Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Takip Listesi...

Takip Listesi Tüm Hisse Önerileri, İş Yatırım

PAYLAŞ

    İş Yatırım Araştırma Bölümü tarafından hazırlanan Borsa İstanbul takip listesindeki tüm hisselere ait önerileri içeren listedir.

    Son güncellenme tarihi 15.12.2017

    KodÖneriHedef Fiyat (TL)Getiri Potansiyeli (%)Öneri Tarihi
    ADANATUT7,542910.7.2017
    AEFESTUT23020.11.2017
    AKCNSTUT12,071317.11.2017
    AKENRSAT0,9617.11.2017
    AKSENAL4,612017.11.2017
    ALKAG.G.22.5.2017
    ALKIMAL33,83923.5.2017
    ANACMTUT2,92020.11.2017
    ARCLKAL29,224217.11.2017
    ASELSSAT29-1120.11.2017
    AYGAZAL17,291517.11.2017
    BAGFSTUT10320.11.2017
    BANVTG.G.16.10.2017
    BIMASTUT80620.11.2017
    BIZIMAL92520.11.2017
    BOLUCAL6,452110.7.2017
    BRISAG.G.21.3.2017
    CCOLATUT43,5318.8.2017
    CIMSAAL17,12617.11.2017
    CLEBIG.G.22.11.2017
    DGATEAL8,31-629.9.2017
    DOASAL10,352917.11.2017
    DOCOG.G.19.8.2017
    ENKAIAL6,71420.11.2017
    EREGLTUT8,62-717.11.2017
    FROTOTUT57,9-317.11.2017
    GUBRFTUT4,82320.11.2017
    INDESAL14,934321.11.2017
    KLMSNG.G.11.9.2017
    KRDMDAL2,63-117.11.2017
    LOGOTUT64,61320.11.2017
    MAVIAL64,82215.12.2017
    MGROSAL354120.11.2017
    MRDINTUT4,61610.7.2017
    ODASAL6,541817.11.2017
    OTKARSAT81,25-3317.11.2017
    PETKMAL7,991217.11.2017
    PETUNAL13,84712.12.2016
    PGSUSAL35,031020.11.2017
    PNSUTG.G.16.10.2017
    SELECAL4,372520.11.2017
    SISEAL5,592820.11.2017
    SODAAL6,32720.11.2017
    TATGDTUT5,61330.10.2017
    TAVHLAL25,52117.11.2017
    TCELLAL16,47617.11.2017
    THYAOAL14,1-220.11.2017
    TKFENTUT13,4-1920.11.2017
    TOASOAL371117.11.2017
    TRKCMAL5,32820.11.2017
    TTKOMAL7,982917.11.2017
    TTRAKTUT86,481917.11.2017
    TUPRSAL152,493217.11.2017
    ULKERAL20,971412.12.2016
    UNYECSAT4,13010.7.2017
    YATASAL33,543920.11.2017
    ZORENAL1,852817.11.2017
    AKGRTTUT2,12-3617.1.2016
    ANHYTAL8,21818.8.2017
    ANSGRAL4,55318.8.2017
    AKBNKTUT10,611227.10.2017
    ALBRKSAT1,3262.5.2017
    GARANAL12,722527.10.2017
    HALKBTUT13,142627.10.2017
    ISCTRÖ.Y.29.5.2007
    TSKBAL1,773027.10.2017
    VAKBNAL7,692427.10.2017
    YKBNKAL5,262327.10.2017
    EKGYOAL3,031422.11.2017
    HLGYOAL1,313912.12.2016
    ISGYOAL1,612322.11.2017
    OZKGYAL3,76584.11.2016
    TRGYOAL8,412422.11.2017
    ALARKAL8,52420.11.2017
    KCHOLAL20,51520.11.2017
    SAHOLAL13,63020.11.2017
    YAZICAL293320.11.2017

     

    3Ç17 sonuçları ardından hedef fiyat ve tahmin değişiklikleri, 20.11.2017

    3Ç finansal sonuçları ardından 12 aylık şirket hedef değerleri ve 2017 yılsonu net kar tahminlerinde ekteki değişiklikleri yaptık. Aynı zamanda kur ve faiz beklentilerimizdeki yukarı yönlü güncellemeleri de hesaplamalarımıza yansıttık. Sonuç olarak, şirket hedeflerinden yola çıkarak hesapladığımız BIST 100 endeksi 12 aylık hedef değeri önceki 110K seviyesinden 124K seviyesine yükseliyor.

