Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Borsada Hisse...

Borsada Hisselerin Dip Zirve Analizleri, Ahlatcı Yatırım

Ahlatcı Yatırım Araştırma Birimi tarafından yapılan çalışmada BIST 100 Endeksi hisselerine ait fiyatların son bir yıl ve yılbaşından bu yana için dip zirve analizleri yapılmıştır. 10.07.2018

Siz de merak ettiğiniz hisseler hakkında Ahlatcı Yatırım analistlerine soru sorabilirsiniz.

Son 1 YılSon 1 Yıl Maksimum Son 1 Yıl Minimum
Hisse KoduDibe Uzaklık (%)Zirveye Uzaklık (%)KapanışKapanış
AEFES12,16-20,3928,1419,97
AFYON27,41-37,739,784,78
AKBNK8,64-27,8010,627,06
AKENR14,93-35,291,190,67
AKSA13,48-31,6716,9910,23
AKSEN32,30-17,925,193,22
ALARK11,34-35,747,254,19
ALBRK27,23-21,541,751,08
ALGYO11,32-22,6155,5938,65
ANACM45,86-21,433,641,96
ANELE16,89-35,353,962,19
ARCLK0,47-42,6026,2715,01
ASELS40,23-39,3845,1719,53
AYEN31,03-70,7514,293,19
BANVT18,42-56,9128,2010,26
BERA88,89-48,353,951,08
BIMAS9,14-14,5379,9162,58
BJKAS23,04-48,884,912,04
BRISA12,33-19,538,045,76
BRSAN25,38-27,8113,847,97
CCOLA7,81-21,8643,1031,24
CEMAS74,26-65,406,851,36
CEMTS66,860,005,793,47
DEVA15,18-12,734,873,69
DGKLB31,62-61,914,701,36
DOAS3,16-23,168,976,68
DOHOL44,44-28,771,460,72
ECILC4,56-26,544,683,29
EGEEN41,19-16,49371,83219,91
EKGYO4,26-34,963,011,88
ENJSA4,15-10,547,026,03
ENKAI13,01-14,175,464,15
EREGL61,69-10,4411,886,58
FENER0,00-30,2245,1431,50
FLAP177,56-69,7023,602,58
FROTO52,87-13,5569,7539,44
GARAN5,67-27,6711,858,11
GLYHO28,42-26,514,982,85
GOLTS14,39-40,2782,2442,94
GOODY10,58-32,455,113,12
GOZDE26,36-50,656,122,39
GSDHO17,74-27,721,010,62
GSRAY11,32-40,422,971,59
GUBRF18,33-31,605,383,11
HALKB9,65-48,2515,157,15
HLGYO6,03-27,991,060,72
ICBCT46,89-50,729,093,05
IEYHO12,00-45,250,510,25
IHLAS34,38-40,280,720,32
IHLGM133,75-31,792,390,70
IPEKE111,49-32,688,202,61
ISCTR4,49-26,127,885,57
ISGYO5,43-28,601,360,92
KARSN40,98-30,082,461,22
KARTN15,43-12,73323,14244,30
KCHOL8,51-24,8118,8313,05
KIPA14,52-54,194,651,86
KORDS15,16-20,568,515,87
KOZAA95,38-28,178,843,25
KOZAL110,80-15,0251,4520,74
KRDMD175,41-2,335,161,83
MAVI6,67-34,8259,3436,26
METRO24,71-19,081,310,85
MGROS10,44-32,7130,0218,29
MPARK20,65-22,9919,2712,30
NETAS19,32-48,6718,417,92
NTHOL14,46-39,933,161,66
ODAS39,69-30,247,773,88
OTKAR12,90-39,13128,7169,40
PETKM17,20-37,237,263,89
PGSUS37,20-29,6737,3419,14
PRKME31,30-37,765,192,46
SAHOL4,86-20,6411,158,44
SASA144,01-14,2110,843,81
SISE13,67-12,785,033,86
SKBNK17,86-29,411,871,12
SNGYO5,08-29,210,880,59
SODA40,71-0,225,824,13
SOKM8,81-17,6210,507,95
TATGD13,11-39,747,303,89
TAVHL42,59-13,5426,0015,77
TCELL21,67-21,5416,4410,60
THYAO79,12-24,0819,778,38
TKFEN104,61-4,6018,128,45
TKNSA40,76-32,726,573,14
TMSN31,38-40,979,864,43
TOASO0,53-28,5232,0922,82
TRCAS11,95-36,002,781,59
TRKCM32,82-12,744,973,27
TSKB10,87-27,771,410,92
TTKOM12,47-24,867,324,89
TTRAK7,08-37,1682,2748,28
TUPRS21,98-15,35127,4788,46
ULKER7,90-24,8123,9816,71
VAKBN6,09-33,297,574,76
VESTL35,86-25,3512,236,72
VKGYO14,61-39,623,381,78
YATAS70,99-45,8410,573,35
YKBNK8,37-22,573,182,27
ZOREN26,15-25,112,191,30

