Ana sayfa Haberler Trabzon’da En...

Trabzon’da En İyi ve En Uygun Fiyat Garantisi ile Nakliyat Hizmetleri

Trabzon’da En İyi ve En Uygun Fiyat Garantisi ile Nakliyat Hizmetleri

İnsanlar iş ya da yeni bir ev alma nedenine bağlı olarak evlerini taşımak zorunda kalmaktadır. Evden eve Trabzon hizmetleri için insanların büyük çoğunluğu Özge nakliyat firmasını tercih ediyorlar. Firma profesyonel elemanları ile hizmetlerini güvenli bir şekilde uzun süredir veriyor. Hizmetlerinin tümünü sigortalı olarak yerine getirdiği için müşterilerinin güvenini kazanıyor.

Taşıma Sigortası

Evden eve taşıma işlemlerinde, taşıma sırasında yaşanabilecek kaza durumlarında tarafların maddi olarak koruma altına almak için sigorta sözleşmesi yapılmaktadır. Firma, müşterileri ile nakliye konusunda anlaşmaya vardığında hemen sigorta poliçesini hazırlıyor. Sigorta poliçesinde hangi şartların geçerli olduğu, hangi ürünlerin sigorta dışı kalabileceğini belirtiyorlar. Evden eve Trabzon nakliyat işlemleri için Özge Nakliyat firmasını size önermekteyiz.

Taşıma Hizmetleri

Evden eve taşıma hizmetlerinde müşterilerine, eşya paketleme, mobilya sökme ve montajı, asansörlü taşıma gibi hizmetleri veriyorlar. Taşıma sırasında yapılacak olan bazı işlemler firmanın hizmet alanı dışında kalmaktadır.

Hizmet dışı kalan işler şunlardır;

  • Klima sökümü ve montajı
  • Şofben, avize, anten sökümü ve montajı
  • Duvar delme işlemleri
  • Ankastre davlumbaz montajı

Bu ürünlerin söküm ve montajları, yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır. Özge nakliyat firması elemanları sadece ev eşyalarının taşınması işlemlerini gerçekleştiriyorlar.

Asansörlü Taşıma

Özge Nakliyat Trabzon evden eve, müşterilerine asansörlü taşıma hizmeti vererek, güvenli taşıma işlemlerini gerçekleştirmiş oluyor. Asansörlü taşıma ile zamandan tasarruf sağlıyorlar. Bu yöntem ile eşyalar zarar görmeden binadan araca taşınabiliyor. Yine aynı şekilde arabadan ev içerisine hiçbir zarar görmeden taşınabiliyor. Taşıma işlemleri kısa sürede tamamlandığı ve bina merdivenleri kullanılmadığı için diğer komşular hiç rahatsız olmamaktadır.

Ekspertiz Hizmetleri

Özge nakliyat firması, evden eve ya da diğer taşıma işlemleri için ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek, taşınacak ürünlerin tespitini yapıyor. Yaptıkları bu tespit ile kullanılacak olan eleman sayısı, araç türü belirlemesi yaparak en uygun fiyat seçeneklerini sunuyorlar.

Şehirlerarası Taşıma

Trabzon merkezli olarak hizmet veren firma, sadece şehir içi değil şehirlerarası evden eve taşıma hizmetleri veriyorlar. Trabzon’dan Türkiye’nin tüm illerine müşterilerinin ev eşyalarını, en uygun araç seçenekleri ile güvenli bir şekilde taşıyorlar. Şehirlerarası taşıma hizmetlerinde yeterli sayıda personeli eşyalar ile birlikte gönderiyorlar.

Detaylı bilgi için : https://ozgenakliyat.com/