Ana sayfa Raporlar Borsa Hisse Analiz Raporları BIST Şirketle...

BIST Şirketlerinin Yıl Sonu Net Kâr ve Net Satışlar Tahminleri, İş Yatırım

PAYLAŞ

İş Yatırım araştırma birimi tarafından takip hazırlanmış olan takip listesindeki bazı şirketlerin 2017 yıl sonu net kâr ve net satışlar tahminlerine ait listedir. Son güncellenme tarihi 17.08.2017

KodNet Kar (mn TL)Satışlar (mn TL)FAVÖK (mn TL)
ADANA56.6219,850,5
AEFES352.711.880,42.068,9
AKCNS236.91.561,7398,7
AKENR-358.91.505,9157,4
AKSEN26.12.891,6682,3
ALKA15.8199,628,9
ALKIM51.9389,689,1
ANACM117.92.121,5425,5
ARCLK1206.620.500,62.066,4
ASELS10625.228,8990,5
AYGAZ5567.603,6416,6
BAGFS5.4665,4100,2
BANVT61.92.184,4218,9
BIMAS813.523.851,11.224,7
BIZIM-132.974,050,0
BOLUC95.6497,9153,8
BRISA253.42.195,5437,3
CCOLA329.48.198,51.250,3
CIMSA172.31.335,0365,3
CLEBI67.6868,3172,2
DGATE211.440,127,9
DOAS140.911.992,6461,7
DOCO214.83.601,6357,1
ENKAI2074.312.837,12.830,0
EREGL2228.416.051,33.575,1
FROTO1339.523.804,81.869,1
GUBRF45.43.455,0183,3
INDES270.94.657,9127,7
KLMSN33419,254,0
KRDMD27.22.151,2313,9
LOGO78189,592,4
MGROS-80.113.147,8810,6
MRDIN38.1160,139,8
ODAS-16.6525,058,4
OTKAR60.31.728,9168,1
PETKM832.25.771,31.176,5
PETUN72.2714,871,8
PGSUS208.24.932,7390,7
PNSUT86.71.221,9105,2
SELEC251.29.781,2331,4
SISE97710.300,32.135,4
SODA6032.253,1599,6
TATGD67.71.103,385,9
TAVHL710.74.427,81.818,4
TCELL2175.717.452,25.872,0
THYAO271.137.683,44.645,9
TKFEN585.47.449,7711,5
TRKCM418.24.217,1780,6
TTKOM141217.975,06.367,3
TTRAK287.24.086,7483,3
TUPRS3940.949.580,65.683,4
ULKER332.44.361,6577,0
UNYEC55.7270,271,2
YATAS43.5735,481,2
ZOREN-47.73.145,1688,6
KodNet Kar (mn TL)Özsermaye(mn TL)Kazanılmış Primler (mn TL)
AKGRT874680
ANHYT1759680
ANSGR1381.477,903.254,50
KodNet Kar (mn TL)Özsermaye (mn TL)Mevduat (mn TL)
AKBNK5326.434.731,7182053.5
ALBRK302.92.674,80
GARAN5783.940.326,1183356
HALKB381325.142,2170138.3
TSKB535.93.451,20
VAKBN3636.122.223,8142060.5
YKBNK3415.628.470,9175829
KodNet Kar (mn TL)Satışlar (mn TL)Özsermaye (mn TL)
TRGYO7351.410,007.460,30
OZKGY69.5145,401.232,50
ISGYO2582924.181,70
HLGYO53.270,21.937,70
EKGYO18133.380,0011.332,90
EKGYO18133.380,0011.332,90
YAZIC-23.64.010,64.045,6
SAHOL3532.643.605,928.895,9
KCHOL4329.992.495,929.073,3
ALARK120.9937,81.390,0

Hisseler hakkında daha ayrıntılı bilgi için hisse yorumları kategorimize bakabilirsiniz.

 

 

PAYLAŞ