Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Açıklanan Şir...

Açıklanan Şirket Karları, 3Ç19 Tüm Bilançolar Listesi

Aşağıdaki tabloda 2Ç19 mali sonuçlarını açıklamış şirketlerin FAVÖK ve net kar rakamlarını ile bu rakamların yıllık ve çeyreksel bazda değişimlerine ait yüzdeleri bulabilirsiniz. Dilerseniz üzerinde link olan hisse kodlarından hissenin kendi sayfasına giderek şirketlerin finansal sonuçları ile ilgili ayrıntılı değerlendirmeleri hisse analiz ve yorumları okuyabilirsiniz. 13.11.2019

100.000 TL Paranız Olsa Nasıl Yatırım Yapardınız? Sanal Para ile Deneyin!

Borsa İstanbul’da işlem gören bankalar için konsolide olmayan sonuçların son açıklanma tarihi 11 Kasım olup, konsolide sonuçlar için son tarih 19 Kasım’dır. Banka dışı şirketlerin konsolide olmayan finansal sonuçları için son tarih 30 Ekim olup, konsolide sonuçlar için son tarih 11 Kasım’dır.

Kurumların 3Ç19 Kar Tahminleri, Bilanço Beklentileri

Açıklanan 3Ç19 Şirket Bilançoları

ŞirketBISTAçıklamaNet Dönem KarıFVAÖK
 Kodu Tarihi3Ç19% Değişim3Ç19% Değişim
Acıselsan Acıpayam SelulozACSEL25.10.190,9-62%1,3-7%
Adana Çimento (A)ADANA11.11.196,5-73%8,9-63%
Adana Çimento (B)ADBGR11.11.194,3-73%5,9-63%
Adel KalemcilikADEL30.10.194,6-38%22,5-3%
AdeseADESE11.11.19-5,9-77%-7,1-22%
Adana Çimento (C)ADNAC11.11.191,2-73%1,6-63%
Anadolu Efes BiracilikAEFES5.11.19585,4a.d.1.399,219%
Afyon ÇimentoAFYON30.10.19-16,7508%9,1-34%
Ag Anadolu Grubu HoldingAGHOL7.11.19243,4a.d.2.259,970%
Atakule G.M.Y.O.AGYO30.10.190,8a.d.0,5a.d.
AkbankAKBNK25.10.191.397,35%  
AkcansaAKCNS4.11.1928,0-53%82,2-29%
Ak EnerjiAKENR5.11.19-61,4-94%27,0-44%
Akfen G.M.Y.O.AKFGY11.11.1947,8a.d.32,822%
AksigortaAKGRT25.10.1990,831%  
Akdeniz Güvenlik HizmetleriAKGUV11.11.19-0,1-87%-1,2-31%
Akmerkez G.M.Y.O.AKMGY5.11.1918,6-22%20,5-4%
AksaAKSA5.11.1984,3a.d.165,0-14%
Aksa EnerjiAKSEN6.11.1966,9a.d.340,410%
Akis G.M.Y.O.AKSGY5.11.19171,3-71%75,13%
Aksu EnerjiAKSUE30.10.195,2a.d.4,018%
Alarko HoldingALARK7.11.19252,9a.d.73,262%
Albaraka Türk Katılım BankasıALBRK30.10.19-38,3a.d.  
Alarko CarrierALCAR25.10.195,8-77%6,2-73%
Alcatel TeletasALCTL8.11.1943,5a.d.40,2120%
Alarko G.M.Y.O.ALGYO24.10.1916,6-90%20,51%
Alkim KağıtALKA30.10.1911,2-55%17,0-33%
Alkim KimyaALKIM7.11.1929,6-22%46,3-14%
AltınyağALYAG8.11.19-3,7-81%-3,0-22%
Anadolu CamANACM24.10.19171,316%319,939%
Anel ElektrikANELE8.11.192,0-91%10,0-51%
Anadolu Hayat Emek.ANHYT30.10.1994,251%  
Anadolu SigortaANSGR30.10.1979,432%  
ArçelikARCLK30.10.19240,3-4%917,317%
Arena BilgisayarARENA5.11.195,3a.d.16,0331%
Armada BilgisayarARMDA11.11.195,2a.d.10,8-17%
Arsan TekstilARSAN11.11.1919,7a.d.13,4-32%
Arti Yatırım HoldingARTI11.11.191,1-37%-0,3a.d.
