Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Getiri Potans...

Getiri Potansiyeli En İyi 10 Hisse, İş Yatırım (Güncel)

PAYLAŞ

Rapor-32-hisseİş Yatırım Menkul Değerler tarafından 12.12.2016 tarihinde hazırlanmış olan getiri Alfa Avcısı raporunda yer alan potansiyeline göre en iyi 10 şirketin büyüme ve hacim kriterine göre listeleridir. Birinci liste günlük ortalama işlem hacmi 3 milyon dolardan daha fazla olan şirketlerin hisseleri arasından oluşturulmuştur. İkinci liste ise günlük ortalama işlem hacmi 3 milyon doların altında bulunan şirketlerin hisselerinden oluşturulmuştur.

Benzer şekilde en altta getiri potansiyeline göre en kötü bulunan hisseler sıralanmıştır.

En İyi 10 Hisse: Büyüme Kriterleri

  • Büyüme Kriterleri ile Hisse Seçimi -(Ort. Hacim> 3 mn$),
  • 15-17T Kar Büyümesi>% 15,
  • 15-17T FAVÖK Büyümesi (Finans Dışı için)>%10,
  • Getiri Potansiyeli >%15
Getiri Potansiyeline Göre En İyi 10 Şirket – (Ort. Hacim> 3 mn$)
HisseAdıPiyasa Değeri (mn$) Ort. Hacim (mn$) 15-17T Net Kar Bileşik Büyüme15-17T FAVÖK Bileşik BüyümeArtış Pot.
TAVHLTAV Airports Holding1.39310,29%11%79%
PGSUSPegasus Airlines3696,870%35%58%
TCELLTurkcell5.82018,28%11%52%
YKBNKYapi Kredi Bank4.21128,731%44%
SAHOLSabanci Holding5.27416,519%18%41%
ALARKAlarko Holding2674,340%
PETKMPetkim1.54416,1-6%13%36%
AKSENAksa Enerji4643,627%34%
TTKOMTurk Telekom5.2729,012%7%32%
EKGYOEmlak Konut REIC3.26324,726%26%31%
Büyüme Kriterleri ile Hisse Seçimi -(Ort. Hacim> 3 mn$)
Getiri Potansiyeline Göre En İyi 10 Şirket – (Ort. Hacim< 3 mn$)
HisseAdıPiyasa Değeri (mn$) Ort. Hacim (mn$) 15-17T Net Kar Bileşik Büyüme15-17T FAVÖK Bileşik BüyümeArtış Pot.
CLEBICelebi1400,8-10%6%103%
OZKGYÖzak GYO1340,2-40%4%102%
HLGYOHalk REIT1991,0-4%-4%96%
TRGYOTorunlar REIC5611,125%-19%74%
DGATEDatagate361,3-1%5%67%
YAZICYazicilar Holding5870,4-74%41%63%
INDESIndeks Bilgisayar1270,5147%10%57%
ISGYOIs GYO3691,513%28%55%
DOCODO & CO Aktiengesellschaft6060,656%43%49%
ALBRKAlbaraka Turk3100,6-2%48%
Büyüme Kriterleri ile Hisse Seçimi -(Ort. Hacim< 3 mn$)
Getiri Potansiyeline Göre En Kötü 10 Şirket – (Ort. Hacim> 3 mn$)
HisseAdıPiyasa Değeri (mn$) Ort. Hacim (mn$) 15-17T Net Kar Bileşik Büyüme15-17T FAVÖK Bileşik BüyümeArtış Pot.
OTKAROtokar8387,54%15%-38%
BANVTBanvit1897,747%-12%
ARCLKArcelik4.0215,714%23%5%
ASELSAselsan3.2045,376%37%6%
GUBRFGubre Fabrikalari4066,89%-9%9%
LOGOLogo Yazilim3563,340%31%10%
SISESise Cam2.0696,28%17%13%
BIMASBIM4.21313,615%18%13%
KCHOLKoc Holding9.45116,213%
ZORENZorlu Enerji3145,4-27%50%13%
Büyüme Kriterleri ile Hisse Seçimi -(Ort. Hacim> 3 mn$)
Getiri Potansiyeline Göre En Kötü 10 Şirket – (Ort. Hacim< 3 mn$)
HisseAdıPiyasa Değeri (mn$) Ort. Hacim (mn$) 15-17T Net Kar Bileşik Büyüme15-17T FAVÖK Bileşik BüyümeArtış Pot.
ALKAAlkim Kagit370,525%28%-33%
AKENRAkenerji1731,6-27%15%-4%
BOYPBoyner Retail&Textile Inv.1.2170,0-2%
AKGRTAksigorta1900,5-1%
ANSGRAnadolu Sigorta2630,124%0%
TRKCMTrakya Cam7722,542%47%1%
DOASDogus Otomotiv5312,4-39%-16%5%
AKCNSAkcansa7060,4-8%-2%6%
AEFESAnadolu Efes3.1382,314%7%
UNYECUnye Cimento1430,12%-1%9%
Büyüme Kriterleri ile Hisse Seçimi -(Ort. Hacim< 3 mn$)

 

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Son Beş Yılda Temettü Verimi En Yüksek HisselerDupont Analizine Göre Şirketler – Büyüme Potansiyeline Göre En İyi 10 Şirket

PAYLAŞ