Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Açıklanan Şir...

Açıklanan Şirket Karları, 2Ç18 Bilançolar Listesi

Aşağıdaki tabloda 2Ç18 mali sonuçlarını açıklamış şirketlerin net satış, FAVÖK ve net kar rakamlarını ile bu rakamların yıllık ve çeyreksel bazda değişimlerine ait yüzdeleri bulabilirsiniz. Dilerseniz üzerinde link olan hisse kodlarından hissenin kendi sayfasına giderek şirketlerin 6 aylık finansal sonuçları ile ilgili ayrıntılı değerlendirmeleri, 2Ç18 analiz ve yorumlarını okuyabilirsiniz. Henüz 2Ç18 sonuçlarını açıklamamış şirketler için ise uzman ve kurumların tahminlerini ise Kurumların 2Ç18 Kar Tahminleri sayfasında bulabilirsiniz. 10.08.2018

Hangi Şirketler 2Ç18 Sonuçlarını Açıkladı?

Şirket AdıHisse KoduAçıklama TarihiNet Dönem KarıFVAÖK
Afyon CimentoAFYON3.8.1818-2a.d.19130,44
AkbankAKBNK25.7.18160215680,02
Akfen G.M.Y.O.AKFGY3.8.18-74-311,3716110,45
AksigortaAKGRT31.7.1845370,2
Akmerkez G.M.Y.O.AKMGY6.8.1822200,1422200,11
Anadolu CamANACM27.7.18166711,331881240,52
Anadolu Hayat Emek.ANHYT26.7.1863630
Anadolu SigortaANSGR27.7.1863241,6
ArcelikARCLK27.7.18144257-0,445484900,12
Arena BilgisayarARENA2.8.18-40a.d.740,64
Ata G.M.Y.O.ATAGY7.8.1810a.d.307,93
Atlas Y.O.ATLAS13.7.18-53a.d.-53a.d.
Avrasya G.M.Y.O.AVGYO13.7.1813-0,701a.d.
Avivasa EmeklilikAVISA3.8.1849241,07
Avrasya Petrol ve Turistik TesislerAVTUR1.8.1801a.d.110,37
BagfasBAGFS7.8.18-59-152,98760,14
Bosch Fren SistemleriBFREN31.7.18840,76660,12
Bizim Toptan Satis MagazalariBIZIM30.7.185-10a.d.3282,99
Bantas Bandirma AmbalajBNTAS7.8.18104,48311,82
BossaBOSSA7.8.18220,0739122,37
Celik HalatCELHA3.8.18722,031351,62
CemtasCEMTS7.8.1832121,7437171,12
Dagi Yatirim HoldingDAGHL6.8.18-1017,48000,06
Dagi GiyimDAGI7.8.18-30a.d.220,08
Denizli CamDENCM25.7.18-1-2-0,73204,88
DenizbankDENIZ2.8.187014400,59
Dogan Burda RizzoliDOBUR6.8.182-1a.d.1-1a.d.
Deniz G.M.Y.O.DZGYO31.7.18430,3912-0,63
Metro Yatirim OrtakligiMTRYO6.8.18-21a.d.-21a.d.
Ege GubreEGGUB31.7.1825-0,611651,96
Ege SeramikEGSER7.8.1822120,8229220,29
ErbosanERBOS6.8.1815110,3920140,43
Etiler GidaETILR27.7.180-1a.d.10a.d.
Euro Trend Y.O.ETYAT6.8.1800a.d.00a.d.
Euro Kapital Y.O.EUKYO6.8.1800a.d.00a.d.
Euro Yat. Ort.EUYO6.8.1800a.d.00a.d.
Qnb Finans Finansal KiralamaQNBFL26.7.1835230,53
Qnb FinansbankQNBFB27.7.186043880,56
F-M Izmit PistonFMIZP6.8.18750,6650,13
Ford OtosanFROTO1.8.184863620,347614770,6
Garanti BankasiGARAN26.7.18190715540,23
Garanti FaktoringGARFA25.7.1827-0,75
Hub Girisim Sermayesi Yatirim OrtakligiHUBVC3.8.18105,3600a.d.
Garanti Y.O.GRNYO24.7.1801a.d.01a.d.
Gunes SigortaGUSGR2.8.1819-5a.d.