AselsanASELS5.11.19642,1-19%610,460%
Aslan ÇimentoASLAN11.11.19-8,6a.d.19,2-25%
Anadolu IsuzuASUZU5.11.19-2,2-96%18,9-33%
Ata G.M.Y.O.ATAGY25.10.19-2,7-1%-1,4a.d.
Akin TekstilATEKS5.11.192,8-71%5,2-76%
Atlas Y.O.ATLAS22.10.196,1332%6,1332%
Atlantis Yatırım HoldingATSYH11.11.190,0-95%0,0-91%
Avrasya G.M.Y.O.AVGYO5.11.199,7a.d.1,512%
Avivasa EmeklilikAVISA25.10.1955,6-9%  
Avod GıdaAVOD11.11.195,7a.d.4,928%
Avrasya Petrol ve Turistik TesislerAVTUR6.11.190,5a.d.0,589%
Altınyunus CesmeAYCES25.10.1911,618%14,522%
Ayen EnerjiAYEN11.11.1913,8a.d.37,6-11%
AygazAYGAZ7.11.1967,9-39%150,6-6%
ŞirketBISTAçıklamaNet Dönem KarıFVAÖK
 Kodu Tarihi3Ç19% Değişim3Ç19% Değişim
BagfasBAGFS25.10.1960,3a.d.39,0a.d.
Bak AmbalajBAKAB8.11.193,05%9,1-69%
BanvitBANVT8.11.1926,7130%82,8-28%
Bera HoldingBERA11.11.1924,5a.d.88,5-34%
Bosch Fren SistemleriBFREN25.10.190,1-99%2,2-70%
Bim Birleşik MağazalarBIMAS8.11.19343,9-5%844,550%
Ral Yatırım HoldingRALYH9.11.19-0,3a.d.-0,1a.d.
Bizim Toptan Satis MağazalariBIZIM22.10.1911,325%69,461%
Bilici YatırımBLCYT6.11.197,4199%17,8-1%
Bantas Bandırma AmbalajBNTAS28.10.192,325%1,9-53%
Bolu ÇimentoBOLUC30.10.19-14,0a.d.18,4-39%
BossaBOSSA24.10.1928,5a.d.26,4-57%
Beymen Perakende ve TekstilBOYP11.11.19265,4a.d.182,542%
BrisaBRISA30.10.1957,611%194,217%
Birko Birleşik Koyunlulular MensucatBRKO8.11.19-5,6-22%-3,9215%
Berkosan Yalıtım ve TecritBRKSN11.11.19-0,5a.d.0,8-17%
Birlik MensucatBRMEN8.11.19-3,1-69%-0,1-68%
Borusan BoruBRSAN7.11.19-35,6a.d.56,2-73%
Borusan Yat. Paz.BRYAT8.11.1924,0a.d.  
Batısoke ÇimentoBSOKE30.10.199,6a.d.-3,1a.d.
Batı ÇimentoBTCIM11.11.199,0a.d.2,0-97%
Bursa ÇimentoBUCIM8.11.19-5,8a.d.8,9-89%
BurçelikBURCE11.11.19-0,9a.d.2,6-34%
Burçelik VanaBURVA30.10.190,0a.d.0,8-35%
ŞirketBISTAçıklamaNet Dönem KarıFVAÖK
 Kodu Tarihi3Ç19% Değişim3Ç19% Değişim
Coca Cola İçecekCCOLA4.11.19556,51795%856,36%
Çelik HalatCELHA1.11.190,7a.d.-1,2a.d.
