Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Takip Listesi...

Takip Listesi Tüm Hisse Önerileri, İş Yatırım

PAYLAŞ

İş Yatırım Araştırma Bölümü tarafından hazırlanan Borsa İstanbul takip listesindeki tüm hisselere ait AL, SAT, TUT ve G.G. yani gözden geçiriliyor şeklindeki önerileri içeren listedir. Kurumun hisselere ait hedef fiyatları ve kapanışa göre getiri potansiyelleri de tabloda bulunmaktadır. Getiri potansiyelleri son güncellenme tarihine göre geçerlidir.

Son güncellenme tarihi 15.05.2018

KodÖneriHedef Fiyat (TL)Getiri Potansiyeli (%)Öneri TarihiKapanış (TL) Piyasa Değeri (mn TL)
ADANATUT7,54910.7.20176,9608,4
AEFESAL332923.3.201825,6815.205,30
AKCNSTUT11,351317.11.201710,041.922,10
AKENRSAT0,84113.5.20180,76554,2
AKSENTUT5,022426.3.20184,062.489,50
ALKAG.G.22.5.20173,64191,1
ALKIMAL32,066423.5.201719,5482,1
ANACMTUT2,9420.11.20172,782.085,00
ARCLKAL21,312226.4.201817,4911.818,50
ASELSÖ.Y.27.2.201823,5823.580,00
AYGAZAL15,593217.11.201711,793.537,00
BAGFSTUT103420.11.20177,47336,2
BANVTG.G.16.10.201713,761.376,30
BIMASTUT801720.11.201768,320.735,90
BIZIMAL92520.11.20177,18430,8
BOLUCAL6,45-510.7.20176,78971,1
BRISAG.G.21.3.20176,21.891,70
CCOLAAL41,51415.1.201836,569.299,80
CIMSAAL16,484117.11.201711,71.580,50
CLEBIG.G.22.11.201735,1852,9
DGATEG.G.19.2.20186,62198,6
DOASTUT10261.3.20187,911.740,20
DOCOG.G.19.8.20172772.699,10
ENKAIAL6,73620.11.20174,9422.724,00
EREGLAL12,491327.4.201811,0938.815,00
FROTOTUT60,45626.4.201857,120.037,00
GUBRFTUT4,84520.11.20173,311.105,50
INDESAL14,933921.11.201710,71599,8
KLMSNG.G.11.9.20175,67187,1
KRDMDG.G.20.4.20184,933.846,50
LKMNHAL9,536315.5.20185,85140,4
LOGOTUT64,62920.11.201749,961.249,00
MAVIAL64,82485.12.201743,82.175,00
MGROSAL357320.11.201720,283.610,40
MPARKAL23,38382.5.201816,953.526,20
MRDINTUT4,61710.7.20174,29469,9
ODASAL7,795126.3.20185,15699,1
OTKARSAT79,23617.11.2017751.800,00
PETKMG.G.11.5.20185,137.695,00
PETUNAL13,85512.12.20168,9385,7
PGSUSAL35,032620.11.201727,822.845,20
PNSUTÖ.Y.16.10.201710,67479,6
SELECAL4,372620.11.20173,472.154,90
SISEAL5,592520.11.20174,4810.080,00
SODAAL6,31920.11.20175,294.761,00
TATGDTUT5,422730.10.20174,27580,7
TAVHLAL25,81522.2.201822,348.115,70
TCELLAL16,82273.5.201813,2729.194,00
THYAOAL19,981910.5.201816,823.184,00
TKFENTUT17,51627.2.201815,065.572,20
TOASOAL36,85226.4.201824,2412.120,00
TRKCMAL5,31920.11.20174,465.039,80
TTKOMAL8,173825.4.20185,9220.720,00
TTRAKTUT75,53125.4.201857,53.068,70
TUPRSAL134,782814.2.2018104,926.269,00
ULKERG.G.10.1.201820,36.942,60
UNYECSAT4,13-1110.7.20174,66575,9
YATASAL33,542420.11.201727,061.158,20
ZORENAL2,445526.3.20181,583.160,00
AKGRTG.G.30.1.20184,071.245,40
ANHYTAL8,21718.8.20177,73.311,00
ANSGRAL4,95172.5.20184,232.115,00
AKBNKTUT12,34441.2.20188,5734.280,00
ALBRKG.G.19.2.20181,491.341,00
GARANAL14521.2.20189,2338.766,00
HALKBTUT13,146527.10.20177,949.925,00
ISCTRÖ.Y.28.5.20076,1127.494,80
TSKBAL25731.1.20181,283.072,00
VAKBNAL8,54714.2.20185,7914.475,00
YKBNKAL5,6377.2.20184,117.822,90
EKGYOAL3,032022.11.20172,539.614,00
HLGYOÖ.Y.24.4.20180,84688,8
ISGYOAL1,453022.11.20171,121.073,80
OZKGYÖ.Y.24.4.20182,86715
TRGYOAL3,713610.5.20182,732.730,00
AGHOLAL34,756915.1.201820,524.997,30
ALARKAL8,56420.11.20175,191.159,80
KCHOLAL20,074520.11.201713,8835.198,30
SAHOLAL13,213020.11.201710,1620.730,50

 

PAYLAŞ