Gedik Yatirim HoldingGYHOL3.8.1811-0,12110,09
Hedef Girisim Srmy. Y.O.HDFGS25.7.1831215,4431216,88
HektasHEKTS31.7.1829160,8748201,46
Is Bankasi (A)ISATR1.8.18000,08
Is Bankasi (B)ISBTR1.8.18000,08
Is Bankasi (C)ISCTR1.8.18152814210,08
Is Girisim Srmy. Y.O.ISGSY27.7.1801a.d.-11a.d.
Is G.M.Y.O.ISGYO27.7.1879321,5195401,36
Is G.M.Y.O.ISGYO27.7.1879321,5195401,36
Is Y.O.ISYAT27.7.1838-0,6338-0,63
IzocamIZOCM31.7.18421,351090,14
KipaKIPA7.8.18-30-40-0,271422-0,36
KPHOL2.8.18006,84
T. Kalkinma BankasiKLNMA2.8.1837370
Kardemir (A)KRDMA6.8.1834230,4897312,15
Kardemir (B)KRDMB6.8.1817120,4848152,15
Kardemir DKRDMD7.8.18140750,853151002,15
KRGYO7.8.1801a.d.211,47
Logo YazılımLOGO1.8.1817130,326230,15
Kustur Kusadasi TurizmKSTUR30.7.18
Marmaris AltinyunusMAALT30.7.1830105,1611-0,12
Merit TurizmMERIT30.7.18
Metro HoldingMETRO17.7.18-129-621,83-1-1-0,19
MilpaMIPAZ3.8.18-5-12,95-5014,4
Orma Orman UrunleriORMA31.7.18
Ostim Endustriyel YatirimlarOSTIM7.8.1815110,671018,21
OtokarOTKAR3.8.18-51-94,62-3220a.d.
Oyak YatırımOYAYO31.7.1801-0,6
Ozerden Plastik SanayiOZRDN30.7.18
Turk Prysmian KabloPRKAB26.7.18440,161652,28
Rodrigo TekstilRODRG1.8.18
Reysas G.M.Y.O.RYGYO3.8.18-3516a.d.34250,36
SasaSASA30.7.18225326116481,44
Sekuro PlastikSEKUR31.7.1802a.d.731,14
Serve KırtasiyeSERVE7.8.182-1a.d.0-1-0,28
Seyitler KimyaSEYKM5.8.18
Sise CamSISE28.7.186912541,727956080,31
Soda SanayiiSODA27.7.184181162,612061460,41
Sodaş SodyumSODSN30.7.18
Tav HavalimanlariTAVHL26.7.184261901,259176460,42
Tat GıdaTATGD3.8.1814952%131117%
TurkcellTCELL25.7.18415704-0,41212814530,46
TekfenTKFEN2.8.182792240,252941740,69
TeknosaTKNSA7.8.18-68a.d.2943-0,32
Taze Kuru GidaTKURU30.7.18
Trabzon LimanıTLMAN7.8.18880,0316120,26
Tofas Otomobil Fab.TOASO26.7.183683120,186464860,33
T.S.K.B. G.M.Y.O.TSGYO26.7.18-31-54,96320,22
T.S.K.B.TSKB27.7.181661510,1
Turk TelekomTTKOM24.7.18-889890a.d.201017370,16
Turk TraktorTTRAK6.8.188183-0,021441210,19
Üzertaş BoyaUZERB27.7.18
VakıfbankVAKBN7.8.1810748970,2
Vakıf Finansal KiralamaVAKFN7.8.181351,35
Vanet GidaVANGD18.7.18
Vestel Beyaz EsyaVESBE31.7.181336712151061,03
VestelVESTL6.8.18129940,375852431,41
Yayla EnerjiYAYLA21.7.18-11a.d.100,74
Yibitas Yozgat Insaat MalzemeleriYBTAS30.7.18
Yapi Ve Kredi BankasiYKBNK31.7.1812278920,38
Yapi Kredi Koray G.M.Y.O.YKGYO30.7.1800-0,3400-0,69
Yonga MobilyaYONGA2.8.18
YunsaYUNSA6.8.18932,542091,26
Yesil YapiYYAPI28.7.1810-1a.d.2372,46

a.d: Anlamlı değil

Şirketlerin 1Ç18 Sonuçlarını

Aşağıdaki tabloda geçmiş 1Ç18 mali sonuçlarını açıklamış şirketlerin net satış, FAVÖK ve net kar rakamlarını ile bu rakamların yıllık ve çeyreksel bazda değişimlerine ait yüzdeleri bulabilirsiniz.