Çemas DokumCEMAS11.11.197,0a.d.-1,0a.d.
ÇemtasCEMTS25.10.19-2,1a.d.7,2-89%
ÇimsaCIMSA5.11.198,3-92%76,4-37%
CelebiCLEBI11.11.19131,742%193,915%
ÇimbetonCMBTN11.11.19-1,3-30%0,1a.d.
ÇimentasCMENT11.11.19-25,7-48%-11,9a.d.
Doktas DokumculukDOKTA6.11.1916,5-60%46,5-16%
Cosmos Yatırım HoldingCOSMO11.11.191,028%2,231%
Creditwest FaktoringCRDFA30.10.195,7-9%  
CarrefoursaCRFSA1.11.19-79,430%158,7198%
Çuhadaroğlu MetalCUSAN8.11.193,1a.d.1,5-77%
Dagi Yatırım HoldingDAGHL25.10.190,2a.d.  
Dagi GiyimDAGI25.10.192,3a.d.5,9316%
DardanelDARDL11.11.197,5a.d.11,2-5%
Denizli CamDENCM24.10.19-0,7-21%1,74%
DenizbankDENIZ25.10.19217,0-46%  
DerimodDERIM30.10.19-3,7a.d.2,2-31%
DesaDESA6.11.198,2a.d.11,0-50%
Despec BilgisayarDESPC30.10.191,0-91%2,7-35%
Deva HoldingDEVA8.11.1962,0124%112,6117%
Datagate BilgisayarDGATE30.10.194,874%4,6205%
Doğuş G.M.Y.O.DGGYO11.11.1961,8a.d.31,949%
Doğtas Kelebek MobilyaDGKLB7.11.19-0,4-99%11,22%
Diriteks Dirilis TekstilDIRIT10.11.19-0,917%0,0a.d.
Ditas DoğanDITAS1.11.190,9-41%1,6-73%
Demisas DokumDMSAS30.10.19-0,3a.d.5,5-76%
Doğuş OtomotivDOAS11.11.1941,3a.d.141,09%
Doğan Burda RizzoliDOBUR25.10.19-1,9a.d.-1,0-54%
DoğusanDOGUB30.10.19-0,2-63%0,3a.d.
Doğan HoldingDOHOL7.11.19-2,5a.d.225,9-7%
Duran Doğan Basım ve AmbalajDURDO7.11.197,6a.d.12,5-21%
Dyo BoyaDYOBY25.10.19-1,1-98%38,97%
Deniz G.M.Y.O.DZGYO23.10.19-1,3a.d.0,98%
ŞirketBISTAçıklamaNet Dönem KarıFVAÖK
 Kodu Tarihi3Ç19% Değişim3Ç19% Değişim
Eczacıbaşı İlaçECILC30.10.191,1-99%40,3914%
Eczacıbaşı YatırımECZYT30.10.19-8,0a.d.-1,318%
Edip Gayrimenkul YatırımEDIP8.11.1922,8a.d.8,9-15%
Egeli & Co. Yatırım HoldingEGCYH30.10.190,2a.d.-0,21%
Egeli & Co. Tarım Girişim Srmy. Y.O.EGCYO29.10.19-0,63%-0,1 
Ege EndüstriEGEEN8.11.1940,7-70%63,6-8%
Ege GübreEGGUB24.10.1916,5a.d.26,36%
Egeli&Co Enerji YatırımEGCEY29.10.19-0,1-19%  
Ege ProfilEGPRO4.11.1917,5-47%42,8-33%
Ege SeramikEGSER30.10.192,6-90%4,9-85%
Emlak G.M.Y.O.EKGYO7.11.19-153,3385%3,9a.d.
Ekiz Yağ ve SabunEKIZ30.10.190,8a.d.-0,5-21%
Emek ElektrikEMKEL11.11.19-1,612%4,3a.d.
Eminis AmbalajEMNIS30.10.19-2,9-69%-0,9a.d.
