Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları BIST Şirketle...

BIST Şirketlerinin Yıl Sonu Net Kâr ve Net Satışlar Tahminleri, İş Yatırım

PAYLAŞ

    Yıl sonunda borsadaki şirketlerin kar-zarar durumu ne olacak? Yıl sonunda en çok hangi şirketler kar edecek? İş Yatırım araştırma birimi tarafından hazırlanmış olan kurumun takip listesindeki bazı şirketlerin 2017 yıl sonu net kâr ve net satışlarına ait tahminlerin listesidir.

    Son güncellenme tarihi 15.12.2017

    KodNet Kar (mn TL)Satışlar (mn TL)FAVÖK (mn TL)
    ADANA56,6219,850,5
    AEFES325,512.053,32.028,3
    AKCNS119,21.507,4267,3
    AKENR-225,31.799,1180,4
    AKSEN47,13.822,2601,0
    ALKA15,8199,628,9
    ALKIM51,9389,689,1
    ANACM199,22.107,9431,8
    ARCLK1.028,020.893,32.069,8
    ASELS1.257,26.330,01.216,2
    AYGAZ618,08.751,8384,2
    BAGFS-21,6465,192,7
    BANVT61,92.184,4218,9
    BIMAS867,624.719,91.298,6
    BIZIM-24,22.746,535,4
    BOLUC95,6497,9153,8
    BRISA253,42.195,5437,3
    CCOLA329,48.198,51.250,3
    CIMSA173,51.399,9332,3
    CLEBI67,6868,3172,2
    DGATE25,01.496,633,2
    DOAS296,913.087,9587,6
    DOCO214,83.601,6357,1
    ENKAI2.609,010.930,32.714,5
    EREGL3.437,716.016,05.157,3
    FROTO1.532,324.665,62.083,3
    GUBRF20,93.250,5116,6
    INDES98,54.658,2115,5
    KLMSN20,5389,035,5
    KRDMD147,92.607,2404,1
    LOGO65,6280,092,6
    MAVI92,61.739,0248,9
    MGROS450,313.465,8844,2
    MRDIN38,1160,139,8
    ODAS-35,5524,859,5
    OTKAR64,11.813,4182,5
    PETKM1.155,56.910,11.559,6
    PETUN72,2714,871,8
    PGSUS358,85.185,5617,3
    PNSUT86,71.221,9105,2
    SELEC290,010.216,9323,2
    SISE977,010.300,32.135,4
    SODA605,62.208,1581,6
    TATGD49,11.054,858,8
    TAVHL824,64.608,02.013,9
    TCELL2.223,517.561,06.137,4
    THYAO466,438.646,86.172,7
    TKFEN622,37.445,1736,8
    TOASO858,512.400,41.345,2
    TRKCM501,04.267,9942,9
    TTKOM1.171,417.995,46.483,1
    TTRAK305,74.207,1497,3
    TUPRS3.940,949.580,65.683,4
    ULKER332,44.361,6577,0
    UNYEC55,7270,271,2
    YATAS63,3797,5110,3
    ZOREN41,54.033,2789,7
    KodNet Kar (mn TL)Özsermaye(mn TL)Kazanılmış Primler (mn TL)
    AKGRT87,0468,00,0
    ANHYT246,4996,60,0
    ANSGR137,51.483,13.316,7
    KodNet Kar (mn TL)Özsermaye (mn TL)Mevduat (mn TL)
    AKBNK5.807,236.994,9182053.5
    GARAN6.006,840.541,3176245.9
    HALKB4.101,225.474,8177965.3
    TSKB581,43.472,70
    VAKBN3.765,023.282,3146683.9
    YKBNK3.592,330.222,6172739.4
    KodNet Kar (mn TL)Satışlar (mn TL)Özsermaye (mn TL)
    EKGYO1.867,63.150,011.850,8
    HLGYO53,270,21.937,7
    ISGYO420,9493,83.532,7
    OZKGY69,5145,41.232,5
    TRGYO1.619,3933,97.538,5
    KodNet Kar (mn TL)Satışlar (mn TL)Özsermaye (mn TL)
    ALARK120,9937,81.390,0
    KCHOL4.732,093.796,129.374,9
    SAHOL3.304,139.936,926.042,4
    YAZIC-23,64.010,64.045,6

     

    Bunlar da ilginizi çekebilir:

    borsa hisse önerileri hissenet

PAYLAŞ