Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Borsada Hisse...

Borsada Hisselerin Dip Zirve Analizleri, Ahlatcı Yatırım

Ahlatcı Yatırım Araştırma Birimi tarafından yapılan çalışmada son bir aylık periyotta hisselerin dip zirve analizleri yapılmıştır. 22.01.2019

Borsada hisselerin dip zirve analizleri.

Son 1 Aylık Periyotta Dibine Yakın Hisseler (Dibine En Yakına Göre Sıralı)
HisseDipZirveDipten Uzaklık (%)Zirveden Uzaklık (%)Dibe Göre GetiriZirveye Göre Getiri (%)% Getiri
IHYAY0,300,360,00100,000,00-16,67-11,76
OZGYO0,762,550,00100,000,00-70,20-37,19
ARENA3,804,461,5298,480,26-14,57-7,75
DOGUB1,973,755,6294,385,08-44,80-14,46
IHLGM0,961,296,0693,942,08-24,03-24,03
TSGYO0,710,876,2593,751,41-17,24-7,69
ADESE2,065,546,3293,6810,68-58,84-47,71
PARSN8,0010,136,5793,431,75-19,64-17,36
PEKGY2,748,867,5192,4916,79-63,90-59,60
RTALB1,641,907,6992,311,22-12,63-9,78
IHGZT0,550,779,0990,913,64-25,97-25,00
TBORG9,039,7210,1489,860,78-6,38-4,61
ALKIM21,4824,2410,1489,861,30-10,23-7,80
NUHCM7,307,8810,3489,660,82-6,60-5,64
ARMDA7,689,3011,1188,892,34-15,48-14,94
USAK0,921,2711,4388,574,35-24,41-20,00
VANGD1,223,8211,9288,0825,41-59,95-54,05
ALYAG0,270,5912,5087,5014,81-47,46-57,53
VKING1,061,2212,5087,501,89-11,48-2,70
EUHOL0,490,5712,5087,502,04-12,28-9,09
SNGYO0,340,4913,3386,675,88-26,53-16,28
DZGYO2,944,2014,2985,716,12-25,711,96
TMPOL2,803,4015,0085,003,21-15,001,05
TSPOR1,441,7715,1584,853,47-15,82-9,15
PEGYO0,600,7915,7984,215,00-20,25-1,56
YESIL9,4412,5116,6183,395,40-20,462,68
KLNMA25,8033,2016,7683,244,81-18,55-19,28
THYAO14,1416,5216,8183,192,83-11,99-10,96
AVGYO0,810,9218,1881,822,47-9,78-7,78
EDIP0,680,7918,1881,822,94-11,39-6,67
BRMEN0,881,2118,1881,826,82-22,31-3,09
SOKM10,2711,1918,4881,521,66-6,70-5,52
DGKLB1,191,4618,5281,484,20-15,07-11,43
OSTIM1,031,1918,7581,252,91-10,92-7,02
DYOBY2,693,1019,5180,492,97-10,65-5,46
ISGSY1,772,1819,5180,494,52-15,14-9,31
VERTU3,003,4619,5780,433,00-10,69-8,58
ITTFH2,943,5019,6480,363,74-12,86-5,28
CLEBI56,0072,7519,7080,305,89-18,491,45
DENCM10,4312,0019,7580,252,97-10,50-8,83
ERSU0,880,9320,0080,001,14-4,30-4,30
YAYLA0,851,0520,0080,004,71-15,24-15,24
BRKSN1,661,9620,0080,003,61-12,24-2,27
QNBFB8,2911,6521,1378,878,56-22,75-10,98
BRYAT37,3838,4021,5778,430,59-2,08-0,79
GOLTS10,6313,9222,1977,816,87-18,39-17,26
IEYHO0,660,8822,7377,277,58-19,32-6,58
MAKTK1,411,8023,0876,926,38-16,673,45
KRSTL0,991,1125,0075,003,03-8,110,43
RHEAG0,570,7325,0075,007,02-16,44-10,29
CMENT9,8814,7525,0574,9512,35-24,7511,11
VAKFN1,591,9425,7174,295,66-13,403,70
PNSUT5,926,9226,0074,004,39-10,69-8,44
BAKAB4,385,3426,0473,965,71-13,300,43
