Ana Sayfa Raporlar Forex Raporları Astrofinans &...

Astrofinans – Dengeler Bir Anda Değişebilir

Astrolog Zenit’in dolar ve piyasalar hakkındaki astrofinans yorumlarını buradan takip edebilirsiniz. Yatırım kararlarımıza çoğunlukla aç gözlülük ve umut, bazen de korku neden olmaktadır. Ayın evrelerinin kitlelerin psikolojisi üzerinde etkisinin olduğu bilinmektedir.

Finans astrolojisi ile yapılan yorumları yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Ancak Gann fanlarının mucidi William Gann’ın astroloji üzerine ve meşhur bilim insanı Isaac Newton’un da okült çalışmaları olduğunu unutmayanız.

07.03.2021

Uranüs, öngörülemeyenin, sürprizlerin, ani iniş ve çıkışların gezegenidir. Boğa burcuysa astrolojide çoğu  maddiyatı, ekonomiyi ve parayı yönetir. Uranüs’ün getirdiği yeni şekil ve şartlar Boğa burcunun hakimiyetinde olan alanlarda yeni ve alışılmışın dışında kurallar ve düzenlemelerle karşımıza çıkmaktadır.

Zodyağın istikrarı en çok seven burcu Boğa’ya 84 yılın şokunu yaşatacak olan Uranüs bu sabit burca 6 Mart 2019 günü giriş yaptı. O günden bugüne , hem ülke çapında hem de dünya çapında finansal dengeler umulmadık şekilde seyretmeye başladı. Geleneksel yöntemlere meydan okuyan Uranüs Boğa burcundayken ülkemizde uzun bir süre dolar düşerken görülmemiş bir biçimde faizler de düştü. Merkez bankasına flaş atamalar gerçekleşti.

Küreseldeyse, Dünya ekonomisini derinden sarsıcı olaylar en beklenmedik şekilde Uranüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle hayata geçti. 1 Şubat 2020 günü kesinleşen Brexit, hemen akabinde küresel pandemi ve beraberinde getirdiği iflaslar,  şimdiyse etkisi sınır ötesi ticareti sarsmakta olan ABD- Çin gerginliği. Tüm bunlar Uranüs Boğa’nun 2-10 derecelerindeyken oldu, bu yıl ise Uranüs Boğa burcunun 6-14 dereceleri arasında seyir etmekte.

Teknoloji ve icatlar ile doğrudan ilgili olan Uranüs, para harcama, ve kazanmaya da teknolojik bir yaklaşım getirdi. Geleneksel ticaret daha hızlı biçimde yerine elektronik ticarete bırakırken, blockchain altyapısına sahip ödeme biçimleri kat be kat değerlendi. Uranüs’ün 2019 Mart’ında Boğa burcuna ilk geçiş yaptığı günlerde 1 bitcoin 4000 Usd bandında seyrederken, şimdilerde 48000 Usd değerini geçti. ( O günkü bitcoin değerlerini Yahoo Finance’ten kontrol ettim, bkz 2.sf) Etherium’daki inanılmaz yükselişten bahsetmiyorum bile…

Bu iniş çıkışlar kimileri için nefes kesici birer zengin olma aracı olurken, kimilerini de öngörülemez bir şekilde zarar ettirdi. Zira bağımsız ve isyankar Uranüs gezegeni Boğa burcundayken hiçbir şeyin bir garantisi yok. Sadece bitcoin için demiyorum, diğer para birimleri inebilir de fırlayabilir de. Uranüs söz konusu olduğunda değişimler hızlıdır. Bu değişimin hızını kesen retro hareketiniyse Uranüs 14 Ocak’ta sonlandırdı. Yarın öbür gün bankacılık sisteminde de bir bakmışsınız bir gün içinde yepyeni kurallar gelmiş, köklü değişiklikler yaşanmış.

Makalem yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Para bozdurayım mi, ne zaman vs. tarzında kişisel sorular sormadığınız için teşekkürler. Bu yazıdaki amacım sadece Uranüs’ün güncel astrolojik etkilerini vurgulamaktan ibarettir.

Sevgiler,
Astroloğunuz Zenit

 

22.10.2018

Merhaba değerli okurum,

Bugün Ay’ın günü, Ay ise yalnızca iki gün sonra  bir Uranüs ile kavuşum yaparak Dolunay olacak. Kuzey güney Ay Düğümü aksıyla yapacağı tam 90 derecelik açı ise oldukça düşündürücü.. Öyle bir Dolunay düşünün ki karşısına Venüs ve Güneş’i alacak hem de Ay düğümlerine Uranüs’le birleşerek 90 derecelik acı yapacak. Dünya genelinde genelinde halkların bir konuda tepkili olacağını düşünüyorum.  Ülkemizdeyse  derin anlamlı ve kökeni geçmişe uzanan bir konuyla ilgili tepkiler  oluşabilir. Bunun dışında kadınlara baskılayan bir konuyla ilgili de bazı tepkiler yaşanabilir, tecavüz ve cinayetler gündeme gelebilir ve toplum bazı zorbalıklara olağanüstü bir tepki gösterebilir. Bununla beraber kadın haklarını düzenleyen ve gençleri ilgilendiren bazı tasarılar sunulabilir.

Finansal olarak piyasalar açısından da risk teşkil eden bir dönem, para burcu Boğa’da Uranüs ile Dolunay birleşiyor. Uranüs boğa burcuna ilk girdiğinde kurlar tepetaklak olmuştu, Uranüs şimdi tekrar Boğa burcunda yine aynı dereceye geriliyor. Bu da piyasaları ya olağanüstü olumsuz, ya da olağanüstü olumlu etkileyecektir. (Olumlu olur inşallah ama ….ama çok amalar var)  Bütün bu gelişmelerin sürpriz olacağını da şimdiden belirteyim. Tam Dolunay’ın gününde yaşanmasa bile bu tarihin etrafında Ekim sonuna kadar yaşanmasını bekliyorum.

Neyse uzatmayayım. Bugün risk almak için önümüzdeki günlere göre çok daha tercih edilebilir bir gün,  tavsiyelerine güvendiğiniz bir uzmandan takıldığınız konularda görüş almak, öğrenciler için özel ders almak, özel ders almaya başlamak icin cok uygun bir gun.

Günün yıldız haritasına bakılacak olursa da dikkatli olunması gereken kritik saatler:  öğleden sonra 13:00 -14:00  öğleden sonra  arasıyken, günün en iyi saatleriyse  15:00 ile 16:25 arasıdır. . .  Bugünün özetini yaptıktan sonra herkese verimli günler, verimli saatler diliyorum .

Sevgiler,

Astroloğun  Zenit

Not: burada yazdıklarım finansal danışmanlık mahiyetinde asla değildir.

