Ana sayfa Haberler Türkiye’nin E...

Türkiye’nin En Büyük Çeviri Firması Türk Telekom ile İşbirliğine Vardı

Türkiye’nin En Büyük Çeviri Firması Türk Telekom ile İşbirliğine Vardı

Türkiye’nin güvenilir tercüme bürosu Çevirimvar.com, Türk Telekom ile iş birliği içerisine girerek, müşterilerinin yüzünü güldürdü. Yurtiçi ve yurtdışı hatırı sayılır bir müşteri portföyüne sahip olan Çevirimvar.com şimdi de Türk Telekom müşterisi olan müşterilerine ayrıcalık sunmakta. Yalnızca Türk Telekom müşterisi olan kişilere %20 indirim sunan Çevirimvar.com bütçe açısından da kampanyalı fiyatlara imza atarak, ününü daha da genişletmekte. Profesyonel tercüme hizmetini kampanyalı fiyatlar üzerinden temin edebildiğiniz Çevirimvar.com her daim müşteri memnuniyeti odaklı bir tutum sergilemektedir. Öyle ki hem öğrenci hem de profesyonel Türk Telekom müşterileri de bu anlaşmadan oldukça mutlu. Çünkü artık profesyonel ve kaliteli tercüme hizmeti çok daha hesaplı.

Profesyonel Tercüme Hizmeti

Birçok yurtiçi ve uluslararası konferansa tek tercüme merkezi olarak davet edilen Çevirimvar.com yetkilileri, bu başarının her alana özel tercüman ataması sisteminden kaynakladığını belirtmektedirler. Öyle ki, tercüme siparişinizin alanına en uygun tercüman atamasını yapan Çevirimvar.com, tercüme hizmetini bir bütün olarak görerek, dilbilgisi, bütünsel anlam, terminolojik içerik gibi tüm alanlarda ince eleyip sık dokumaktadır. Resmi ve uluslararası proje ya da işleriniz için rahatlıkla güvenebileceğiniz Çevirimvar.com, Türk Telekom anlaşması ile de Türk Telekom müşterisi olan kişilere daha da ayrıcalıklı yaklaşıldığını açıkladı. Siz de Çevirimvar.com online tercüme bürosunun web sitesini 7 gün 24 saat ziyaret edebilir, sahip olduğunuz ayrıcalıklı kampanyalardan daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yeminli Tercüme Hizmeti

Tercüme hizmetinin geçerliliğini ve güvenilirliğini arttıran yeminli tercüme hizmeti, Çevirimvar.com bünyesinde gerçek ve profesyonel yeminli tercümanlar tarafından sunulmaktadır. Birçok resmi tercüme hizmeti için yeminli tercüme hizmeti de gerekmektedir. Tam bu noktada da Türk Telekom müşterileri yine bir adım öteye geçerek bu hizmeti de Türk Telekom – Çevirimvar.com ile iş birliği sayesinde daha uygun fiyatlara alabilmektedirler. Oldukça basit bir tercüme siparişi yükleme menüsüne sahip olan Çevirimvar.com bünyesinde tercüme hizmeti, siparişini yükle, fiyat al ve ödemeyi gerçekleştir ile başlamaktadır. Yeminli tercüme hizmeti isteğini belirterek de ayrıca kolayca temin edebileceğiniz yeminli tercüme hizmeti, Türk Telekom’lu müşteriler için ekstra indirimli olmaktadır.