Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Açıklanan Bed...

Açıklanan Bedelli ve Bedelsiz Sermaye Artırımları ve Temettüler


Bu sayfada 2018 yılı içinde açıklanmış bedelli ve bedelsiz sermaye artırımlarını gösteren tabloyu ve geçmiş 2017 sermaye artırımlarını gösteren çalışmayı bulabilirsiniz. Sermaye azaltımları ve tahsisli artırımlar belirtilmiştir. Bugünkü temettü verecek hisseler dışındaki temettü takvimini ve 2019 temettü tahminlerini bu linkteki yazıda bulabilirsiniz.

11.07.2018 tarihinde açıklanan bedelsiz ve temettü bilgileri

KoduBedelsizBdsz. TemettüBrüt Nakit Tem.Tarih
BEYAZ90.94%29.05%11.7.2018
EGPRO119.99%11.7.2018

 

10.07.2018 tarihinde açıklanan bedelsiz ve temettü bilgileri

KoduBedelsizBdsz. TemettüTarih
YATAS116%133%10.7.2018

 

09.07.2018 tarihinde açıklanan bedelsiz ve temettü bilgileri

KoduBedelsizBdsz. TemettüBrüt Nakit Tem.TarihHisse Başına TemettüTemettü VerimiDağıtma Oranı
LIDFA32.00%9.7.20180.32 TL7.62%41.80%
SODA0.22%10.88%9.7.2018
VAKFN28.44%9.7.2018
YATAS116.53%133.46%10.7.2018

 

06.07.2018 tarihinde açıklanan temettü bilgileri

KoduBedelsizBdsz. TemettüTarih
MSGYO100.00%6.7.2018
SODA0.22%10.88%9.7.2018

 

05.07.2018 tarihinde açıklanan temettü bilgileri

KoduBdsz.TemettüBrüt Nakit Tem.Tarih
GENTS8%5.7.2018

 

04.07.2018 tarihinde açıklanan temettü bilgileri

KoduBdsz.TemettüTarih
PETKM10.00%4.7.2018

 

03.07.2018 tarihinde açıklanan temettü bilgileri

KoduBdsz. TemettüBrüt Nakit Tem.Hisse Başına TemettüTemettü VerimiDağıtma Oranı
AKGUV11.79%1.31%0.01 TL0.43%7.44%

 

02.07.2018 tarihinde açıklanan temettü bilgileri

KoduBrüt Nakit Tem.TarihHisse Başına TemettüTemettü VerimiDağıtma Oranı
ADANA71.06%2.7.20180.71 TL10.74%92.12%
ADBGR50.53%2.7.20180.51 TL10.99%92.12%
ADNAC7.0%2.7.20180.07 TL6.62%92.12%
ASLAN54.6%2.7.20180.55 TL1.62%91.10%
BOLUC74.6%2.7.20180.75 TL11.34%91.47%
MRDIN44.2%2.7.20180.44 TL10.26%91.85%
UNYEC57.6%2.7.20180.58 TL11.45%91.63%
ACSEL6.00%10.8.20180.06 TL2.33%34.98%
VERUS1.5%13.8.20180.02 TL0.07%

 

27.06.2018 tarihinde açıklanan temettü bilgileri

KoduBdsz. TemettüBrüt Nakit Tem.TarihHisse Başına TemettüTemettü VerimiDağıtma Oranı
DGZTE29.19%29.6.20180.29 TL4.89%71.32%
TRGYO5.00%29.6.20180.05 TL1.79%10.99%
PETKM10.00%4.7.2018

 

27.06.2018 tarihinde açıklanan temettü bilgileri

KoduBrüt Nakit Tem.TarihHisse Başına TemettüTemettü VerimiDağıtma Oranı
ALARK27.00%27.6.20180.27 TL5.95%30.49%
BUCIM17.64%27.6.20180.18 TL3.55%26.22%

 

26.06.2018 tarihinde açıklanan bedelsiz bilgileri

KoduBedelliBdsz.TemettüTarih
HALKS32.08%17.64%26/06/2018

 

25.06.2018 tarihli bedelsiz bilgileri

KoduBdsz. TemettüTarih
OZRDN8.13%25.6.2018

 

11.06.2018 tarihli bedelsiz ve temettü bilgileri

KoduBedelsizBdsz. TemettüTarih
HDFGS14.28%11.6.2018
SILVR26.01%11.6.2018
YGGYO50%11.6.2018

 

