Ana sayfa Raporlar Forex Raporları Kripto Para B...

Kripto Para Borsa Fiyat Hareketleri

kripto para borsa

Canlı Kripto Para Borsa Hareketleri

Bu sayfada yer alan Kripto paraların fiyatları altmışın üzerinde kripto para borsası verilerinden elde edilmektedir. En son hangi borsada işlem geçtiyse burada o borsadaki kripto para fiyatı görüntülenmektedir. Kripto para borsa fiyatları Euro veya yine kripto para cinsinden de olabilmektedir. Buradaki veriler yalnızca ABD doları cinsinden olan kripto para borsa hareketlerinden elde edilmektedir.

Aşağıda önemli döviz kuru paritelerini, kripto paraları, emtia vadeli işlem kontratları ve dünya borsalarını canlı olarak takip edebilirsiniz.

Kripto Paralar

KriptoİsimFiyat% DeğişimPiyasa Değeri

Fiyatlar ABD Doları cinsinden verilmiştir.

 

Ripple Nedir?

Ripple Ryan Fugger tarafından yapılmış bir blokzincir ve ödeme sistemi. 2012’de kurulmuş.

 

Önemli Pariteler

İsimFiyatDeğişimDeğişim %

Emtia Kontratları

İsimFiyatDeğişimDeğişim %

Dünya Borsaları

İsimFiyatDeğişimDeğişim %

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bitcoin Haberleri Güncel Yorumları

 

Çekinceler:

Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu Kanal Finans tarafından garanti edilmemektedir. Özellikle kripto para verilerinde veri kaynaklarının neden olduğu sorunlar yaşanabilir. Ayrıca her kripto paranın işlem gördüğü borsada farklı fiyatlar oluşabilmektedir. Bitcoin, Ethereum ve Ripple gibi daha popüler kripto paralarda sürekli işlem oluşmaktadır. Ancak birçok kripto para günde bir iki defa bazen haftada bir işlem görebilmektedir. Fiyatları incelerek bu konuya dikkat edilmesi gereklidir.