 

11.08.2018

Bu Güneş tutulması ülkemiz için öncekinden çok daha etkili olacağını başında söylemiştim.

Batı astrolojisine göre Türkiye’nin para evine düşen güneş tutulması 1 yıl boyunca ilk hissedilecek olan etkisini devalüasyon ve borsada düşüşle gözlemlenmeye başladı. Güneş tutulmasının etkilerinin tutulma öncesi ve sonrası 5 gün içerisinde gözlemlenebileceğini söylemiştim. Nitekim ülkemiz için de öyle oldu.

Bu yazdıklarıma ilaveten önümüzdeki 5 gün içersinde yaşanacak olan gelişmelerin de önümüzdeki yıllın gündemi açısından bilhassa  belirleyici olacağını söylemeliyim.

Sevgiler

Astroloğunuz Zenit

 

16.07.2018

İyi haftalar degerli Kanal Finans okurları,

Bugün Ay’ın günü. Bu hafta yıldızlardan çok Ay manevra yapıyor. Bu hafta içi tam 3 kez Ay boşa çıkacak. Bilirsiniz o gün o saat yapılan görüşmelerde bir neticeye varılması çok zordur. Aslında sallanan saatler, salı gününün saatleri değildir, ayın  boşta olduğu saatler sallanır. Gün ve saatleri saat yaklaştıkça vereceğim.

Yıldızların bugünkü dizilimine göre bugün çok açık fikirli, yaratıcı, zeki, aktif, çekici, bir günüzdesiniz.  Dışardan buzdağı gibi duran insanlar bile bugün sizin onlara atacak olduğunuz bir adım karşılığında bire yavaş yavaş erimeye başlayabilir.

Günün yıldız haritasına bakılacak olursa da dikkatli olmanız gereken kritik saatler:

öğlen 11:30-13:20  arasıyken, günün en iyi saatleriyse 15:00-17:00  arası:

Bugün ;

Eğer çalışıyorsanız iş yerinizde ciddi şekilde batan diğer konularla ilgili kalemi elinize alarak resmi makamlara şikayet dilekçesi yazmak, ve bunun yanı sıra finansal tablolarla zaman gecirmek olmak  için uygun bir gün.

Bugün yapmamanız gerekenler:  Ayağınızı yorganınıza göre uzatın, hiç mi hiç risk almayın bugün. Gereksiz yere kendinizi tehlikeye atmış olursunuz. Şansınızı zorlamanız için uygun bir gün değil. Sağlamcı olun.

Bu davranışlardan bugün kaçının:   Plansızlıktan kaçının. Plansız davranırsanız zamansızlıktan yakınırsınız sonra…

Günün özetini yaptıktan sonra, herkese hayırlı günler, verimli saatler diliyorum.

Özel sorularınız için, kişisel yıldız haritanız veya ilerletilmiş haritanız için DM’den bana yazabilirsiniz.

Sevgiler,

Astroloğunuz Zenit

Not:  Yazdıklarım yatırım danışmanlığı mahiyetinde değildir.

 

Güneş Tutulmasından Önce Kritik Günlere Dikkat

GÜNEŞ TUTULMASININ SIZI NE YÖNDE ETKILEYECEĞI TUTULMADAN ÖNCEKI VEYA SONRAKI 5 GÜNDE OLAYLARIN DEVAMI NITELIĞINDE OLACAĞINDAN HER YENI  GELIŞMEYE KARŞI DUYARLI OLUP, DIKKAT ETMENIZ GEREKIR. İLK BAŞTA BELKI SIZE SIRADAN GELEN  BIR OLAY BILE ZAMANLA FINANSAL GÜNDEMINIZIN MERKEZINE OTURABILIR.

Not: yazdıklarım finansal danışmanlık mahiyetinde değildir

 

 

Bugün spekülatif alim satımlardan kaçının. Yeni ortaklıklar için ise çok uygun bir gün!

Merhaba ,

11.07.2018 – Bugünler kritik günler ZİRA güneş tutulmasının sizi ne yönde etkileyeceği tutulmadan önceki veya sonraki 5 günde olayların devamı niteliğinde olacağından her yeni gelismeye, her yeni gelişmeye duyarlı olarak kulak vermeniz gerekir.🛑🛑🛑 İlkbaşta belki size sıradan gelen  bir olay bile hayatınızın merkezine oturabilir.🛑🛑🛑 .

Günün yıldız haritasına bakılacak olursa da dikkatli olmanız gereken kritik saatler:

öğlen 15:00-17:00 🕒  arasıyken, günün en iyi saatleriyse 🕛 11:00-13:00  arası .

Bugün ;  Yurtdışı Seyahatler yapmak, ⛵🛫 Yeni Ortaklıklara başlangıç yapmak için uygun bir gün.👍🏻 👉Bugün yapmamanız gerekenler:  Borsada spekülatif💸 alım satımlara dikkatli olun .  Bu davranışlardan bugün kaçının:  Dağınıklıktan kaçının, etrafınızın dağınık olması, zihinsel dağınıklığa da neden olabilir.

Bir de başkalarını eleştirirken kantarın topuzunu kaçırmayın, unutmayın herkesin yaşam dinamikleri farklı! .  Bugünün özetini yaptıktan sonra herkese verimli günler, verimli saatler diliyorum .

Sevgiler💙, Astroloğunuz Zenit🌟 📬Not: Özel sorularınızı DM’den yazabilirsiniz.

#gezegensaatleri #temmuz #çarşamba #saat #astroloji #astrolog #astrogündem #astrolojidanışmanlığı

Not: Burada yazdıklarım yatırım danışmanlığı mahiyetinde değildir.

 

Yeni bir hesap açarsanız çok bereketli olacak

Spekülatif alım satımlara dikkat

Merhaba ,

05.07.2018 – Bugün Jüpiter’in günü. Yıldızların bugünkü dizilimine göre bugün bir   iş yaşantınızda maddi kazanımlar elde edebileceğiniz bir gün.  Çekiciliğiniz üzerinde olacağından ve de konuşmalarınızla çevrenize adeta ilham kaynağı olacağınızdan, işyerinde sosyalleşmeniz  bugün   sizin popülaritenizi arttıracaktır. Eğer hizmet sektöründe faaliyet gösteriyorsanız o zaman müşteri kitleniz sizden çok memnun kalabilir.

Bugün ayrıca bankada yeni bir tasarruf mevduatı hesabı ya da bir güvenlikli hesap    açmak için uygun bir gün.

Günün yıldız haritasına bakılacak olursa da dikkatli olmanız gereken kritik saatler:

15:00-17:00 saatleri arası.

Bugün yapmamanız gerekenler:   Etraftaki kişilerin düşmanlıklarını çekecek davranışlara sergilemekten imtina edin.

