Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Açıklanan Şir...

Açıklanan Şirket Karları, 3Ç18 Tüm Bilançolar Listesi

Aşağıdaki tabloda 3Ç18 mali sonuçlarını açıklamış şirketlerin net satış, FAVÖK ve net kar rakamlarını ile bu rakamların yıllık ve çeyreksel bazda değişimlerine ait yüzdeleri bulabilirsiniz. Dilerseniz üzerinde link olan hisse kodlarından hissenin kendi sayfasına giderek şirketlerin 9 aylık finansal sonuçları ile ilgili ayrıntılı değerlendirmeleri, 3Ç 2018 rakamlarına dair hisse analiz ve yorumları okuyabilirsiniz. 16.11.2018

Açıklanan 3Ç18 Şirket Bilançoları

KoduBilanço TarihiFAVÖK (18/09)Yıllık FAVÖK DeğişimiÇeyreklik FAVÖK DeğişimiNet Kar (18/09)Yıllık Net Kar Değ.Çeyreklik Net Kar Değişimi
ACSEL30.102,72233%479%4,05826%7134%
ADANA9.1164,0894%56%77,3356%30%
ADBGR9.1142,7293,67%55,62%51,5556%30%
ADEL30.1096,5712%29%36,13-16%-16%
ADESE9.111,03-96%-33,27
ADNAC9.1111,8793,67%55,62%14,3256%30%
AEFES6.112.390,5737%47%-51,06
AFYON30.1049,2268%-27%10,95-58%
AGHOL8.112.926,3038%47%-1.396,82
AGYO30.10-3,6-6,93
AKBNK24.104.638,843%-11%
AKCNS6.11310,2145%21%169,6665%28%
AKENR6.11196,4138%6%-1.647,70
AKFGY24.1013,9411%31%-253,04
AKGRT24.10165,1392%226%
AKGUV9.111,39-73%3,49-39%
AKMGY6.1163,376%9%66,4317%29%
AKSA2.11476,7231%61%33,8-85%
AKSEN12.11766,54132%105%94,3224%-82%
AKSGY6.11194,3434%33%1.049,50278%4078%
AKSUE26.101,76508%-12,03
ALARK9.1185,5821%32%-555,18
ALBRK14.11371,98164%1690%
ALCAR26.1038,7624%74%48,844%73%
ALCTL8.1147,11143%667%11,41
ALGYO26.1025,358%12%287,12712%571%
ALKA30.1047,1780%176%43,88129%282%
ALKIM8.11110,3787%165%71,2448%231%
ALYAG9.11-9,43-31,5
ANACM25.10555,2949%65%376,52125%165%
ANELE8.1143,69-33%-13%48,74-18%5%
ANELT8.11-0,38-17,62
ANHYT25.10199,318%16%
ANSGR26.10232,13135%369%
ARCLK26.101.846,0924%44%571,92-24%-2%
ARENA31.1019,16-9%-57%-14,49
ARMDA7.1135,2173%46%-4,78
ARSAN9.1130,15469%18,07-5%
ARTI8.11-0,86-94%10,312220%429%
ASELS30.101.082,8660%90%1.735,50131%282%
ASLAN9.1172,761%-25%32,05-1%-61%
ASUZU6.1182,54298%230%-90,24
ATAGY30.103,49303%-40%-2,9
ATEKS7.1124,81746%229%5,38
ATLAS15.104,92-8%4,97-7%
ATSYH11.110,35-82%-57%0,129%
AVGYO12.103,57-46%43%2,2-59%
AVISA26.10142,5192%89%
AVOD9.116,42,44%35,77%-13,39
AVTUR2.110,88-45%-33%-1,95
AYCES30.1010,19138%72%4,07102%
AYEN9.11174,4292,01%208,98%-102,67
AYGAZ7.11312,4817%34%315,13-36%-33%
BAGFS26.1028,36-63%-218,26
BAKAB9.1167,6876%128%18,81-4%-57%
BANVT8.11278,02-25,28%-24,76%56,13-74%-90%
BERA9.11230,9786%122%5,38-87%
BFREN25.102222%-11%27,0475%50%
BIMAS9.111.367,9441%64%891,3139%60%
BIZIM22.1098,92412%155%14,74