Enerjisa EnerjiENJSA4.11.19331,125%1.068,328%
Enka InsaatENKAI8.11.19911,0237%572,4-52%
EgeplastEPLAS8.11.191,4-60%5,7-35%
ErbosanERBOS6.11.1911,9-40%9,2-68%
Eregli Demir ÇelikEREGL24.10.19784,4-41%1.278,8-50%
Ersu GıdaERSU30.10.192,9a.d.0,1a.d.
Escort ComputerESCOM30.10.195,2754%-0,4450%
Etiler GıdaETILR28.10.1989,0-21%156,05%
Euro Trend Y.O.ETYAT17.10.190,968%0,960%
Euro Yatırım HoldingEUHOL30.10.19-2,0a.d.-0,25%
Euro Kapital Y.O.EUKYO17.10.191,282%1,277%
Euro Yat. Ort.EUYO17.10.190,976%0,973%
ŞirketBISTAçıklamaNet Dönem KarıFVAÖK
 Kodu Tarihi3Ç19% Değişim3Ç19% Değişim
Flap Kongre Toplanti HizmetleriFLAP30.10.19-1,2-59%-2,832%
F-M Izmit PistonFMIZP25.10.195,6-65%7,5-24%
Fonet Bilgi TeknolojileriFONET11.11.194,71207%5,9408%
Frigo Pak GıdaFRIGO7.11.192,1a.d.1,7-47%
Ford OtosanFROTO30.10.19454,428%806,721%
Garanti BankasıGARAN30.10.191.303,5-22%  
Garanti FaktoringGARFA25.10.190,6a.d.  
Hub Girişim Sermayesi Yatırım OrtaklığıHUBVC30.10.190,0-95%  
Gedik YatırımGEDIK31.10.1913,193%10,314%
Gediz AmbalajGEDZA7.11.192,4-51%3,2-45%
GentasGENTS8.11.195,2-35%11,2-49%
Gersan ElektrikGEREL11.11.19-11,7a.d.1,5-85%
Global Menkul Deg.GLBMD11.11.190,7-21%2,3-3%
Güler Yatırım HoldingGLRYH7.11.190,1-98%0,9-63%
Global Yatırım HoldingGLYHO11.11.1913,5a.d.177,49%
Goltas ÇimentoGOLTS11.11.195,8a.d.12,6-62%
Good-YearGOODY24.10.1932,3-17%85,4174%
Gozde Girişim Srmy. Y.O.GOZDE22.10.19161,5a.d.15,8a.d.
Garanti Y.O.GRNYO25.10.190,8-30%0,9-27%
Gsd DenizcilikGSDDE11.11.19-0,4-97%5,1-52%
Gsd HoldingGSDHO11.11.198,7-96%34,7-21%
Gübre FabrikalarıGUBRF8.11.19-45,4-66%143,9-39%
Güneş SigortaGUSGR30.10.1945,7189%  
Gedik Yatırım HoldingGYHOL23.10.1928,658%  
ŞirketBISTAçıklamaNet Dönem KarıFVAÖK
 Kodu Tarihi3Ç19% Değişim3Ç19% Değişim
Halk BankasıHALKB     
Hateks Hatay TekstilHATEK11.11.191,2a.d.3,0-78%
Hedef Girişim Srmy. Y.O.HDFGS23.10.190,0a.d.-1,4-83%
HektasHEKTS1.11.1917,79%54,737%
Halk G.M.Y.O.HLGYO8.11.1989,0-21%156,05%
Hurriyet GazetecilikHURGZ7.11.19-39,0a.d.-22,069%
ICBC Turkey BankICBCT25.10.190,2a.d.  
Idealist G.M.Y.O.IDGYO30.10.19-0,551%-0,1-58%
Isiklar Enerji ve Yapı HoldingIEYHO11.11.19-0,2-99%1,5-90%
İhlas Ev  AletleriIHEVA11.11.1921,5471%9,17%
İhlas GazetecilikIHGZT30.10.193,2a.d.-0,8-50%
İhlas HoldingIHLAS11.11.1912,2a.d.3,3-44%
İhlas GayrimenkulIHLGM11.11.1917,6a.d.3,3a.d.
