%169,2896,3476%
KOZAL373,55287,7729,81%498,73269,4385%
KPHOL-0,13-0,130,380,1261%
KRDMA175,8853,54228,50%92,5322,02320%
KRDMB87,4426,62228,50%4610,95320%
KRDMD571,07173,84228,50%300,4571,5320%
KRGYO0,342,63-87%1,014,94-80%
KRONT-0,081,631,90,76150%
KRSAN-0,40,11-3,04-6,47
KRSTL-1,933,56-3,642,35
KRTEK17,1314,9814%-1,931,84
KSTUR0,93-0,982,08-1,17
KUTPO24,3613,186,00%22,7813,3371%
KUYAS11,2-0,61-0,44-2,66
FAVÖKNet Kar Çeyreklik
Hisse Kodu2.Ç FAVÖK 20182.Ç FAVÖK 2017Değ. %2.Ç Net Kar 20182.Ç Net Kar 2017Net Kar
LIDFA110,1665,1469%17,7611,3357%
LINK0,70,91-22%2,260,61272%
LKMNH18,0910,9565,28%4,431,72157%
LOGO50,6741,2223%34,9123,5748%
LUKSK7,746,8114%0,852,46-65%
MAALT1,111,17-4,93%4,040,67498%
MAKTK11,058,4131%5,832,42141%
MARKA-2,54-1,5120,31-0,49
MCTAS-0,34-0,462,99-0,74
MEGAP1,62162,46%0,891,2-26%
MEPET8,885,9649%-5,517,31
MERIT0,370,61-39,25%0,530,63-15%
MERKO2,062,19-6,00%-12,59-2,85
METAL-0,110,22-0,040,53
METRO-1,82-2,29-21,571,03
METUR0,57-0,62-5,79-0,48
MGROS425,11291,4946%-528,2789,49
MIPAZ-5,62-0,8-5,68-10,52
MMCAS0-0,250,10,8-87%
MNDRS37,7147,33-20,33%-52,0815,81
MPARK205,98193,536,43%-23-16,65
MRDIN19,1618,185%19,921,88-9%
MRSHL-2,4110,68-19,23-2,9
MSGYO2,08138,49-98,50%-3,53142,42
MTRYO-1,561,54-0,931,6
MZHLD18,5919-2%2,895,93-51%
NETAS-0,3323,86-23,027,39
NIBAS-1,48-0,83-5,58-0,54
NTHOL69,3331,35121,14%-122,96-16,69
NUGYO18,7524,93-24,80%-106,474,44
NUHCM158,8697,8762,31%101,770,1445%
FAVÖKNet Kar Çeyreklik
Hisse Kodu2.Ç FAVÖK 20182.Ç FAVÖK 2017Değ. %2.Ç Net Kar 20182.Ç Net Kar 2017Net Kar
ODAS18,4125,2-26,94%-140,38-5,48
OLMIP9,218,449,17%-1,74,2
ORGE17,9918,56-3%16,6415,716%
ORMA275,57384,78%-28,39-28,77
OSMEN-1,14-0,041,293,46-63%
OSTIM20,471,91972%24,54-2,91
OTKAR-34,6985,59-78,7228,08
OYAYO1,331,74-24%1,331,74-24%
OYLUM0,570,4916%-1,17-0,61
OZBAL1,81-1,69-6,9-2,37
OZGYO-1,961,546,5113,71-53%
OZKGY22,8827,31-16,22%21,1360,46-65%
OZRDN5,112,4112,82%2,953,86-24%
PAGYO25,622,7513%26,223,6711%
PARSN60,0937,2461%-33,618,62
PEGYO3,290,77328%0,15-2,2
PEKGY-1,07-0,6717,23-3,92
PENGD0,94-0,74-6,69-7,33
PETKM659,17877,06-24,84%502,73662,7-24%
PETUN27,428,96-5%28,625,4512%
PGSUS129,12-17,82-97,24-42,57
PINSU7,825,835%-10,71-9,16
PKART3,92,2672%1,841,1561%
PKENT-3,7-4,25-8,07-2,81
PNSUT59,9143,4738%24,7728,95-14%
POLHO74,3548,5453%42,9840,745%
POLTK6,023,6465,53%4,493,0846%
PRKAB22,247,54195%4,611,08326%
PRKME-4,98-3,9530,83473,4-93%
PRZMA0,310,62-51%00,04-89%
PSDTC1,480,034832%14,663,42328%
FAVÖKNet Kar Çeyreklik
Hisse Kodu2.Ç FAVÖK 20182.Ç FAVÖK 2017Değ. %2.Ç Net Kar 20182.Ç Net Kar 2017Net Kar
QNBFB1.133,04809,9740%
RAYSG6,617,13-61%
RHEAG-1,96-1,461,76-9,27
RODRG0,370,353,98%1,09-0,19
RTALB-0,893,090,091,94-95%
RYGYO62,5246,5934,19%-48,512,77
RYSAS77,0966,5716%-49,26,5
SAFKR2,962,1637,14%1,80,71153%
SAHOL4.574,454.416,494%2.221,691.459,5752%
