Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Takip Listesi...

Takip Listesi Tüm Hisse Önerileri, İş Yatırım

PAYLAŞ

İş Yatırım Araştırma Bölümü tarafından hazırlanan Borsa İstanbul takip listesindeki tüm hisselere ait önerileri içeren listedir. 19.10.2017

KodÖneriHedef Fiyat (TL)Getiri   Potansiyeli (%)Öneri TarihiKapanış (TL)
ADANATUT7,541810.07.20176,37
AEFESSAT20,96-210.07.201721,44
AKCNSTUT12,79610.07.201712,07
AKENRTUT1,152407.07.20170,93
AKSENAL4,553407.07.20173,39
ALKAG.G.22.05.20174,43
ALKIMAL33,83923.05.201724,4
ANACMAL2,551129.05.20172,3
ARCLKAL28,732810.07.201722,46
ASELSTUT26,4-822.08.201728,7
AYGAZAL17,861407.07.201715,7
BAGFSTUT11,651503.10.201710,17
BANVTG.G.16.10.201725
BIMASTUT72-715.08.201777,3
BIZIMAL91110.07.20178,11
BOLUCAL6,451510.07.20175,6
BRISAG.G.21.03.20177,34
CCOLATUT43,51708.08.201737,16
CIMSATUT16,31510.07.201714,18
CLEBIAL40,622309.12.201633
DGATEAL8,311629.09.20177,14
DOASTUT9,81910.07.20178,25
DOCOG.G.19.08.2017179,1
ENKAIAL6,261710.07.20175,36
EREGLSAT6,99-1610.07.20178,36
FROTOAL50003.08.201750,1
GUBRFSAT5710.07.20174,69
INDESAL13,21829.09.201712,2
KLMSNG.G.11.09.20176,62
KRDMDG.G.14.09.20172,63
LOGOTUT54,04-101.07.201654,85
MAVIAL60,11713.09.201756,35
MGROSAL33,032310.07.201726,86
MRDINTUT4,611010.07.20174,19
NTTURÖ.Y.15.11.20052,19
ODASAL6,531107.07.20175,89
OTKARSAT89,1-1710.07.2017107,8
PETKMAL6,52407.07.20176,28
PETUNAL13,84412.12.20169,58
PGSUSAL29,3118.08.201729,1
PNSUTG.G.16.10.201713,44
SELECAL4,52803.10.20173,52
SISEAL5,53229.05.20174,16
SODAAL6,823410.07.20175,07
TATGDSAT7,143325.04.20175,36
TAVHLAL24,683814.07.201717,86
TCELLAL15,22708.08.201714,19
THYAOAL10,18602.10.20179,6
TKFENTUT12,5-104.08.201712,64
TOASOAL34,71510.07.201730,14
TRKCMAL4,531410.07.20173,98
TTKOMAL8,172125.09.20176,73
TTRAKSAT90,21721.09.201776,8
TUPRSAL132,42303.08.2017128,7
ULKERAL20,97812.12.201619,37
UNYECSAT4,13-410.07.20174,3
YATASAL21,02107.09.201720,9
ZORENAL1,781311.08.20171,57
AKGRTTUT2,12-3117.1.20163,09
ANHYTAL8,212118.8.20176,78
ANSGRAL4,55918.8.20172,83
AKBNKTUT10,2626.4.20179,59
ALBRKSAT1,32-12.5.20171,34
GARANAL10,06-121.2.201710,2
HALKBAL15,7334.8.201711,79
ISCTRÖ.Y.29.5.20076,82
TSKBAL1,672031.5.20171,39
VAKBNAL7,181611.5.20176,2
YKBNKAL4,91128.4.20174,4
EKGYOAL3,613612.12.20162,65
HLGYOAL1,312712.12.20161,03
ISGYOAL1,94112.12.20161,35
OZKGYAL3,76624.11.20162,32
TRGYOAL5,65-1212.12.20166,42
ALARKAL7,2010.7.20177,22
KCHOLTUT18,21210.7.201716,3
SAHOLAL13,153010.7.201710,14
YAZICAL27,22710.7.201721,5

 

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Getiri Potansiyeli En Yüksek Hisseler

Borsa İstanbul Yorumları, Borsa Gündemi

PAYLAŞ