Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Takip Listesi...

Takip Listesi Tüm Hisse Önerileri, İş Yatırım

PAYLAŞ

İş Yatırım Araştırma Bölümü tarafından hazırlanan Borsa İstanbul takip listesindeki tüm hisselere ait önerileri içeren listedir. 16.08.2017

KodÖneriHedef Fiyat (TL)Getiri Potansiyeli (%)Öneri TarihiKapanış (TL)Piyasa Değeri (mn TL)
ADANATUT7,541910.07.20176,33558,2
AEFESSAT20,96-210.07.201721,412.671,10
AKCNSTUT12,791010.07.201711,62.220,80
AKENRTUT1,151207.07.20171,03751
AKSENAL4,551407.07.201742.452,70
ALKAG.G.  22.05.20174,61242
ALKIMAL33,84423.05.201723,44579,6
ANACMAL2,551229.05.20172,281.710,00
ARCLKAL28,731810.07.201724,3816.474,30
ASELSAL23-1510.07.201726,9426.940,00
AYGAZAL17,861907.07.201715,054.515,00
BAGFSTUT13,12109.08.201710,82486,9
BANVTAL5,73-5930.11.201613,821.382,30
BIMASTUT72215.08.201770,721.464,50
BIZIMAL13,51110.07.201712,15486
BOLUCAL6,451610.07.20175,55795
BRISAG.G.  21.03.20176,872.096,20
CCOLAAL43,5707.07.201740,6610.342,70
CIMSATUT16,31310.07.201714,451.952,00
CLEBIAL40,624109.12.201628,74698,4
DGATEAL7,642908.06.20175,9177
DOASTUT9,8610.07.20179,252.035,00
DOCOAL294,441610.07.20172532.465,20
ENKAIAL6,262010.07.20175,2123.966,00
EREGLSAT6,99-910.07.20177,6526.775,00
FROTOAL50803.08.201746,416.282,20
GUBRFSAT5-210.07.20175,11.703,40
INDESAL13,613412.06.201710,18570,1
KLMSNAL10,256412.12.20166,24205,9
KRDMDTUT1,83-1407.07.20172,141.669,70
LOGOTUT54,04-101.07.201654,51.362,50
MAVIAL53,672025.07.201744,72.219,70
MGROSAL33,031010.07.201729,945.330,20
MRDINTUT4,61510.07.20174,39480,8
NTTURÖ.Y.  15.11.20052,15752,5
ODASAL6,532607.07.20175,18703,2
OTKARSAT89,1-2110.07.2017113,32.719,20
PETKMAL6,52807.07.20176,069.090,00
PETUNAL13,83712.12.201610,1437,7
PGSUSAL19,7-2209.12.201625,22.577,30
PNSUTAL21,95612.12.201614,07632,5
SELECAL4,22709.12.20163,952.453,00
SISEAL5,52929.05.20174,269.585,00
SODAAL6,822710.07.20175,354.815,00
TATGDSAT7,142025.04.20175,94807,8
TAVHLAL24,681714.07.201721,17.665,20
TCELLAL15,222008.08.201712,7328.006,00
THYAOAL10,05818.05.20179,2812.806,40
TKFENTUT12,5404.08.201712,054.458,50
TOASOAL34,71110.07.201731,215.600,00
TRKCMAL4,532810.07.20173,544.000,20
TTKOMAL8,121528.07.20177,0524.675,00
TTRAKAL90,21004.08.201782,154.384,30
TUPRSAL132,421503.08.2017115,328.873,30
ULKERAL20,97012.12.201620,987.175,20
UNYECSAT4,13-210.07.20174,2519,1
YATASAL14,621422.06.201712,83549,1
ZORENAL1,782111.08.20171,472.940,00
AKGRTTUT2,12-3217.01.20163,11951,7
ANHYTTUT5,7-1717.01.20166,852.945,50
ANSGRTUT2,6-527.02.20172,741.370,00
AKBNKTUT10,2026.04.201710,2240.880,00
ALBRKSAT1,32-602.05.20171,411.269,00
GARANAL10,06-521.02.201710,5844.436,00
HALKBAL15,7904.08.201714,3617.950,00
ISCTRÖ.Y.  29.05.20077,5734.064,80
TSKBAL1,671731.05.20171,433.432,00
VAKBNAL7,18211.05.20177,0717.675,00
YKBNKAL4,91228.04.20174,3718.996,60
EKGYOAL3,612212.12.20162,9611.248,00
HLGYOAL1,362612.12.20161,08853,2
ISGYOAL1,93712.12.20161,391.270,10
OZKGYAL3,764604.11.20162,58645
TRGYOAL5,65212.12.20165,552.775,00
ALARKAL7,21610.07.20176,21.385,50
KCHOLTUT18,2710.07.201717,0843.313,10
SAHOLAL13,152610.07.201710,4221.261,00
YAZICAL27,22210.07.201722,283.564,80

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Borsa İstanbul Yorumları, Borsa Gündemi

PAYLAŞ