Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Son 10 Yılda ...

Son 10 Yılda Yüzde 50’den Fazla Bedelsiz Sermaye Artırımı Yapan Şirketler, İş Yatırım

PAYLAŞ

Rapor-54-hisİş Yatırım araştırma birimi tarafından hazırlanmış son 10 yılda toplam yüzde elliden fazla bedelsiz sermaye artırımı yapmış olan şirketlere ait listedir.  23.5.2016

Son 10 Yılda toplam %50 den fazla bedelsiz sermaye artırımı yapan şirketler
2006-2016 BIST100 Rölatif Fiyat Performansı 
HisseSon Dağıttığı TarihSerm.Art.Öncesi 3Ay Serm.Art.Sonrası 3Ay Bedelsiz Potansiyeli %
ACSEL1.12.2015-18%-16%40%
ADANA21.5.2010-3%-12%93%
ADBGR21.5.20104%-16%93%
ADEL21.3.2016-9%773%
ADESE27.10.201428%20%395%
ADNAC21.5.201012%-10%93%
AEFES15.3.20127%-4%1199%
AFYON22.6.201528%14%65%
AKBNK16.4.2010-4%6%571%
AKGRT14.1.201025%4%86%
AKGUV23.7.2015-7%5%101%
AKMGY18.7.20114%-17%297%
AKSA30.6.20091%-21%570%
ALARK3.7.200915%4%374%
ALBRK29.6.2012-9%7%135%
ALCTL10.5.2007-8%3%116%
ALGYO3.7.2009-14%17%5344%
ANACM14.7.2014-6%4%223%
ANELE29.12.20100%-6%167%
ANHYT26.6.201510%7%71%
ANSGR18.6.2010-13%-3%251%
ARENA2.7.200934%15%498%
ARMDA6.6.201136%-13%335%
ARSAN26.3.2015-28%-12%106%
ASELS6.8.201220%4%459%
ATAGY1.10.20120%-18%49%
ATPET28.11.201488%-29%19%
AVISA15.9.201522%10%20%
BAKAB31.5.201041%-24%216%
BFREN18.10.2007-8%-13%1981%
BIMAS18.6.2013-1%2%445%
BRISA12.7.201277%-38%49%
BRSAN7.11.201318%-1%741%
BURCE27.5.201118%-27%397%
CELHA20.7.2009-35%-33%94%
CEMTS29.6.20092%-21%78%
CLEBI4.1.2008-31%5%429%
CMENT24.11.2009-13%3%1043%
CRDFA15.11.20136%-17%
CRFSA18.4.201618%15%
DAGHL3.6.2013-26%18%59%
DENIZ21.9.201545%-19%244%
DESPC2.5.201217%-28%135%
DGATE16.7.2007-6%-15%515%
DITAS28.6.2007-8%2%147%
DOAS25.11.201055%-2%391%
DOHOL2.9.2014-2%-11%2%
ECILC7.8.200813%
EGCYO22.4.201189%-10%63%
EGPRO4.11.201516%-10%176%
ENKAI23.5.2016268%
EREGL12.4.2013-12%22%213%
ERSU6.10.2006-11%-9%26%
ESCOM2.8.2012-27%-28%62%
ETILR3.12.2013-8%40%
FENIS29.7.201332%-68%69%
FINBN30.10.2015125%-34%185%
FMIZP30.7.200897%-56%64%
FONSY1.7.200948%-38%
GARFA22.8.201322%-10%
GEDIK10.3.201617%49%
GENTS5.8.201122%12%72%
GRNYO9.7.201343%11%9%
GSDDE4.2.2015-15%10%84%
GUBRF6.12.20130%15%213%
GUSGR25.6.200742%562%
GYHOL1.10.201516%8%14%
IPEKE30.1.201215%32%
ISATR24.2.2010130%
ISBTR24.2.2010113%-19%
ISCTR24.2.2010-3%9%727%
ISFIN4.6.201513%-7%
ISGSY6.6.2014-12%0%242%
ISGYO9.5.20161%234%
ISMEN8.6.201518%-6%47%
ISYAT13.8.2012-5%-1%34%
ITTFH9.7.201311%-13%539%
IZMDC11.7.201227%-14%
KAPLM17.7.201312%-18%
KAREL2.10.2014-7%-10%188%
KATMR18.8.2011-8%-30%151%
KCHOL8.6.2012-6%2%813%
KLMSN12.9.2014-11%-18%178%
KOMHL2.8.20133%-29%617%
KOZAA3.2.20120%39%
KOZAL16.6.2010-7%
KRDMA3.9.201418%-19%113%
KRDMB3.9.2014-14%-12%113%
KRDMD3.9.201445%-15%113%
KRONT6.7.20124%-32%41%
KRSAN27.12.2012-56%-36%610%
KUTPO17.3.20105%-33%398%
KUYAS23.10.2015-11%69%233%
LKMNH7.7.2014-1%1%157%
LOGO12.11.200814%-13%335%
LUKSK18.9.200619%-17%484%
METUR7.3.201144%-31%
MMCAS18.2.201314%25%
MNDRS18.9.2012-33%-25%17%
MRDIN21.12.200919%16%82%
MRSHL12.3.2007-5%-22%962%
NETAS3.8.2012-13%-27%557%
NUGYO10.11.2015-15%27%
ORGE5.1.2015-1%-11%90%
ORMA7.9.2015
OZGYO22.11.2010-44%28%170%
OZKGY8.7.2015-7%1%357%
PETKM29.1.201652%
PRKAB15.7.20091%-21%37%
PRKME22.5.200924%0%156%
PRZMA1.7.201334%-14%60%
RHEAG12.12.2011-31%3%
RYSAS7.9.2015-15%-2%27%
SARKY6.8.201512%27%190%
SELEC31.5.2010-4%-4%175%
SILVR1.6.200712%-17%10%
SISE3.7.20150%4%285%
SKBNK27.2.2015-7%-9%119%
SKTAS25.6.2012-9%102%
SNGYO30.9.2011-2%-16%75%
SODA3.7.201512%11%193%
THYAO26.6.201330%4%910%
TMPOL29.7.201542%49%21%
TRCAS29.6.2015-5%-4%143%
TRGYO2.8.20122%-5%872%
TRKCM3.7.2015-19%-14%219%
TSKB5.6.201513%-9%6%
USAS22.7.2013118%-59%39%
UYUM21.3.2012-5%10%
VAKBN30.1.2007-2%-10%602%
VAKFN29.7.2013-6%-3%
VAKKO8.10.2008-9%-7%6%
VKFYO12.11.2014-14%-2%
YAZIC12.2.2007-1%9%2109%
YGGYO13.7.201535%0%1524%
YGYO18.1.2011-29%-29%8%
PSDTC17.5.201625%212%