İhlas Yayın HoldingIHYAY11.11.19-1,430%-3,2a.d.
Indeks BilgisayarINDES8.11.1917,26%29,035%
Info YatırımINFO8.11.193,2169%5,8a.d.
IntemaINTEM25.10.19-6,054%3,3a.d.
İpek Doğal Enerji KaynaklarıIPEKE8.11.19119,518%585,6116%
İş Bankası (A)ISATR6.11.190,09%  
İş Bankası (B)ISBTR6.11.1989,0-21%156,05%
İş Bankası (C)ISCTR6.11.191.348,39%  
Iskenderun Demir ve ÇelikISDMR24.10.19425,0-59%802,3-49%
İş Finansal KiralamaISFIN31.10.1960,5142%  
İş Girişim Srmy. Y.O.ISGSY24.10.192,32%2,3188%
İş G.M.Y.O.ISGYO30.10.19-13,0310%51,0-12%
İş YatırımISMEN1.11.1987,795%146,891%
İş Y.O.ISYAT31.10.1914,243%14,545%
Ittifak HoldingITTFH11.11.19-18,3147%-10,8a.d.
İzmir Demir ÇelikIZMDC6.11.19-31,9-93%69,5-71%
Jantsa JantJANTS30.10.1921,999%23,6-6%
ŞirketBISTAçıklamaNet Dönem KarıFVAÖK
 Kodu Tarihi3Ç19% Değişim3Ç19% Değişim
KaplaminKAPLM30.10.19-5,0a.d.1,2-86%
Karel ElektronikKAREL5.11.1933,7a.d.41,1-36%
Karsan OtomotivKARSN9.11.1912,1a.d.42,2-67%
KartonsanKARTN11.11.1912,3-70%23,7-40%
Katmerciler Arac Ustu EkipmanKATMR8.11.1911,8a.d.2,7-94%
Koc HoldingKCHOL8.11.191.075,9-15%2.912,0-45%
Kent GıdaKENT30.10.192,8-93%22,0-3%
Kervansaray Yatırım HoldingKERVN11.11.1940,7a.d.22,9-13%
Kerevitaş GıdaKERVT6.11.1943,9a.d.91,2-17%
Kiler G.M.Y.O.KLGYO30.10.1931,5a.d.2,013%
Klimasan KlimaKLMSN6.11.1911,9-15%11,3-20%
Türkiye Kalkınma ve Yatırım BankasıKLNMA1.11.19130,06528%  
Konfurt GıdaKNFRT30.10.191,6-91%4,8-64%
Konya ÇimentoKONYA11.11.194,4-77%11,7-36%
Kordsa Teknik TekstilKORDS4.11.1977,5-37%175,2-24%
Koza Anadolu MetalKOZAA8.11.19228,418%589,8121%
Koza Altın İşletmeleriKOZAL8.11.19526,39%594,2119%
Kapital Yatırım HoldingKPHOL24.10.190,3-9%  
Kardemir (A)KRDMA1.11.198,2-18%26,2-77%
Kardemir (B)KRDMB1.11.194,1-18%13,0-77%
Kardemir (D)KRDMD1.11.1926,8-18%84,9-77%
Korfez G.M.Y.O.KRGYO30.10.191,7-31%0,5a.d.
Kron TelekomunikasyonKRONT24.10.19-0,9a.d.-3,2-30%
Karsusan Karadeniz Su UrunleriKRSAN30.10.19-1,074%-0,2-60%
Kristal KolaKRSTL11.11.191,1248%1,8a.d.
