Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Takip Listesi...

Takip Listesi Tüm Hisse Önerileri, İş Yatırım

İş Yatırım Araştırma Bölümü tarafından hazırlanan Borsa İstanbul takip listesindeki tüm hisselere ait AL, SAT, TUT ve G.G. yani gözden geçiriliyor şeklindeki önerileri içeren listedir. Kurumun hisselere ait hedef fiyatları ve kapanışa göre getiri potansiyelleri de tabloda bulunmaktadır. Getiri potansiyelleri son güncellenme tarihine göre geçerlidir.

Son güncellenme tarihi 08.03.2019

Kod

ÖneriHedef Fiyat (TL)Getiri Potansiyeli (%)Öneri TarihiKapanış (TL)Piyasa Değeri (mn TL)
ADANATUT6,96-222.11.20187,11627
AEFESAL31,15130.11.201820,6612.232,90
AKCNSTUT8,351022.11.20187,571.449,30
AKENRSAT0,57-730.11.20180,61444,8
AKSENAL4,75693.12.20182,811.723,00
ALKIMAL32,5269.11.201825,78637,4
ANACMAL4,022330.11.20183,262.445,00
ARCLKAL24,88246.2.201920,113.582,10
ASELSTUT29267.3.20192326.220,00
AYGAZAL15,643430.11.201811,633.489,00
BAGFSG.G.  17.9.20185,57250,7
BANVTG.G.  16.10.201710,721.072,30
BIMASTUT9487.3.201986,9526.398,00
BIZIMAL11,95417.3.20198,45507
BOLUCSAT3,27-422.11.20183,4487
BRISAG.G.  21.3.20177,612.321,90
CCOLAAL46,73230.11.201835,59.030,20
CIMSATUT9,262822.11.20187,22975,3
CLEBIG.G.  22.11.2017661.603,80
DGATEG.G.  19.2.20188240
DOASAL8,696620.2.20195,231.150,60
DOCOAL736,55732.1.2019426,74.157,80
ENKAITUT5,89206.3.20194,9224.600,00
EREGLAL11,182630.11.20188,931.150,00
FROTOTUT68,622920.2.201953,3518.721,00
GUBRFG.G.  17.9.20183,291.098,90
INDESTUT7,8030.11.20187,77435,1
KLMSNG.G.  11.9.20175,8229,7
KORDSAL14,63730.11.201810,692.079,50
KRDMDAL4,438830.11.20182,351.833,50
LKMNHAL7,14128.9.20185,05121,2
LOGOAL47,171830.11.2018401.000,00
MAVIAL52,062530.11.201841,52.060,80
MGROSAL31867.3.201916,673.018,20
MPARKAL16,46218.11.201813,662.841,80
MRDINSAT2,21-3730.11.20183,49382,2
ODASAL2,756510.1.20191,67492,2
OTKARAL142,82020.2.2019118,62.846,40
PETKMTUT5,82206.3.20194,858.002,50
PETUNÖ.Y.  18.9.20186,3273
PGSUSAL40,793230.11.201830,983.169,20
PNSUTÖ.Y.  16.10.20177,17322,3
SELECAL5,53827.2.20193,982.471,60
SISETUT6,8564.2.20196,4414.490,00
SODATUT9,11817.1.20197,717.710,00
TATGDSAT4,48415.2.20194,29583,4
TAVHLAL38,645530.11.201824,989.074,80
TCELLAL18,893620.2.201913,9330.646,00
THYAOAL24,077630.11.201813,718.906,00
TKFENTUT24,06-730.11.201825,769.531,20
TOASOSAT24,241520.2.201921,1410.570,00
TRKCMAL4,82530.11.20183,844.800,00
TTKOMAL6,793530.1.20195,0417.640,00
TTRAKTUT42,041320.2.201937,161.983,20
TUPRSAL157,18817.1.2019145,836.511,10
ULKERAL21,9333.12.201821,247.264,10
UNYECSAT2,73-2030.11.20183,41421,4
YATASAL5,91730.11.20185,51825,4
ZORENG.G.  30.11.20181,432.860,00
AKGRTAL4,2449.10.20184,061.242,40
ANHYTAL8,214317.8.20175,762.476,80
ANSGRAL4,95182.5.20184,192.095,00
AKBNKAL7,85211.2.20196,5133.852,00
ALBRKAL1,88917.9.20181,721.548,00
GARANAL11251.2.20198,7836.876,00
HALKBTUT8,11215.2.20197,229.025,00
ISCTRÖ.Y.  28.5.20076,0227.089,80
TSKBAL1,051719.9.20180,92.520,00
VAKBNAL6,55287.3.20195,1212.800,00
YKBNKAL2,51167.3.20192,1618.245,60
EKGYOTUT1,983230.11.20181,55.700,00
HLGYOÖ.Y.  24.4.20180,75643,5
ISGYOTUT1,171730.11.20181958,8
OZKGYÖ.Y.  24.4.20182,25562,5
TRGYOAL2,281930.11.20181,911.910,00
AGHOLAL2810930.11.201813,413.265,80
ALARKAL4,35130.11.20182,851.239,80
KCHOLTUT20,55137.3.201918,2446.254,80
SAHOLAL11,65337.3.20198,7517.853,50