Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Haftalık Hiss...

Haftalık Hisse Tavsiye Listesi, Şeker Yatırım

Şeker Yatırım araştırma birimi tarafından hazırlanan haftalık hisse tavsiye listesidir. Tabloda yer alan kazandırma potansiyeli ya da getiri potansiyeli şirketin verilen hedef kapanış değerine göre hesaplanmıştır. F/K fiyat-kazanç oranı PD/DD piyasa değeri-defter değeri oranları olarak tabloda verilmiştir. 17.09.2018

BankaTavsiyeKapanış (TL)Hedef Kapanış (TL)PD mn TLHedef PD mn TLKaz.Pot. (%)F/KPD/DD
AKBNKAL5,868,85234403539451,0%3,70,56
ALBRKTUT1,481,49133213451,0%4,410,41
GARANAL6,349,82266284125054,9%3,710,6
HALKBTUT6,088,2776001033236,0%2,240,27
ISCTRTUT4,146,33186302849252,9%3,330,41
TSKBTUT0,740,942072264027,4%3,290,56
VAKBNTUT3,195,4779751366971,4%2,140,31
YKBNKAL1,723,06145292583477,8%3,470,38
HoldingTavsiyeKapanış TLHedef Kapanış (TL)PD mn TLHedef PD mn TLKaz.Pot. (%)F/KPD/DD
KCHOLAL16,2217,86411324530010,1%8,351,34
SAHOLAL7,0711,42144262330061,5%3,40,52
SISEAL5,815,781307313000-0,6%7,61,19
TAVHLAL30,9633,211247120607,2%11,942,32
SanayiTavsiyeKapanış TLHedef Kapanış (TL)PD mn TLHedef PD mn TLKaz.Pot. (%)F/KPD/DD
AKCNSAL8,6410,91654208626,1%8,171,53
AKENRSAT0,610,644454705,7%0,37
AKSENAL4,164,5255127608,2%4,571,4
ANACMAL3,183,62385270013,2%7,981,18
ARCLKTUT13,614,6919098657,3%13,781,28
ASELSTUT26,3230300053420014,0%16,813,5
BIMASAL75,678,0822952237043,3%23,518,28
CCOLAAL31,3640,579771030329,2%34,151,48
CIMSAAL9,311,91256160727,9%4,750,97
DOASTUT5,427,661192168541,3%4,760,9
EREGLTUT1110,453850036562-5,0%8,441,73
FROTOTUT61,256521493228106,1%12,115,97
KRDMDAL4,35,653355441031,4%8,361,7
MGROSAL15,1530,12743545098,7%2,85
PETKMAL5,585,9920797305,7%7,412,46
PGSUSAL26,2830,52688311916,0%60,98
SELECAL3,274,32031267031,5%6,010,88
TCELLAL11,216,25246403575045,1%14,221,65
THYAOAL17,7318,724467258005,4%10,280,98
TOASOAL22,8628,48114301423824,6%8,163,55
TRKCMAL4,535,55663687521,4%6,61,25
TTKOMAL3,571225024500100,0%3,01
TUPRSAL133,5148,3334313713811,1%11,574,21
ZORENAL1,341,82680360034,3%27,941,85

 

Uyarı Notu: Bu raporda yer alan bilgi ve yorumlar Şeker Yatırım Menkul Değerler A.Ş. AraştırmaBölümü tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan yararlanarak hazırlanmıştır. Bu kaynaklardaki hata ve eksiklilerden ve bu bilgilerin ticari amaçlı operasyonlarda kullanılmasından doğabilecek zararlardan Şeker Yatırım Menkul Değerler A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.