Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Uzun Vadeli Y...

Uzun Vadeli Yatırım İçin Mayıs Ayında Cazip Hisseler

Uzun Vadeli Yatırım İçin Mayıs Ayında Cazip Hisseler

Borsada uzun vadeli yatırım için cazip hisseleri bulmak için bu videomuzda EquityRT programını kullandım. Bu videomuzda bankaları görebilmek için F/K ve Piyasa Değeri / Defter Değeri oranlarına göre bir filtreleme ve finans dışı şirketler için Firma Değeri / Faiz Vergi Amortisman Öncesi Kâr oranıyla ayrı bir filtreleme yaptım. EquityRT araştırma yazılımı hakkında Osmanlı Yatırım’dan bilgi almak için http://bit.ly/osmref

100.000 TL Paranız Olsa Nasıl Yatırım Yapardınız? Sanal Para ile Deneyin!

İncelenen hisseler: TKFEN, PGSUS, KOZAL, AKSEN, ORGE, VESBE, TOASO, TAVHL, ANACM, INDES, SODA, OZKGY, SISE, TRCKM, KORDS, TRGYO, VAKBN, EKGYO, THYAO, SAHOL, TSKB, GARAN, AKSEN, KORDS

 

Tahmini Yükseliş Potansiyeline Göre Hisseler

Osmanlı Yatırım’ın müşterilerinin kullanımına sunduğu Rasyonet veritabanındaki hisselerin tahmini fiyat potansiyelleri ve AL ve TUT tavsiyelerinin oranlarını gösteren tablodur. Sat tavsiyelerinin oranı tabloda gösterilmemiştir. Fiyat potansiyelleri son güncellenme tarihine göre geçerlidir. Bu verileri takip edebileceğiniz EquityRT hakkında bilgi almak için Osmanlı Yatırım’ın linki: http://bit.ly/hisselab

Son güncellenme tarihi 14.05.2020

KısaltmaŞirketKapanışFiyat PotansiyeliAnalist Al Tavsiyeleri (%)Analist Tut Tavsiyeleri (%)Tahmin Yapan Analist Sayısı
DOCODO & CO AKTIENGESELLSCHAFT326,50152,80100,000,004
ALKIMALKİM KİMYA17,52141,15100,000,002
PGSUSPEGASUS HAVA TAŞIMACILIĞI49,80118,9084,6215,3813
TAVHLTAV HAVALİMANLARI17,20115,9972,7327,2711
TKFENTEKFEN HOLDİNG13,1094,0170,0030,0010
AKSAAKSA6,4076,7250,0050,002
GARANGARANTİ BANKASI7,9074,6880,9519,0521
KORDSKORDSA TEKNİK TEKSTİL10,6073,27100,000,006
SAHOLSABANCI HOLDİNG8,2169,50100,000,0010
ISCTRİŞ BANKASI (C)4,9268,6135,0060,0020
AEFESANADOLU EFES BİRACILIK17,3067,2983,3316,6712
VAKBNT. VAKIFLAR BANKASI4,5965,9666,6728,5721
TUPRSTÜPRAŞ84,4062,8040,0045,0020
TOASOTOFAŞ OTOMOBİL FAB.20,0860,8681,2518,7516
THYAOTÜRK HAVA YOLLARI10,6259,7461,1133,3318
SODASODA SANAYİİ5,6957,5285,7114,297
MAVIMAVİ GİYİM42,4257,37100,000,0010
ARCLKARÇELİK15,2455,0933,3353,3315
YKBNKYAPI VE KREDİ BANKASI2,1954,7560,0030,0020
TSKBT.S.K.B.1,0453,53100,000,009
KCHOLKOÇ HOLDİNG15,1751,9137,5050,008
AKBNKAKBANK5,5748,8038,8950,0018
EKGYOEMLAK G.M.Y.O.1,2747,7766,6733,333
FROTOFORD OTOSAN57,9544,5176,4717,6517
AYGAZAYGAZ10,1744,4755,5644,449
OTKAROTOKAR131,5044,37100,000,007
HALKBHALK BANKASI5,3239,5910,5352,6319
ZORENZORLU ENERJİ1,3437,6950,0050,002
YATASYATAŞ6,8135,2283,3316,676
EREGLEREĞLİ DEMİR ÇELİK8,1534,9080,0020,0015
MPARKMEDİCAL PARK SAĞLIK HİZMETLERİ 15,7134,19100,000,009
TRKCMTRAKYA CAM3,2032,4355,5644,449
AVISAAVİVASA EMEKLİLİK12,7131,98100,000,002
TCELLTURKCELL13,6231,6370,0030,0020
CCOLACOCA COLA İÇECEK36,6031,6166,6733,3315
SISEŞİŞE CAM4,8431,5755,5644,449
AKGRTAKSİGORTA5,8228,4133,3366,673
SOKMŞOK MARKETLER TİCARET11,0027,8988,8911,119
CIMSAÇİMSA7,5726,6016,6766,676
ENJSAENERJİSA ENERJİ7,4626,4383,3316,676
VESTLVESTEL13,0426,1550,0050,002
KRDMDKARDEMİR (D)2,4426,0020,0080,0010
AKCNSAKÇANSA7,7325,8516,6766,676
PETKMPETKİM3,6224,9553,3346,6715
ANACMANADOLU CAM4,0824,69100,000,009
ULKERÜLKER23,2222,7484,6215,3813
KOZALKOZA ALTIN İŞLETMELERİ73,9522,5677,7822,229
ISDMRİSKENDERUN DEMİR VE ÇELİK7,0022,5050,0050,002
TTKOMTÜRK TELEKOM7,5322,3994,440,0018
KRDMBKARDEMİR (B)2,5520,5720,0080,0010
DOASDOĞUŞ OTOMOTİV9,5717,3025,0058,3312
OZKGYÖZAK G.M.Y.O.2,9016,38100,000,002
ENKAIENKA İNŞAAT6,3015,3014,2985,717
KRDMAKARDEMİR (A)2,7213,0320,0080,0010
LKMNHLOKMAN HEKİM7,3912,11100,000,002
TTRAKTÜRK TRAKTÖR59,1011,7680,0020,0010
ORGEORGE ENERJİ5,3410,96100,000,002
ASELSASELSAN28,6610,3754,5545,4511
INDESİNDEKS BİLGİSAYAR9,919,2350,0050,002
TRGYOTORUNLAR G.M.Y.O.2,385,67100,000,002
TATGDTAT GIDA7,614,470,00100,002
ALBRKALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI1,351,980,00100,003
BIMASBİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR52,401,1011,1183,3318