Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Son 10 Yılda ...

Son 10 Yılda Yüzde 50’den Fazla Bedelsiz Sermaye Artırımı Yapan Şirketler, İş Yatırım

PAYLAŞ

    Rapor-54-hisİş Yatırım araştırma birimi tarafından hazırlanmış son 10 yılda toplam yüzde elliden fazla bedelsiz sermaye artırımı yapmış olan şirketlere ait listedir.  23.5.2016

    Son 10 Yılda toplam %50 den fazla bedelsiz sermaye artırımı yapan şirketler
    2006-2016 BIST100 Rölatif Fiyat Performansı 
    HisseSon Dağıttığı TarihSerm.Art.Öncesi 3Ay Serm.Art.Sonrası 3Ay Bedelsiz Potansiyeli %
    ACSEL1.12.2015-18%-16%40%
    ADANA21.5.2010-3%-12%93%
    ADBGR21.5.20104%-16%93%
    ADEL21.3.2016-9%773%
    ADESE27.10.201428%20%395%
    ADNAC21.5.201012%-10%93%
    AEFES15.3.20127%-4%1199%
    AFYON22.6.201528%14%65%
    AKBNK16.4.2010-4%6%571%
    AKGRT14.1.201025%4%86%
    AKGUV23.7.2015-7%5%101%
    AKMGY18.7.20114%-17%297%
    AKSA30.6.20091%-21%570%
    ALARK3.7.200915%4%374%
    ALBRK29.6.2012-9%7%135%
    ALCTL10.5.2007-8%3%116%
    ALGYO3.7.2009-14%17%5344%
    ANACM14.7.2014-6%4%223%
    ANELE29.12.20100%-6%167%
    ANHYT26.6.201510%7%71%
    ANSGR18.6.2010-13%-3%251%
    ARENA2.7.200934%15%498%
    ARMDA6.6.201136%-13%335%
    ARSAN26.3.2015-28%-12%106%
    ASELS6.8.201220%4%459%
    ATAGY1.10.20120%-18%49%
    ATPET28.11.201488%-29%19%
    AVISA15.9.201522%10%20%
    BAKAB31.5.201041%-24%216%
    BFREN18.10.2007-8%-13%1981%
    BIMAS18.6.2013-1%2%445%
    BRISA12.7.201277%-38%49%
    BRSAN7.11.201318%-1%741%
    BURCE27.5.201118%-27%397%
    CELHA20.7.2009-35%-33%94%
    CEMTS29.6.20092%-21%78%
    CLEBI4.1.2008-31%5%429%
    CMENT24.11.2009-13%3%1043%
    CRDFA15.11.20136%-17%
    CRFSA18.4.201618%15%
    DAGHL3.6.2013-26%18%59%
    DENIZ21.9.201545%-19%244%
    DESPC2.5.201217%-28%135%
    DGATE16.7.2007-6%-15%515%
    DITAS28.6.2007-8%2%147%
    DOAS25.11.201055%-2%391%
    DOHOL2.9.2014-2%-11%2%
    ECILC7.8.200813%
    EGCYO22.4.201189%-10%63%
    EGPRO4.11.201516%-10%176%
    ENKAI23.5.2016268%
    EREGL12.4.2013-12%22%213%
    ERSU6.10.2006-11%-9%26%
    ESCOM2.8.2012-27%-28%62%
    ETILR3.12.2013-8%40%
    FENIS29.7.201332%-68%69%
    FINBN30.10.2015125%-34%185%
    FMIZP30.7.200897%-56%64%
    FONSY1.7.200948%-38%
    GARFA22.8.201322%-10%
    GEDIK10.3.201617%49%
    GENTS5.8.201122%12%72%
    GRNYO9.7.201343%11%9%
    GSDDE4.2.2015-15%10%84%
    GUBRF6.12.20130%15%213%
    GUSGR25.6.200742%562%
    GYHOL1.10.201516%8%14%
    IPEKE30.1.201215%32%
    ISATR24.2.2010130%
    ISBTR24.2.2010113%-19%
    ISCTR24.2.2010-3%9%727%
    ISFIN4.6.201513%-7%
    ISGSY6.6.2014-12%0%242%
    ISGYO9.5.20161%234%
    ISMEN8.6.201518%-6%47%
    ISYAT13.8.2012-5%-1%34%
    ITTFH9.7.201311%-13%539%
    IZMDC11.7.201227%-14%
    KAPLM17.7.201312%-18%
    KAREL2.10.2014-7%-10%188%
    KATMR18.8.2011-8%-30%151%
    KCHOL8.6.2012-6%2%813%
    KLMSN12.9.2014-11%-18%178%
    KOMHL2.8.20133%-29%617%
    KOZAA3.2.20120%39%
    KOZAL16.6.2010-7%
    KRDMA3.9.201418%-19%113%
    KRDMB3.9.2014-14%-12%113%
    KRDMD3.9.201445%-15%113%
    KRONT6.7.20124%-32%41%
    KRSAN27.12.2012-56%-36%610%
    KUTPO17.3.20105%-33%398%
    KUYAS23.10.2015-11%69%233%
    LKMNH7.7.2014-1%1%157%
    LOGO12.11.200814%-13%335%
    LUKSK18.9.200619%-17%484%
    METUR7.3.201144%-31%
    MMCAS18.2.201314%25%
    MNDRS18.9.2012-33%-25%17%
    MRDIN21.12.200919%16%82%
    MRSHL12.3.2007-5%-22%962%
    NETAS3.8.2012-13%-27%557%
    NUGYO10.11.2015-15%27%
    ORGE5.1.2015-1%-11%90%
    ORMA7.9.2015
    OZGYO22.11.2010-44%28%170%
    OZKGY8.7.2015-7%1%357%
    PETKM29.1.201652%
    PRKAB15.7.20091%-21%37%
    PRKME22.5.200924%0%156%
    PRZMA1.7.201334%-14%60%
    RHEAG12.12.2011-31%3%
    RYSAS7.9.2015-15%-2%27%
    SARKY6.8.201512%27%190%
    SELEC31.5.2010-4%-4%175%
    SILVR1.6.200712%-17%10%
    SISE3.7.20150%4%285%
    SKBNK27.2.2015-7%-9%119%
    SKTAS25.6.2012-9%102%
    SNGYO30.9.2011-2%-16%75%
    SODA3.7.201512%11%193%
    THYAO26.6.201330%4%910%
    TMPOL29.7.201542%49%21%
    TRCAS29.6.2015-5%-4%143%
    TRGYO2.8.20122%-5%872%
    TRKCM3.7.2015-19%-14%219%
    TSKB5.6.201513%-9%6%
    USAS22.7.2013118%-59%39%
    UYUM21.3.2012-5%10%
    VAKBN30.1.2007-2%-10%602%
    VAKFN29.7.2013-6%-3%
    VAKKO8.10.2008-9%-7%6%
    VKFYO12.11.2014-14%-2%
    YAZIC12.2.2007-1%9%2109%
    YGGYO13.7.201535%0%1524%
    YGYO18.1.2011-29%-29%8%
    PSDTC17.5.201625%212%