CRDFA0,921,0826,4873,524,72-11,11-0,35
KRONT7,999,6027,3372,675,51-12,19-3,88
SODA7,007,7327,4072,602,86-6,860,84
TGSAS2,102,5427,5972,415,71-12,43-11,20
KAPLM3,044,9427,8972,1117,43-27,7313,33
IHEVA0,300,3728,5771,436,67-13,51-5,88
FONET3,014,2529,8470,1612,29-20,47-5,06
NTHOL1,762,0630,0070,005,11-10,19-6,57
CUSAN1,712,0130,0070,005,26-10,450,00
AVOD1,732,8830,4369,5720,23-27,78-17,79
ISGYO0,971,1030,7769,234,12-8,18-2,88
ESCOM0,710,8430,7769,235,63-10,71-3,85
ATEKS8,809,7730,9369,073,41-6,86-3,81
AKSGY2,512,8331,2568,753,98-7,770,38
OYLUM0,981,1431,2568,755,10-9,65-1,90
YKGYO1,481,8331,4368,577,43-13,11-6,47
KRTEK1,081,3332,0068,007,41-12,78-4,13
KORDS8,649,9532,8267,184,98-8,84-8,75
SEKUR2,823,4533,3366,677,45-12,170,00
KUTPO4,164,7933,3366,675,05-8,77-5,62
SONME2,903,9533,3366,6712,07-17,728,18
BNTAS1,451,7533,3366,676,90-11,433,33
IHLAS0,300,3633,3366,676,67-11,11-5,88
BIZIM5,966,8033,3366,674,70-8,24-4,00
DESPC2,733,3233,9066,107,33-11,75-11,21
LIDFA2,102,6034,0066,008,10-12,69-2,58
DGGYO2,062,4434,2165,796,31-10,25-1,79
DENIZ11,7821,8034,5365,4729,37-30,094,03
ULAS1,101,3334,7865,227,27-11,286,31
SKTAS1,151,3535,0065,006,09-9,63-6,87
TEKTU0,740,9435,0065,009,46-13,83-11,96
MEPET1,081,2535,2964,715,56-8,80-2,56
KOZAA6,947,9035,4264,584,90-7,85-1,09
PRZMA1,521,6635,7164,293,29-5,42-4,27
ATAGY3,924,0635,7164,291,28-2,22-0,50
AKMGY15,5116,6035,7864,222,51-4,22-4,22
IZFAS1,752,1435,9064,108,00-11,68-7,80
BJKAS1,571,7636,8463,164,46-6,820,00
AKFGY1,461,8137,1462,868,90-12,151,27
ERBOS54,1064,4537,2062,807,12-10,09-9,17
MARTI0,550,6337,5062,505,45-7,940,00
YGYO0,250,3337,5062,5012,00-15,1512,00
YYAPI0,250,3337,5062,5012,00-15,1512,00
PSDTC8,619,2638,4661,542,90-4,32-0,23
OSMEN1,461,8538,4661,5410,27-12,97-3,20
SILVR1,281,4638,8961,115,47-7,53-3,57
UTPYA3,875,7239,4660,5418,86-19,5815,00
SEYKM3,384,2439,5360,4710,06-12,26-10,58
VERUS14,1818,8939,9260,0813,26-14,98-7,70
PINSU1,221,3240,0060,003,28-4,551,61
SRVGY3,364,9640,0060,0019,05-19,35-5,44
DOKTA7,2311,4040,5359,4723,37-21,752,65
DAGI1,191,3641,1858,825,88-7,35-3,82
BSOKE1,031,2041,1858,826,80-8,33-3,51
MAALT16,6019,0041,6758,336,02-7,37-1,46
GUBRF2,663,2641,6758,339,40-10,74-5,52
ANHYT5,696,0742,1157,892,81-3,621,04
KENT114,00128,0042,1457,865,18-6,331,96
MRSHL24,0026,5042,4057,604,42-5,43-1,73
BANVT10,1811,7042,7657,246,39-7,442,65
EMKEL0,931,0042,8657,143,23-4,00-2,04
METRO0,720,7942,8657,144,17-5,06-3,85
KERVT1,691,9243,4856,525,92-6,77-1,10
CMBTN26,0231,9843,6256,389,99-10,51-2,98
SAYAS0,881,0644,4455,569,09-9,43-2,04
TDGYO1,221,4044,4455,566,56-7,144,00
AVTUR1,051,1444,4455,563,81-4,39-2,68
AYEN2,152,8244,7855,2213,95-13,12-6,84
