Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Borsada En Ço...

Borsada En Çok Para Girişi ve Para Çıkışı Olan Hisseler, Piramit Menkul

borsada para girişi para çıkışı olan hisseler

Borsada para girişi olan hisseler ve para çıkışı olan hisseler listesi Piramit Menkul araştırma birimi tarafından borsa kapandıktan sonra hazırlanmıştır. Hesaplamalar  25.01.2019 kapanış verilerinden işlem hacminde ilk beş aracı kuruma göre yapılmıştır.

GUNLUK PARA GİRİŞİ OLAN HİSSELER – İlk 5 Kurum (TL)

SiraHisseKapanışAlıcılar HacimSatıcılarPara Girişi
1PETKM5,7863.366.920-43.344.32020.022.600
2YKBNK1,9881.524.910-66.231.97015.292.940
3TUPRS13847.462.620-37.121.55010.341.070
4GARAN9,11102.800.800-94.707.5608.093.240
5EREGL8,5133.067.940-25.978.0707.089.870
6PGSUS2820.306.390-14.090.7606.215.630
7KCHOL17,119.530.530-14.306.1905.224.340
8MAVI37,3416.799.380-13.091.5003.707.880
9VESTL6,4712.119.030-8.695.5193.423.511
10TOASO19,2510.344.040-7.636.8352.707.205
11TUKAS2,627.512.709-4.836.2612.676.448
12ISGSY2,397.075.381-4.628.9762.446.405
13ULKER17,6811.392.700-9.045.3352.347.365
14TTKOM4,683.597.140-81.632.3001.964.840
15GUBRF3,115.110.361-3.192.1351.918.226
16ICBCT6,0710.168.620-8.482.0261.686.594
17FROTO57,75.127.631-3.833.7941.293.837
18SASA8,7512.056.360-10.789.7501.266.610
19BEYAZ4,283.217.857-1.963.1681.254.689
20KRDMD2,5343.502.470-42.310.1201.192.350
21MGROS15,838.000.917-6.816.7361.184.181
22ENJSA5,2511.004.130-9.823.0741.181.056
23SISE5,738.981.046-7.835.9001.145.146
24VAKBN4,5233.194.870-32.087.7001.107.170
25AKBNK6,5247.916.330-46.947.850968.480
26TSKB0,848.542.453-7.648.252894.201
27PRKME2,593.632.667-2.755.585877.082
28ODAS1,928.018.120-7.159.305858.815
29YATAS4,952.796.333-1.946.425849.908
30GEREL3,54.573.051-3.785.114787.937

GUNLUK PARA ÇIKIŞI OLAN HİSSELER – İlk 5 Kurum (TL)

SıraHisseKapanışAlıcılar HacimSatıcılar HacimPara Çıkışı
1ODAS B1,6555.034.300-70.683.780-15.649.480
2BIMAS93,1534.970.330-46.696.560-11.726.230
3HALKB8,0936.066.320-42.687.900-6.621.580
4ARCLK18,210.706.110-17.035.170-6.329.060
5ISCTR5,4547.443.820-53.275.400-5.831.580
6ASELS25,136.505.880-41.845.520-5.339.640
7VKGYO2,084.755.643-9.048.374-4.292.731
8KOZAA7,246.874.769-10.657.360-3.782.591
9EKGYO1,5811.262.110-14.518.750-3.256.640
10TCELL14,4833.103.570-35.348.620-2.245.050
11SAHOL8,6749.192.360-51.320.740-2.128.380
12SKBNK1,184.749.495-6.787.150-2.037.655
13ALBRK1,31.465.474-2.654.192-1.188.718
14POLHO7,729.226.813-10.364.530-1.137.717
15DYOBY3,262.395.225-3.260.611-865.386
16ALARK2,413.099.936-3.894.092-794.156
17ANACM2,751.549.214-2.307.824-758.610
18ZOREN1,316.553.423-7.288.901-735.478
19TSPOR1,33.200.524-3.935.855-735.331
20DENGE1,281.987.698-2.667.155-679.457
21CEMTS6,042.906.114-3.572.388-666.274
22NUHCM7,18872.717-1.538.772-666.055
23KRSTL1,062.627.734-3.287.044-659.310
24YAYLA0,871.246.709-1.891.512-644.803
25KORDS9,161.757.207-2.364.824-607.617
26AEFES21,22.611.168-3.210.993-599.825
27PNSUT6,311.013.218-1.604.892-591.674
28QNBFB9,031.183.422-1.762.080-578.658
29DOHOL1,073.784.860-4.301.769-516.909
30THYAO14,7658.446.380-58.932.820-486.440