Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Büyüme Potans...

Büyüme Potansiyeli En Yüksek Hisseler

İş Yatırım araştırma biriminin BİST şirketlerine ait analizlerindeki kâr tahminlerine göre net kâr büyüme potansiyeli en yüksek hisselere ait güncel tablodur. Tablodaki hisseler net kârdaki büyümenin en yüksek yüzdesine göre azalan dizide sıralanmıştır.

Bu listedeki şirketler İş Yatırım araştırma biriminin takibinde olanlarla sınırlıdır. Her şirket bu kapsamda değerlendirilmemiş olabilir. Bu listede net kâr büyümesi yüzde onbeşin altında olan hisseler bulunmamaktadır.

Son güncellenme tarihi: 08.03.2019

Şirket Kodu

İsmiKapanış (TL)2018 Net Kar Büyümesi(%)
VKFYOVakıf YO1,1210008,30
CMBTNÇimbeton29,781085,47
RODRGRodrigo Tekstil2,041010,76
GYHOLGedik Yatırım Holding3,24991,58
SAFKRSafkar Ege Soğutmacılık2,30814,84
BOSSABossa4,52655,59
PKENTPetrokent67,25645,52
DMSASDemisaş2,83577,37
VESTLVestel9,95573,50
THYAOTürk Hava Yolları13,70533,02
BNTASBantaş Bandırma Ambalaj1,45509,34
MAALTMarmaris Altınyunus17,16447,20
YKGYOYapı Kredi Koray GYO1,75397,34
TGSASTGS Dış Ticaret2,60383,87
PRKABPrysmian Kablo2,08373,34
ACSELAcıselsan Acıpayam Selüloz4,32346,75
ADANAAdana Çimento (A)7,11283,53
ADBGRAdana Çimento (B)4,93283,53
ADNACAdana Çimento (C)1,43283,53
TIRETire Kutsan2,05241,51
ISGSYİş Girişim2,86224,89
KRDMAKardemir (A)2,32223,79
KRDMBKardemir (B)2,26223,79
KRDMDKardemir (D)2,35223,79
KSTURKuştur Turizm17,00219,58
VERUSVerusa Holding19,18202,72
FONETFonet Bilgi Teknolojileri5,62198,64
KARTNKartonsan363,40195,37
SASASasa Polyester Sanayi A.Ş.8,44193,47
KPHOLKapital Yatırım Holding2,45188,95
KFEINKafein Yazılım7,21183,33
AKFGYAkfen GYO1,76165,14
EGEENEge Endüstri444,40163,03
IPEKEİpek Enerji4,83156,79
OZRDNÖzerden Plastik2,82155,02
ANACMAnadolu Cam3,26148,59
DESPCDespec Bilgisayar3,36147,74
DZGYODeniz GYO3,17142,23
SODASoda Sanayii7,71135,39
KOZAAKoza Anadolu Metal5,67124,41
GEDZAGediz Ambalaj Sanayi4,64124,23
KOZALKoza Altın44,64120,68
KNFRTKonfrut Gıda25,00116,29
HEKTSHektaş11,54115,66
SODSNSodaş Sodyum Sanayii6,75114,34
ATEKSAkın Tekstil9,24114,30
VESBEVestel Beyaz Esya19,87110,87
AKSGYAkis GYO2,63109,94
SUMASSumas Mobilya7,50107,47
HALKSHalk Sigorta1,12106,31
TAVHLTAV Holding24,98102,54
MEGAPMega Polietilen Köpük2,69100,99
MERITMerit Turizm Yatırım7,4096,71
LINKLink Bilgisayar10,8596,40
EPLASEgeplast3,8094,87
RYGYOReysaş GYO0,9691,27
MZHLDMazhar Zorlu Holding3,6091,15
ISGYOİş GYO1,0089,83
SISEŞişe Cam6,4489,80
YUNSAYünsa5,2789,20
AVISAAvivasa Sigorta8,6088,05
TKFENTekfen Holding25,7681,91
AKGRTAksigorta4,0679,25
KORDSKordsa Teknik Tekstil10,6977,14
ALGYOAlarko GYO49,2076,95
PSDTCPergamon Status10,4676,51
ULKERÜlker Bisküvi21,2476,40
ISFINİş Finansal Kiralama8,1274,89
BLCYTBilici Yatırım1,8973,55
ALKAAlkim Kağıt4,3773,50
ISDMRİskenderun Demir Çelik7,1172,47
CELHAÇelik Halat5,7270,67
ASELSAselsan23,0068,49
ANSGRAnadolu Sigorta4,1966,98
EGPROEge Profil13,1365,31
OTKAROtokar118,6065,29
ECILCEczacıbaşı İlaç2,9564,36
ORGEORGE Enerji Elektrik3,7963,66
CEMTSÇemtas5,7660,80
TRCASTurcas1,5160,69
MAKTKMakina Takım1,4260,64
DITASDitaş Doğan6,0859,41
BFRENBosch Fren179,6059,07
HLGYOHalk GYO0,7556,60
TRKCMTrakya Cam3,8455,47
FMIZPF-M İzmit Piston18,2652,45
QNBFBQNB Finansbank7,4750,29
EREGLEreğli Demir Çelik8,9049,13
ICBCTICBC Turkey Bank3,9246,10
YGGYOYeni Gimat GYO8,9445,14
BIMASBim Birleşik Mağazalar A.Ş86,9544,90
OYAYOOyak Yatırım Ortaklığı1,2243,62
ISMENİş Yatırım2,4241,23
SEYKMSeyitler Kimya3,6740,30
TBORGTuborg10,2338,96
KENTKent Gıda126,8038,85
JANTSJantsa Jant28,5037,85
CCOLACoca-Cola İçecek A.Ş35,5037,52
ALKIMAlkim25,7836,96
BUCIMBursa Çimento4,8536,56
PKARTPlastikkart A.Ş2,8836,12
RALYHRal Yatırım Holding3,3035,14
MAVIMavi Giyim Sanayi Tic.A.S41,5033,49
RAYSGRay Sigorta2,2333,43
LOGOLogo Yazılım40,0033,20
LKMNHLokman Hekim Engurusag5,0532,52
ERBOSErbosan67,2031,87
SELECSelçuk Ecza Deposu3,9829,95
YKBNKYapı Kredi Bankası2,1629,15
EGSEREge Seramik3,4725,89
KLNMAT. Kalkınma Bankası22,4624,97
ISYATİs YO1,0224,56
GOODYGoodyear3,5323,22
TLMANTrabzon Liman İşletmeciliği9,6119,74
AKCNSAkçansa7,5719,64
VAKFNVakıf Fin. Kir.1,6018,44
BRSANBorusan Mannesmann9,6416,27
OLMIPOlmuksan A.Ş4,0516,14
DENIZDenizbank14,3816,10