GARFA1,872,0945,4554,555,35-5,74-3,90
MARKA0,600,7145,4554,558,33-8,45-7,14
IPEKE5,076,3845,8054,2011,83-11,135,59
HDFGS1,101,2346,1553,855,45-5,69-3,33
AGYO1,401,5346,1553,854,29-4,58-3,95
OZKGY1,972,2546,4353,576,60-6,67-3,23
TURGG28,5237,5046,5553,4514,66-12,8014,58
AVISA7,498,1948,5751,434,54-4,402,35
BEYAZ2,504,4549,7450,2638,80-22,0230,94
BUCIM4,214,4950,0050,003,33-3,12-2,03
SEKFK2,583,0050,0050,008,14-7,005,28
KARSN1,241,6650,0050,0016,94-12,6516,00
SNPAM2,723,7650,0050,0019,12-13,834,52
CEMAS0,700,8850,0050,0012,86-10,233,95
KONYA173,00182,1050,5549,452,66-2,47-1,17
MIPAZ1,331,9250,8549,1522,56-15,1018,12
AKSUE7,208,7551,6148,3911,11-8,571,01
CEMTS5,466,2951,8148,197,88-6,36-5,61
GEREL2,883,6951,8548,1514,58-10,577,84
DGZTE8,3019,0052,2447,7667,35-26,899,54
FENER6,757,6052,9447,066,67-5,264,50
TUCLK2,092,2652,9447,064,31-3,541,87
RYGYO0,650,8053,3346,6712,31-8,752,82
BURCE3,063,4753,6646,347,19-5,481,86
ENJSA4,865,2553,8546,154,32-3,43-3,24
SAMAT0,961,0555,5644,445,21-3,81-2,88
LKMNH4,064,9455,6844,3212,07-7,8910,44
MPARK9,5011,3556,7643,2411,05-7,05-2,31
GSDDE1,121,3357,1442,8610,71-6,77-4,62
GSRAY1,201,3457,1442,866,67-4,484,92
AKENR0,580,6557,1442,866,90-4,620,00
KFEIN6,337,3957,5542,459,64-6,09-3,34
OLMIP3,203,5658,3341,676,56-4,21-0,58
IZOCM20,5622,4058,7041,305,25-3,39-1,64
KRDMB1,732,1559,5240,4814,45-7,917,03
ALGYO42,1647,5459,8540,157,64-4,54-3,86
KOZAL49,6857,6060,2339,779,60-5,477,93
TLMAN8,129,1861,3238,688,00-4,474,40
DOHOL0,941,0761,5438,468,51-4,67-2,86
DURDO4,956,1061,7438,2614,34-7,2112,08
EKGYO1,381,5961,9038,109,42-5,03-3,82
YATAS4,204,7862,0737,938,57-4,602,70
HLGYO0,660,7462,5037,507,58-4,050,00
GSDHO0,760,8462,5037,506,58-3,57-1,22
MAVI29,7633,3462,5737,437,53-4,02-1,30
INTEM18,0122,5063,0336,9715,71-7,389,68
MRDIN3,153,7563,3336,6712,06-5,8710,31
TKNSA2,873,2863,4136,599,06-4,575,39
AFYON4,474,9163,6436,366,26-3,262,59
GLRYH0,981,0963,6436,367,14-3,67-1,87
PRKAB1,731,9563,6436,368,09-4,106,25
TSKB0,710,8263,6436,369,86-4,884,00
YUNSA4,154,9064,0036,0011,57-5,518,43
FORMT1,251,6464,1035,9020,00-8,546,38
KUYAS1,081,3664,2935,7116,67-7,357,69
ADNAC1,361,5364,7135,298,09-3,924,26
ASUZU5,876,6065,7534,258,18-3,79-2,91
TUKAS1,492,4766,3333,6743,62-13,3628,14
HURGZ0,870,9966,6733,339,20-4,04-1,04
MRGYO0,590,6866,6733,3310,17-4,411,56
IZMDC1,611,9466,6733,3313,66-5,678,28
GUSGR1,461,6766,6733,339,59-4,195,96
AKBNK5,526,8866,9133,0916,49-6,548,95
ENKAI4,424,6468,1831,823,39-1,513,16
OZBAL1,061,4468,4231,5824,53-8,33-6,38
UNYEC3,233,6168,4231,588,05-3,320,87
ANSGR3,974,5168,5231,489,32-3,772,36
KRDMA1,732,0868,5731,4313,87-5,296,49
MGROS13,8815,4168,6331,377,56-3,11-1,84
