Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Açıklanan Bed...

Açıklanan Bedelli ve Bedelsiz Sermaye Artırımları ve Temettüler

PAYLAŞ


Bu sayfada 2018 yılı içinde açıklanmış bedelli ve bedelsiz sermaye artırımlarını gösteren tabloyu ve geçmiş 2017 sermaye artırımlarını gösteren çalışmayı bulabilirsiniz. Sermaye azaltımları ve tahsisli artırımlar belirtilmiştir. Bugünkü temettü verecek hisseler dışındaki temettü takvimini ve 2019 temettü tahminlerini bu linkteki yazıda bulabilirsiniz.

24.04.2018 tarihli bedelli ve temettü bilgileri

KoduBrüt Nakit Tem.TarihHisse Başına TemettüTemettü VerimiDağıtma Oranı
ALKA44.78%25.4.20180.45 TL9.10%86.19%
JANTS150%25.4.20181.50 TL5.01%39.77%
EGPRO15.33%11.7.20180.15 TL1.56%19.35%
EGPRO15.33%14.11.20180.15 TL1.56%19.35%

 

KoduBedelliBrüt Nakit Tem.TarihHisse Başına TemettüTemettü VerimiDağıtma Oranı
GARAN41.66%24.4.20180.42 TL4.14%27.59%
METAL100%
OZRDN4.38%15.8.20180.04 TL1.17%29.58%

 

2018 Yılında Gerçekleşmiş Bedelli ve Bedelsiz Sermaye Artırımları

KodTarihBedelliDiğerBedelsiz
AGHOL7.2.2018052,210
AKSUE24.1.201850047,56
ALYAG28.2.20187500
BERA15.2.201800100
BOSSA9.1.2018-69,4300
DENGE27.3.201800354,55
ENJSA8.2.20180200
GSRAY7.3.201840000
MPARK8.2.20180350
OLMIP1.3.2018151,8300
PEKGY21.2.2018027,930
SAFKR16.1.2018038,460
SNGYO5.4.2018045,530
SUMAS9.2.2018015,140
TDGYO23.2.20180250
TEKTU4.4.2018105,7400
TLMAN24.1.2018029,750
YAYLA25.1.201815000

 

 

2017 Yılında Gerçekleşmiş Bedelli ve Bedelsiz Sermaye Artırımları

KodBölünme Sonrası Sermaye (TL)TarihBedelli Oran (%)Bedelli Nom. Tutar (TL)DiğerBedelsiz IK Oran (%)
AGYO154.000.000,0011.12.201783,331.000,0000
AKGUV37.000.000,0015.12.20170016,220
AKSGY430.091.850,0019.1.201700115,050
ANACM750.000.000,2024.7.20170001,35
ASUZU84.000.000,0018.5.2017000230,45
ATLAS30.000.000,0028.9.2017501.000,0000
BIZIM60.000.000,002.10.201700050
BNTAS32.250.000,0029.3.201700050
BOYP257.700.000,0012.7.2017346,621.000,0000
BRKO120.000.000,0012.5.20171001.000,0000
BRKO77.288.314,138.6.2017-35,591.000,0000
BSOKE260.000.000,0014.8.2017230,161.000,0000
DEVA200.019.287,784.1.20170,011.000,0000
DGGYO332.007.785,0017.5.201700038,92
DIRIT10.650.000,0030.10.20171001.000,0000
EGPRO80.980.793,8229.12.2017001,730
EMNIS6.200.000,0021.9.201700240
FONET18.000.000,004.5.201700420
FRIGO5.500.000,0016.3.201700100
FRIGO6.000.000,007.11.20179,091.000,0000
GLRYH30.000.000,0026.10.201787,51.000,0000
GLYHO325.888.409,9015.6.20170068,420
GSRAY108.000.000,003.7.2017398,961.000,0000
HDFGS28.000.000,009.8.201700040
ICBCT860.000.000,0010.4.2017104,761.000,0000
IEYHO543.595.733,235.10.20170089,990
IHLGM140.000.000,0029.11.201776,011.000,0000
IZFAS16.875.000,0013.10.201700050
KERVT23.900.000,0027.11.201700282,770
KSTUR4.244.586,6328.4.2017-1,56-1.000,0000
MARKA030.3.201700109,90
MARTI120.000.000,0011.12.201737,741.000,0000
MAVI49.657.000,0015.6.201700550
MSGYO39.000.000,0019.1.201700250
NTHOL338.600.000,0021.6.2017-7,42-1.000,0000
NTHOL563.875.937,0020.10.20170066,530
ODAS135.750.000,0024.4.2017000185,19
ORMA27.200.000,009.1.201727,41.000,0000
OSMEN19.820.509,0023.8.2017000,610
OSTIM54.000.000,0027.9.20171001.000,0000
OYLUM12.100.000,006.11.20170026,650
PRKAB141.733.652,0020.10.201726,282.390,0000
QNBFB3.350.000.000,0028.8.20170001,35
SANKO80.000.000,0021.6.201700033,33
SARKY200.000.000,0015.5.201700060
SASA412.500.000,0024.4.201700012,61
SILVR35.709.422,0010.7.20170017,470
SISE2.250.000.000,0024.7.20170002,93
SKTAS40.120.000,0027.4.201726,881.000,0000
SODA900.000.000,0017.7.20170009,73
TACTR7.080.000,003.11.20170020,510
TRGYO1.000.000.000,0027.12.2017000100
UZERB8.000.000,004.8.20170061,620
VKING42.000.000,0029.8.2017-53,11-1.000,0000
VKING65.900.000,0029.8.201799,051.000,0000
ZOREN2.000.000.000,0030.1.2017166,671.000,0000

 

HAZIRLAYAN: İŞ YATIRIM, OYAK YATIRIM

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Tüm Kısa, Orta ve Uzun Vadeli Hisse Önerileri, Model Portföyler, Temel Kriterlere Göre Ucuz ve Pahalı Hisseler

borsa hisse önerileri hissenet

Temettü Verimi En Yüksek Hisseler ve 2018 Temettü Tahminleri, İş Yatırım

PAYLAŞ