Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Büyüme Potans...

Büyüme Potansiyeli En İyi 10 Hisse İş Yatırım (Güncel)

PAYLAŞ

Rapor-34-hisseİş Yatırım Menkul Değerler tarafından 12.12.2016 tarihinde hazırlanmış olan Alfa Avcısı raporunda yer alan büyüme potansiyeline göre en iyi 10 şirketin büyüme ve hacim kriterine göre listeleridir. Birinci liste günlük ortalama işlem hacmi 3 milyon dolardan daha fazla olan şirketlerin hisseleri arasından oluşturulmuştur. İkinci liste ise günlük ortalama işlem hacmi 3 milyon doların altında bulunan şirketlerin hisselerinden oluşturulmuştur.

En İyi 10 Hisse: Büyüme Kriterleri

  • Büyüme Kriterleri ile Hisse Seçimi -(Ort. Hacim> 3 mn$),
  • 15-17T Kar Büyümesi>% 15,
  • 15-17T FAVÖK Büyümesi (Finans Dışı için)>%10,
  • Getiri Potansiyeli >%15
En Çok Büyüme Potansiyeli olan 10 Şirket – (Ort. Hacim> 3 mn$)
HisseAdıPiyasa Değeri (mn$) Ort. Hacim (mn$) 15-17T Net Kar Bileşik Büyüme15-17T FAVÖK Bileşik BüyümeArtış Pot.
CCOLACoca-Cola Icecek2.4733,285%13%23%
ASELSAselsan3.2045,376%37%6%
PGSUSPegasus Airlines3696,870%35%58%
AFYONAfyon Cimento22040,358%114%
LOGOLogo Yazilim3563,340%31%10%
AKBNKAkbank8.76757,731%25%
YKBNKYapi Kredi Bank4.21128,731%44%
TOASOTofas Fabrika3.2766,428%29%14%
GARANGaranti Bank9.083220,126%24%
EKGYOEmlak Konut REIC3.26324,726%26%31%
Büyüme Kriterleri ile Hisse Seçimi -(Ort. Hacim> 3 mn$)
En Çok Büyüme Potansiyeli olan 10 Şirket – (Ort. Hacim< 3 mn$)
HisseAdıPiyasa Değeri (mn$) Ort. Hacim (mn$) 15-17T Net Kar Bileşik Büyüme15-17T FAVÖK Bileşik BüyümeArtış Pot.
INDESIndeks Bilgisayar1270,5147%10%57%
DOCODO & CO Aktiengesellschaft6060,656%43%49%
YATASYatas Yatak480,350%18%19%
TRKCMTrakya Cam7722,542%47%1%
ANACMAnadolu Cam3311,240%18%
BIZIMBizim Toptan1222,626%11%47%
ALKAAlkim Kagit370,525%28%-33%
TRGYOTorunlar REIC5611,125%-19%74%
ANSGRAnadolu Sigorta2630,124%0%
ALKIMAlkim1201,124%27%32%
Büyüme Kriterleri ile Hisse Seçimi -(Ort. Hacim< 3 mn$)
En Az Büyüme Potansiyeli olan 10 Şirket – (Ort. Hacim> 3 mn$)
HisseAdıPiyasa Değeri (mn$) Ort. Hacim (mn$) 15-17T Net Kar Bileşik Büyüme15-17T FAVÖK Bileşik BüyümeArtış Pot.
THYAOTurk Hava Yollari1.90786,3-66%-3%16%
ZORENZorlu Enerji3145,4-27%50%13%
PETKMPetkim1.54416,1-6%13%36%
EREGLEregli Demir Celik5.12123,9-5%-1%
TUPRSTupras5.11930,2-2%8%24%
FROTOFord Otosan2.9973,74%7%23%
OTKAROtokar8387,54%15%-38%
TCELLTurkcell5.82018,28%11%52%
SISESise Cam2.0696,28%17%13%
TAVHLTAV Airports Holding1.39310,29%11%79%
Büyüme Kriterleri ile Hisse Seçimi -(Ort. Hacim> 3 mn$)
En Az Büyüme Potansiyeli olan 10 Şirket – (Ort. Hacim< 3 mn$)
HisseAdıPiyasa Değeri (mn$) Ort. Hacim (mn$) 15-17T Net Kar Bileşik Büyüme15-17T FAVÖK Bileşik BüyümeArtış Pot.
YAZICYazicilar Holding5870,4-74%41%63%
HURGZHurriyet1042,2-54%18%
MGROSMigros9132,5-51%17%35%
OZKGYÖzak GYO1340,2-40%4%102%
DOASDogus Otomotiv5312,4-39%-16%5%
AYGAZAygaz9670,7-39%-27%26%
TKNSATeknosa Ic ve Dis. Tic.1071,1-29%15%34%
AKENRAkenerji1731,6-27%15%-4%
ADANAAdana Cimento (A)1530,2-11%-11%13%
CLEBICelebi1400,8-10%6%103%
Büyüme Kriterleri ile Hisse Seçimi -(Ort. Hacim< 3 mn$)

 

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Son Beş Yılda Temettü Verimi En Yüksek HisselerDupont Analizine Göre ŞirketlerGetiri Potansiyeline Göre En İyi 10 Şirket

PAYLAŞ