Bu davranışlardan bugün kaçının: Spekülatif alım satımlarına karşı özellikle dikkat etmeniz gereken bir gün.

Bugünün özetini yaptıktan sonra herkese verimli günler, verimli saatler diliyorum

Sevgiler,

Astroloğunuz Zenit

#gezegensaatleri #temmuz #persembe  #aşk #burclar #astroloji #burçlar #astrogündem #astrolojidanışmanlığı

Not: Burda yazdıklarım yatırım danışmanlığı değildir.

 

Bugün Risk almak için Uygun bir gün

Merhaba ,

Bugün Merkür’ ün günü 4.7.2018 .  Yıldızların bugünkü dizilimine göre bugün alacaklarınızı tahsil etmek, ve gerekli araştırmayı yaptıktan sonra risk almak için uygun bir gün.   Bugün çevrenizdeki kişilere neredeyse bir bakışta akıllarından geçenleri anlayacağınız, piyasalar konusunda öngörülerinizin çok isabetli olacağı istisnai bir gününüzdesiniz. İnsiyatif kullanıp yatırım yaparsanız bu hareketinizi gelire dönüştürebilirsiniz. Ama yine de öğleden sonra 13:00-15:00 saatleri arasında dikkat edin.

İyi günler dilerim,

Astrologunuz Zenit

Not: Bu yazılanlar yatırım danışmanlığı mahiyetinde değildir.

Spekülatif Hareketlerden Uzak Durun

Merhaba,

25.06.2018 – Bugün Ay’ın günü. Yıldızların bugünkü dizilimine göre bugün bir konuda devlet desteklerine teşvik vs gibi başvurmak için çok uygun bir gün. Ayrıca zaten yapacaksanız ama uygun zaman belirleyememişseniz borç istemek, kredi başvurusu yapmak  için de elverişli bir gün. Hmmm.  motorlu taşıt almak  ve altın almak   için de öyle.

Evren bugün yapmayı istediğiniz özellikle de başlamayı istediğiniz işler için size  ya da uygun koşullar yaratabilir veya gün sonunda ah ne kadar şanslı bir gündü ya diyebilirsiniz.

Günün en iyi saatleri: 15:00 – 17:00  arası

Bugün yapmamanız gerekenler: Borsada spekülatif alım satımlardan, yeni hisse senedi yatıtımlarından hiç değilse bugünlük uzak durun.  Beslenmenizi bugün ihmal etmeyin, gerekli gıda ve sıvıları tükettiğinize emin olun

Bu davranışlardansa olumlu bugün sonuc bekleyebilirsiniz:  Çevrenizde  işbirliğini   dostluk ve birlikteliği teşvik etmek.

Bu davranışlardan bugün kaçının:   Olumsuz tavsiye ve tekliflere uyarsanız  çok geç olmadan sonuçlarına da katlanırsınız.

Bugünün özetini yaptıktan sonra herkese verimli günler, verimli saatler diliyorum

Sevgiler,

Astroloğunuz Zenit

 

Bugüne Dikkat

22.06.2018 – Bugün spekülatif hareketlerden uzak durun ve yeni hisse senedi yatırımları için olumsuz bir gün. Ayrıca çok önemli toplantılar için de uygun bir gün değil.

Günün yıldız haritasına bakılacak olursa da dikkatli olmanız gereken kritik saatler:

sabah 11:15-01:15 ve akşam üzeri 16:55-18:45 arası

Not: bu yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

 

Mars Retrosundan Önce Ne Yapmalı, Ne Yapmamalı

08.06.2018 – Mars Güney Ay Düğümünde olması başlamayı düşündüğünüz yeni girişimlerinizde size zorluk yaratabilir. Ancak sizin eskiden başlayıp yarım bıraktığınız işlerinizi de bir an önce toparlamanızı sağlar. Özellikle bu dönemi yarım kalan işlerinizi bitirmek için verimli kullanabilirsiniz. Benzer şekilde Ay’ında şu anda son dördün de olması önümüzdeki Çarşamba günü oluşacak olan yeni aya kadar iş hayatı ile ilgili de yeni atılımlara girmektense eski işleri tamamlamanızı öngörüyor.

Bu işler neler olabilir mesela?

Maksimum verim alabileceğiniz konulardan bazılarını sizin için listeledim:

 • Bütçe kontrolleri
 • Tahsilatlar
 • Muhasebe departmanınızca mutabakatların yapılması
 • Hurdaya çıkacak olan envanterin tespiti
 • Envanter sayımları, stok kontrolleri
 • Satış sonrası hizmetler
 • Reklam dönüşlerinin analiz edilip verilerin değerlendirmesi
 • Devreden borçların (varsa) yapılandırılması
 • Bekleyen ödemelerin yapılması
 • Gecikmiş teslimatların gerçekleştirilmesi
 • Yeni ürününüzü piyasaya sürmeden önceki son kontrollerinin gerçekleşmesi

Bulunduğumuz tarih hangi aktiviteler için fazla verimli olmaz?

 • Yeni ürün lansmanı
 • Yeni işe alımlar
 • Yeni işe başlamalar
 • Yeni bir software edinmek
 • Yeni yatırım araçları
 • Yeni şirket kuruluşu
 • Yeni iş seyahatleri
 • Yeni ortaklar edinmek

Eğer bu listedekileri Mars retrosunun sonlanmasına kadar öteleyemiyorsanız, en azından Çarşamba gününüki Yeni Ay’ın başlangıcına kadar beklemenizi öneririm.

Bunun yanı sıra üzerine çalıştığınız projelerin bitirmeniz konusunda Mars’ın enerjisini

Kullanarak hızla toparlamanız şimdi artık mümkün. Atacağınız bir tek adım, projenizi finallendirmeniz için sizi hızla 5, 6 adım ileriye görülebilir.

Bürokratik veya hukuki bir nedenden ötürü sürüncemede kalmış işlerinize göz atarsanız, hareketlenme yaşayabilirsiniz. Dahası bu konuların üstüne gidebilecek enerjiyi kendinizde bulabilirsiniz.

Haftalık Finansal Burç Yorumları

KOÇSANIZ ya da Koç burcu şirketiyseniz-  21 Mart – 20 Nisan

10 -12 Haziran tarihleri arasında gelir sektörünüzde olacak Ay’ın disiplin ve sürekliliğin gezegeni Satürn ile yapacağı dostane açı size uzun süredir portföyünüzde tuttuğunuz h isselerinizin değerlenmesine neden olabilir. Ancak bu senetler 12 Hazirandan sonra tekrar hafif değer kaybedebilir de. Para evinizde bulunan Uranüs’ün Jupiter ile zıt açı yapıyor olması size getirileri ve götürüleri eşzamanlı yaşamanıza neden olabilir. Zira bu iyi gezegenin arasındaki rekabet epey çekişmeli seyrediyor.

