Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları BIST Şirketle...

BIST Şirketlerinin Yıl Sonu Net Kâr ve Net Satışlar Tahminleri, İş Yatırım

Yıl sonunda borsadaki şirketlerin kar-zarar durumu ne olacak? Yıl sonunda en çok hangi şirketler kar edecek? İş Yatırım araştırma birimi tarafından hazırlanmış olan kurumun takip listesindeki bazı şirketlerin 2017 yıl sonu net kâr ve net satışlarına ait tahminlerin listesidir.

Son güncellenme tarihi 05.01.2018

KodNet Kar (mn TL)Satışlar (mn TL)FAVÖK (mn TL)
ADANA56,6219,850,5
AEFES325,512.053,302.028,30
AKCNS119,21.507,40267,3
AKENR-225,31.799,10180,4
AKSEN47,13.822,20601
ALKA15,8199,628,9
ALKIM51,9389,689,1
ANACM199,22.107,90431,8
ARCLK1.028,0020.893,302.069,80
ASELS1.257,206.330,001.216,20
AYGAZ6188.751,80384,2
BAGFS-21,6465,192,7
BANVT61,92.184,40218,9
BIMAS867,624.719,901.298,60
BIZIM-24,22.746,5035,4
BOLUC95,6497,9153,8
BRISA253,42.195,50437,3
CCOLA329,48.198,501.250,30
CIMSA173,51.399,90332,3
CLEBI67,6868,3172,2
DGATE251.496,6033,2
DOAS296,913.087,90587,6
DOCO214,83.601,60357,1
ENKAI2.609,0010.930,302.714,50
EREGL3.437,7016.016,005.157,30
FROTO1.532,3024.665,602.083,30
GUBRF20,93.250,50116,6
INDES98,54.658,20115,5
KLMSN20,538935,5
KRDMD147,92.607,20404,1
LOGO65,628092,6
MAVI92,61.739,00248,9
MGROS450,313.465,80844,2
MRDIN38,1160,139,8
ODAS-35,5524,859,5
OTKAR64,11.813,40182,5
PETKM1.155,506.910,101.559,60
PETUN72,2714,871,8
PGSUS358,85.185,50617,3
PNSUT86,71.221,90105,2
SELEC29010.216,90323,2
SISE97710.300,302.135,40
SODA605,62.208,10581,6
TATGD49,11.054,8058,8
TAVHL824,64.608,002.013,90
TCELL2.223,5017.561,006.137,40
THYAO466,438.646,806.172,70
TKFEN622,37.445,10736,8
TOASO1.323,0017.888,701.976,30
TRKCM5014.267,90942,9
TTKOM1.171,4017.995,406.483,10
TTRAK305,74.207,10497,3
TUPRS3.940,9049.580,605.683,40
ULKER332,44.361,60577
UNYEC55,7270,271,2
YATAS63,3797,5110,3
ZOREN41,54.033,20789,7
KodNet Kar (mn TL)Özsermaye(mn TL)Kazanılmış Primler (mn TL)
AKGRT874680
ANHYT246,4996,60
ANSGR137,51.483,103.316,70
KodNet Kar (mn TL)Özsermaye (mn TL)Mevduat (mn TL)
AKBNK5.807,2036.994,90182053.5
GARAN6.006,8040.541,30176245.9
HALKB4.101,2025.474,80177965.3
TSKB581,43.472,700
VAKBN3.765,0023.282,30146683.9
YKBNK3.592,3030.222,60172739.4
KodNet Kar (mn TL)Satışlar (mn TL)Özsermaye (mn TL)
EKGYO1.867,603.150,0011.850,80
HLGYO53,270,21.937,70
ISGYO420,9493,83.532,70
OZKGY69,5145,41.232,50
TRGYO1.619,30933,97.538,50
KodNet Kar (mn TL)Satışlar (mn TL)Özsermaye (mn TL)
AGHOL-23,64.010,604.045,60
ALARK120,9937,81.390,00
KCHOL4.906,7093.796,1029.505,90
SAHOL3.304,1039.936,9026.042,40

Bunlar da ilginizi çekebilir:

borsa hisse önerileri hissenet