BLCYT1.1150,3166%78%13,2821%-27%
BMEKS9.11-20,64-195,29
BNTAS19.108,28180%465%3,7120%228%
BOLUC30.10125,26-4%-50%71,68-12%-77%
BOSSA30.10131,65237,80%234,37%-3,84
BOYP9.11312,08156%370%-856,74
BRISA26.10374,7457%44%75,09-1%6%
BRKO7.11-0,23-14,25
BRKSN9.112,26-37%20%0,21-80%-23%
BRMEN9.110,23-14,08
BRSAN7.11394,439%80%165,23-10%24%
KoduBilanço TarihiFAVÖK (18/09)Yıllık FAVÖK DeğişimiÇeyreklik FAVÖK DeğişimiNet Kar (18/09)Yıllık Net Kar Değ.Çeyreklik Net Kar Değişimi
BRYAT9.1162,770%-0,54
BSOKE30.1053,497034%305%-133,9
BTCIM9.11198,73220%105%-100,73
BUCIM8.11180,3790%164%84,3564%73%
BURCE9.116,33682,86%2,06
BURVA30.101,664%87%0,85169%246%
CCOLA5.111.688,0042%53%178,54-54%-85%
CELHA25.1041,08132,23%180,84%9,1324%
CEMAS9.1110,42447%-49,56
CEMTS30.10135,58151,91%352,98%134,4681%61%
CIMSA6.11347,5928%-3%216,6741%38%
CLEBI9.11288,5191,34%95,19%151,4195%71%
CMBTN6.11-5,83-6,84
CMENT6.1147,312%-80%-48,74
COSMO6.113,0848%105%1,19171%209%
CRDFA30.1099,0517%35%17,94-2%3%
CRFSA31.1043,98-53%16%204,32
CUSAN9.113,03-47%-6,54
DAGHL26.10-0,2-2,34
DAGI26.106,01-1%-25%-15,15
DARDL12.1135,52341%122%-95,69
DENCM25.105,91-1,54
DENIZ1.111.703,7721%-5%
DERIM30.1012,63203%9298%3,9348%
DESA9.1133,541582%1364%0,01
DESPC26.1010,0450%58%19,95286%451%
DEVA2.11184,1552%44%90,9852%42%
DGATE8.1112,83-49%-82%11,09-41%-60%
DGGYO8.1155,7630%54%-126,1
DGKLB9.1123,53-74%-76%-90,8
DGZTE30.102,05-81%57,46218%364%
DIRIT9.11-0,28-2,81
DITAS1.1113,265%91%4,6434%44%
DMSAS30.1048,88110%187%26,371629%642%
DOAS8.11436,821,25%-21,21%128,95-9%
DOBUR26.100,214,03
DOGUB30.10-0,82-1,35
DOHOL8.11624,9482%203%4.512,96
DOKTA9.11143,7238,84%49,33%79,8342%117%
DURDO9.1125,3578%290%-3,99
DYOBY30.10132,22101%11%-41,55
DZGYO30.102,8-47%-55%12,1874%95%
ECILC30.1046,76-8%-83%291,0576%168%
ECZYT30.10-2,93115,38-31%
EDIP8.1125,17-31%-59%-146,63
EGCEY30.10-0,4-0,25
EGCYH30.10-0,41-2,65
EGCYO30.10-0,36-1,66
EGEEN6.11156,5280%117%248,19185%323%
EGGUB22.1056,8967,48%126,71%-10,75
EGPRO1.11155,3780%61%82,88102%53%
EGSER26.1077,7927%71%58,752%82%
EKGYO26.101.140,90-8%1.099,173%
EKIZ30.10-1,12-6,54
EMKEL9.110,14-85,51%-3,05
EMNIS30.100,81-67%-91%-17,15
ENJSA5.112.394,8350,52%59,74%764,2768%39%
ENKAI8.112.682,2645%73%757,78-62%-57%
EPLAS8.1127,25-4%-8%9,28-46%-28%
ERBOS5.1166,5748%66%55,9738%29%
EREGL25.106.414,1171,05%116,87%3.914,3953%69%
ERSU30.100,06-95%-1,6
ESCOM30.10-0,411,29113%
ETILR30.10-0,14-1,46
ETYAT26.100,92-42,83%82,28%0,88-44%82%
EUHOL30.10-0,389,451632%
EUKYO30.101,19-39,57%-14,76%1,12-42%-18%
EUYO26.100,82-49,94%131,74%0,81-51%127%
FLAP30.100,01-4,1
FMIZP19.102063%136%31,02143%264%
