Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Açıklanan Şir...

Açıklanan Şirket Karları, 4Ç18 Tüm Bilançolar Listesi

Aşağıdaki tabloda 4Ç18 mali sonuçlarını açıklamış şirketlerin net satış, FAVÖK ve net kar rakamlarını ile bu rakamların yıllık ve çeyreksel bazda değişimlerine ait yüzdeleri bulabilirsiniz. Dilerseniz üzerinde link olan hisse kodlarından hissenin kendi sayfasına giderek şirketlerin 9 aylık finansal sonuçları ile ilgili ayrıntılı değerlendirmeleri, 3Ç 2018 rakamlarına dair hisse analiz ve yorumları okuyabilirsiniz. 27.02.2019

Açıklanan 4Ç18 Şirket Bilançoları

2018/12 Şirket Karları (Milyon TL) – Ana Ortaklık Karı

  ÇeyreklikYıllıkYıllık
Hisse KoduTarih4Ç18 Net KarNet Kar Değ. %FAVÖK (18/12)FAVÖK Değ. %Net Kar (18/12)Net Kar Değ. %
ACSEL18.2.194,16197%3,96265%8,22347%
AFYON15.2.19-7,0355,678%3,92-93%
AKBNK31.1.191.050,80-31%5.689,64-6%
AKCNS21.2.198,24-82%354,2915%177,920%
AKFGY21.2.19220,89606%15,3514%-32,15
AKGRT8.2.1962,4952%227,6279%
AKMGY25.2.1922,227%83,783%88,6514%
AKSA14.2.19190,5169%551,738%224,3-24%
AKSUE25.2.194,731,96-7,3
ALGYO25.2.19-17,5222,17-9%269,677%
ANACM31.1.1974,22429%754,9439%450,74149%
ANHYT31.1.1954,3-3%253,613%
ANSGR1.2.1975,45-12%307,5767%
ARCLK30.1.19279,83211%2.727,4842%851,761%
ARENA5.2.1915,229,361%0,71-66%
ARMDA26.2.193,75-15%48,9454%-1,04
ARTI24.1.191,480,74-91%11,79
ASELS26.2.19582,69-7%1.895,6064%2.318,2068%
ATLAS25.1.19-5,27-0,31-0,3
AVGYO12.2.196,46-63%4,71-36%8,66-62%
AVHOL15.2.192,61-15%0,03-53%
AVISA8.2.1948,7276%  191,2388%
AYGAZ13.2.19-86,75208,08-38%228,38-60%
BFREN22.2.197,1518%35,5160%34,1959%
BLCYT12.2.1912,99216%67,5846%26,2774%
BNTAS26.2.194,1311,19228%7,83509%
BOSSA15.2.1961,81214%159,3143,23%57,97656%
BRISA20.2.1920,656%554,1943%95,741%
BUCIM21.2.1912,9-35%213,6354%97,2637%
CELHA21.2.199,24170%42,5869,25%18,3771%
CEMTS8.2.1911,81-29%166,99124,75%146,2761%
CIMSA20.2.19-61,74388,31%154,93-32%
CRFSA20.2.19-215,81108,74-17%-11,5
DAGHL26.2.190,84-0,26-1,5
DAGI26.2.197,278,4927%-7,89
DENCM1.2.191,16-65%8,5948%-0,38
DENIZ21.2.19478,751%2.182,5216%
DESA25.2.198,37128%35,62519%8,38
DESPC25.2.190,85-74%19,51101%20,8148%
DGATE15.2.196,78-45%16,73-56%17,88-42%
DGGYO22.2.19130,03206%77,3741%3,93-93%
DITAS22.2.192,93127%16,9449%7,5759%
DOAS14.2.194,21-90%591,9310,60%133,16-27%
DOBUR20.2.19-1,55-0,432,48
DOHOL25.2.19-879,86721,4420%3.633,10
DZGYO8.2.1926,07197%3,75-39%38,24142%
EGGUB21.2.1939,18261%94,1773,01%28,43-9%
EGPRO20.2.1923,171%200,4366%106,0565%
ENJSA20.2.19-16,574.375,8565,18%747,7-24%
ERBOS13.2.1916,0315%84,3147%7232%
EREGL7.2.191.683,6041%8.629,7357,61%5.597,9949%
ETILR22.2.19-1,23-0,23-2,69
ETYAT12.2.19-0,270,65-66,66%0,61-68%
EUKYO12.2.19-0,191,02-56,76%0,94-60%
EUYO12.2.19-0,610,51-73,18%0,21-89%
FMIZP25.2.19-0,0122,8455%3152%
FONET18.2.1910,1413,97166%12,24199%
FROTO12.2.19410,84-19%2.839,8542%1.683,2013%
GARAN31.1.191.061,90-38%6.638,245%
GARFA30.1.19-47,85430,3374,04%-57,38
GRNYO31.1.190,930%2,3611,43%2,3210%
GUSGR22.2.19-24,8610,87-59%
HALKB14.2.19316,55-56%2.521,80-32%
HALKS14.2.1972,92106%