BOĞA BURCUYSANIZ ya da Boğa burcu şirketiyseniz 21 Nisan – 21 Mayıs 

Kariyer evinizdeki Mars şu anda durağan da olsa yine de sizin toplumsal statünüzü güçlendirmeye devam ediyor. Yılın bu zamanındaki gelir durumunuz ise gelir evinizde bulunan Güneş ve Merkür tarafından olumlu şekilde etkileniyor. Bu hafta finansal haberleri yakından takip edeceksiniz ve bu da sizi bilmediğiniz konular hakkında aydınlatacak. Bu sıralar edineceğiniz yeni bilgilerin ışığı altında hareket ederseniz edinimlerinizi nakte çevirebilirsiniz..

İKİZLER BURCUYSANIZ   ya da İkizler burcu şirketiyseniz- 22 Mayıs – 22 Haziran

Gelir evinizi yöneten Aslan burcunda bu hafta yaşanan Venüs transiti size kazanç getirecek olan koşulları adeta ayağınıza getirirken, Merkür’ün de birinci evinizde yer alarak Venüs’ü desteklemesiyle hızlı verebileceğiniz kararla olası cazip fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Bununla birlikte olumlu koşulların sağlayıcısı olan Venüs’e Güneş’in de etkisiyle sağlayacağınız gelir umulmadık bir biçimde saptadığınız hedefinizin bile üzerinde gerçekleşebilir.

YENGEÇ BURCUYSANIZ ya da Yengeç burcu şirketiyseniz-  23 Haziran – 22 Temmuz 

15 Haziran’a kadar gelir eviniz Güney Ay düğümü ve Mars’ın zıtlaşması nedeniyle riskli gözüküyor ancak 15 Haziran dan başlayarak Venüs’ün gelir hanenize girmesiyle gelir getirici fırsatları yakalayabilirsiniz. 

ASLAN BURCUYSANIZ ya da Aslan burcu şirketiyseniz   23 Temmuz – 22 Ağustos                                                                                                                     Gelir eviniz bu hafta tam karşısında duran Neptün’ün para ve şansın gezegeni Jüpiter ve Ay ile olumlu açılar yapacak olması sizi olumlu yönde etkileyebilir. Neptün’ün bu konumu parasal anlamda sizin hayal gücünüzü körükleyebilir. Yaratıcılığınızı kullanarak gelir sağlayabilirsiniz Neptün’ün burdaki konumu size finansal durumunuza derinlemesine bakma şansı verecektir. Ancak para konusunda yine de hayalperest değil gerçekçi davranmanız gerekiyor.

BAŞAK BURCUYSANIZ ya da Başak burcu şirketiyseniz  23 Ağustos – 22 Eylül

Bu hafta ortağınızın yaşadığı bazı sorunlardan olumsuz etkilenebilirsiniz.   Ancak geçmişte para konusunda sizi zarara uğrattığını farkettiğiniz bir işi rafa kaldırabilir veya hisselerinizi elden çıkartabilirsiniz.

TERAZİ BURCUYSANIZ  ya da Terazi burcu şirketiyseniz 23 Eylül – 22 Ekim 

Şans para yönünden kısmetli olduğunuz bu haftayı iyi yönetmelisiniz. Sizin için verimli geçebilecek bir dönemdesiniz. Para parayı doğuruyor olabilir, şu anda doğru kişilerle ve işletmelerle doğru temaslarda bulunmaya özen gösterin. Fırsatlar kendini size belli edecek, değerlendirme yapmak ve karar vermekse sizin insiyatifinize kalmış.

AKREP BURCUYSANIZ ya da Akrep burcu şirketiyseniz   23 Ekim – 21 Kasım 

Güneş’in ve ayın enerjisi özellikle ortaklılara dayalı olan getirileriniz üzerinde etkili olurken ortaklarınızla yapacağınız iletişiminize ağırlık vermeniz bu hafta sizin için yararlı olabilir. Aklın gezegeni olan Merkür bu hafta boyunca size ortaklıklarınızla ilgili doğru stratejileri geliştirmeniz ve onlara akıllıca yön verebilmeniz için size yardımcı olacak.

OĞLAK BURCUYSANIZ ya da Oğlak burcu şirketiyseniz   22 Aralık – 21 Ocak 

Gelir sektöründeki Mars’ın ayın sonunda geriye doğru gerileme hareketine başlamadan önceki son 2 haftayı yaşamaktasınız.. Mars’ın buradaki konumu size hakkınızı almanız için savaşmanıza ve en zor tahsilatlarınızı bile gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.

YAY BURCUYSANIZ ya da Yay burcu şirketiyseniz  22 Kasım – 21 Aralık 

Gelir evinizde Pluto Satürn ikilisi sizi finansal sıkıntılar yaşatırken, şu anda paraya değil önümüzdeki dönemlerde kazanca çevirebileceğiniz işlerinizi geliştirmeye odaklanmalısınız sevgili Yay. Yaşadığınız stresli günleri motivasyona dönüştürebilirseniz zaman içinde karlı çıkabileceğiniz düşüncesindeyim. Burdaki anahtar kelime “süreklilik” ve “azim” olmalıdır. Yaşadığınız zorluklar sizi yıldırmadığı sürece zaman içerisinde siz onların üstesinden gelebilirsiniz.

KOVA BURCUYSANIZ ya da Kova burcu şirketiyseniz  22 Ocak – 19 Şubat 

Para konusunda yanılma riskinizin yüksek olduğu bir dönem içerisindesiniz. Neptün Jüpiter ile olumlu açı yapacağından önünüze gerçekten iyi fırsatlar gelebileceği gibi, bazıları da sizin için olumsuz olabilir. Bu nedenle kararlarınızı içgüdüsel olarak değil, uzman tavsiyelerinin ışığında maksimum dikkat ve gerçekçilikle değerlendirmenizi öneririm.

BALIK BURCUYSANIZ ya da Balık burcu şirketiyseniz  20 Şubat – 20 Mart

Gelir evinizde Şiron’un bu hafta Venüs’e yapacağı olumlu açı güçlük yaşadığınız finansal bir konudan bir miktar kazanç elde etmenizi sağlayabilir. Şiron’un aKuzey ay düğümü ile yakalayacağı olumlu açı sayesinde ise oyundaki yeni dinamikleri okuma konusunda da başarı elde edebilirsiniz.

Not: Bu yazdıklarım yatırım danışmanlığı mahiyetinde değildir.

Not2: Sorularınızı DM’den gönderebilirsiniz.

