Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Temettü Açıkl...

Temettü Açıklamış Şirketler ve Temettü Tarihleri 2018 Tablosu

PAYLAŞ

Oyak Yatırım Araştırma Departmanı tarafından hazırlanan bu tabloda bu dönem temettü dağıtacak şirketlerin temettü miktarları, temettü verimleri, temettünün verileceği tarihler verilmiştir. Listedeki hisseler tarihe göre değil temettü verimine göre sıralanmıştır, tablodaki bilgiler tahmin değil açıklanan veriler üzerinden yapılmaktadır. Henüz vereceği kar payını açıklamamış şirketlerin geçmiş verilere göre temettü tahminlerini ise İş Yatırım‘ın listesinde bulabilirsiniz. 23.02.2018

23.02.2018 gün içinde TSKB, kapanış sonrası BFREN ve ISGYO temettü açıklamıştır.

Hisse KoduBrüt Nakit Temettü (TL mn)Temettü Dağıtım Oranı (%)Hisse Başına Brüt Nakit Temettü (TL)Temettü TarihiHisse Fiyatı TLTemettü Getirisi (%)
AKBNK1600.026.5%0.400028 Mar 201810.513.8%
AKGRT110.286.7%0.360016 Mar 20184.188.6%
ARCLK435.051.6%0.643826 Mar 201818.793.4%
ASELS28.22.0%0.028219 Haz 201832.160.1%
ASELS28.22.0%0.028213 Eyl 201832.160.1%
ASELS28.22.0%0.028213 Ara 201832.160.1%
AVISA48.347.5%0.409428 Mar 201818.152.3%
AYGAZ460.079.7%1.533329 Mar 201815.459.9%
BASCM13.231.6%0.100022 May 20182.553.9%
BUCIM18.726.2%0.176527 Haz 20185.573.2%
CEMTS5.96.5%0.058828 Ağu 20184.491.3%
EGGUB10.032.1%1.0000 31.983.1%
EMKEL0.3 0.010821 Haz 20181.630.7%
ENJSA354.335.9%0.30003 Nis 20187.194.2%
GARAN1750.027.6%0.416724 Nis 201811.853.5%
HDFGS0.41.1%0.015020 Nis 20182.250.7%
ISYAT30.0119.3%0.187026 Mar 20180.9719.3%
KARTN14.437.4%5.06422 Nis 2018288.901.8%
KCHOL876.217.8%0.34552 Nis 201817.662.0%
KONYA32.276.7%6.600022 May 2018249.702.6%
OTKAR70.070.4%2.916722 Mar 2018118.002.5%
QNBFB   19 Haz 2018 0.5%
SEYKM      
TATGD27.444.8%0.201420 Mar 20185.933.4%
TAVHL406.456.6%1.118628 Mar 201822.045.1%
TCELL413.220.9%0.187818 Haz 201815.071.2%
TCELL413.220.9%0.187817 Eyl 201815.071.2%
TCELL413.220.9%0.187817 Ara 201815.071.2%
TKFEN232.530.1%0.62854 Nis 201817.463.6%
TOASO800.062.4%1.600021 Mar 201830.725.2%
TSKB  0.040028 Mar 2018  
TTRAK300.093.5%5.621221 Mar 201878.757.1%
TUPRS3406.589.4%13.603029 Mar 2018118.4011.5%

2017 Yılında Gerçekleşmiş Temettü Ödemeleri

Geçmiş yıllarda açıklanmış ve ödenmiş temettü ödemeleri tablosudur.

