Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Borsada En Ço...

Borsada En Çok Para Girişi ve Para Çıkışı Olan Hisseler, Piramit Menkul

borsada para girişi para çıkışı olan hisseler

Borsada para girişi olan hisseler ve para çıkışı olan hisseler listesi Piramit Menkul araştırma birimi tarafından borsa kapandıktan sonra hazırlanmıştır. Hesaplamalar işlem hacminde ilk beş aracı kuruma göre yapılmıştır.

GUNLUK PARA GİRİŞİ OLAN HİSSELER – İlk 5 Kurum ( TL )

HisseKapanışAlıcılar HacimSatıcılar HacimPara Girişi
THYAO16,3389.249.620-65.862.28023.387.340
ASELS26,4634.400.530-17.328.96017.071.570
TTKOM3,8731.989.410-20.167.53011.821.880
KOZAL54,221.953.950-15.876.4406.077.513
TKFEN20,3210.782.230-6.575.8784.206.352
TSKB0,7911.437.780-7.406.9144.030.866
TAVHL23,611.794.250-8.731.6483.062.600
ADNAC1,66.961.741-4.046.5012.915.240
ZOREN1,338.952.261-6.109.9022.842.359
SISE5,2513.549.000-11.140.5002.408.497

GUNLUK PARA ÇIKIŞI OLAN HİSSELER – İlk 5 Kurum ( TL )

HisseKapanışAlıcılar HacimSatıcılar HacimPara Çıkışı
GARAN7,8279.582.050-131.795.600-52.213.600
HALKB7,0525.162.070-43.998.150-18.836.080
SAHOL7,4829.450.360-42.166.080-12.715.720
BIMAS83,927.072.530-37.252.850-10.180.320
IPEKE6,028.134.647-14.407.020-6.272.373
YKBNK1,6324.290.850-30.093.280-5.802.432
TUPRS126,520.423.260-25.753.990-5.330.728
VAKBN3,8632.728.040-37.330.890-4.602.848
KOZAA7,9411.241.740-15.025.070-3.783.336
KCHOL15,1317.343.770-20.972.180-3.628.410