Şirket AdıHisse KoduAçıklama TarihiNet Dönem KarıFVAÖK
   1Ç181Ç17% Değişim1Ç181Ç17% Değişim
Acıselsan Acıpayam SelulozACSEL27.4.1810153%1091%
Adana Çimento (A)ADANA8.5.18251653%187144%
Adana Çimento (B)ADBGR8.5.18171153%125144%
Adel KalemcilikADEL30.4.181922-11%41410%
Adana Çimento (C)ADNAC8.5.185353%31144%
Anadolu Efes BiracılıkAEFES7.5.18-106-8525%2872716%
Afyon ÇimentoAFYON27.4.18-5-416%16-3a.d.
AG Anadolu Grubu HoldingAGHOL8.5.18-360369a.d.44337717%
Atakule G.M.Y.O.AGYO30.4.18-21a.d.-10270%
AkbankAKBNK25.4.181.7091.44918%   
AkçansaAKCNS3.5.18413519%704847%
Ak EnerjiAKENR3.5.18-144-152-5%795252%
Akfen G.M.Y.O.AKFGY7.5.18-55-22153%11922%
AksigortaAKGRT26.4.18512787%   
Akdeniz Güvenlik HizmetleriAKGUV10.5.184281%3251%
Akmerkez G.M.Y.O.AKMGY3.5.1821198%2020-2%
Akyürek PazarlamaAKPAZ1.5.18-14-2768%-11a.d.
AksaAKSA27.4.185270-26%115130-12%
Aksa EnerjiAKSEN10.5.1858-83a.d.21955295%
Akis G.M.Y.O.AKSGY9.5.18-19203a.d.624055%
Aksu EnerjiAKSUE27.4.18-2-3-12%1-1a.d.
Alarko HoldingALARK9.5.18-1715a.d.113-95%
Alarko CarrierALCAR30.4.18811-23%411-65%
Alcatel TeletasALCTL9.5.18-8-1611%-41a.d.
Alarko G.M.Y.O.ALGYO27.4.18241653%329%
Alkim KağıtALKA30.4.1858-33%610-34%
Alkim KimyaALKIM10.5.181114-18%21197%
AltınyağALYAG9.5.18-601106%-42a.d.
Anadolu CamANACM26.4.18644156%13610925%
Anel ElektrikANELE9.5.181218-32%10682%
Anel TelekomunikasyonANELT9.5.18-2-1120%00-32%
Anadolu Hayat Emek.ANHYT27.4.18745243%   
Anadolu SigortaANSGR30.4.181096277%   
ArçelikARCLK26.4.18177240-26%51745913%
Arena BilgisayarARENA10.5.1820774%983%
Armada BilgisayarARMDA7.5.1851636%126106%
Arsan TekstilARSAN10.5.18101667%5431%
Arti Yatırım HoldingARTI11.5.1890a.d. 2 
AselsanASELS2.5.183513442%2832676%
Aslan ÇimentoASLAN8.5.1871869%141215%
Anadolu IsuzuASUZU7.5.18-16-1511%247222%
Ata G.M.Y.O.ATAGY30.4.18-1-149%00101%
Akın TekstilATEKS10.5.18-21a.d.02a.d.
Atlas Y.O.ATLAS16.4.189576%9576%
Atlantik PetrolATPET30.4.18-103803%-10152%
Atlantis Yatırım HoldingATSYH10.5.1800a.d.01-59%
Avrasya G.M.Y.O.AVGYO12.4.1823-34%25-53%
Avivasa EmeklilikAVISA27.4.18331880%   
Avod GıdaAVOD9.5.18-1-1-36%12-45%
Avrasya Petrol ve Turistik TesislerAVTUR9.4.181-1a.d.01a.d.
Altınyunus ÇesmeAYCES27.4.18-3-38%-1-1-5%
Ayen EnerjiAYEN10.5.184-27a.d.6933107%
AygazAYGAZ9.5.1855157-65%38101-62%
BagfasBAGFS30.4.18-237a.d.2348-51%
Bak AmbalajBAKAB10.5.188624%191440%
BanvitBANVT11.5.181033-69%5684-33%
Bera HoldingBERA10.5.18125134%473824%
Bosch Fren SistemleriBFREN26.4.1894115%8499%
Bim Birlesik MagazalarBIMAS8.5.1823419818%36430420%
Ral Yatırım HoldingRALYH27.4.1800-32%0039%
Bizim Toptan Satiş MagazalariBIZIM24.4.181-19a.d.24-6a.d.
