Ana sayfa Emlak Vakıfevim İle...

Vakıfevim İle Senetle Ev Alma Kampanyaları

VAKIFEVİM İLE SENETLE EV ALMA KAMPANYALARI 

100.000 TL Paranız Olsa Nasıl Yatırım Yapardınız? Sanal Para ile Deneyin!

Vakıfevim sayesinde, çok kısa bir süre içerisinde hem ev hem de araba alma şansına sahipsiniz. Üstüne üstlük bunu yaparken ödeme gücünüzün çokça üstünde olan bir borcun altına girmek mecburiyetinde de değilsiniz. Ayrıca, uzun vadelerin bitmesini beklemek gibi bir derdiniz de olmuyor. Vakıfevim ile, ev sahibi olmak için illa emekli olmayı beklemenize gerek yok.

Günümüzün ekonomik şartları göz önünde bulundurulduğu zaman, ev sahibi olmak için mutlaka bir birikime ihtiyaç duyuluyor. Fakat birikim yapmak da kolay bir iş değildir ne yazık ki. Bu yüzden, ev almak için alternatif yöntemlere başvurmak gerekmektedir. Vakıfevim, sahip olduğu özel yöntemleri ve sunduğu kampanyaları sayesinde, insanları mümkün olan en kısa süre içerisinde ev sahibi yapabilmektedir. Sunduğu kampanyalardan en önemli ve tercih edilenlerinden bir tanesi ise Vakıfevim ile senetle ev alma kampanyaları!

VAKIFEVİM İLE SENETLE EV ALMA ŞARTLARI NELERDİR 

Vakıfevim ile senetle ev alma kampanyaları sayesinde ev almanın bütün zorlukları ortadan kalkıyor. Vakıfevim, çok uzun bir süredir ev alımları için standart bir yöntemi benimsemiştir. Normal şartlar altında günümüzde, gayrimenkul sahibi olmak isteyen kişilere peşinat ödemesi zorunlu tutulmaktadır. Bunun dışında, peşinat dışındaki bütün ödemeler için de banka kredisi alınması mecburidir. Fakat belirtmek gerekir ki, banka kredilerinin geri ödemeleri fazlasıyla yüksek bir meblağdır. Ancak bu hususta Vakıfevim, hem faiz ödemesi istemez hem de peşinatı zorunlu kılmaz; böylece ev sahibi olmak isteyen herkese kolay yoldan ev sahibi olmanın anahtarını da sunmuş olur.

Vakıfevim ile senetle ev alma kampanyaları konusunda yardım almak isteyenler, bütçelerine uygun olarak, oluşturulan gruplara dahil edilmektedirler. Bu gruplar ise, Vakıfevim yöneticilerinin bizzat oluşturdukları gruplardır. Grupta bulunan herkesin ayı ekonomik seviyede olmasına çok dikkat edilmektedir. Bununla birlikte de, hem ödemeler esnasında hem de ev alma konusunda yaşanması muhtemel olan birçok sorunun da önüne geçilmektedir. Bütün bunlara ek olarak, ödeme planları hazırlanırken tamamen müşterilerin isteği doğrultusunda hareket edilmektedir. Bu sayede, tüketicilerin ödemeler dolayısıyla bütçe sıkıntıları çekmeleri önlenmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here