Karsu TekstilKRTEK30.10.197,3a.d.5,9-69%
Kutahya PorselenKUTPO11.11.192,2-79%-0,3-77%
Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırım
KUYAS11.11.19-5,197%-5,4380%
ŞirketBISTAçıklamaNet Dönem KarıFVAÖK
 Kodu Tarihi3Ç19% Değişim3Ç19% Değişim
Lider FaktoringLIDFA11.11.198,4529%  
Link BilgisayarLINK30.10.19-0,2a.d.0,425%
Logo YazılımLOGO6.11.1920,215%34,928%
Lüks KadifeLUKSK11.11.193,8a.d.3,8-57%
Marmaris AltınyunusMAALT24.10.193,6-54%0,641%
Makina TakimMAKTK5.11.193,640%5,23%
Marka Yatırım HoldingMARKA11.11.1920,3120%-4,0 
Mepet Metro PetrolMEPET11.11.195,978%16,469%
Merko GıdaMERKO11.11.19-5,2-66%1,7-44%
Metal GayrimenkulMETAL30.10.19-0,1a.d.-0,1-32%
Metro HoldingMETRO16.10.196,7a.d.-0,9-16%
Metro Yatırım OrtaklığıMTRYO22.10.197,21047%7,21206%
Metemtur OtelcilikMETUR11.11.190,5a.d.1,321%
MigrosMGROS5.11.19178,9a.d.683,783%
MilpaMIPAZ25.10.19-0,3-78%-0,4-33%
Mmc Sanayi ve Ticari YatırımlarMMCAS11.11.190,24769%-0,1-16%
Menderes TekstilMNDRS8.11.1956,7a.d.38,6-35%
Mardin ÇimentoMRDIN30.10.197,819%11,942%
MarshallMRSHL30.10.19-5,0-74%13,6244771%
Mistral G.M.Y.OMSGYO30.10.194,0a.d.0,5-75%
Mazhar Zorlu Hol.MZHLD8.11.190,6-64%5,7-35%
Netaş Telekom.NETAS24.10.19-18,4-20%4,8a.d.
Niğbas Niğde BetonNIBAS30.10.190,1a.d.-0,4-53%
Net HoldingNTHOL11.11.1940,3a.d.39,5-44%
Nurol G.M.Y.O.NUGYO25.10.19-69,5-62%5,8-18%
Nuh ÇimentoNUHCM11.11.1936,3-28%74,7-13%
ŞirketBISTAçıklamaNet Dönem KarıFVAÖK
 Kodu Tarihi3Ç19% Değişim3Ç19% Değişim
Odas ElektrikODAS6.11.1944,7a.d.69,5495%
OlmuksanOLMIP11.11.190,0a.d.10,7-3%
Orge EnerjiORGE8.11.1911,11%15,446%
Osmanli Yatırım Menkul DegerlerOSMEN21.10.194,3a.d.2,937%
Ostim Endüstriyel YatırımlarOSTIM11.11.192,7a.d.2,2132%
OtokarOTKAR1.11.19102,1a.d.140,6387%
Oyak Y.O.OYAYO25.10.192,01065%  
Oylum Sinai YatırımlarOYLUM30.10.190,4a.d.0,864%
Ozbal Çelik BoruOZBAL11.11.19-2,0-76%0,7-82%
Ozderici G.M.Y.O.OZGYO8.11.19-8,4-2%-4,919%
Ozak G.M.Y.O.OZKGY6.11.1984,7a.d.94,841%
Panora G.M.Y.O.PAGYO9.11.1914,711%14,516%
ParsanPARSN11.11.19-9,6-93%18,7-66%
Pera G.M.Y.O.PEGYO30.10.19-2,0-19%-0,2-24%
Penguen GıdaPENGD11.11.196,1a.d.4,7-69%
PetkimPETKM6.11.19235,9-43%394,1-48%
Pınar Entegre Et ve UnPETUN25.10.1918,338%23,545%
Pegasus Hava TasimaciligiPGSUS11.11.191.200,062%2.032,777%
Pınar Su ve İçecekPINSU25.10.19-1,7a.d.11,6-6%
Plastik Akıllı KartPKART25.10.192,154%3,1-28%
Petrokent TurizmPKENT25.10.1926,020%31,416%