HEKTS8.2.1915,58686%183,03181,45%106,19116%
HLGYO14.2.19323,3650%98,6890%394,857%
ICBCT21.2.1911,6362,0746%
ISCTR8.2.192.195,6234%6.768,609%
ISDMR7.2.191.147,1437%5.455,1967,78%4.108,8872%
ISFIN1.2.19102,51279%946,8750,06%197,5475%
ISGSY1.2.190,751,2116,83%3,07225%
ISGYO31.1.19249,68187%215,8450,15%341,6190%
ISMEN5.2.1971,6462%372,2451,61%221,741%
ISYAT1.2.1913,2182%31,7825,98%31,3725%
IZOCM20.2.19-2,8340,61-0,33%15,8-12%
KARTN19.2.1930,68108%148,74110%113,5195%
KCHOL15.2.191.710,3959%13.539,7750%5.537,0313%
KFEIN5.2.196475%24,13436,68%13,61183%
KLNMA7.2.19131,55455%160,2925%
KORDS20.2.1934,46-21%621,4983%292,4677%
KRSAN14.2.19-0,270,41-4,17
KRTEK20.2.1917,694349%10,32
LIDFA14.2.190,8-88%244,6363%19,89-12%
LINK7.2.191,63-42%4,8426%7,2496%
LKMNH13.2.192,88-2%36,1329,42%8,3433%
LOGO13.2.1915,2620%101,2523%67,733%
MAALT4.2.191,4427%1,6-35,89%13,33447%
METRO26.2.19-355,78-4,31-438,78
MIPAZ20.2.19-2,72-7,16-9,63
MTRYO6.2.19-2,86-3,89-3,16
ORGE13.2.1923,87297%45,2926%51,4364%
OSTIM23.2.19-8,4518,943,53
OTKAR6.2.19250,24414%226,3122%164,3465%
OYAYO31.1.191,45113%2,9544%2,9544%
OZGYO18.2.19-58,8-4,49-60,79
PAGYO21.2.1926,39-83%53,3316%65,98-66%
PKART13.2.191,95-9%10,7769%5,1836%
PRKAB21.2.1932,06825%75,26187%38,54373%
QNBFB4.2.19661,0778%2.409,8350%
QNBFL31.1.19-24,58425,3865,48%73,59-22%
RALYH24.1.190,65-37%1,842,3935%
RYGYO15.2.19405,53268%141,3442,02%212,1191%
SAFKR19.2.197,3643,97%12,75815%
SAHOL25.2.19429,38-62%8.865,16-3%3.830,3410%
SANEL25.2.19-3,86-5,67-4,49
SASA18.2.19185,07246%385,9352%597,41193%
SELEC25.2.1998,5373%432,632%391,2730%
SERVE24.1.191,380,673,12
SILVR14.2.19-1,215,86-24%-2,01
SISE1.2.19244,19-32%3.384,0938%2.325,8490%
SODA31.1.1981,41-66%957,5155%1.556,12135%
SODSN26.2.197,8177,21%7,77114%
SUMAS26.2.1917,0892,37%14,76107%
TATGD14.2.197,66-66%50,7-19%38,58-37%
TAVHL13.2.19323,41445%2.929,4448,05%1.454,75103%
TBORG18.2.1952,88-42%553,9820%427,6739%
TCELL20.2.19863,87300%9.096,7647,04%2.021,072%
TDGYO22.2.19-3,2412,6710,92
TGSAS25.2.195,471115%13,04187%10,64384%
TKFEN21.2.19435,0771%1.469,5185%1.403,0682%
TKNSA18.2.19-54,52154,68-8%-64,61
TOASO7.2.19326,54-23%2.532,5827%1.330,424%
TRKCM31.1.19178,17-8%1.192,4134%958,3355%
TSGYO30.1.1994,11306%11,4727,59%-61,89
TSKB1.2.19169,918%660,9311%
TTKOM30.1.192.214,658.557,1126,20%-1.391,26
TTRAK11.2.1974,18-29%498,121,20%240,11-25%
TUPRS13.2.191.766,06258%8.539,4351%3.712,79-3%
ULAS29.1.19-1,91-1,521,16-93%
USAK15.2.19-2,0264,7118%4,5-18%
VAKBN13.2.191.044,2016%4.154,3212%
VAKFN14.2.193,55-69%183,4146%40,0218%
VERTU18.2.191,21-94%-1,7215,48-26%
VERUS23.2.1924,5196%-0,6243,73203%
VESBE20.2.19158,9485%894,1891,91%622,56111%
VESTL21.2.19315,392.301,93166%371,15574%
VKFYO21.2.190,3183%0,14563%0,110008%
VKGYO25.2.1912,27-82%30,1240,76-46%
YAYLA19.2.19-10,990,81-15,58
YGGYO26.2.19119,447%166,1625,92%275,7245%
YKBNK1.2.191.081,1723%4.667,4329%
YKGYO28.1.198,6311%-1,148,2524%
YONGA20.2.198,96,66
YUNSA19.2.199,06-4%57,9132%28,0989%
        
TOPLAM 22.992,8922,16%103.18141,24%86.161,1320,28%

 

Notlar

a.d: Anlamlı değil