FONET9.114,66-6%-25%2,1-50%-74%
KoduBilanço TarihiFAVÖK (18/09)Yıllık FAVÖK DeğişimiÇeyreklik FAVÖK DeğişimiNet Kar (18/09)Yıllık Net Kar Değ.Çeyreklik Net Kar Değişimi
FORMT29.1014,8214,15%-23,17%2,64-51%-84%
FRIGO9.116,51126%276%-4,42
FROTO25.102.021,8144%36%1.272,3630%2%
GARAN25.105.576,3420%7%
GARFA24.10303,171,02%78,72%-9,52
GEDIK7.1127,71118%21%19,6645%-1%
GEDZA7.1112,96132%284%10,13140%294%
GENTS7.1170,28114%50%38,4842%-40%
GEREL9.1111,1597%501%15,07289%228%
GLBMD9.11-0,992,523%45%
GLRYH9.116,7286%10,36171%
GLYHO9.11286,6866,84%83,49%-86,18
GOLTS9.1188,57217,33%289,83%-24
GOODY30.10170,6364%176%136,6119%
GOZDE30.10-22,64-1.538,55
GRNYO24.101,4118,85%490,13%1,3917%487%
GSDDE8.1124,6132,14%312,68%-17,56
GSDHO9.1184,72-16%670%371,451704%3064%
GUBRF9.11497,51601,33%1045,04%-142,26
GUSGR26.1035,73138%-16%
GYHOL25.1022,57428%1010%20,66513%1166%
HALKB8.112.205,25-27%-61%
HATEK9.1128,184974%-2,02
HDFGS26.1027,37622,36%27,64559%
HEKTS22.10150,34150,91%637,74%90,6292%287%
HLGYO8.1181,53104%246%71,4493%212%
HUBVC30.10-0,162,24284%693%
HURGZ8.112,14-95%330,28
ICBCT25.1050,445%
IDGYO30.10-0,59-0,67
IEYHO9.1128,06312,88%3216,60%-18,29
IHEVA9.1122,78365,42%611,36%0,75
IHGZT30.10-5,79-7,05
IHLAS9.1135,6589,48%-27,95
IHLGM9.11-2,2-0,68
IHYAY9.11-6,89-8,87
INDES8.1175,435%-9%46,9113%36%
INFO8.11-0,282,39208%150%
INTEM30.10-10,96-20,28
IPEKE8.11611,6953,74%157,20%190,1137%174%
ISCTR7.114.572,980%-18%
ISDMR25.104.032,4293,20%125,21%2.961,7491%107%
ISFIN26.10703,8157,75%68,35%95,0211%-28%
ISGSY26.10-0,01354,95%2,328%832%
ISGYO26.10181,1557,10%50,86%91,93-1%
ISMEN26.10237,4526,97%15,03%150,0633%7%
ISYAT26.1018,17-11,51%46,45%18,17-11%47%
ITTFH9.1134,36-46%-89%-27,49
IZMDC5.11390,1898%176%-611,1
IZOCM26.1036,844,43%29,95%18,6395%55%
JANTS26.1060,2753%69%36,3218%0%
KAPLM30.1018,4840%42%5,11-14%-23%
KAREL9.11126,21125,94%228,59%-16,76
KARSN8.11211,33181%190%-20,11
KARTN9.11102,59110%68%82,82250%217%
KATMR9.1173,8698,94%225,89%-16,02
KCHOL8.1110.214,6945%117%3.826,640%-2%
KENT26.1087,2416%-33%90,03302%4361%
KERVN9.1128,5168,37%37,44%-248,73
KERVT8.11244,2488%112%-139,3
KFEIN25.1013,29305,85%244,15%7,6102%94%
KLGYO26.104,83-98%-69%-33,34
KLMSN6.1170,28117%165%17,9870%136%
KLNMA1.1128,74-73%-95%
KNFRT30.1030,9126%320%29,21248%657%
KONYA30.1043,6631%-30%35,7164%2%
KORDS5.11493,3483%200%258112%266%
KOZAA8.11607,2348,68%124,50%362,25141%258%
KOZAL8.11644,357,19%121,69%982,71144%261%
KPHOL30.10-0,20,69244%225%
KRDMA1.11287,92217,61%201,89%102,57170%-37%
KoduBilanço TarihiFAVÖK (18/09)Yıllık FAVÖK DeğişimiÇeyreklik FAVÖK DeğişimiNet Kar (18/09)Yıllık Net Kar Değ.Çeyreklik Net Kar Değişimi
