Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Yurtdışı Benz...

Yurtdışı Benzerlerinin Çarpanlarına Göre En Ucuz Hisseler

İş Yatırım araştırma birimi tarafından hazırlanmış olan borsada işlem gören hisselerin yurtdışı benzer şirketlerin tahmini çarpanlarına göre en ucuz ve en pahalı olanlarına ait listedir. 05.09.2018

Negatif değerler yabancı şirketlere göre iskontolu, pozitif değerler ise primli fiyatlamaları göstermektedir. Örneğin -50% şirketin bu çarpan için benzer yabancı şirketlere göre yarı yarıya ucuz olduğunu gösterirken 100% ise şirketin bu çarpana için benzer yabancı şirketlere göre iki katı pahalı olduğunu göstermektedir.

Yatırım yaparken risk ve şartlarınıza göre en uygun hisseleri bulmak için farklı yöntem ve çarpanlara göre değerlendirmelere başvurabilirsiniz. Buradaki yöntemde Borsa İstanbul’daki şirketler yurtdışında benzer faaliyet gösteren şirketlerle karşılaştırılmıştır. Başka değerlendirmeler için “F/K ve PD/DD Oranlarına Göre Pahalı ve Ucuz Hisseler” , Temettü Verimi En Yüksek Hisseler ve 2018 Temettü Tahminleri,  Dip Zirve Analizine Göre Hisseler, listelerine ve kurumların hisse öneri ve model portföylerine göz atabilirsiniz. (portföyler haftalık, aylık ve uzun vadeli olarak farklılık göstermektedir)

Yurtdışı Benzerlerinin Çarpanlarına Göre En Ucuz ve En Pahalı Şirketler 

KodF/KPrim/ İskonto (%)FD/ FAVÖKPrim/ İskonto (%)PD/DDPrim/ İskonto (%)
ADANA6,19-62,37,31-29,22,5248,9
AEFES19,86,46,62-47,51,3-57,6
AKCNS9,08-44,65,64-45,41,54-8,9
AKENRA/D16,091410,32
AKSEN20,6639,56,954,21,4316,4
ALKIM8,12-48,95,58-362,02-35,7
ANACM10,7-19,76,17-18,81,67-29,5
ARCLK8,25-40,96,5-27,51,19-63,8
ASELS12,15-35,915,5829,52,98-57,2
AYGAZ7,62-119,888,41,2511,5
BAGFS23,8510,46,51-38,30,53-76,3
BIMASA/D28.423.495,9016,579,36,61131,4
BIZIMA/D3,22-65,9A/D2.401.859,40
BOLUC6,56-604,67-54,81,54-9,2
CCOLA13,27-30,35,88-40,41,48-58,5
CIMSA7,11-56,75,7-44,80,94-44,4
DGATE6,244,711,51
DOAS8-38,25,84-34,50,96-37,2
ENKAI9,02-48,76,59-21,81,03-46,9
EREGL9,787,46,085,22,110,7
FROTO10,42-9,78,5651,55,02374,3
GUBRF14,44-33,26,49-38,50,82-63,6
INDES2,76-72,93,94-64,70,65-29,4
KORDS6,785,391,1
KRDMD8,77-3,75,04-12,91,69-11,2
LKMNH8,61-58,55,79-61,31,49-47,8
LOGO12,81-49,58,24-49,63,71-47,4
MAVI10,85-51,94,47-64,33,84-25
MGROSA/D5,46-42,23,2710,8
MRDIN6,9-57,95,49-46,91,37-19
ODAS26,4778,89,5943,71,7240,1
OTKAR32,0717813,851456,55519,3
PETKM12,23-27,910,8716,92,27-34,3
PETUN3,33-76,43,36-66,51,01-39
PGSUS5,4-54,85,57-14,10,87-57,7
PNSUT18,18-14,613,5617,84,5644,7
SELEC4,73-67,74,78-440,76-56,3
SISE9,78-17,86,13-17,91,27-46,1
SODA10,17-17,910,4444,12,4260,9
TATGD7,95-58,58,87-25,81,04-69
TAVHL9,44-53,55,11-52,41,97-33,7
TCELL8,38-34,64,41-33,31,45-30,4
THYAO11,65,66,6614,81,06-24,1
TKFEN9-48,84,66-44,62,1812,3
TOASO7,66-33,65,822,92,68152,8
TRKCM7,93-33,47,622,11,34-43
TTKOMA/D275,63,55-45,82,524,4
TTRAK8,39-54,37,73-16,43,2861,9
TUPRS8,03-35,65,68-11,12,9771,3
ULKER16,41-43,69,11-47,32,23-69,7
UNYEC7,75-52,75,9-42,91,61-5
YATAS7,744,921,8
ZOREN9,73-34,311,3169,41,8550,5
ANHYT12,21A/D2,67
ANSGR7,48-31,2A/D1,1-27,4
AKBNK3,59-58,4A/D0,56-49,5
ALBRK3,22-62,7A/D0,4
GARAN3,4-60,5A/D0,54-51,7
HALKB1,94-77,5A/D0,27
TSKB3,18-63,1A/D0,53-52,1
VAKBN2,01-76,7A/D0,31
YKBNK3,37-60,9A/D0,43
EKGYO3,754,530,52
HLGYO5,977,860,27
ISGYO2,566,450,25
OZKGY5,2115,410,41
TRGYO1,645,660,24
AGHOL37,1526,991,07
ALARKA/D5,3-37,11,5-22,9
KCHOL7,336,471,15
SAHOL3,7228,830,49