 

Yılbaşına GöreYılbaşına Göre Maksimum Yılbaşına Göre Minimum
Hisse Kodu Dibe Uzaklık (%) Zirveye Uzaklık (%) Kapanış   Kapanış   
AEFES0,00-20,3928,1422,40
AFYON27,41-23,687,984,78
AKBNK8,64-27,8010,627,06
AKENR14,93-25,241,030,67
AKSA8,30-31,6716,9910,72
AKSEN13,30-17,925,193,76
ALARK11,34-33,587,024,19
ALBRK14,17-18,451,681,20
ALGYO9,24-22,6155,5939,38
ANACM16,00-21,433,642,47
ANELE16,89-35,353,962,19
ARCLK0,47-28,3321,0415,01
ASELS40,23-19,8434,1619,53
AYEN31,03-70,7514,293,19
BANVT18,42-47,8523,3010,26
BERA18,60-48,353,951,72
BIMAS7,22-12,9278,4463,70
BJKAS23,04-42,694,382,04
BRISA12,33-19,538,045,76
BRSAN23,64-27,8113,848,08
CCOLA7,81-10,9437,8231,24
CEMAS53,90-65,406,851,54
CEMTS40,530,005,794,12
DEVA15,18-12,734,873,69
DGKLB31,62-54,573,941,36
DOAS3,16-18,148,426,68
DOHOL44,44-28,771,460,72
ECILC4,56-23,284,483,29
EGEEN12,09-16,49371,83277,00
EKGYO4,26-25,602,631,88
ENJSA4,15-10,547,026,03
ENKAI13,01-12,485,364,15
EREGL18,54-10,4411,888,98
FENER0,00-30,2245,1431,50
FLAP41,87-69,7023,605,04
FROTO11,05-13,5569,7554,30
GARAN5,67-27,6711,858,11
GLYHO11,93-26,514,983,27
GOLTS14,39-29,4869,6542,94
GOODY10,58-19,314,283,12
GOZDE26,36-50,656,122,39
GSDHO17,74-27,721,010,62
GSRAY11,32-28,922,491,59
GUBRF18,33-20,864,653,11
HALKB9,65-28,8611,027,15
HLGYO6,03-16,740,910,72
ICBCT10,62-30,546,454,05
IEYHO12,00-36,360,440,25
IHLAS34,38-23,210,560,32
IHLGM83,15-27,882,260,89
IPEKE25,17-32,688,204,41
ISCTR4,49-26,127,885,57
ISGYO5,43-26,161,310,92
KARSN34,38-30,082,461,28
KARTN15,43-5,74299,17244,30
KCHOL8,51-24,8118,8313,05
KIPA14,52-54,194,651,86
KORDS15,16-15,127,965,87
KOZAA23,06-28,178,845,16
KOZAL36,63-15,0251,4532,00
KRDMD63,64-2,335,163,08
MAVI6,67-34,8259,3436,26
METRO24,71-10,171,180,85
MGROS10,44-27,4927,8618,29
MPARK20,65-22,9919,2712,30
NETAS19,32-42,3816,407,92
NTHOL14,46-27,482,621,66
ODAS39,69-30,247,773,88
OTKAR12,90-38,09126,5669,40
PETKM17,20-37,237,263,89
PGSUS10,06-29,6737,3423,86
PRKME31,30-25,584,342,46
SAHOL4,86-20,5711,148,44
SASA36,95-14,2110,846,79
SISE11,98-12,785,033,92
SKBNK17,86-29,411,871,12
SNGYO5,08-23,020,810,59
SODA40,71-0,225,824,13
SOKM8,81-17,6210,507,95
TATGD13,11-28,576,163,89
TAVHL11,51-13,5426,0020,16
TCELL16,55-21,5416,4411,07
THYAO19,89-24,0819,7712,52
TKFEN27,04-4,6018,1213,61
TKNSA40,76-22,465,703,14
TMSN31,38-40,979,864,43
TOASO0,53-28,4332,0522,82
TRCAS11,95-32,582,641,59
TRKCM13,91-12,744,973,81
TSKB10,87-27,771,410,92
TTKOM12,47-22,437,094,89
TTRAK7,08-30,3274,2048,28
TUPRS12,34-6,50115,4096,05
ULKER7,90-24,8123,9816,71
VAKBN6,09-33,297,574,76
VESTL10,94-25,3512,238,23
VKGYO14,61-25,822,751,78
YATAS5,14-45,8410,575,45
YKBNK8,37-21,293,132,27
ZOREN25,19-25,112,191,31

Siz de merak ettiğiniz hisseler hakkında Ahlatcı Yatırım analistlerine soru sorabilirsiniz.