Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları BIST Şirketle...

BIST Şirketlerinin Yıl Sonu Net Kâr ve Net Satışlar Tahminleri, İş Yatırım

PAYLAŞ

İş Yatırım araştırma birimi tarafından takip hazırlanmış olan takip listesindeki bazı şirketlerin 2017 yıl sonu net kâr ve net satışlar tahminlerine ait listedir. Son güncellenme tarihi 12.10.2017

KodNet Kar (mn TL)Satışlar (mn TL)FAVÖK (mn TL)
ADANA56.6219,850,5
AEFES352.711.880,42.068,9
AKCNS236.91.561,7398,7
AKENR-358.91.505,9157,4
AKSEN26.12.891,6682,3
ALKA15.8199,628,9
ALKIM51.9389,689,1
ANACM117.92.121,5425,5
ARCLK1206.620.500,62.066,4
ASELS1204.65.691,21.093,9
AYGAZ5567.603,6416,6
BAGFS5.4665,4100,2
BANVT61.92.184,4218,9
BIMAS813.523.851,11.224,7
BIZIM-132.974,050,0
BOLUC95.6497,9153,8
BRISA253.42.195,5437,3
CCOLA329.48.198,51.250,3
CIMSA172.31.335,0365,3
CLEBI67.6868,3172,2
DGATE251.496,633,2
DOAS140.911.992,6461,7
DOCO214.83.601,6357,1
ENKAI2074.312.837,12.830,0
EREGL2228.416.051,33.575,1
FROTO1339.523.804,81.869,1
GUBRF45.43.455,0183,3
INDES249.24.658,2119,4
KLMSN20.5389,035,5
KRDMD27.22.151,2313,9
LOGO78189,592,4
MAVI951.710,1238,3
MGROS-80.113.147,8810,6
MRDIN38.1160,139,8
ODAS-16.6525,058,4
OTKAR60.31.728,9168,1
PETKM832.25.771,31.176,5
PETUN72.2714,871,8
PGSUS212.44.932,7390,4
PNSUT86.71.221,9105,2
SELEC298.810.216,9333,2
SISE97710.300,32.135,4
SODA6032.253,1599,6
TATGD67.71.103,385,9
TAVHL710.74.427,81.818,4
TCELL2175.717.452,25.872,0
THYAO563.237.053,65.319,8
TKFEN585.47.449,7711,5
TOASO1234.118.292,71.795,8
TRKCM418.24.217,1780,6
TTKOM1853.517.940,16.353,9
TTRAK287.24.086,7483,3
TUPRS3940.949.580,65.683,4
ULKER332.44.361,6577,0
UNYEC55.7270,271,2
YATAS51.2771,493,3
ZOREN-47.73.145,1688,6
EKGYO1867.63.150,011.850,8
HLGYO53.270,21.937,7
ISGYO258292,04.181,7
OZKGY69.5145,41.232,5
TRGYO7351.410,07.460,3
ALARK120.9937,81.390,0
KCHOL4329.992.495,929.073,3
SAHOL3532.643.605,928.895,9
YAZIC-23.64.010,64.045,6
KodNet Kar (mn TL)Özsermaye (mn TL)Mevduat (mn TL)
AKBNK5807.236.994,9182053.5
GARAN6181.140.702,3176245.9
HALKB3780.425.370,0184357.5
TSKB591.63.477,60
VAKBN3636.122.223,8142060.5
YKBNK3531.329.892,8172739.4
KodNet Kar (mn TL)Özsermaye(mn TL)Kazanılmış Primler (mn TL)
AKGRT87468,00,0
ANHYT246.4996,60,0
ANSGR1381.477,93.254,5

Hisseler hakkında daha ayrıntılı bilgi için hisse yorumları kategorimize bakabilirsiniz.

 

 

PAYLAŞ