Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Takip Listesi...

Takip Listesi Tüm Hisse Önerileri, İş Yatırım

İş Yatırım Araştırma Bölümü tarafından hazırlanan Borsa İstanbul takip listesindeki tüm hisselere ait AL, SAT, TUT ve G.G. yani gözden geçiriliyor şeklindeki önerileri içeren listedir. Kurumun hisselere ait hedef fiyatları ve kapanışa göre getiri potansiyelleri de tabloda bulunmaktadır. Getiri potansiyelleri son güncellenme tarihine göre geçerlidir.

100.000 TL Paranız Olsa Nasıl Yatırım Yapardınız? Sanal Para ile Deneyin!

Son güncellenme tarihi 21.06.2019

Kod

ÖneriHedef Fiyat (TL)GetiriÖneri TarihiKapanış (TL)Piyasa Değeri (mn TL)
ADANATUT7,641730.5.20196,53575,8
AEFESAL25,492830.5.201919,8811.771,10
AKCNSTUT7,832530.5.20196,271.200,40
AKENRSAT0,52-130.5.20190,52379,2
AKSENAL3,44531.5.20192,341.434,80
ALKIMAL374831.5.201924,92616,1
ANACMAL3,843831.5.20192,792.092,50
ARCLKAL23,72330.5.201919,2913.034,80
ASELSTUT25,954431.5.201917,9620.474,40
AYGAZAL13,535730.5.20198,612.583,00
BAGFSG.G.  17.9.20186,01270,5
BANVTG.G.  16.10.201713,31.330,30
BIMASTUT92,8187.3.201978,823.923,70
BIZIMAL9,554230.5.20196,74404,4
BRISAG.G.  21.3.20176,011.833,80
CCOLAAL37,823430.5.201928,287.193,60
CIMSATUT7,352030.5.20196,14829,4
CLEBIG.G.  22.11.2017102,62.493,20
DGATEG.G.  19.2.20185,98179,4
DOASTUT5,84230.5.20194,09899,8
DOCOAL736,55352.1.2019546,15.321,20
ENKAITUT6,272130.5.20195,1825.900,00
EREGLTUT9,713030.5.20197,4826.180,00
FROTOTUT63,21730.5.201959,0520.721,20
GUBRFG.G.  17.9.20182,55851,7
INDESAL9,053331.5.20196,83382,5
KLMSNG.G.  11.9.20179,39371,8
KORDSAL16,913631.5.201912,472.425,80
KRDMDAL3,655730.5.20192,331.817,90
LKMNHAL4,582630.5.20193,6487,4
LOGOAL47,61731.5.201940,61.015,00
MAVIAL47,73131.5.201936,481.811,50
MGROSAL215930.5.201913,222.393,50
MPARKAL15,252331.5.201912,382.575,50
ODASG.G.  31.5.20191,42418,5
OTKARAL140,42730.5.2019110,32.647,20
PETKMTUT4,55156.3.20193,948.321,30
PETUNAL13,814512.12.20165,64244,4
PGSUSAL56,944230.5.201940,14.102,20
PNSUTÖ.Y.  16.10.20176,84307,5
SELECTUT5,61531.5.20194,853.011,90
SISETUT6,172231.5.20195,0511.362,50
SODAAL8,953331.5.20196,736.730,00
TATGDG.G.  31.5.20194,4598,4
TAVHLAL39,25330.5.201925,79.336,30
TCELLAL16,643330.5.201912,5227.544,00
THYAOAL226931.5.201912,9817.912,40
TKFENTUT29,911530.5.201925,969.605,20
TOASOTUT22,822230.5.201918,639.315,00
TRKCMAL3,943831.5.20192,853.562,50
TTKOMAL6,794030.1.20194,8416.940,00
TTRAKSAT31,25430.5.201929,961.598,90
TUPRSAL163,084130.5.2019115,728.973,50
ULKERAL24,62331.5.201920,026.846,80
VESBEAL17,45027.5.201917,53.325,00
VESTLTUT11,9027.5.201911,883.985,20
YATASAL5,52531.5.20194,39657,6
ZORENG.G.  30.11.20181,182.360,00
AKGRTAL4,24-59.10.20184,451.361,70
ANHYTAL7,915617.8.20175,062.175,80
ANSGRAL4,75162.5.20184,12.050,00
AKBNKAL7,25930.5.20196,6734.684,00
ALBRKSAT1,452630.5.20191,151.035,00
GARANAL10,251930.5.20198,6236.204,00
HALKBTUT6,62530.5.20195,36.625,00
ISCTRÖ.Y.  28.5.20075,5424.929,80
TSKBAL13730.5.20190,732.044,00
VAKBNAL5,23430.5.20193,879.675,00
YKBNKAL2,4330.5.20192,3419.766,10
EKGYOTUT1,331530.5.20191,154.370,00
HLGYOÖ.Y.  24.4.20180,74686,7
ISGYOTUT1,151630.5.20190,99949,2
OZKGYÖ.Y.  24.4.20182,19547,5
TRGYOAL2,472930.5.20191,921.920,00
AGHOLAL17,98230.5.20199,812.389,10
ALARKTUT42531.5.20193,211.396,40
KCHOLAL20,61731.5.201917,5944.606,40
SAHOLAL10,42531.5.20198,3316.996,60