2018 Yılında Gerçekleşmiş Bedelli ve Bedelsiz Sermaye Artırımları

KodBölünme Sonrası Sermaye (TL)TarihBedelli Oran (%)Bedelli Nom. Tutar (TL)Diğer (*)Bedelsiz IK Oran (%)
AGHOL243.534.517,967.2.20180052,210
AKSUE16.500.000,0024.1.2018501.000,00047,56
ALYAG105.000.000,0028.2.2018751.000,0000
ASELS1.140.000.000,005.6.201800140
AVHOL20.000.000,0010.5.201800140,960
BERA341.600.000,0015.2.2018000100
BOSSA33.012.768,509.1.2018-69,43-1.000,0000
BRKO120.000.000,0016.5.201855,2641000
DENGE50.000.000,0027.3.2018000354,55
ENJSA1.181.068.967,128.2.201800200
FORMT17.279.983,0022.5.201800280
GEDZA11.664.000,0018.5.2018000100
GSRAY540.000.000,007.3.20184001.000,0000
KERVT662.000.000,0025.5.20180002.669,87
KFEIN18.000.000,0016.5.201800390
MPARK208.037.202,008.2.201800350
OLMIP82.102.500,001.3.2018151,831.000,0000
OZBAL20.540.000,004.5.2018-85,2-1.000,0000
OZBAL31.309.231,004.5.2018575,661.000,0000
OZGYO160.000.000,0029.5.2018601.000,0000
PEKGY30.000.000,0021.2.20180027,930
SAFKR29.250.000,0016.1.20180038,460
SNGYO873.193.431,705.4.20180045,530
SOKM611.928.571,0018.5.201800360
SUMAS6.224.400,009.2.20180015,140
TDGYO30.000.000,0023.2.201800250
TEKTU300.000.000,004.4.2018105,741.000,0000
TLMAN21.000.000,0024.1.20180029,750
ULUSE80.000.000,004.5.2018000100
YAYLA24.937.500,0025.1.20181501.000,0000
YGGYO161.280.000,0011.6.201800050
YKBNK8.447.051.284,006.6.201894,321.000,0000
YONGA16.800.000,0022.5.20180007.900,00

 

2017 Yılında Gerçekleşmiş Bedelli ve Bedelsiz Sermaye Artırımları

KodBölünme Sonrası Sermaye (TL)TarihBedelli Oran (%)Bedelli Nom. Tutar (TL)DiğerBedelsiz IK Oran (%)
AGYO154.000.000,0011.12.201783,331.000,0000
AKGUV37.000.000,0015.12.20170016,220
AKSGY430.091.850,0019.1.201700115,050
ANACM750.000.000,2024.7.20170001,35
ASUZU84.000.000,0018.5.2017000230,45
ATLAS30.000.000,0028.9.2017501.000,0000
BIZIM60.000.000,002.10.201700050
BNTAS32.250.000,0029.3.201700050
BOYP257.700.000,0012.7.2017346,621.000,0000
BRKO120.000.000,0012.5.20171001.000,0000
BRKO77.288.314,138.6.2017-35,591.000,0000
BSOKE260.000.000,0014.8.2017230,161.000,0000
DEVA200.019.287,784.1.20170,011.000,0000
DGGYO332.007.785,0017.5.201700038,92
DIRIT10.650.000,0030.10.20171001.000,0000
EGPRO80.980.793,8229.12.2017001,730
EMNIS6.200.000,0021.9.201700240
FONET18.000.000,004.5.201700420
FRIGO5.500.000,0016.3.201700100
FRIGO6.000.000,007.11.20179,091.000,0000
GLRYH30.000.000,0026.10.201787,51.000,0000
GLYHO325.888.409,9015.6.20170068,420
GSRAY108.000.000,003.7.2017398,961.000,0000
HDFGS28.000.000,009.8.201700040
ICBCT860.000.000,0010.4.2017104,761.000,0000
IEYHO543.595.733,235.10.20170089,990
IHLGM140.000.000,0029.11.201776,011.000,0000
IZFAS16.875.000,0013.10.201700050
KERVT23.900.000,0027.11.201700282,770
KSTUR4.244.586,6328.4.2017-1,56-1.000,0000
MARKA030.3.201700109,90
MARTI120.000.000,0011.12.201737,741.000,0000
MAVI49.657.000,0015.6.201700550
MSGYO39.000.000,0019.1.201700250
NTHOL338.600.000,0021.6.2017-7,42-1.000,0000
NTHOL563.875.937,0020.10.20170066,530
ODAS135.750.000,0024.4.2017000185,19
ORMA27.200.000,009.1.201727,41.000,0000
OSMEN19.820.509,0023.8.2017000,610
OSTIM54.000.000,0027.9.20171001.000,0000
OYLUM12.100.000,006.11.20170026,650
PRKAB141.733.652,0020.10.201726,282.390,0000
QNBFB3.350.000.000,0028.8.20170001,35
SANKO80.000.000,0021.6.201700033,33
SARKY200.000.000,0015.5.201700060
SASA412.500.000,0024.4.201700012,61
SILVR35.709.422,0010.7.20170017,470
SISE2.250.000.000,0024.7.20170002,93
SKTAS40.120.000,0027.4.201726,881.000,0000
SODA900.000.000,0017.7.20170009,73
TACTR7.080.000,003.11.20170020,510
TRGYO1.000.000.000,0027.12.2017000100
UZERB8.000.000,004.8.20170061,620
VKING42.000.000,0029.8.2017-53,11-1.000,0000
VKING65.900.000,0029.8.201799,051.000,0000
ZOREN2.000.000.000,0030.1.2017166,671.000,0000

 

HAZIRLAYAN: İŞ YATIRIM, OYAK YATIRIM

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Tüm Kısa, Orta ve Uzun Vadeli Hisse Önerileri, Model Portföyler, Temel Kriterlere Göre Ucuz ve Pahalı Hisseler

borsa hisse önerileri hissenet

Temettü Verimi En Yüksek Hisseler ve 2018 Temettü Tahminleri, İş Yatırım