Bilici YatırımBLCYT8.5.185432%151041%
Bimeks Bilgi İşlemBMEKS8.5.18-27-57-53%-5-27-82%
Bantas Bandırma AmbalajBNTAS27.4.1801-49%1113%
Bolu ÇimentoBOLUC30.4.183010192%4521114%
BossaBOSSA26.4.182-11a.d.329246%
Boyner Perakende ve TekstilBOYP10.5.18-157-12327%4710363%
BrisaBRISA30.4.181125-54%1066953%
Birko Birlesik Koyunlulular MensucatBRKO10.5.1817-87%1-1a.d.
Berkosan Yalitim ve TecritBRKSN9.5.180016%11-19%
Birlik MensucatBRMEN9.5.1800a.d.001642%
Borusan BoruBRSAN9.5.181218-32%705723%
Borusan Yat. Paz.BRYAT4.5.181830-42%   
Batisoke ÇimentoBSOKE30.4.18-2-20-88%13-4a.d.
Bati ÇimentoBTCIM10.5.1818-20a.d.6351080%
Bursa ÇimentoBUCIM9.5.18251390%432759%
BurçelikBURCE10.5.18-1-143%00-23%
Burçelik VanaBURVA30.4.1800a.d.00-67%
Coca Cola İçecekCCOLA2.5.18-46-86-47%26718147%
Çelik HalatCELHA26.4.1873115%11769%
Çemas DökümCEMAS10.5.18-4-5-8%2154%
CemtasCEMTS25.4.18241471%312144%
CimsaCIMSA4.5.18373118%935668%
ÇelebiCLEBI10.5.181003752%332158%
ÇimbetonCMBTN7.5.18-3-1332%-3-1397%
ÇimentasCMENT7.5.180-8a.d.10-5a.d.
Doktas DökümcülükDOKTA10.5.1812771%282419%
Cosmos Yatırım HoldingCOSMO10.5.1800a.d.0041%
Creditwest FaktoringCRDFA27.4.1867-13%   
CarrefoursaCRFSA24.4.18-53-23132%-1324a.d.
Çuhadaroglu MetalCUSAN9.5.1814-88%-12a.d.
Dagi Yatırım HoldingDAGHL27.4.1800-55%0020%
Dagi GiyimDAGI30.4.1800a.d.3212%
DardanelDARDL10.5.18-9-10-7%93214%
Denizli CamDENCM25.4.180-2-94%2-1a.d.
DenizbankDENIZ3.5.1860454611%   
DerimodDERIM30.4.1812-67%63113%
DesaDESA10.5.181-5a.d.7-1a.d.
Despec BilgisayarDESPC30.4.184332%4256%
Deva HoldingDEVA4.5.18342164%644444%
Datagate BilgisayarDGATE9.5.1845-23%878%
Doğus G.M.Y.O.DGGYO9.5.18-41a.d.171515%
Doğtas Kelebek MobilyaDGKLB10.5.18-14-11079%922-59%
Doğan GazetecilikDGZTE30.4.18984%22-1%
Diriteks Dirilis TekstilDIRIT10.5.180-1-46%00a.d.
Ditas DoğanDITAS4.5.1812-41%3247%
Demisas DökümDMSAS30.4.186-2a.d.147104%
Doğus OtomotivDOAS9.5.188128187%1568096%
Doğan Burda RizzoliDOBUR27.4.182-2a.d.2-2a.d.