Pınar SütPNSUT25.10.191,0a.d.13,9-27%
Polisan HoldingPOLHO31.10.1934,5a.d.22,5-66%
Türk Prysmian KabloPRKAB1.11.195,9215%24,022%
Park Elek. MadencilikPRKME7.11.19-1,0a.d.-0,1-98%
Prizma Pres MatbaacilikPRZMA30.10.190,9105%1,0136%
Pergamon StatusPSDTC30.10.192,0-52%0,7-30%
Ray SigortaRAYSG30.10.1913,4-53%  
Rhea Girişim Srmy. Y.O.RHEAG25.10.19-1,3a.d.-0,7-17%
Rta LaboratuvarlarıRTALB30.10.19-0,4a.d.-1,3-59%
Reysas G.M.Y.O.RYGYO22.10.1945,5a.d.55,124%
Reysas TaşımacılıkRYSAS31.10.1928,2a.d.55,41%
Qnb Finans Finansal KiralamaQNBFL23.10.1923,8-11%  
Qnb FinansbankQNBFB30.10.19680,310%  
ŞirketBİST KoduAçıklama TarihiNet Dönem KarıFAVÖK
   3Ç19% Değişim3Ç19% Değişim
Sabancı HoldingSAHOL6.11.19953,0-19%2.099,8-26%
Salix Yatırım HoldingSALIX11.11.19-0,1-48%-0,1-65%
Saray MatbaacilikSAMAT30.10.192,017121%6,971%
San-El ElektrikSANEL11.11.192,32606%0,5a.d.
Sanifoam SungerSANFM11.11.190,842%2,2-39%
Sanko PazarlamaSANKO25.10.191,9-72%4,9168%
SarkuysanSARKY11.11.1912,2-74%40,0-62%
SasaSASA4.11.19465,6224%22,9-85%
Say ReklamcilikSAYAS11.11.190,9a.d.1,3-14%
Şeker Fin. Kir.SEKFK6.11.19-9,9a.d.  
Sekuro PlastikSEKUR8.11.191,3-90%5,2-35%
Selcuk Ecza DeposuSELEC11.11.19127,3105%128,981%
Serve Film Produksiyon EğlenceSERVE28.10.19-0,2a.d.-0,2-48%
Silverline Endüstri ve TicaretSILVR30.10.190,8173%3,2 
Sise CamSISE25.10.19430,8-58%1.018,41%
ŞekerbankSKBNK9.11.1918,463%  
SöktaşSKTAS11.11.19-2,3-96%0,3-99%
Sinpaş G.M.Y.O.SNGYO11.11.1981,3a.d.-13,0-28%
Senkron Güvenlik ve İletişim SistemleriSNKRN11.11.19-1,51411%-0,1-69%
Sönmez PamukluSNPAM30.10.190,9-93%5,3-26%
Soda SanayiiSODA24.10.19151,3-82%237,4-29%
Sonmez FilamentSONME30.10.19-3,4a.d.1,5-5%
Servet G.M.Y.O.SRVGY11.11.197,4a.d.10,9-18%
ŞirketBİST KoduAçıklama TarihiNet Dönem KarıFAVÖK
   3Ç19% Değişim3Ç19% Değişim
Tat GıdaTATGD30.10.1911,774%31,738%
Tav HavalimanlarıTAVHL24.10.1989,0-21%156,05%
T. TuborgTBORG11.11.19200,4-7%333,071%
TurkcellTCELL31.10.19801,3232%2.959,219%
Tek-Art TurizmTEKTU11.11.1913,3a.d.14,233%
Tgs Dis TicaretTGSAS6.11.193,9147%4,063%
Türk Hava YollariTHYAO6.11.193.707,0-6%5.817,0-10%
Mondi Tire KutsanTIRE25.10.196,4-57%27,1-32%
Tekfen HoldingTKFEN24.10.19258,4-42%401,04%
TeknosaTKNSA30.10.19-35,4a.d.81,144%
Trabzon Liman IsletmeciligiTLMAN25.10.198,57%7,0-55%
Temapol Polimer PlastikTMPOL7.11.192,6a.d.3,56%
Tümosan Motor ve TraktorTMSN11.11.19-4,8-28%-2,1a.d.