Astroloğunuz Zenit

İnstagram:   astrolojisayfaniz

Facebook: @astrolojisayfanız

Watsapp: 0532333 0976

 

29 Mayıs Salı günü Yay burcunda gerçekleşen Dolunay şirketinizi nasıl etkileyecek?

KOÇSANIZ ya da Koç burcu şirketiyseniz-  21 Mart – 20 Nisan

Yay burcundaki Dolunay sizi yüksek öğrenim yapmanız için sizi yeniden okul sıralarına döndürebilir, şirketinizden arta kalan zamanlarınızda sizi yeni bir lisans, master ya da doktoraya başlatabilir. Yabancısı olduğunuz birülkeye denizaşırı bir yolculuk yapabilirsiniz. Okyanus ötesi yeni ticari girişimleriniz olabilir. Halihazırda zaten yurtdışındaysanız, içinde bulunduğunuz yolculuk uzadıkça uzayabilir. Olduğunuz yerden Türkiye’ye hiç dönmeden, transit halinde başka ülkeye geçerek yolduluğunuza devam edebilirsiniz. Eğer bir medya kuruluşuysanız, fikirlerinizi Dünya’ya açmak için çok güzel bir dönem. Böylelikle kurumunuzu kitlelere duyurabilirsiniz.

BOĞA BURCUYSANIZ ya da Boğa burcu şirketiyseniz 21 Nisan – 21 Mayıs 

Dün gerçekleşen ve şu anda da etkilerini sürdüren Dolunay düşmanlarınıza ya da sizin için potansiyel tehdit olan veyahut da meydan okumaya çalıştığınız bir kurum veya kişilerle uzlaşmanızı öneriyor. Bunun yanı sıra şu ara yepyeni bir gelir kaynağına kavuşabilir, mühim bir destek alabilirsiniz. Bu Dolunay size  ileride ciddi adım atabileceğiniz yeni bir yatırımı önünüze getirebilir veya sizi ona götürebilir.

İKİZLER BURCUYSANIZ   ya da İkizler burcu şirketiyseniz- 22 Mayıs – 22 Haziran

Şu günlerde şirketinizde önemli rol oynayacak personelleri işe alabilir veya tam tersi gönderebilirsiniz. Ancak muhtemelen işe aistihdam edeceksiniz . Bu kişi sizin arayıp da bulamadığınız müthiş bir genel müdür, başarılı bir satış müdürü ve hatta vizyoner bir şirket ortağı olabilir.  Bir şirket evliliği  yapabilir, yeni bir ortaklık kurabilir, önemli bir kurumla hedeflerinizi birleştirebilirsiniz. Popülerliğinizin hızla yükseleceği bu günlerde  Dolunay size rekabet içinde olduğunuz kişileri, bazı davaları ve açık düşmanlarınızı da beraberinde gündeme getirebilir. Bence bugünlerde kendinize  yeni beyinler arayın. Muhaliflerinizden bir süreliğine uzak kalın.

YENGEÇ BURCUYSANIZ ya da Yengeç burcu şirketiyseniz-  23 Haziran – 22 Temmuz

Şimdi yeni bir işe başlamak için çok iyi bir zaman. Hemen yeni bir işe başlayabilir, evinize yeni bir yardımcı alabilirsiniz.  Dolunay Yay burcundayken kişisel hijyen ve temizliğinize daha iyi dikkat etmeniz önerilir. Bu günlerde günlük iş yoğunluğunuzdan kendinize vakit ayırmakta zorlanabilirsiniz. Ayrıca bu birkaç gün nolursa olsun asla münakaşalara girmenizi önermem çünkü sonunda siz zararlı çıkabilirsiniz. Kurum içi veya rekabet halinde olduğunuz kuruluşlarla gerilim yapacak polemiklere girmek için uygun bir dönemde değilsiniz. Enerjinizi daha verimli şeyler için, üretim ve satış yapmak için harcamalısınız. Şu anda gireceğiniz mahkemeler aleyhinize neticelenebilir veya beklenen neticeyi vermeyebilir.

ASLAN BURCUYSANIZ ya da Aslan burcu şirketiyseniz   23 Temmuz – 22 Ağustos

Bu günlerde kurumunuza bağlı yan bir şirket açılışına imza atabilirsiniz. Eski ortaklarınız, finansörleriniz iş yaşamınızda yeniden önemli bir rol oynayabilir. Finansal duruma rağmen yeni yatırım alanları incelemeye başlamış olabilirsiniz. Bu dönem potansiyel yatırımcılarınıza yapmayı düşündüğünüz sunumlarda size şans getirebilir. Sürekli göz önünde olan tanınmış bir kişi veya kuruluşsanız, o halde bu dolunay, sizin izleyicilerinizle daha samimi ve içten bir bağlantı kurmanızı amaçlıyor.

BAŞAK BURCUYSANIZ ya da Başak burcu şirketiyseniz  23 Ağustos – 22 Eylül

Bu Dolunay eğer aranız bozuktuysa patronlarınızla, varsa mal sahibinizle aranızı düzeltmeniz için güçlü bir fırsat oluşturacak. Yine bu dönem sizin için kendi üretim tesisinizi, ofis binanızı kurmanız veya yeni bir mülk almanız için de fırsatlar vaat eden bir dönem. Eğer gayrimenkule yatırım yapmak niyetindeyseniz tam size göre gayrimenkuller karşınıza çıkabilir. Bir birleşme geçirdiniz ancak bu şirket evliliğinin zararı faydasından büyük olduysa ortaklaşa yollarınızı ayırma kararı alabilirsiniz. Ancak böyle bir kararın  finansal olarak da sizi bağımsız yapacağını göz ardı etmeyin. Dördüncü ev kendi kendine yeterliliktir ve uzun süredir sürüncemede olan bir değerlendirme aşamasından sonra kendi içinizdeki gücünüzü bulup ilan etmenize yol açabilir.

TERAZİ BURCUYSANIZ  ya da Terazi burcu şirketiyseniz 23 Eylül – 22 Ekim

Yay burcundaki  Dolunay’ın etkisiyle  ortaklarınızla sıkı temas halinde olacaksınız,  yönetim kurulu ve icra kurulu toplantılarında yer alacaksınız. Bu dönem bir anda kısa da olsa bir iş geziye katılmanız gerekebilir. Bu seyahat bir keşif gezisi olabilir, ya da şehir dışında düzenlenen bir toplantı da olabilir. Yine bu dönem şirket araçlarınızı elden çıkartıp, yenileyebilirsiniz.. Yeni bir iletişim platformuna üye olabilirsiniz, hissedarlarınızla haşır neşir olabilirsiniz. Şirketinizin bilgisayar envanterini, cep telefonlarını, fabrikanızın üretim ve makine teçhizatlarını yenilemeye karar verebilirsiniz.  Yine bu dönemde alacağınız eğitimin ileride çok büyük faydalarını görebilirsiniz.

