Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları BIST100 Hisse...

BIST100 Hisselerinin Tahmini İşlem Aralıkları, Tacirler Yatırım

Tacirler Yatırım Araştırma Birimi tarafından yapılan teknik çalışmada BIST100 endeksinde yer alan hisse senetleri için günlük destek, direnç, pivot seviyeleri olmak üzere tahmini işlem aralıkları verilmiştir. 24.09.2019

100.000 TL Paranız Olsa Nasıl Yatırım Yapardınız? Sanal Para ile Deneyin!

Borsa Teknik Yorum:  Son üç gündür 100.000 destek seviyesinden destek arayan ama üç gündürde gerileyen bir seyir izliyoruz. Dün işlem hacmide zayıflayarak son dakika alımları ile 100.000 üzerinde bir kapanış gerçekleşti. 100.000 kırılırsa teknik olarak 95.000-103.500 aralığında bir orta vadeli yatay trend hakim olması beklenebilir. Fakat 95.000-103.500 aralığında yaşanan yükselişin düzeltmesinin 100.000’de bitmesi durumunda orta vadeli yükselen trend devam edebilir. 100.000’nin desteğinin tuttuğunu görmek için 101.000 üzerinde kapanış yada fiyatlama görmek gerekecek.

BİST-100 endeksine dahil hisse senetleri için tahmini işlem aralıkları

 Son FiyatDestek 3Destek 2Destek 1PivotDirenç 1Direnç 2Direnç 3
ADESE2.081.861.911.992.042.122.172.25
AEFES22.421.5621.8422.1222.422.6822.9623.24
AFYON4.163.944.054.14.214.264.374.42
AGHOL15.2414.8314.9815.1115.2615.3915.5415.67
AKBNK7.367.197.277.317.397.437.517.55
AKSA9.218.969.069.149.249.329.429.5
AKSEN2.612.492.542.572.622.652.72.73
ALARK4.624.254.334.474.554.694.774.91
ALBRK1.321.261.281.31.321.341.361.38
ALGYO50.545.6346.6348.5649.5651.4952.4954.42
ANACM2.942.842.872.912.942.983.013.05
ARCLK18.417.617.9718.1918.5618.7819.1519.37
ASELS18.5417.9118.1818.3618.6318.8119.0819.26
AVOD1.591.521.541.571.591.621.641.67
BERA2.031.871.951.992.072.112.192.23
BIMAS49.447.4947.9148.6549.0749.8150.2350.97
BJKAS1.711.621.651.681.711.741.771.8
CCOLA34.0233.4933.7333.8734.1134.2534.4934.63
CEMAS1.151.11.121.141.161.181.21.22
CEMTS5.094.9155.045.135.175.265.3
CLEBI97.6594.6395.9296.7898.0798.93100.22101.08
DGKLB1.020.950.9811.031.051.081.1
DOHOL1.411.381.391.41.411.421.431.44
ECILC2.922.662.762.842.943.023.123.2
EGEEN454.6439.73446.87450.73457.87461.73468.87472.73
EKGYO1.311.261.281.291.311.321.341.35
ENJSA5.95.75.795.855.9466.096.15
ENKAI5.625.465.525.575.635.685.745.79
EREGL6.536.146.346.436.636.726.927.01
FENER13.1212.0512.2712.712.9213.3513.5714
FROTO57.955656.6557.357.9558.659.2559.9
GARAN9.339.149.29.269.329.389.449.5
GENTS1.381.311.341.361.391.411.441.46
GEREL2.172.072.122.142.192.212.262.28
GOLTS12.2411.6911.9212.0812.3112.4712.712.86
GOZDE3.533.243.323.423.53.63.683.78
GSDHO0.90.860.870.890.90.920.930.95
GSRAY1.611.541.581.591.631.641.681.69
GUBRF4.994.854.884.944.975.035.065.12
HALKB6.275.936.086.176.326.416.566.65
HEKTS15.7215.4615.5615.6415.7415.8215.9216
HURGZ0.770.710.740.750.780.790.820.83
ICBCT3.663.53.563.613.673.723.783.83
IEYHO0.430.320.340.390.410.460.480.53
IHLAS0.50.480.490.490.50.50.510.51
IHLGM0.890.860.870.880.890.90.910.92
INDES7.547.177.267.47.497.637.727.86
IPEKE6.46.086.166.286.366.486.566.68
ISCTR5.795.595.685.735.825.875.966.01
ISDMR5.875.665.765.815.915.966.066.11
 Son FiyatDestek 3Destek 2Destek 1PivotDirenç 1Direnç 2Direnç 3
ISFIN2.162.092.132.142.182.192.232.24
ISGYO0.940.910.920.930.940.950.960.97
ITTFH4.413.834.064.234.464.634.865.03
KARSN1.111.071.081.11.111.131.141.16
KCHOL17.9917.4617.6417.8117.9918.1618.3418.51
KERVT2.212.142.172.192.222.242.272.29
KONYA207.9189.6198.3203.1211.8216.6225.3230.1
KORDS12.611.9712.1312.3712.5312.7712.9313.17
KOZAA8.378.168.238.38.378.448.518.58
KOZAL6662.5563.364.6565.466.7567.568.85
KRDMD2.112.052.072.092.112.132.152.17
MAVI4341.341.842.442.943.54444.6
METRO1.951.831.881.911.961.992.042.07
MGROS20.219.5519.7619.9820.1920.4120.6220.84
MPARK13.4412.0312.6613.0513.6814.0714.715.09
NETAS9.539.169.339.439.69.79.879.97
NTHOL1.791.721.741.771.791.821.841.87
ODAS1.631.341.441.541.641.741.841.94
OTKAR130.8126.23127.67129.23130.67132.23133.67135.23
OZGYO1.090.981.021.061.11.141.181.22
PARSN12.2111.5911.812.0112.2212.4312.6412.85
PETKM3.413.323.363.383.423.443.483.5
PGSUS60.6555.957.355960.4562.163.5565.2
POLHO2.52.392.412.462.482.532.552.6
PRKME3.883.813.853.863.93.913.953.96
SAHOL8.898.658.748.818.98.979.069.13
SASA6.1866.086.136.216.266.346.39
SISE4.484.354.414.444.54.534.594.62
SKBNK1.020.960.9911.031.041.071.08
SODA5.795.685.725.755.795.825.865.89
SOKM10.99.9210.3710.6411.0911.3611.8112.08
TAVHL23.0422.1122.5122.7723.1723.4323.8324.09
TCELL12.8512.4412.5212.6912.7712.9413.0213.19
THYAO11.411.0811.211.311.4211.5211.6411.74
TKFEN18.3417.5517.9318.1418.5218.7319.1119.32
TMSN4.113.813.964.034.184.254.44.47
TOASO18.621818.1318.3818.5118.7618.8919.14
TRKCM2.822.732.772.792.832.852.892.91
TSKB0.910.870.880.90.910.930.940.96
TTKOM5.845.535.615.735.815.936.016.13
TTRAK39.337.6838.1838.7439.2439.840.340.86
TUKAS5.415.255.295.355.395.455.495.55
TUPRS135131.17132.73133.87135.43136.57138.13139.27
ULKER2019.3119.5919.7920.0720.2720.5520.75
VAKBN5.054.854.944.995.085.135.225.27
VERUS15.7615.4415.5915.6715.8215.916.0516.13
VESTL9.959.629.759.859.9810.0810.2110.31
YATAS6.135.845.916.026.096.26.276.38
YKBNK2.332.222.252.292.322.362.392.43
ZOREN1.231.121.151.191.221.261.291.33

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here