KRDMB1.11143,14217,61%201,89%50,99170%-37%
KRDMD1.11934,83217,61%201,89%333,03170%-37%
KRGYO26.10-0,983,54-76%-74%
KRONT5.11-4,694,32178%205%
KRSAN25.10-0,69-3,9
KRSTL9.11-3,34-3,3262%
KRTEK30.1036,1370%204%-7,38
KUTPO9.1123,21-19,21%33,5516%-30%
KUYAS9.1110,41-3,04
LIDFA9.11180,4571%75%19,0919%-71%
LINK30.100,9925%634%5,61546%1180%
LKMNH14.1125,0126,18%-20,57%5,4663%-37%
LOGO7.1177,8225%28%52,4438%20%
LUKSK9.1116,56187%-0,46
MAALT30.101,52-20,67%-45,15%11,89815%1157%
MAKTK9.1116,0817%-6%8,1260%-4%
MARKA9.11-2,9919,94
MEPET9.1118,5719%0%-2,22-48%
MERKO9.115,12115,06%1547,50%-28,1
METAL30.10-0,230-100%-58%
METRO30.10-2,87-83
METUR9.111,63163,10%-14,59%-13,48
MGROS7.11803,1538%31%-1.194,80
MIPAZ26.10-6,26-6,91
MMCAS10.11-0,10,11-85%
MNDRS9.1197,46-8,26%1,44%-153,13
MPARK6.11300,8210,29%19,71%-158,06
MRDIN30.1027,53-23%-53%26,46-27%-55%
MRSHL30.10-2,41-100%-38,05
MSGYO9.113,94-97,29%-73,21%-5,86
MTRYO15.10-1,01-58,56%-0,3-52%
MZHLD8.1127,36-4%-8%4,53-45%-30%
NETAS7.11-14,19-46,01
NIBAS26.10-2,38-12,22
NTHOL9.11140,1363,00%29,62%-276,54
NUGYO9.1125,88-53,57%-76,86%-286,98
NUHCM9.11244,4361,54%60,13%152,2849%58%
ODAS9.1130,08-15,24%13,38%-271,05
OLMIP9.1115,49-22,22%-45,29%-8,64
ORGE8.1128,55-6%-11%27,568%13%
OSMEN9.110,98-12%84%-0,1
OSTIM6.1121,06732%-5%11,98
OTKAR2.11-5,82-46%-85,91
OYAYO26.101,59%1,59%
OYLUM30.101,04119%-1,93
OZBAL9.115,54-15,26
OZGYO30.10-6,06-1,99
OZKGY9.1151,0518,25%77,58%-37,7
PAGYO8.1138,1318%30%39,5817%31%
PARSN9.11115,42115%236%-164,97
PEGYO30.103,07105%-2,34
PEKGY7.119,1799,13%93,99%88,3555%17%
PENGD7.1115,8356%206%-9,7
PETKM1.111.403,027,94%75,96%915,43-12%10%
PETUN30.1043,63-4%0%41,85-11%-39%
PGSUS9.111.278,6570,52%49,74%645,1731%38%
PINSU30.1020,1654%69%-9,87
PKART26.108,17169%284%3,2394%103%
PKENT26.1021,79278%154%13,62211%202%
PNSUT30.1079,0634%23%9,49-73%
POLHO5.11140,881%128%31,51-45%
PRKAB26.1041,85143%103%6,4839%-48%
PRKME8.11-7,685,59-82%
PRZMA30.100,94-60%-63%0,44-50%-48%
PSDTC12.112,54463%152%18,79271%151%
QNBFB26.101.748,7642%46%
QNBFL26.10311,171,18%87,12%98,1726%4%
RALYH5.111,121,74138%185%
RAYSG30.1034,97236%
RHEAG30.10-2,764,46
RTALB9.11-4,130,64-78%-47%
KoduBilanço TarihiFAVÖK (18/09)Yıllık FAVÖK DeğişimiÇeyreklik FAVÖK DeğişimiNet Kar (18/09)Yıllık Net Kar Değ.Çeyreklik Net Kar Değişimi
RYGYO24.10107,150,28%80,65%-193,42
RYSAS5.11132,1728%51%-143,64
SAHOL7.117.426,4310%23%3.400,9645%34%
SALIX7.11-0,8-0,65
SAMAT30.108,811270%-0,28
SANEL30.10-2,08-0,63
SANFM9.116,8483%157%0,681142%2989%
SANKO26.103,5127%158%16,56-9%17%
SARKY9.11211,9463%139%102,28112%117%
