Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları Açıklanan Bed...

Açıklanan Bedelli ve Bedelsiz Sermaye Artırımları

PAYLAŞ


Bu sayfada 2018 yılı içinde açıklanmış bedelli ve bedelsiz sermaye artırımlarını gösteren tabloyu ve geçmiş 2017 sermaye artırımlarını gösteren çalışmayı bulabilirsiniz. Sermaye azaltımları ve tahsisli artırımlar belirtilmiştir.

23.02.2018 gün içinde TSKB, kapanış sonrası BFREN ve ISGYO temettü açıklamıştır.

Hisse KoduBrüt Nakit Temettü (TL mn)Temettü Dağıtım Oranı (%)Hisse Başına Brüt Nakit Temettü (TL)Temettü TarihiHisse Fiyatı TLTemettü Getirisi (%)
AKBNK1600.026.5%0.400028 Mar 201810.513.8%
AKGRT110.286.7%0.360016 Mar 20184.188.6%
ARCLK435.051.6%0.643826 Mar 201818.793.4%
ASELS28.22.0%0.028219 Haz 201832.160.1%
ASELS28.22.0%0.028213 Eyl 201832.160.1%
ASELS28.22.0%0.028213 Ara 201832.160.1%
AVISA48.347.5%0.409428 Mar 201818.152.3%
AYGAZ460.079.7%1.533329 Mar 201815.459.9%
BASCM13.231.6%0.100022 May 20182.553.9%
BUCIM18.726.2%0.176527 Haz 20185.573.2%
CEMTS5.96.5%0.058828 Ağu 20184.491.3%
EGGUB10.032.1%1.0000 31.983.1%
EMKEL0.3 0.010821 Haz 20181.630.7%
ENJSA354.335.9%0.30003 Nis 20187.194.2%
GARAN1750.027.6%0.416724 Nis 201811.853.5%
HDFGS0.41.1%0.015020 Nis 20182.250.7%
ISGYO  0,07529 Mar 2018  
ISYAT30.0119.3%0.187026 Mar 20180.9719.3%
KARTN14.437.4%5.06422 Nis 2018288.901.8%
KCHOL876.217.8%0.34552 Nis 201817.662.0%
KONYA32.276.7%6.600022 May 2018249.702.6%
OTKAR70.070.4%2.916722 Mar 2018118.002.5%
QNBFB   19 Haz 2018 0.5%
SEYKM      
TATGD27.444.8%0.201420 Mar 20185.933.4%
TAVHL406.456.6%1.118628 Mar 201822.045.1%
TCELL413.220.9%0.187818 Haz 201815.071.2%
TCELL413.220.9%0.187817 Eyl 201815.071.2%
TCELL413.220.9%0.187817 Ara 201815.071.2%
TKFEN232.530.1%0.62854 Nis 201817.463.6%
TOASO800.062.4%1.600021 Mar 201830.725.2%
TSKB  0.040028 Mar 2018  
TTRAK300.093.5%5.621221 Mar 201878.757.1%
TUPRS3406.589.4%13.603029 Mar 2018118.4011.5%

SEYKM – Seyitler Kimya Bedelsiz Sermaye Artırımı Açıklaması Yaptı – 22.02.2018
Yönetim Kurulu Karar Tarihi
20.02.2018
Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL)
20.000.000
Mevcut Sermaye (TL)
9.190.000
Ulaşılacak Sermaye (TL)
15.800.000

Mevcut Sermaye (TL)
İç Kaynaklardan Bedelsiz Pay Alma Tutarı (TL)
İç Kaynaklardan Bedelsiz Pay Alma Oranı (%)
Kar Payından Bedelsiz Pay Alma Tutarı (TL)
Kar Payından Bedelsiz Pay Alma Oranı (%)
TOPLAM
9.190.000
4.542.250,000
49,42600
2.067.750,000
22,50000

2018 Yılında Açıklanmış veya Gerçekleşmiş Bedelli ve Bedelsiz Sermaye Artırımları

KodBölünme Sonrası Sermaye (TL)TarihBedelli Oran (%)Bedelli Nom. Tutar (TL)DiğerBedelsiz IK Oran (%)
AGHOL243.534.517,967.2.20180052,210
AKSUE16.500.000,0024.1.2018501.000,00047,56
BERA341.600.000,0015.2.2018000100
BOSSA33.012.768,509.1.2018-69,43-1.000,0000
ENJSA1.181.068.967,128.2.201800200
MPARK208.037.202,008.2.201800350
PEKGY021.2.20180027,930
SAFKR29.250.000,0016.1.20180038,460
SUMAS6.554.405,559.2.20180015,140
TLMAN21.000.000,0024.1.20180029,750
YAYLA24.937.500,0025.1.20181501.000,0000