SALIX-0,57-0,29-0,46-0,04
SAMAT4,770,94406%0,02-2,75
SANEL-1,03-0,53-0,71-1,14
SANFM3,242,3439%0,110,04199%
SANKO1,682,06-18%9,7112,25-21%
SARKY106,9585,9424%55,9926,93108%
SASA176,61127,9338%268,45110,12144%
SAYAS-0,281,79-5,73-0,37
SEKFK22,8317,3532%4,571,72165%
SEKUR11,336,1185%0,882,36-63%
SELEC259,56207,3625%230,6193,6719%
SELGD-0,01-0,15-0,03-0,14
SERVE-0,83-1,121,69-1,56
SEYKM1,051,17-10,94%0,890,96-8%
SILVR7,6410,23-25%-1,094,91
SISE1.471,711.221,5420%1.084,08590,584%
SKBNK71,3551,5938%
SKTAS29,917,6569%-41-25,77
SNGYO-31,33-6,89-142,35-53,54
SNKRN-0,11-2,52-0,39-2,73
SNPAM7,23,8288%-7,44,23
SODA391,02308,1727%656,68283,56132%
SODSN2,841,3118,85%2,731,07156%
SONME2,882,6210%-14,734,29
SRVGY8,895,3467%2,876,38-55%
FAVÖKNet Kar Çeyreklik
Hisse Kodu2.Ç FAVÖK 20182.Ç FAVÖK 2017Değ. %2.Ç Net Kar 20182.Ç Net Kar 2017Net Kar
TACTR1,890,48298,24%0,31-0,41
TATGD24,523,395%24,1820,8216%
TAVHL1.123,25783,1843,42%459,98235,8795%
TBORG190,77184,383%158,13120,6931%
TCELL4.140,882.846,1445,49%915,841.162,65-21%
TEKTU-1,93-0,53-44,421,39
TGSAS3,932,3170%3,580,58519%
THYAO3.347,001.574,00113%127-1.615,00
TIRE60,8225,15142%27,7910,06176%
TKFEN572,75382,9750%519,95385,5835%
TKNSA60,1972,87-17%-10,149,07
TKURU-0,31-0,16-0,44-0,3
TLMAN28,525,0713,67%18,6515,8718%
TMPOL5,193,3654%-0,950,57
TMSN6,14-3,21-6,23-11,87
TOASO1.160,89917,8126%692,97574,8921%
TRCAS8,21-10,77-18,38-20,17
TRGYO571,98171,66233%-68,0996,97
TRKCM556,62434,228%504,39262,1992%
TSGYO5,64,2631,47%-51,87-17,67
TSKB324,52291,1411%
TTKOM4.028,693.358,4719,96%-832,34955,45
TTRAK246,36232,745,85%136,75137,9-1%
TUCLK8,136,9717%0,921,75-47%
TUKAS17,4815,5612%6,668,7-23%
TUPRS3.054,972.991,062%1.405,132.325,98-40%
TURGG-1,02-0,820,030,05-43%
UFUK2,913,78-23%-5,672,98
UFUK2,913,78-23,05%-5,672,98
ULAS-0,76-0,70,62-1,02
ULKER425,32360,8518%370,32205,4680%
ULUSE56,9640,2941%42,6430,6839%
ULUUN19,0135,24-46,07%12,4312,59-1%
UMPAS4,5110,09-55,32%-10,211,26
UNYEC30,5922,0539%27,5533,9-19%
USAK27,0327,040%2,94,51-36%
UTPYA2,99-0,83-33,8-12,84
UZERB-0,62-0,97-1,15-0,88
VAKBN2.125,262.121,410%
VAKFN73,4959,3324%25,0811,2124%
VAKKO42,1421,5895,27%20,793,83442%
VANGD-0,66-0,4610,56-1,49
VERTU-0,7-1,091,181,62-27%
VERUS-1,67-6,19-2,37-5
VESBE354,63204,3873,52%217,7139,4556%
VESTL897,28424,68111%98,87132,29-25%
VKFYO-0,370,37-0,390,36
VKGYO3,3-3,113,954,71-16%
VKING7,936,1429%-14,01-6,9
YAPRK5,052,8378%2,891,18146%
YATAS59,074241%25,6521,5919%
YAYLA2,210,89148,06%-0,320,13
YBTAS9,13,78140,32%5,833,8651%
YESIL-0,26-0,132,0711,72-82%
YGGYO81,1163,1328,50%101,4872,440%
YGYO-0,6912,91-482,95
YKBNK2.471,231.893,2031%
YKGYO-0,74-0,15-0,46-0,25
YONGA2,51-1,692,15-0,8
YUNSA32,7220,4860%14,592,63455%
YYAPI22,917,67198,70%0,931,83-49%
ZOREN672,53457,947%77,2433,25132%
TOPLAM65.483,8049.175,9933,16%46.786,8641.365,1713,11%