AKREP BURCUYSANIZ ya da Akrep burcu şirketiyseniz   23 Ekim – 21 Kasım

Bu Dolunay, size çok büyük kazanımlar getirebilir. Epeydir düşündüğünüz değerli bir yatırım için ihtiyac duyduğunuz sermayeyi denkleştirebilirsiniz. Bir finans kuruluşundan ummadığınız anda kıymetli bir destek alabilirsiniz. Uzun süredir durgun olan işleriniz açılmaya başlayabilir. Eğer diğer gezegenleriniz de uyumlu açıdaysa, sizin için yepyeni karlı bir dönemin başlangıcını işaret ediyor bu Dolunay.  Her türlü finansal işlemde şanslı bir dönemdesiniz, yeterki doğru atlara oynayın.

OĞLAK BURCUYSANIZ ya da Oğlak burcu şirketiyseniz   22 Aralık – 21 Ocak

Bu dönem şirket içi değerlendirme toplantıları yapıp personelinizin sesinizi dinlemeye ihtiyacınız var. Kurumunuzda çalışanların motivasyonları düşmüş olabilir. Böyle bir durumu görmezden gelemezsiniz. Motivasyon üzerine yapacağınız bir çalışma ise verimlilik artışı üzerinde inanılmaz olumlu sonuçlar verebilir. Bu çalışmayı personelinize özellikle şehir dışında bir otelde yaptırırsanız etkisini de yükseltmiş olursunuz. Çalışanlarınızı bu Dolunay’ın etkisiyle başarılı olmaya yeniden programlayabilir,  onları baskı ve stresten özgürleşebilirsiniz. Bu motivasyon artırıcı çalışmaların sonucu olarak program bitiminde, personeliniz kendi isteğiyle uzun mesailer yapabilir, veya sorumluluklarının ötesinde çalışarak bir değil iki işi birden çıkarabilirler

Bu dönem şirketinizle ilgili çok önemli hedefler koyacağınız, bu yönde kararlar alacağınız önemli bir dönem.   

YAY BURCUYSANIZ ya da Yay burcu şirketiyseniz  22 Kasım – 21 Aralık

Dolunay, doğrudan sizin dış görünüşünüzün yöneticisi olan birinci evinizde meydana geldiğinden  bu oluşum sizin logonuzu yenilemeniz, yeni ürün tasarımlamanız, görsel yönden dikkat çekici internet, billboard ve televizyon reklamları üretmeniz olasıdır. .  Böylesine bir dönemde ürünlerinizin, fiziksel görünüşü üzerinde bazı değişikler yapmayı düşünebilirsiniz. Çalıştığınız PR ajansıyla kurumsal imaj çalışmaları için yeni projeler geliştirmeniz için son derece elverişli bir dönem.

Bu dönemde şirketiniz üst düzey yönetici olarak şirketinizin ön yüzü, veya halkla ilişkiler basın ilişkileri dalında sosyal, iyimser, hareketli ve cabbar yeni bir personel istihdam edebilirsiniz. Bu kişi kurumunuzdaki diğer kişilerle güçlü sosyal bağlar kuracak olmasıyla beraber, tek dikkat etmeniz gereken şeyse, bu kişinin aynı ayın parlak yüzü ve karanlık yüzü olduğu gibi size kendisinin veya bir mevzunun yalnızca olumlu yönlerini gösterecek ancak olumsuzluklarıysa sizden gizleyebilecek olması.

KOVA BURCUYSANIZ ya da Kova burcu şirketiyseniz  22 Ocak – 19 Şubat

Yay’daki Dolunay sizin 11. evinizi etkileyecek. Size yeni vizyonlar açarken, beraberinde bazı riskleri de gündeme taşıyabilir. Korkularınızın kontrolden çıkmasına izin vermeyin, irrasyonel korku ve endişelere enerjinizi harcamayın. Spekülasyonlardan etkilenmeyin ve soğukkanlılığınızı koruyun. Bu dönemde çok iyi bir mentordan danışmanlık alabilirsiniz veya projeleriniz ülke çapında isim yapmış kişilerce desteklenebilir. Dolunay’ın etkisi altında bu dönem hazırlayacağınız bir yıllık eylem planını hareket geçirdiğinizde süreç içerisinde tahmin etmediğiniz ummadığınız yerlerden kredi, teşvik ve destek almanız muhtemeldir. Ayrıca şu günlerde deneme amaçlı girişeceğiniz bir iş sahası da zaman içerisinde evrilerek sizin için bir gelir kapısı haline gelebilir..   Bu dönem önemli kişilerle tanışabilir, onları işe alabilirsiniz, ve bu kişilerle en az bir yıllık kontrat imzalamanız onlardan alacağınız verimi arttırabilir.

BALIK BURCUYSANIZ ya da Balık burcu şirketiyseniz  20 Şubat – 20 Mart

Terazi burcunda gerçekleşecek olan  Dolunay kariyer evinizi etkileyeceğinden bu açı şirketinizin şöhretinize şöhret, prestijineyse prestij katabilir.  Gücünüzü zirveye taşımanız, tanınırlığınızı artırmanız, başladığınız işte başarı elde etmeniz için uygun koşulları veya bu yetilere sahip destekleyici kurumları sizin ayağınıza getirebilir.  Bu durumu optimum seviyede değerlendirebilmeniz için pazarlama faaliyetlerinize ivme kazandırmalısınız. Kurumsal ışığınızı gizlemenin ve gereksiz mütevaziliğin şu an sırası değil! Şimdi herkes sizin ürünlerinizin farkına varmasının zamanı! Cesur olun ve reklamınızı yapın. Elinize birden gelecek olan bu gücü doğru yönetin monopoli olmayın, diğer kişi ve kurumların da varlıklarına saygılı olun. Bu ev aynı zamanda utanç ve başarısızlığın da evi olduğundan kaynaklarınızı hatalı kullanmanız sonucu büyük çapta kayıplar yaşayabilirsiniz ve kurum imajınız yerle bir olabilir.

Not: Bu yazdıklarım yatırım danışmanlığı mahiyetinde değildir.

Not2: Sorularınızı DM’den gönderebilirsiniz.

Astroloğunuz Zenit

İnstagram:   astrolojisayfaniz

Facebook: @astrolojisayfanız

Watsapp: 0532333 0976

 

Venüs Kuzey, Mars Güney Düğümünde 25.05.2018

Kuzey düğümünde yer alan Venus, şu anda Güney düğümündeki Mars ile tam zıt açı yapıyor. Yani adeta geçmiş ve gelecekten gelen enerjilerin tam ortasında duran karma enerjisiyle dolu bir dönemdeyiz.

Venüs ve Mars’ın bulundukları pozisyon ve yaptıkları zıt açıyla, geçmiş karma ile geleceğin kesişim noktasında konumlanıyor olmasının sonucunda bugün yarın bir şirketle yeni bir CEO ile, veya potansiyel bir distribütör veya müşterinizle kalıcı, istikrarlı bir bağ kurma kararı alacağınız tarihi bir gün olabilir.