DoğusanDOGUB30.4.1800-17%0078%
Doğan HoldingDOHOL10.5.18-111-8038%24016049%
Duran Doğan Basim ve AmbalajDURDO10.5.1812-37%45-32%
Dyo BoyaDYOBY27.4.1812-7a.d.4213221%
Deniz G.M.Y.O.DZGYO30.4.184289%12-19%
Eczacıbaşı Y.O.ECBYO26.4.181090%10105%
Eczacıbaşı IlacECILC8.5.18523643%312144%
Eczacıbaşı YatırımECZYT10.5.181437-61%0-1-52%
Edip Gayrimenkul YatırımEDIP9.5.18-20-1181%7712%
Egeli & Co. Yatırım HoldingEGCYH27.4.181-1a.d.0015%
Egeli & Co. Tarim Girişim Srmy. Y.O.EGCYO27.4.1800-38%   
Ege EndüstriEGEEN9.5.18423043%352539%
Ege GübreEGGUB17.4.1889-11%1618-9%
Egeli&Co Enerji YatırımEGCEY27.4.1801a.d.0051%
Ege ProfilEGPRO8.5.18293898%4412273%
Ege SeramikEGSER30.4.181112-13%1620-19%
Emlak G.M.Y.O.EKGYO30.4.18867320171%846400111%
Ekiz Yağ ve SabunEKIZ30.4.18-12a.d.0  
Emek ElektrikEMKEL10.5.18-3-1362%0-1-46%
Eminis AmbalajEMNIS30.4.18-10214%01-48%
Enerjisa EnerjiENJSA2.5.1824378210%67147242%
Enka InsaatENKAI9.5.18497626-21%73058924%
EgeplastEPLAS9.5.1826-70%99-6%
ErbosanERBOS9.5.18211446%211444%
Ereğli Demir ÇelikEREGL26.4.181.06390218%1.7101.33628%
Ersu GıdaERSU30.4.1800-59%01-77%
Escort ComputerESCOM2.5.1800a.d.00-42%
Etiler GıdaETILR30.4.18-1063%009%
Euro Trend Y.O.ETYAT24.4.1811-21%11-20%
Euro Yatırım HoldingEUHOL30.4.182-3a.d.00119%
Euro Kapital Y.O.EUKYO24.4.1811-18%11-17%
Euro Yat. Ort.EUYO24.4.1811-32%11-31%
QNB Finans Finansal KiralamaQNBFL26.4.18362925%   
QNB FinansbankQNBFB30.4.1852942225%   
F-M İzmit PistonFMIZP27.4.1884103%6460%
Fonet Bilgi TeknolojileriFONET30.4.1811-57%22-26%
Frigo Pak GıdaFRIGO10.5.1800-93%2127%
Ford OtosanFROTO26.4.1843227259%59443736%
Garanti BankasıGARAN26.4.181.9961.52631%   
Garanti FaktoringGARFA25.4.188712%   
Gedik Girişim Srmy. Y.O.GDKGS30.4.180020%00a.d.
Gedik YatırımGEDIK10.5.18112371%153352%
Gediz AmbalajGEDZA8.5.1811-11%3271%
GentasGENTS10.5.18174362%218169%
Gersan ElektrikGEREL10.5.181075%02-77%
Global Menkul Deg.GLBMD10.5.1810245%0-1a.d.
Guler Yatırım HoldingGLRYH10.5.18604802%4-1a.d.
Global Yatırım HoldingGLYHO10.5.18-57-570%27265%
Goltas ÇimentoGOLTS10.5.185-4a.d.297290%
Good-YearGOODY26.4.18423424%705233%
Gözde Girişim Srmy. Y.O.GOZDE30.4.18-77-30157%-10-1979%
Garanti Y.O.GRNYO25.4.18004%006%
GSD DenizcilikGSDDE10.5.18-4-6-31%7541%
GSD HoldingGSDHO10.5.186130104%1524-41%
Gübre FabrikalariGUBRF10.5.18-911a.d.14934346%
Günes SigortaGUSGR27.4.1812-46%   
Gedik Yatırım HoldingGYHOL30.4.182175%2157%
Halk BankasıHALKB10.5.187901.219-35%   
Hateks Hatay TekstilHATEK10.5.18-3-273%12-33%
Hedef Girişim Srmy. Y.O.HDFGS27.4.1841327%41386%
HektasHEKTS16.4.18452764%623578%
Halk G.M.Y.O.HLGYO10.5.181011-11%1314-2%
Hurriyet GazetecilikHURGZ7.5.18-5-20-75%610-41%
ICBC Turkey BankICBCT27.4.1834324%   
Idealist G.M.Y.O.IDGYO30.4.180022%00-1%
Işıklar Enerji ve Yapı HoldingIEYHO10.5.184-3a.d.4295%
İhlas Ev  AletleriIHEVA10.5.1840a.d.8564%
İhlas GazetecilikIHGZT30.4.18-30a.d.-4-367%
İhlas Holdingİhlas10.5.18324%70a.d.