KodTarihBedelsiz Temettü Oran (%)Nakit Temettü Oran (%)Nakit Temettü (TL)Hisse Başına Temettü (TL)
ACSEL10.08.201705536.0850,05
ADANA03.07.2017035,5231.320.0000,3552
ADANA01.12.2017053,2846.980.0000,5328
ADBGR03.07.2017025,2620.880.0000,2526
ADBGR01.12.2017037,8931.320.0000,3789
ADEL31.05.20170723.008.4360,72
ADNAC03.07.201703,515.800.0000,0351
ADNAC01.12.201705,268.700.0000,0526
AEFES29.05.2017024,5145.065.7890,245
AKBNK30.03.2017022,5900.000.0000,225
AKCNS30.03.20170123,89237.183.7731,2389
AKGUV21.06.2017019,035.899.9980,1903
AKMGY29.05.201709033.537.6000,9
AKMGY28.12.2017010037.264.0001
AKSA05.04.20170100185.000.0001
AKSGY24.04.2017020,9389.999.9450,2093
AKSGY20.06.2017020,9385.935.6630,2093
ALARK20.04.201703169.274.7700,31
ALBRK10.04.201704,8413.830.3390,0484
ALCAR31.05.20170300,632.464.8003,006
ALGYO31.05.2017010010.650.7941
ALKA25.04.2017041,9622.028.3750,4196
ALKIM05.05.2017082,6820.440.1580,8268
ANACM30.05.2017011,2650.000.0000,1126
ANELE20.09.2017010,8811.968.0000,1088
ANHYT24.03.2017032,56140.000.0020,3256
ANSGR28.03.20170630.000.0000,06
ARCLK03.04.2017062,9425.000.0000,629
ARENA07.04.2017011,13.551.1040,111
ASELS08.06.201702,5225.166.7000,0252
ASELS14.09.201702,5225.166.7000,0252
ASELS14.12.201702,5225.166.6000,0252
AVISA23.03.2017018,3621.664.8000,1836
AYGAZ05.04.20170150450.000.0001,5
BAKAB12.05.201706,942.499.9840,0694
BAKAB25.08.201706,942.499.9840,0694
BASCM22.05.201702634.205.3710,26
BFREN03.04.20170543,0513.576.2095,4305
BIMAS07.06.2017090273.240.0000,9
BIMAS08.11.2017060182.160.0000,6
BOLUC03.07.2017026,5337.999.9890,2653
BOLUC01.12.2017039,7956.999.9980,3979
BRSAN31.05.2017059,584.341.2500,595
BRYAT31.05.2017035,29.900.0000,352
BUCIM19.06.2017017,6518.673.4210,1765
CCOLA22.05.2017019,750.111.0440,197
CELHA10.05.20175,9571.155.0000,07
CEMTS28.06.201703,533.563.8360,0353
CIMSA29.03.20170142191.819.9081,42
CLEBI27.04.2017012530.375.0001,25
CRDFA23.08.2017027,8622.288.0000,2786
CUSAN29.05.2017016,8411.999.9960,1684
DESPC29.05.2017032,617.500.0010,3261
DGATE29.05.2017033,3310.000.0000,3333
DOCO31.07.20170340,8733.214.0803,4087
ECBYO02.05.20170102.100.0000,1
ECILC08.05.2017050342.630.0000,5
ECZYT10.05.2017011542.712.3681,15
EGEEN27.04.20170120037.800.00012
EGGUB08.05.20170505.000.0000,5
EGPRO15.06.2017014,211.306.1050,142
EGPRO14.09.2017014,211.306.1050,142
EGSER02.06.201707,435.572.5000,0743
EMKEL21.06.201703,09750.8700,0309
EMKEL21.12.201701,08262.0050,0108
ENKAI19.04.2017012504.000.0000,12
ENKAI27.09.201703,59165.000.0000,0359
ENKAI13.12.201704184.000.0000,04
ERBOS22.05.20170224,1411.699.9512,2414
EREGL05.04.20170411.435.000.0000,41
ETYAT25.07.201700,85170.0000,0085
EUKYO25.07.201701,28255.0000,0128
EUYO25.07.201700,78155.0000,0078
FMIZP27.03.20170117,0416.709.6611,1704
FROTO03.04.20170114400.037.4001,14
FROTO31.10.20170111389.510.1001,11
GARAN24.04.2017029,761.250.004.0000,2976
GENTS31.05.201704,724.800.0040,0472