    KodHedef FiyatDeğişimÖneri2017T

    Net Kar

    DeğişimGetiri

    Pot.

     
     EskiYeni EskiYeniEskiYeni  Öneri Tarihi
    AEFES20.9623.0010%SATTUT353326-8%0%2017.11.20
    AKCNS12.7912.07-6%TUTTUT237119-50%9%2017.11.17
    AKENR1.130.90-20%TUTSAT-359-2259%2017.11.17
    AKSEN4.554.612%ALAL264781%31%2017.11.17
    ALARK7.208.5018%ALAL1211210%17%2017.11.20
    ANACM2.552.9014%ALTUT11819969%11%2017.11.20
    ARCLK28.7329.222%ALAL1,2071,028-15%49%2017.11.17
    ASELS27.0029.007%SATSAT1,2051,2574%-14%2017.11.20
    AYGAZ17.8617.29-3%ALAL55661811%18%2017.11.17
    BAGFS11.6510.00-14%TUTTUT5-228%2017.11.20
    BIMAS72.0080.0011%TUTTUT8138687%4%2017.11.20
    BIZIM9.009.000%ALAL-13-2431%2017.11.20
    CIMSA16.3017.105%TUTAL1721741%21%2017.11.17
    DOAS9.8010.356%TUTAL141297111%30%2017.11.17
    ENKAI6.266.707%ALAL2,0302,60929%16%2017.11.20
    FROTO50.0057.9016%ALTUT1,3391,53214%7%2017.11.17
    GUBRF5.004.80-4%SATTUT45450%14%2017.11.20
    KCHOL18.2020.5013%TUTAL4,3304,7329%22%2017.11.20
    LOGO54.0464.6020%TUTTUT7866-16%14%2017.11.20
    MAVI60.1162.504%ALTUT9594-1%13%2017.11.20
    ODAS6.536.540%ALAL-17-3531%2017.11.17
    OTKAR89.1081.25-9%SATSAT60646%-33%2017.11.17
    PETKM7.577.996%ALAL8321,15639%24%2017.11.17
    PGSUS29.3035.0320%ALAL21235969%37%2017.11.17
    SAHOL13.1513.603%ALAL3,5333,304-6%23%2017.11.20
    SELEC4.504.37-3%ALAL299290-3%36%2017.11.20
    SISE5.505.592%ALAL9779770%27%2017.11.20
    SODA6.826.30-23%ALAL6036060%25%2017.11.20
    TAVHL24.6825.503%ALAL71182516%43%2017.11.17
    TCELL16.0416.473%ALAL2,1762,2242%15%2017.11.17
    THYAO10.1814.1039%ALAL563466-17%32%2017.11.17
    TKFEN12.5013.407%TUTTUT5856226%-8%2017.11.20
    TOASO34.7037.007%ALAL1,234859-30%14%2017.11.17
    TRKCM4.535.3017%ALAL41850120%26%2017.11.20
    TTKOM8.177.98-2%ALAL1,8531,171-37%38%2017.11.17
    TTRAK86.6586.480%TUTTUT2873066%14%2017.11.17
    TUPRS132.42152.4915%ALAL3,9413,9410%22%2017.11.17
    YAZIC27.2029.007%ALAL-24-2431%2017.11.20
    ZOREN1.781.854%ALAL-484235%2017.11.17

    Bunlar da ilginizi çekebilir:

    borsa hisse önerileri hissenet

PAYLAŞ