Tofas Otomobil Fab.TOASO30.10.19297,9-4%569,9-22%
Turcas PetrolTRCAS11.11.1945,3a.d.-0,4a.d.
Torunlar G.M.Y.O.TRGYO7.11.19136,0a.d.151,921%
Trakya CamTRKCM24.10.19169,9-37%279,3-5%
T.S.K.B. G.M.Y.O.TSGYO25.10.1911,4a.d.2,4-9%
T.S.K.B.TSKB5.11.19150,3-10%  
Türk TelekomTTKOM31.10.191.117,4a.d.2.966,829%
Türk TraktorTTRAK25.10.1922,2-24%102,5-28%
Tuğçelik Aluminyum MetalTUCLK11.11.193,9a.d.4,6-42%
TukaşTUKAS11.11.1959,4579%40,034%
TüpraşTUPRS7.11.19-155,5a.d.884,6-76%
Türker Proje G.M.G.TURGG25.10.190,272%-0,5-13%
ŞirketBİST KoduAçıklama TarihiNet Dönem KarıFAVÖK
   3Ç19% Değişim3Ç19% Değişim
Ufuk YatırımUFUK30.10.19-1,4-86%3,2-7%
Ulaslar TurizmULAS30.10.19-1,2a.d.-0,419%
UlkerULKER5.11.19253,515%314,634%
Ulusoy ElektrikULUSE11.11.1925,6-50%34,4-34%
Ulusoy UnULUUN11.11.196,5-63%17,5-32%
Ünye ÇimentoUNYEC11.11.192,6-70%14,2-1%
Usak SeramikUSAK11.11.19-2,4a.d.21,121%
Utopya TurizmUTPYA7.11.1929,7a.d.23,2-4%
T. Vakıflar BankasıVAKBN8.11.19503,2-49%  
Vakıf Fin. Kir.VAKFN4.11.1911,1-3%  
Vakko TekstilVAKKO11.11.1913,98%59,5121%
VerusaTürk Girişim Srmy. Y.O.VERTU30.10.193,6-72%-0,726%
Verusa HoldingVERUS11.11.194,5-79%-0,5a.d.
Vestel Beyaz EsyaVESBE25.10.19128,1-48%209,8-49%
VestelVESTL6.11.19113,5a.d.508,4-38%
Vakıf Menkul Kıymet  Y.O.VKFYO24.10.190,385%0,4100%
Vakıf G.M.Y.O.VKGYO28.10.19-0,9a.d.-2,0a.d.
Viking KağıtVKING25.10.19-8,9-48%2,5-74%
Yaprak Süt ve Besi ÇiftlikleriYAPRK11.11.190,4a.d.1,2a.d.
YataşYATAS11.11.1924,962%37,0-8%
Yayla EnerjiYAYLA11.11.19-0,3-92%0,6-81%
Yeşil Yatırım HoldingYESIL30.10.190,0-67%  
Yeni Gimat G.M.Y.OYGGYO4.11.1958,16%42,6-2%
Yeşil G.M.Y.O.YGYO11.11.1955,4a.d.0,7-73%
Yapı ve Kredi BankasıYKBNK4.11.19975,8-12%  
Yapı Kredi Koray G.M.Y.O.YKGYO31.10.190,576%0,1-55%
YünsaYUNSA5.11.19-4,8a.d.1,2-93%
Yeşil YapıYYAPI8.11.197,3a.d.0,3354%
Zorlu EnerjiZOREN7.11.19-28,1-74%501,3-15%

 

Notlar: a.d: Anlamlı değil