Kuruluş tarihine göre çıkartabileceğim, kurumsal yıldız haritanızdaki Venus’ün ve Mars’ın konumlarına  göre bulundukları konuma göre  geçmişten gelen bir olumsuzluğu şimdiki şartlar altında yeniden masaya yatırdıktan sonra, konuya anlayış ve yapıcılıkla yaklaşmanız halinde uzun zamandır süregelen bir gerginliği ve uyuşmazlığı da sonlandırmanız  mümkün. Bu konu yıllardan beridir, istikrarlı bir şekilde sürdürdüğünüz hukuk savaşının ani bir kararla tatlıya bağlanması olabilir örneğin. Her iki taraf için de “Kazan kazan” ilkesinin geçerli olacağı bir konjektür yakalanır yakalanmaz  ihtilaflı olduğunuz konuda önce ateşkes sonraysa her iki taraf arasında masada barış ilan edilebilir.

Bunun sonucundaysa enerjinizi ve finansal kaynaklarınızı artık bu konuyla ilgilenen hukuk ve mali müşavirlere akıtmaktansa, iç kaynaklarınızı güçlendirmeye ve Ar*ge ve tanıtım harcamalarına yönlendirerek rahat bir nefes alabilirsiniz.

Güneş’in bu hafta geçiş yaptığı İkizler burcunun ve bu burcun etrafındaki gezegen etkilerine bakılırsa, şirketinizle ilgili yeni pratikleri benimsemeden önce teste tabii tutmanızı öneririm. Kalıcı bir kıyafet kuralı, kalıcı bir yazılım değişikliği, çalışma saatleri değişikliği, idari değişiklikleri kastediyorum. Ayrıca size teklif sunan taşeron firmaları da benzer şekilde deneme sürecinden sonra tutun.

Mars’ın Güney düğümde yer alıyor olması bu dönemde çok yoğun bir tempoyla çalışmanın firmanızda düstur edinileceğine işaret ediyor. Ne mutlu size! Bütün personeliniz canla başla ve özveriyle arılar gibi çalışıp çok iş bitirecekler. Adeta birisi ileri sarım düğmesine basmış gibi.

Ayın ise Satürn ile yapmakta olduğu dik açı şu günlerde biraz bürokratik veya beklenmeyen engellerle karşılaşmanıza yol açsa da bu etkinin geçici olduğunu hatırlatırım. Önerim bu konuda mücadele etmek yerine dikkatinizi başka bir konuya vermeniz olacaktır. Zira, zaman içinde bu engel hafifleyecek ve belki de tamamen ortadan kalkabilecek.

Verimlilik analizlerinde sayısal net sonuç elde edemiyor olabilirsiniz, ya da hedeflerinize ulaşmamış olabilirsiniz. Mars’ın geçiş döneminde olmasından ötürü sağlıklı değerlendirme yapabilmeniz için ihtiyacınız olan verilerin bir kısmı eksik kalıyor olabilir. Bunun için endişe etmeyin, zira Mars’ın hareketiyle zaman içinde olumlu ya da olumsuz ama gerekli veriler elinize geçecek.

Ancak toplantı yaparak çalışanlarınızdan dönem sonu feedback’leri almaları ve ofisiçi özeleştiri yapmak için son derece elverişli bir dönemdesiniz. Her biri de hava elementi olan burçlarda bulunan Mars, Güneş ve Ay çok değerli bir üçgen açı yaparken, iletişime paylaşıma ve özeleştiriye açık değerlendirme toplantıları düzenleyerek her zamankinden daha değerli geri bildirimler elde edebilirsiniz.  Bu da size hedeflerinize ulaşmanızda ışık tutabilir.

Verimli bir hafta dileklerimle,

Astroloğunuz Zenit

Not1: Kurumsal yıldız haritası için Dm’den danışabilirsiniz.

Not2: Burda yazmış olduklarım asla yatırım danışmanlığı kapsamına girmez.

 

Astrofinans: Dolarda Uranüs Etkisi, 18 Mayıs 2018

Sevgili Okurlarım,

Bu ay bir hayli enteresan gökyüzü olaylarıyla karşı karşıya olduğumuzu bilmenizi isterim. Ortalama 7 yılda bir burç değiştiren Uranüs’ün Koç burcundan Boğa’ya geçtiği gün hem yeni ay oluştu, aynı zamanda kızıl gezegen Mars da Kova burcuna geçiş yaptı. Üstelik Mars normalde her burçta 4-6 hafta arası kalırken bu kez Kova burcunu ziyareti 6 ay sürecek…ve bu hamlesiyle Uranüs’e kare açı yapıyor yani şu halde biraz meydan okuyor.

Adeta birbiriyle müsabaka yapan satranç taşları gibiler.

Uranüs gibi her girdiği burca değişim ve hatta kaos getirebilen bir gezegenin 15.5.2018 tarihinde finans, toprak, gayrimenkulleri ilgilendiren Boğa burcuna girmesinin ilk etkilerini Doların ani hareketleriyle, ve faizlerdeki yükselmeyle gözlemlemeye başladık.

Benzer şekilde Uranüs kişisel haritanızda hangi evdeyse o evinizde kendi isteğiniz, veya dış kaynaklı güçlerin zorlamasıyla karşı konulması zor evrim ve değişiklikler yaşayabilirsiniz.

Dikkatli gözlemleyin, hayatınızda bir alanında meydana gelecek ani değişikliğe alışmak ve yeni şartları düzene oturtmak için 6 ay canla başla mücadele edecek ancak sonrasında rahata ereceksiniz.

Eğer sağladığı enerjinin bilincinde olursak, Gökyüzünün enerjisini daha bilinçli değerlendirebiliriz. Örneğin Boğa burcunda oluşan Yeni ayı gelirimizi arttırmak için farklı yöntemler kullanarak değerlendirebiliriz. Yenilikleri işimize adapte etmek bu dönem bizi kazançlı çıkartabilir. 🔑

Merkür’ün de Uranüs ile yaptığı olumlu açı bize elektronik iletişimde bu ay hız kazandıracak. 📲💻Hızlı dönüş yapacağınız mail’ler size maddi kazanımlar sağlayabilir, onun için bu ay online olan işlerinizi ertelemeyin. 🔌

İş yerinde veya ailenizde yenilikçi önerilere kulak verin, ve de değişime açık olun. Zira bir hayli işinize yarayabilirler.💸

Güneş, ve Ay birleşik olan Mars ve Pluto ile 120 derece üçgen açı yapıyor. Bu da hedeflerinize kilitlendiğinizde size başarı getirecek çok harika bir açı. Plüton size konsantrasyon, Mars ise hedeflerinize ulaşmanız için ihtiyacınız olan enerjiyi sağlayacak.🎯

Oturduğu evden sıkılan Uranüs Boğa burcu gibi  akıllı uslu sabırlı, tutumlu, olgun bir burca geçiyor olması hayatınız ve iş akışınızda 7 yıl süreyle nasıl mı bir etki yapacak.