İhlas GayrimenkulIHLGM10.5.1800-50%001%
İhlas Yayin HoldingIHYAY10.5.18-50a.d.-8-489%
Indeks BilgisayarINDES9.5.181719-13%332533%
İnfo YatırımINFO10.5.181044%1065%
IntemaINTEM10.5.18-7-2219%-6-1911%
İskenderun Demir ve ÇelikISDMR4.5.1878748861%1.07368457%
İş Finansal KiralamaISFIN25.4.18482964%   
İş Girişim Srmy. Y.O.ISGSY30.4.1801-72%01a.d.
İş G.M.Y.O.ISGYO30.4.181621-23%2837-23%
İş YatırımISMEN30.4.185927117%845262%
İş Y.O.ISYAT30.4.1856-11%56-11%
İzmir Demir ÇelikIZMDC8.5.18-20-3678%6871-5%
İzocamIZOCM27.4.1852203%125132%
Jantsa JantJANTS27.4.18111013%171246%
KaplaminKAPLM30.4.183233%5415%
Karel ElektronikKAREL10.5.18665%252022%
Karsan OtomotivKARSN8.5.18-13-16-22%3216103%
KartonsanKARTN9.5.18172895%269193%
Katmerciler Arac Ustu EkipmanKATMR9.5.183316%181160%
Koc HoldingKCHOL10.5.181.1411.1251%1.7372.322-25%
Kent GıdaKENT30.4.18193575%3015101%
Kervansaray Yatırım HoldingKERVN9.5.18-9-37-76%-12a.d.
Kerevitas GıdaKERVT9.5.18-1324a.d.654740%
Kipa TicaretKIPA27.4.18-60-4728%-7-17-60%
Kiler G.M.Y.O.KLGYO30.4.18-10215a.d.1223-100%
Klimasan KlimaKLMSN10.5.18016a.d.228177%
T. Kalkinma BankasıKLNMA9.5.18-1029a.d.   
Konfrut GıdaKNFRT30.4.189597%9731%
Konya ÇimentoKONYA10.5.185-4a.d.10-4a.d.
Kordsa Teknik TekstilKORDS3.5.1861610%1201109%
Kapital Yatırım HoldingKPHOL30.4.180060%   
Kardemir (A)KRDMA30.4.1850-1a.d.7923247%
Kardemir (B)KRDMB30.4.1825-1a.d.3911247%
Kardemir (D)KRDMD30.4.18161-4a.d.25674247%
Korfez G.M.Y.O.KRGYO28.4.1814-63%-12a.d.
Kron TelekomunikasyonKRONT8.5.18-21a.d.-206408%
Karsusan Karadeniz Su ÜrünleriKRSAN3.5.18-20617%00a.d.
Kristal KolaKRSTL10.5.180053%11-18%
Karsu TekstilKRTEK30.4.18-22a.d.88-8%
Kutahya PorselenKUTPO10.5.18811345%4-1a.d.
Kuyumcukent Gayrimenkul YatırımKUYAS10.5.186-3a.d.11-2a.d.
Lider FaktoringLIDFA10.5.189726%   
Link BilgisayarLINK2.5.181136%01-34%
Logo YazilimLOGO9.5.18181071%241833%
Luks KadifeLUKSK10.5.1800a.d.23-20%
Marmaris AltınyunusMAALT24.4.1811106%006%
Makina TakimMAKTK10.5.1851486%5511%
Marka Yatırım HoldingMARKA10.5.18112431%-12-11550%
Mepet Metro PetrolMEPET20.4.1812-65%3331%
Merko GıdaMERKO10.5.18-5-351%1150%
Metal GayrimenkulMETAL30.4.180079%00a.d.
Metro HoldingMETRO3.4.1810871509%-1-1-23%
Metemtur OtelcilikMETUR10.5.18-20564%00-62%
MigrosMGROS7.5.18-238907a.d.18413437%
MilpaMIPAZ26.4.18-1-9-89%00-22%
Menderes TekstilMNDRS10.5.18-214a.d.1426-48%
Mardin ÇimentoMRDIN30.4.1811107%9582%
MarshallMRSHL30.4.18-12-6100%-5-2110%
Mistral G.M.Y.OMSGYO10.5.18-3-6-54%-1-197%
Mazhar Zorlu Hol.MZHLD9.5.1813-69%99-6%
Netas Telekom.NETAS8.5.18-31a.d.-14a.d.