SASA24.10332,4391%241%412,34175%260%
SAYAS9.111,28-62,59%-4,73%-7,76
SEKFK8.1143,21197553%-17%9,43243595%-100%
SEKUR9.1120,41110%152%-2,61
SELEC9.11330,6523%15%292,7420%23%
SERVE24.10-1,121,74
SILVR30.1021,0819%80%-0,81-95%
SISE26.102.478,5936%68%2.081,66140%260%
SKBNK9.1182,638%-54%
SKTAS9.1169,04142%260%-103,16
SNGYO9.11-76,59-533,6
SNKRN30.10-0,32-0,49
SNPAM30.1014,27129%194%4,79-42%204%
SODA25.10724,3258%122%1.474,71249%488%
SOKM1.11455,5394,90%180,58%121,54
SONME30.104,4312%15%-12,14-54%
SRVGY9.1113,1651%26%-1,83
TATGD26.1044,879%14%30,92-20%-62%
TAVHL26.102.339,4955,56%68,76%1.131,3372%59%
TBORG9.11385,1922%48%374,7973%126%
TCELL24.106.528,1345,99%46,86%1.157,20-34%-60%
TDGYO22.1012,9114,16
TEKTU9.118,72197%207%-75,89
TGSAS5.116,3955%37%5,17196%36%
THYAO7.119.829,0076%62%4.083,00396%62%
TIRE9.11109,42154%171%42,8160%133%
TKFEN25.10960,0169%110%967,9987%243%
TKNSA30.10116,56-2%21%-10,09-99%
TLMAN26.1043,9322,92%50,05%26,5415%10%
TMPOL8.118,4683%158%-1,81
TMSN9.1111,7202%-22%-12,84
TOASO31.101.891,6641%71%1.003,8817%10%
TRCAS9.1111,45-178,33
TRGYO9.11697,24153%20%-1.042,31
TRKCM25.10849,0826%23%780,1684%72%
TSGYO30.108,219,77%0,50%-155,99
TSKB30.10491,039%3%
TTKOM6.116.324,9623,81%31,20%-3.605,91
TTRAK27.10388,069,23%15,66%165,93-23%-63%
TUCLK8.1115,9272%239%-6,71
TUKAS5.1147,389%216%15,4120%110%
TUPRS7.116.796,4053%157%1.946,73-41%-45%
TURGG26.10-1,560,17-33%-31%
UFUK30.106,3532%232%-16,82
UFUK30.106,3531,82%231,83%-16,82
ULAS30.10-1,13,07-81%-86%
ULKER8.11660,6824%38%568,196%161%
ULUSE2.11108,9751%62%93,968%104%
ULUUN9.1144,586,64%289,87%30,22125%2030%
UNYEC9.1144,884%-32%36,16-33%-57%
USAK9.1135,85-8%-27%6,5321%311%
UTPYA9.1127,14147%104%-60,11
VAKBN9.113.110,1210%41%
VAKFN2.11129,1344%83%36,4963%2%
VAKKO9.1169,01117,88%166,26%33,74520%696%
VERTU19.10-1,2414,282997%
VERUS8.110,5319,22883%210%
VESBE26.10763,47133,64%234,06%463,63121%251%
VESTL26.101.699,52190%396%55,77-26%
VKFYO26.10-0,19-0,21
VKGYO30.1026,3128,49235%548%
VKING30.1017,6194%232%-30,98
KoduBilanço TarihiFAVÖK (18/09)Yıllık FAVÖK DeğişimiÇeyreklik FAVÖK DeğişimiNet Kar (18/09)Yıllık Net Kar Değ.Çeyreklik Net Kar Değişimi
YAPRK9.114,9112%2,3345%
YATAS9.1199,1711%-16%40,98-21%-49%
YAYLA9.113,75-4,59
YESIL30.10-0,391,94-83%
YGGYO24.10124,4928,37%28,13%156,3244%51%
YGYO9.111,76-86,41%3140,00%-113,4
YKBNK31.103.586,2531%33%
YKGYO26.10-0,98-0,39
YUNSA2.1149,0371%99%19,03249%57%
YYAPI8.1122,97155,20%-95,32%-4,56
ZOREN9.111.258,9976%126%-29,94
TOPLAM119.41647,68%71,46%66.022,252,28%-18,41%

 

Notlar

tarihler gün ve ay şeklindedir.

a.d: Anlamlı değil