Ana sayfa Haberler Yerli Tesisat...

Yerli Tesisat, Radyatör ve Petek Temizleme Makinası Modelleri

Yerli Tesisat, Radyatör ve Petek Temizleme Makinası Modelleri

100.000 TL Paranız Olsa Nasıl Yatırım Yapardınız? Sanal Para ile Deneyin!

Şehir merkezlerinde ikamet edenler kışın ısınma ihtiyaçlarını daha çok kombi sistemi ile karşılamaktadır. Kış aylarında daha verimli ısı elde edebilmek için kombi radyatörlerinin düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Her yıl kombi bakımı yapılırken, odaların ısınmasını sağlayan radyatörlerin ve tüm tesisatın temizlenmesi daha iyi ısı elde edilebilmesi için önemlidir.

Kombi Bakımı

Radyatör temizleme makinası kombi tesisatlarının sökülmeden temizlenmesini sağlamaktadır. Bu makine ve ekipmanlarının satışları kampa firması tarafından yapılmaktadır. Firma online sitesi üzerinden ürün satışı yaparak, sektörde yer alan tüm firmalara, hem cihaz hem de temizleme malzemeleri teminini gerçekleştiriyorlar. Kombi bakımı için gerekli olan tüm ekipmanların satışını yapıyorlar.

Radyatör Temizliğinin Önemi

Isınma sistemi için kullanılan radyatörle içerisinden kombi tarafından basılan sıcak su dolaşmakta ve ortamın ısınmasını sağlamaktadır. Radyatörler içerisinde bulunan su zamanlar tortu oluşturacak ve tıkanmalara neden olacaktır. Tortuların oluşturacağı tıkanmalar, sıcak suyun geçmesini engelleyecek ve istenilen ısı oluşmayacaktır. Isı verimliliğini artırma ve enerji tasarrufu sağlamak için radyatörlerin temizliği her zaman önemlidir.

Kampa.com.tr Ürünleri

Kampa havalandıra ve sulama sistemleri firması, ısınma sistemleri için çeşitli temizleme ürünlerinin satışını yapmaktadır. Online satış hizmetleri vererek, ülkemiz genelindeki tüm müşterilerine radyatör temizleme makinelerinin yeni modellerini sunuyor.

Online satış sitesindeki ürün kategorileri şunlardır;

  • Petek temizleme makinası
  • Fanlar
  • Sanayi tipi vantilatör
  • Pompalar
  • Hidroforlar
  • Dalgıç pompalar

Petek temizleme makinası kategori bölümünde, kombi ve radyatör temizliğini yapan makine çeşitleri yer almaktadır. Ayrıca bu makinelerde kullanılacak olan kimyasal türleri ve makine yedek parçaları da yer alıyor.

Radyatör Temizliğinin Yapılması

Binalarda bulunan ısı sistemi radyatörlerinin temizliği, Kampa.com.tr  firmasını tarafından satışı yapılan temizleme makinaları ile detaylı olarak yapılabilmektedir. Radyatörlerin temizliğinde dikkat edilmesi gereken konular başında, makine basınç ayarının yapılmasıdır. Radyatör sayısı ve tesisat genişliğine göre basınç ayarı 3 -4 bar olarak ayarlanmalıdır. Tüm radyatör temizleme makinası ve kimyasal temizleyicileri incelemek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kimyasal sıvılar sayesinde radyatörler içerisinde oluşan her türlü kir, kireç ve tortu tamamen temizlenecektir. Radyatör temizleme makineleri sayesinde tesisatta herhangi bir yer sökülmeden, tesisat giriş bölümünde makine bağlantısı yapılarak tüm temizlik yapılabilmektedir.

Daha detaylı bilgi için ve online sipariş için www.kampa.com.tr web adresini ziyaret edin!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here