GOLTS29.09.20170503.600.0000,5
GOODY23.05.201703,28.633.4930,032
GRNYO01.06.201704,691.500.0000,0469
HALKB12.06.2017020,47255.826.5000,2047
HDFGS14.04.201701,5300.0000,015
HEKTS01.12.2017038,0528.865.7630,3805
HLGYO21.06.201700,382.999.9460,0038
INDES29.05.2017055,0430.820.6190,5504
INFO16.05.201708,121.499.5470,0812
ISATR04.04.20170238,82.3882,388
ISBIR15.08.20170100635.0401
ISBTR04.04.2017036,7110.6440,3671
ISCTR04.04.2017026,121.175.280.5650,2612
ISDMR05.04.2017028812.000.0000,28
ISGYO28.03.201707,563.750.0000,075
ISKUR04.04.201703358.2343,35
ISMEN28.03.2017012,6845.000.0000,1268
ISYAT24.03.2017012,520.074.9110,125
JANTS26.04.20170758.325.0000,75
KARTN31.05.20170310,888.819.7073,1088
KCHOL06.04.2017032,59826.449.1750,3259
KONYA22.05.2017060029.240.6406
KORDS10.04.2017029,6457.662.3090,2964
KPHOL21.08.201703,54150.3060,0354
KRONT05.05.2017016,62.368.0910,166
KSTUR21.04.2017054,82.362.8230,548
KUTPO15.05.2017010,024.000.0000,1002
KUYAS31.05.201704,231.150.0000,0423
LKMNH20.07.2017016,674.000.8000,1667
MRDIN03.07.2017012,7814.000.0150,1278
MRDIN01.12.2017019,1721.000.0220,1917
NUHCM25.05.2017090135.192.2400,9
ORGE02.05.2017027,255.450.0000,2725
OTKAR31.03.2017025060.000.0002,5
OZRDN30.05.201704600.0000,04
PAGYO09.03.2017043,8838.175.6000,4388
PETKM14.04.2017040600.000.0000,4
PETUN29.05.2017010143.768.3501,01
PNSUT31.05.201709140.905.4570,91
POLHO02.05.201704,7317.500.0010,0473
POLTK03.07.2017014,12529.4250,1412
PRKAB18.04.201706,277.033.7420,0627
PSDTC15.06.2017041,693.095.2690,4169
SAHOL03.04.2017020408.080.7860,2
SANKO25.05.2017033,3318.260.8690,3333
SARKY11.04.2017012,9416.176.4630,1294
SASA14.04.2017025,6393.879.0270,2563
SEKFK05.04.20170104.500.0000,1
SELEC22.05.201708,327.348.1190,083
SEYKM21.12.201705,93544.9670,0593
SISE31.05.2017012,2250.000.0000,122
SNPAM27.12.2017053.996.5630,05
SODA30.05.2017026,67200.000.0000,2667
SODSN31.03.2017042,22.531.9540,422
TATGD03.04.2017020,0227.227.0640,2002
TAVHL22.03.2017068,25247.951.8410,6825
TBORG26.07.201705,0516.286.6670,0505
TCELL15.06.2017045,451.000.000.0000,4545
TCELL15.09.2017045,451.000.000.0000,4545
TCELL15.12.2017045,451.000.000.0000,4545
TKFEN29.03.2017030,69113.545.6000,3069
TOASO03.04.2017070350.000.0000,7
TRCAS08.11.201706,6717.999.8200,0667
TRGYO07.06.201701050.000.4280,1
TRKCM30.05.2017011,4105.999.5400,114
TSKB27.03.20170482.000.0000,04
TTRAK03.04.20170468,44250.000.0004,6844
TUPRS04.04.20170621,81.557.106.5866,218
ULKER12.04.2017018,7164.000.0000,1871
ULUSE06.09.2017045,5718.226.5600,4557
UNYEC03.07.2017018,7623.184.8110,1876
UNYEC01.12.2017028,1534.789.5750,2815
VAKBN13.06.201704,8120.000.0000,048
VERTU16.08.201709,54.940.0000,095
VERUS22.08.201701510.500.0000,15
VESBE15.05.2017094,74180.006.0000,9474
YAZIC30.05.2017028,1345.000.0000,2813
YAZIC29.11.2017031,2550.000.0000,3125
YBTAS24.04.201705134,495.134.48951,3449
YGGYO11.04.201709197.843.2000,91
YONGA03.04.20170941,161.976.4719,4116

 

PAYLAŞ