Ana sayfa Raporlar Forex Raporları Analiz: Bitco...

Analiz: Bitcoin Tekrar Kritik Seviyelerde

Bitcoin Tekrar Kritik Seviyelerde

Tunç Şatıroğlu: Bitcoin teknik analizimde geldiğimiz noktayı inceledim. Bundan sonra Bitcoin ne olur? Bitcoin çıkacak mı? Bitcoin için kritik seviye nedir? Kripto para teknik analizimde anlattım.

Canlı Kripto Para Borsa Hareketleri

Bu sayfada yer alan Kripto paraların fiyatları altmışın üzerinde kripto para borsası verilerinden elde edilmektedir. En son hangi borsada işlem geçtiyse burada o borsadaki kripto para fiyatı görüntülenmektedir. Kripto para borsa fiyatları Euro veya yine kripto para cinsinden de olabilmektedir. Buradaki veriler yalnızca ABD doları cinsinden olan kripto para borsa hareketlerinden elde edilmekte olan verilerdir.

En Başarılı 5 Kripto Paranın Başarı Sırlarının Analizi, Mary Ann Callahan

Aşağıda önemli döviz kuru paritelerini, kripto paraları, emtia vadeli işlem kontratları ve dünya borsalarını canlı olarak takip edebilirsiniz.

Kripto Paralar

 

 

Fiyatlar ABD Doları cinsinden verilmiştir.

 

Bitcoin Çatallanması Nedir? Neden İki Ayrı Bitcoin Fiyatı Var? Bitcoin’de Yaşanan Çatallanmalara Kısa Bir Bakış, Mary Ann Callahan

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bitcoin Haberleri Güncel Yorumları

 

Çekinceler:

Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu Kanal Finans tarafından garanti edilmemektedir. Özellikle kripto para verilerinde veri kaynaklarının neden olduğu sorunlar yaşanabilir. Ayrıca her kripto paranın işlem gördüğü borsada farklı fiyatlar oluşabilmektedir. Bitcoin, Ethereum ve Ripple gibi daha popüler kripto paralarda sürekli işlem oluşmaktadır. Ancak birçok kripto para günde bir iki defa bazen haftada bir işlem görebilmektedir. Fiyatları incelerek bu konuya dikkat edilmesi gereklidir. Kripto Para Borsa Fiyat Hareketleri