Nigbas Nigde BetonNIBAS30.4.18-1-19%00-3%
Net HoldingNTHOL10.5.18-80-30172%-3-9-67%
Nurol G.M.Y.O.NUGYO9.5.18-16-19-20%1117-38%
Nuh ÇimentoNUHCM10.5.183918120%6527140%
Odas ElektrikODAS10.5.18-57-13326%914-34%
OlmuksanOLMIP10.5.182-1a.d.105113%
Orge EnerjiORGE9.5.1878-13%78-18%
Osmanli Yatırım Menkul DegerlerOSMEN30.4.1821100%2-1a.d.
Ostim Endüstriyel YatırımlarOSTIM4.5.189-4a.d.1111157%
OtokarOTKAR4.5.18-2837a.d.-365a.d.
Oyak Y.O.OYAYO25.4.181121%   
Oylum Sinai YatırımlarOYLUM30.4.180088%00-3%
Özbal Çelik BoruOZBAL10.5.180-2-98%0-1-28%
Özderici G.M.Y.O.OZGYO30.4.1831395%-21a.d.
Özak G.M.Y.O.OZKGY8.5.18-2340a.d.-26a.d.
Panora G.M.Y.O.PAGYO9.5.18141216%131216%
ParsanPARSN10.5.18-19-6230%251842%
Pera G.M.Y.O.PEGYO30.4.18-1-119%01a.d.
Penguen GıdaPENGD10.5.18-5-56%01-74%
PetkimPETKM4.5.18131366-64%218436-50%
Pınar Entegre Et ve UnPETUN27.4.18201626%1418-20%
Pegasus Hava TasimaciligiPGSUS10.5.18-113-203-44%-52-139-63%
Pınar SuPINSU27.4.18-7-467%3219%
Plastik Akıllı KartPKART27.4.1812-57%22-11%
Petrokent TurizmPKENT27.4.18-502516%-3-229%
Pınar SutPNSUT27.4.182224-9%342822%
Polisan HoldingPOLHO3.5.18191615%28276%
Türk Prysmian KabloPRKAB4.5.180-3a.d.73139%
Park Elek. MadencilikPRKME8.5.187491-98%-2-221%
Prizma Pres MatbaacilikPRZMA30.4.1800a.d.00-27%
Pergamon StatusPSDTC30.4.182215%10a.d.
Ray SigortaRAYSG30.4.1827-78%   
Rhea Girişim Srmy. Y.O.RHEAG30.4.18-1-1-48% -1 
Rta LaboratuvarlarıRTALB10.5.1801-97%-11a.d.
Reysas G.M.Y.O.RYGYO3.5.18-13-130%292232%
Reysas TaşımacılıkRYSAS8.5.18-12-4177%353210%
Sabancı HoldingSAHOL8.5.181.06666959%2.5362.12919%
Salix Yatırım HoldingSALIX10.5.18003204%0  
Saray MatbaacilikSAMAT30.4.18-1-2-25%20a.d.
San-El ElektrikSANEL30.4.1800a.d.00a.d.
Sanifoam SüngerSANFM10.5.1800-2%2145%
Sanko PazarlamaSANKO27.4.1868-25%12-38%
SarkuysanSARKY9.5.18221453%5052-2%
Say ReklamcilikSAYAS10.5.18-103682%1  
Seker Fin. Kir.SEKFK9.5.18330%   
Sekuro PlastikSEKUR9.5.1810229%5355%
Selçuk Ecza DeposuSELEC10.5.1815210644%17010857%
Serve KirtasiyeSERVE26.4.18-1-120%0-1-25%
Silverline Endüstri ve TicaretSILVR30.4.18-12a.d.14-69%
Sise CamSISE27.4.1839333717%67761410%
SekerbankSKBNK10.5.18282510%   
SöktasSKTAS9.5.18-20-1626%131024%
Sinpaş G.M.Y.O.SNGYO10.5.1872-47a.d.138-6a.d.
