Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Açıklanan Şir...

Açıklanan Şirket Karları, 1Ç19 Tüm Bilançolar Listesi

Aşağıdaki tabloda 1Ç19 mali sonuçlarını açıklamış şirketlerin net satış, FAVÖK ve net kar rakamlarını ile bu rakamların yıllık ve çeyreksel bazda değişimlerine ait yüzdeleri bulabilirsiniz. Dilerseniz üzerinde link olan hisse kodlarından hissenin kendi sayfasına giderek şirketlerin finansal sonuçları ile ilgili ayrıntılı değerlendirmeleri hisse analiz ve yorumları okuyabilirsiniz. 29.04.2019

100.000 TL Paranız Olsa Nasıl Yatırım Yapardınız? Sanal Para ile Deneyin!

Açıklanan 1Ç19 Şirket Bilançoları

2019/3 Şirket Karları (Milyon TL) – Ana Ortaklık Karı

ŞirketKoduTarihNet Dönem KarıFVAÖK
   1Ç191Ç18% Değ.1Ç191Ç18% Değ.
AkbankAKBNK26.4.191.4131.709-17%   
AksigortaAKGRT26.4.19785153%   
Anadolu CamANACM26.4.191026460%19513643%
Atlas Y.O.ATLAS25.4.19-19a.d.-19a.d.
Bosch Fren SistemleriBFREN25.4.1912927%13859%
Bantas Bandirma AmbalajBNTAS27.4.1930514%2139%
BossaBOSSA24.4.193233%2932-8%
Denizli CamDENCM26.4.19-504311%02a.d.
Ege GubreEGGUB24.4.19886%271672%
Eregli Demir CelikEREGL26.4.199971.063-6%1.7401.7092%
Etiler GidaETILR26.4.190-1-50%00-50%
Euro Trend Y.O.ETYAT19.4.1921114%21112%
Euro Kapital Y.O.EUKYO19.4.1921126%21125%
Euro Yat. Ort.EUYO19.4.1921133%21156%
F-M Izmit PistonFMIZP25.4.198811%7537%
Garanti FaktoringGARFA25.4.19168101%   
Garanti Y.O.GRNYO25.4.1910185%10207%
Hedef Girisim Srmy. Y.O.HDFGS25.4.19294615%254532%
Icbc Turkey BankICBCT25.4.192534-26%   
Iskenderun Demir Ve CelikISDMR26.4.19523787-34%9071.078-16%
Is Finansal KiralamaISFIN25.4.19-1158a.d.   
Marmaris AltinyunusMAALT26.4.1951296%00-15%
Osmanli Yatirim Menkul DegerlerOSMEN19.4.1912-58%-13a.d.
Turk Prysmian KabloPRKAB25.4.19903061%147106%
Sise CamSISE26.4.1944839314%83067723%
Soda SanayiiSODA26.4.1928523919%2001858%
Tat GidaTATGD27.4.19141033%221291%
Tav HavalimanlariTAVHL25.4.1914634333%85860741%
Tekfen HoldingTKFEN25.4.19782241225%939279237%
Trakya CamTRKCM26.4.19149207-28%28826210%
Turk TraktorTTRAK26.4.19856-87%51102-50%

 

Notlar

a.d: Anlamlı değil