Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Gedik Yatırım...

Gedik Yatırım’ın Canlı Teknik Analizlerinde Bu Hafta Neler Olacak?

Gedik Yatırım olarak her hafta Pazartesi 20.00-21.30 saatleri arasında canlı olarak düzenlenen teknik analiz webinarını bu sayfadan izleyebilirsiniz.

RSI Göstergesi ile Teknik Analiz Nasıl Yapılır?

RSI nasıl hesaplanır?

RSI her 70 i geçtiğinde SAT sinyali üretir mi?

BIST100, Dolar/TL, BIST30 Nisan VİS Grafikleri ile Teknik Analiz

28 yıldır sermaye piyasalarına hizmet eden ve 43 şubesi ile Türkiye’nin en yaygın şube ağlarından birine sahip olan Gedik Yatırım, müşterisi olsun veya olmasın tüm yatırımcılara ücretsiz teknik analiz eğitimi veriyor. Eğitime katılmak için ihtiyacınız olan tek şey bir bilgisayar veya cep telefonu. Eğitime kayıt yaptırmak için tıklayınız. https://www.gedik.com/bilgi-egitimler/online-egitimler?utm_source=kanalfinans&utm_medium=onlineegitim

Kayıt sonrasında mail adresinize gelecek e-posta’daki “Join The Webinar”a eğitim saatinde tıkladığınızda eğitimi canlı olarak izlemeye başlayabilir, dilerseniz sorularınızı yönetebilirsiniz.

Eğitimlerde her hafta bir teknik analiz göstergesine ağırlık verilerek BIST100 endeksi, Dolar/TL, BIST30 Nisan VİS ve katılımcılar tarafından belirlenen beş hisse için teknik analiz yapılıyor.

RSI göstergesinin anlatılacağı bu haftaki eğitimde, fibonacci oranlarının en olduğu, grafiğe nasıl yerleştirilmesi gerektiği, al-sat kararları için nasıl yorumlanması gerektiği sorularına cevap verilmeye çalışılacak.

 

Geçmiş teknik analiz eğitimleri

Yeni eğitimlere kayıt olmak için tıklayın