 

2017 Yılında Gerçekleşmiş Bedelli ve Bedelsiz Sermaye Artırımları

KodBölünme Sonrası Sermaye (TL)TarihBedelli Oran (%)Bedelli Nom. Tutar (TL)DiğerBedelsiz IK Oran (%)
AGYO154.000.000,0011.12.201783,331.000,0000
AKGUV37.000.000,0015.12.20170016,220
AKSGY430.091.850,0019.1.201700115,050
ANACM750.000.000,2024.7.20170001,35
ASUZU84.000.000,0018.5.2017000230,45
ATLAS30.000.000,0028.9.2017501.000,0000
BIZIM60.000.000,002.10.201700050
BNTAS32.250.000,0029.3.201700050
BOYP257.700.000,0012.7.2017346,621.000,0000
BRKO120.000.000,0012.5.20171001.000,0000
BRKO77.288.314,138.6.2017-35,591.000,0000
BSOKE260.000.000,0014.8.2017230,161.000,0000
DEVA200.019.287,784.1.20170,011.000,0000
DGGYO332.007.785,0017.5.201700038,92
DIRIT10.650.000,0030.10.20171001.000,0000
EGPRO80.980.793,8229.12.2017001,730
EMNIS6.200.000,0021.9.201700240
FONET18.000.000,004.5.201700420
FRIGO5.500.000,0016.3.201700100
FRIGO6.000.000,007.11.20179,091.000,0000
GLRYH30.000.000,0026.10.201787,51.000,0000
GLYHO325.888.409,9015.6.20170068,420
GSRAY108.000.000,003.7.2017398,961.000,0000
HDFGS28.000.000,009.8.201700040
ICBCT860.000.000,0010.4.2017104,761.000,0000
IEYHO543.595.733,235.10.20170089,990
IHLGM140.000.000,0029.11.201776,011.000,0000
IZFAS16.875.000,0013.10.201700050
KERVT23.900.000,0027.11.201700282,770
KSTUR4.244.586,6328.4.2017-1,56-1.000,0000
MARKA030.3.201700109,90
MARTI120.000.000,0011.12.201737,741.000,0000
MAVI49.657.000,0015.6.201700550
MSGYO39.000.000,0019.1.201700250
NTHOL338.600.000,0021.6.2017-7,42-1.000,0000
NTHOL563.875.937,0020.10.20170066,530
ODAS135.750.000,0024.4.2017000185,19
ORMA27.200.000,009.1.201727,41.000,0000
OSMEN19.820.509,0023.8.2017000,610
OSTIM54.000.000,0027.9.20171001.000,0000
OYLUM12.100.000,006.11.20170026,650
PRKAB141.733.652,0020.10.201726,282.390,0000
QNBFB3.350.000.000,0028.8.20170001,35
SANKO80.000.000,0021.6.201700033,33
SARKY200.000.000,0015.5.201700060
SASA412.500.000,0024.4.201700012,61
SILVR35.709.422,0010.7.20170017,470
SISE2.250.000.000,0024.7.20170002,93
SKTAS40.120.000,0027.4.201726,881.000,0000
SODA900.000.000,0017.7.20170009,73
TACTR7.080.000,003.11.20170020,510
TRGYO1.000.000.000,0027.12.2017000100
UZERB8.000.000,004.8.20170061,620
VKING42.000.000,0029.8.2017-53,11-1.000,0000
VKING65.900.000,0029.8.201799,051.000,0000
ZOREN2.000.000.000,0030.1.2017166,671.000,0000

HAZIRLAYAN: İŞ YATIRIM, OYAK YATIRIM

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Tüm Kısa, Orta ve Uzun Vadeli Hisse Önerileri, Model Portföyler, Temel Kriterlere Göre Ucuz ve Pahalı Hisseler

borsa hisse önerileri hissenet

Temettü Verimi En Yüksek Hisseler ve 2018 Temettü Tahminleri, İş Yatırım

PAYLAŞ