Tahminleri hemen görelim.

KOÇSANIZ ya da Koç burcu şirketiyseniz-  21 Mart – 20 Nisan

2.eviniz etkileniyor yani 💲internet bankacılığı, bitcoin konseptlerinin gündeme gelmesi. Bir müşteriniz gidebilir, ama yerine yenisi gelebilir. Bir maddi kapınız kapanırsa, ummadığınız bir anda yepyeni fırsatla tekrar canlanıp ayağa kalkabilirsiniz.

BOĞA BURCUYSANIZ ya da Boğa burcu şirketiyseniz 21 Nisan – 21 Mayıs 

1.ev Kendinizle, şirketinizle ilgili bir takım yenilikleri, inovasyonları, özellikle de dijital ve iletişim ile ilgili olan inovasyonları hayata geçirebilirsiniz. Bu yenilikler sizi yapısal olarak revize edebilir. Kurumsal kimliğinizi yeniden tanımlayabilirsiniz.

İKİZLER BURCUYSANIZ   ya da İkizler burcu şirketiyseniz- 22 Mayıs – 22 Haziran

Şirket ruhunuzla ilgili iyileştirmeler yapabilirsiniz. Kreatif kadronuza biraz özerklik, biraz insiyatif verirseniz sizin için olağanüstü yaratıcı işler çıkartabilirler…!.

YENGEÇ BURCUYSANIZ ya da Yengeç burcu şirketiyseniz-  23 Haziran – 22 Temmuz

11.ev.. Sosyal sorumluluk projelerinde aktif rol oynayarak,  toplumdaki imajınız tamamen yenileyebilirsiniz.  Vakıf açmanız bile mümkün.

ASLAN BURCUYSANIZ ya da Aslan burcu şirketiyseniz   23 Temmuz – 22 Ağustos

10.ev ..Yeni bir dala adım atabilir, bu anlamda yeni tohumlar filizlendirebilirsiniz.

Mevcut işlerinizdeyse  dijitale dönüşüm , big data kavramları gündeme gelebilir.

BAŞAK BURCUYSANIZ ya da Başak burcu şirketiyseniz  23 Ağustos – 22 Eylül

9.ev…Şirket personelinizden üst düzey olanlara, belli alanlarda eğitim verebilir ve hatta onları yurt dışında eğitimlere bile gönderebilirsiniz.

Kabaca yüksek eğitim ve uzak yollara yapacağınız yolculuklar artacak. Bununla birlikte 3.çocuğunuz, yani 3.kurduğunuz şirket, şirketinizden doğan 3. kurum bizzat derinden etkilenebilir.

TERAZİ BURCUYSANIZ  ya da Terazi burcu şirketiyseniz 23 Eylül – 22 Ekim

Paylaşımlı finansal kaynaklara dikkatinizi yoğunlaştırmanız gerekebilir. Uranüs’ün Boğa burcuna geçmesi şirketiniz için hayati önem taşıyor.

Şirket evlilikleri meydana gelebilir. Şirket evlilikleri sonlanabilir de.

AKREP BURCUYSANIZ ya da Akrep burcu şirketiyseniz   23 Ekim – 21 Kasım

Ortağınız özellikle de en büyük pay sahibi olan ortağınız ile , 2.çocuğunuz, yani sizden türeyen 2. yan şirket veya kurum, organizasyon etkilenebilir.

Şirket evliliği sözleşmelerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Şirketinizin sözleşmesinde, veya  tüzüğünde majör değişikler yapmanız gerekebilir.

YAY BURCUYSANIZ ya da Yay burcu şirketiyseniz  22 Kasım – 21 Aralık

Günlük geçiminizi sağladığınız doğrudan faaliyet alanınız olan işlerde bir evrilme yaşanabilir. Farklılık, değişiklik, yoğun bir elektronik etkisi hüküm sürebilir.

OĞLAK BURCUYSANIZ ya da Oğlak burcu şirketiyseniz   22 Aralık – 21 Ocak

Şirketinizi daha keyifli bir ortam haline getirebilirsiniz, ışıklandırmasını değiştirebilirsiniz.

Bununla birlikte ilk çocuğunuz, ilk ürünününüz veya sizden türeyen ilk şirket bizati etkilenebilir.

KOVA BURCUYSANIZ ya da Kova burcu şirketiyseniz  22 Ocak – 19 Şubat

Ofis içi mevzuların, dengelerin bir hayli değişkenlik geçireceği bir döneme girmek üzeresiniz.

Bir yandan da ofis içi dijital iletişim daha da ağırlık kazanacak. Yanında oturana bile seslenmek yerine email atanların sayısında artış gözlemleyebilirsiniz.

Şirketinize dijital panolar alabilirsiniz.

BALIK BURCUYSANIZ ya da Balık burcu şirketiyseniz  20 Şubat – 20 Mart

İletişimde dijital çağa tam manasıyla geçiyorsunuz. Sosyal medya ile içiçe yaşamaya başlayacaksınız. Mesajlarınızı ağırlıklı internetten vereceksiniz.

Şirketiniz dijitalde reklam ve tanıtıma çok yoğunlaşabilir. Elektroniği kullanarak iletişiminizi çok daha güçlendirmeniz olası. Rakipleriniz ile ilişkileriniz bazen sanki kardeş gibi.

Uranüs’ün kendi haritalarında Güneşi, Ay’ı, Venüs’ü ya da yükselen burcuyla sert açılar yapan kişiler ve kurumlar, bu geçişler sırasında kısıtlandıklarını hissettikleri ilişkilerinde geçici veya kalıcı ayrılık yaşayabilirler.

Yeniden görüşmek üzere,
Sevgiler,
Astroloğunuz Zenit🌠

📬 Not1: Uranüs’ün ev değiştirmesinin hangi burç üzerinde ne tür bir etkisinin olacağını  teker teker anlattım. Ancak  kişisel olarak veya şirket olarak nasıl etkileneceğinizin göstergesi olacak olan şey sizin ya da şirketinizin doğum (şirketiniz için ise kuruluş tarihine göre) çıkartılacak olan haritanızdaki Uranüs’un konumlandığı evi, ve diğer gezegenlerle ve burçlarla yaptıkları açılardır.

📬Not2 : Özel sorularınızı DM den sorabilirsiniz.

📬 Not3: Bu yazdıklarım asla yatırım danışmanlığı mahiyetinde değildir!

https://www.instagram.com/astrolojisayfaniz/

https://www.facebook.com/Astrolojisayfaniz/