Ana sayfa Haberler Tutus Media&#...

Tutus Media’dan Avrupa Reklam Fiyatlarında Yeni Yıl İçin Özel Kampanya!

Tutus Media’dan Avrupa Reklam Fiyatlarında Yeni Yıl İçin Özel Kampanya!

Avrupa Türk Tv’lerine medya planlaması yapan Tutus Media, Avrupa’ya açılmak isteyen firmalar için 2019 yılında yeni kampanyalar düzenliyor. Bu fırsatI değerlendiren inşaat firması Hak Yapı, Onlife projesini Avrupalı Türklere görücüye çıkardı.

Avrupa’da 360° Medya ajansı olarak hizmet veren Tutus Media Türkiye’deki gayrimenkul sektörünün nabzını tutmaya devam ediyor.

Türkiye’deki inşaat sektörünün önde gelen firmalarının Avrupa’ya açılmasında önemli rol oynayan Tutus Media, şimdi Hak Yapı’nın Onlife Projesi için etkileyici bir masa üstü reklam hazırladı. Hazırlanan bu reklam için Avrupa Medya Planlaması yapılarak hem daralan Türk ekonomisine katkı yapıldı hem de Avrupalı Türklerin daha hesaplı yaşam alanlarına kavuşmaları sağlandı

İnşaat sektörü Avrupa tv reklam planlamasıyla coşacak!

İnşaat sektörü Türkiye için çok fazla önem arz eden bir sektör. Yıllardır inşaat sektörü sayesinde Türkiye ekonomisi yüksek şekilde büyüdü. Bugünlerde görülen daralmadan kurtuluş yolunu Tutus Media CEO’su Adem Aydın şöyle açıkladı:

“Her sıkıntıdan şüphesiz bir kurtuluş yolu ya da sıçrama yolu vardır. İnşaat firmaları için de bu sıçrama yolu Avrupa’ya açılmaktan geçiyor. Yeni bir pazar ve alım gücü daha yüksek bir toplum var. Hak Yapı’yı bilhassa Park34 Rezidans Projesi, Perapark Kartal Projesi, Novipark Pendik projelerinden duymuştum. Sonra araştırınca daha birçok başarılı projeye imza attıklarını gördüm. Böyle kaliteli ve güvenilir bir firmanın Onlife Projesini Avrupa Türklerine Avrupa Medya Satınalma ile açmaya çalışması gerçek anlamda önemli bir adım. Sadece firma için değil Avrupalı Türkler için de bu proje özel anlam taşıyor. Çünkü Türkiye’ye yatırım yapmanın maddi olarak tam zamanı, hem daire fiyatları düşük hem de Euro TL karşısında değerli durumda. Üstelik Sabiha Gökçen’e çok yakın bir proje bu.”

Avrupalı Türklerin Türkiye’deki gayrimenkul yatırımlarının arttığı bu dönemde Hak Yapı’nın Tutus Media’yı seçmesini de değerlendiren Adem Aydın, “Biz komple bir medya ajansıyız. Firmaların ihtiyacı olan A’dan Z’ye bütün medya işlerini Avrupa’da tek elden yapan bir firmayız. Profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Örnek verecek olursak Hak Yapı için Avrupa Medya Satınalma’dan önce kısa sürede masaüstü bir reklam hazırladık. Sadece masaüstü değil büyük prodüksiyonlarla reklam filmleri de hazırlıyoruz. Kurumsal kimlik çalışmaları, Almanca Web site dizaynları ve Almanca SEO, Türkçe SEO, İngilizce SEO hizmetleri vermekteyiz. Yani Tutus Media’ya başvuran firmaların gözü arkada kalmıyor. Hazırladığımız masaüstü reklamla birlikte şimdi Avrupa televizyonlarına reklama çıkaracağız ve inanıyoruz ki firma talep rekoru kıracak!” dedi.

Peki, Hak Yapı Onlife Projesi Avrupalı Türklere neler sunuyor?

Hak Yapı’nın Onlife Projesi için yeni yaptığı kampanyada; 1 Nisanda 65.000 Euro olan daireler şimdi 54.000 Euro’dan başlayan fiyatlarla satılıyor. Üstelik Türk lirasına faizsiz 60 ay taksit imkânı da büyük fırsat. Geniş sosyal imkânları, Aydos Ormanına ve Sabiha Gökçen’e yakınlığıyla proje Avrupalı Türkler için iyi bir tercih gibi duruyor.