Senkron Güvenlik ve İletişim SistemleriSNKRN4.5.180-1-66%-1-2-65%
Sonmez PamukluSNPAM30.4.185337%3240%
Soda SanayiiSODA26.4.1823916842%18516214%
Sonmez FilamentSONME30.4.1813-59%112%
Servet G.M.Y.O.SRVGY10.5.185438%10730%
Tat GıdaTATGD27.4.181012-12%1212-6%
Tav HavalimanlariTAVHL27.4.183446-27%60745334%
T. TuborgTBORG10.5.1861568%877713%
TurkcellTCELL24.4.185014599%2.0131.39344%
Tek-Art TurizmTEKTU30.4.18-7-3135%00a.d.
Tgs Dis TicaretTGSAS10.5.1810236%2195%
Türk Hava YollariTHYAO9.5.18-314####-78%1.037149596%
Mondi Tire KutsanTIRE27.4.18124172%2311112%
Tekfen HoldingTKFEN26.4.1824116249%27920934%
TeknosaTKNSA27.4.18-41a.d.31304%
Trabzon Liman İşletmeciligiTLMAN30.4.1811832%13131%
Temapol Polimer PlastikTMPOL9.5.1800592%31101%
Tümosan Motor ve TraktorTMSN10.5.18-1-10-87%5-5a.d.
Tofaş OtomobilTOASO26.4.1832526224%51543219%
Turcas PetrolTRCAS10.5.18-23-2984%1-6a.d.
Torunlar GYOTRGYO9.5.18150-33a.d.33289274%
Trakya CamTRKCM26.4.1820711580%26220429%
T.S.K.B. G.M.Y.O.TSGYO4.5.18-21-1369%3241%
T.S.K.B.TSKB2.5.1815914113%   
Türk TelekomTTKOM25.4.185666-14%2.0191.62224%
Türk TraktorTTRAK24.4.1856551%102112-9%
Tugçelik Aluminyum MetalTUCLK10.5.1811-5%4328%
TukasTUKAS10.5.1845-17%9728%
TüpraşTUPRS9.5.18378869-56%9571.511-37%
Türker Proje G.M.G.TURGG30.4.1800a.d.-1016%
Ufuk YatırımUFUK30.4.18-21a.d.22-5%
Ulaslar TurizmULAS30.4.181-1a.d.0015%
ÜlkerULKER8.5.181221138%21319012%
Ulusoy ElektrikULUSE3.5.1816974%191255%
Ulusoy UnULUUN10.5.1829-82%724-71%
Ünye ÇimentoUNYEC8.5.18181170%156171%
Usak SeramikUSAK10.5.181113%13128%
Utopya TurizmUTPYA10.5.18-16-1071%-3-267%
Vakıf Fin. Kir.VAKFN3.5.18136114%   
Vakko TekstilVAKKO10.5.180-2a.d.9595%
VerusaTürk Girişim Srmy. Y.O.VERTU30.4.1801-86%0-1-63%
Verusa HoldingVERUS8.5.18100a.d.-2-3-37%
Vestel Beyaz EsyaVESBE25.4.18847316%1409842%
VestelVESTL8.5.18-3038a.d.31218172%
Vakıf Menkul Kiymet  Y.O.VKFYO30.4.1800-27%00-19%
Vakıf G.M.Y.O.VKGYO30.4.18-12a.d.-2-2-9%
Viking KağıtVKING27.4.18-6-453%34-34%
Yaprak Sut ve Besi CiftlikleriYAPRK10.5.182145%4250%
YataşYATAS10.5.1811766%261659%
Yayla EnerjiYAYLA11.5.181-1a.d. 0 
Yeşil Yatırım HoldingYESIL30.4.1820a.d. 0 
Yeni Gimat G.M.Y.OYGGYO30.4.18453916%363213%
Yeşil G.M.Y.O.YGYO10.5.18-3-7-64%3-1a.d.
Yapı ve Kredi BankasıYKBNK3.5.181.2441.00124%   
Yapı Kredi Koray G.M.Y.O.YKGYO30.4.1800a.d.01a.d.
YünsaYUNSA3.5.18601793%13129%
Yeşil YapıYYAPI9.5.18-93a.d.01-67%
Zorlu EnerjiZOREN10.5.1825-72a.d.27616864%

 

1Ç18 sonuçlarını henüz açıklamamış şirketlerin başta bankacılık sektörüne ait olmak üzere tahminlerin yer aldığı sayfamız Kurumların 1Ç18 Kar Tahminleri’dir.