PRKME2,282,5768,9731,038,77-3,501,22
ZOREN1,181,3169,2330,777,63-3,050,79
AKGUV1,912,1069,3130,696,81-2,74-0,87
GEDZA4,054,4169,4430,566,17-2,491,18
SANKO2,072,3770,0030,0010,14-3,80-0,87
SARKY3,213,4870,3729,635,92-2,30-1,16
ANELE1,541,8870,5929,4115,58-5,329,88
ULKER13,9816,6270,8329,1713,38-4,637,31
KNFRT22,3024,7070,8329,177,62-2,831,87
NETAS6,337,1671,0828,929,32-3,354,06
PKART2,193,2371,1528,8533,79-9,2932,58
ASLAN27,3228,9271,2528,754,17-1,59-0,07
DITAS4,885,6571,4328,5711,27-3,89-1,09
BOLUC3,343,4871,4328,572,99-1,150,58
TRGYO1,481,8771,7928,2118,92-5,8814,29
ALCAR38,1042,3072,3827,627,98-2,743,26
PENGD1,061,5772,5527,4534,91-8,9215,32
CRFSA3,283,6172,7327,277,32-2,490,00
KATMR5,416,1572,9727,039,98-3,250,85
FLAP2,333,3373,0027,0031,33-8,1120,00
GENTS1,671,9373,0826,9211,38-3,632,20
VAKKO2,562,9773,1726,8311,72-3,70-1,72
VESBE10,6012,2473,1726,8311,32-3,59-2,07
SELEC2,743,3473,3326,6716,06-4,7914,39
MSGYO1,351,6973,5326,4718,52-5,3313,48
ASELS22,5824,7873,6426,367,17-2,34-0,41
ADBGR4,014,2073,6826,323,49-1,192,22
CELHA5,096,1673,8326,1715,52-4,5512,00
GARAN7,529,3574,3225,6818,09-5,039,49
HALKB6,558,2374,4025,6019,08-5,2210,01
ORGE2,903,4574,5525,4514,14-4,0611,07
TIRE1,741,9875,0025,0010,34-3,03-1,54
KLGYO1,671,9175,0025,0010,78-3,14-1,07
VAKBN3,604,4575,2924,7117,78-4,728,44
PGSUS21,3825,6475,5924,4115,06-4,065,67
BIMAS83,4093,8076,9223,089,59-2,564,22
ACSEL3,033,9077,0122,9922,11-5,1314,20
ALARK1,892,2977,5022,5016,40-3,933,77
ISFIN3,985,1677,9722,0323,12-5,04-5,22
YKBNK1,521,8478,1321,8816,45-3,809,26
TMSN4,264,8178,1821,8210,09-2,494,22
TTRAK31,2036,6878,4721,5313,78-3,226,80
VESTL5,256,0978,5721,4312,57-2,964,60
RYSAS0,690,8878,9521,0521,74-4,5510,53
KRDMD2,092,4778,9521,0514,35-3,243,91
AKSEN2,462,9579,5920,4115,85-3,391,42
PAGYO4,084,2380,0020,002,94-0,711,69
EGPRO8,519,2680,0020,007,05-1,620,89
TRCAS1,341,4980,0020,008,96-2,010,00
DOAS4,144,6980,0020,0010,63-2,3510,90
MNDRS0,680,7880,0020,0011,76-2,564,11
BLCYT1,321,5280,0020,0012,12-2,637,25
DOCO460,30525,0080,0619,9411,25-2,462,42
AYGAZ11,2612,0280,2619,745,42-1,254,31
SAHOL7,098,5680,9519,0516,78-3,279,09
KLMSN3,754,2881,1318,8711,47-2,345,82
HATEK3,784,2681,2518,7510,32-2,114,25
ALKA3,874,4181,4818,5211,37-2,271,41
NUGYO2,022,2981,4818,5210,89-2,183,70
MERKO0,981,6381,5418,4654,08-7,3633,63
NIBAS2,508,0081,8218,18180,00-12,50160,22
KCHOL13,5516,2781,9918,0116,46-3,0110,58
LINK8,008,8882,9517,059,13-1,696,46
LOGO25,1231,0082,9917,0119,43-3,2313,64
AKSA7,277,9883,1016,908,12-1,506,36
SKBNK1,021,2083,3316,6714,71-2,503,54
POLTK32,5036,0083,4316,578,98-1,616,82
SANEL2,032,5883,6416,3622,66-3,497,79
ECZYT7,037,9583,7016,3010,95-1,897,29
CIMSA7,148,0683,7016,3010,78-1,864,08
AGHOL10,0611,4183,7016,3011,23-1,93-0,62
GOZDE2,473,0383,9316,0719,03-2,979,70
AKCNS7,058,0984,6215,3812,48-1,9810,60
ULUUN1,982,2484,6215,3811,11-1,792,33
BOSSA6,108,2084,7615,2429,18-3,9025,88
ECILC2,592,9284,8515,1510,81-1,711,77
ANACM2,462,7984,8515,1511,38-1,799,16
ODAS1,342,0885,1014,9046,83-5,2930,35
DGATE3,934,5485,2514,7513,23-1,9810,70
TAVHL22,1425,8085,2514,7514,09-2,099,64
BOYP3,725,1685,4214,5833,06-4,0726,92
BRISA6,046,5285,4214,586,79-1,073,70
BRSAN7,558,1785,4814,527,02-1,103,72
FMIZP15,7517,6185,4814,5210,10-1,532,06
GLYHO2,883,4585,9614,0417,01-2,3211,59
BFREN154,00166,9086,0513,957,21-1,080,73
ADEL10,5611,2986,3013,705,97-0,891,08
SAFKR1,862,3086,3613,6420,43-2,6115,46
DERIM8,309,2686,4613,5410,00-1,403,75
AEFES18,9721,3886,7213,2811,02-1,501,45
TTKOM3,514,1986,7613,2416,81-2,153,54
ISCTR4,085,2587,1812,8225,00-2,8617,24
EREGL6,958,3687,2312,7717,70-2,1510,24
TCELL11,5914,5287,3712,6322,09-2,5518,51
TRKCM2,813,2987,5012,5014,95-1,827,31
TUPRS112,80131,5087,7012,3014,54-1,758,30
ALCTL5,436,3487,9112,0914,73-1,746,68
TATGD3,724,3087,9312,0713,71-1,6312,80
DENGE1,051,3088,0012,0020,95-2,3110,43
SASA7,758,5088,0012,008,52-1,060,60
VKGYO1,872,2988,1011,9019,79-2,1814,87
FROTO47,0457,6588,6911,3120,00-2,087,12
ALBRK1,211,3088,8911,116,61-0,772,38
ULUSE15,3417,0089,1610,849,65-1,068,03
PETKM4,795,5389,1910,8113,78-1,456,03
EGEEN324,00379,5089,3710,6315,31-1,557,79
DMSAS2,312,7989,5810,4218,61-1,794,58
ISMEN2,042,5289,5810,4221,08-1,9819,90
KAREL3,864,8589,9010,1023,06-2,0620,87
ISDMR5,456,6590,0010,0019,82-1,8011,82
YGGYO7,848,5490,0010,008,04-0,824,18
JANTS27,0029,8490,149,869,48-0,948,44
BAGFS4,625,3490,289,7214,07-1,318,66
EGSER3,153,4690,329,688,89-0,873,63
TOASO15,3018,2090,349,6617,12-1,549,14
BTCIM2,322,5390,489,528,19-0,790,40
HEKTS8,779,9490,609,4012,09-1,118,50
ADANA5,436,1291,308,7011,60-0,980,00
METUR0,991,2391,678,3322,22-1,6314,15
CCOLA29,1833,8891,918,0914,80-1,1210,20
TKFEN19,5023,1492,317,6917,23-1,213,25
OTKAR84,30103,4092,677,3321,00-1,3519,44
RAYSG1,271,5693,106,9021,26-1,284,05
INDES5,416,5893,166,8420,15-1,2217,33
BERA1,742,6593,416,5948,85-2,2628,86
ARSAN1,561,7494,445,5610,90-0,576,79
GOODY3,203,5794,595,4110,94-0,562,90
KARTN316,00352,0094,725,2810,79-0,543,43
AKGRT3,503,9495,454,5512,00-0,516,81
EGGUB21,1026,3895,454,5523,89-0,9117,85
PETUN4,815,3095,924,089,77-0,381,15
SISE5,075,8396,053,9514,40-0,5110,90
DEVA3,093,4797,372,6311,97-0,293,28
ARCLK14,4918,1797,832,1724,84-0,4416,71
POLHO6,007,4199,290,7123,33-0,1323,33
ICBCT4,575,60100,000,0022,540,0011,11