Ana Sayfa Haberler Seninolsun e-...

Seninolsun e-Ticarete Adımını Atıyor

Seninolsun e-Ticarete Adımını Atıyor

Seninolsun, “ www.seninolsun.com “ web sitesiyle e-ticaret dünyasına ilk adımını atıyor. Tekstil ürünlerinden takıya birçok kadın aksesuarları sitede yer alacak.

Yeni sezon indirimleri, cazip fiyatlar ve modaya uygun tasarımlarla seninolsun kullanıcılarına farklı bri alışveriş deneyimi yaratacak. Diğer sitelerden farklı olarak fiyatların yanı sıra kullanıcıların çok rahat alışveriş yapabilecekleri bir site oluşturan seninolsun, Adtorium tarafından yapılan ve Türkiye’nin en iyi e-Ticaret yazılımlarından birisi olmaya aday gösterilen Gelişmiş e-Ticaret Scripti ile satışlarını yapacak.

Masaüstünden ya da laptop gibi cihazların yanı sıra cep telefonları ve tablet gibi mobil cihazlardan da sitede rahat alışveriş imkanı ziyaretçilere sağlanacak. Siteye ayrıca dilerseniz sosyal medya hesaplarınız da giriş yaparak tek tıkla kolayca sipariş verebileceksiniz.

Açılışa Özel %50’ye Varan İndirimler

Sitenin açılışına özel belirli sayıda ürünlerde %50’ye varan indirimler yapılırken, 50 TL ve üstündeki alışverişlerde Ücretsiz Kargo ile ürünler kullanıcılara gönderilecek. Hem sezonsal ürünleri sitede bulabilecek hem de sezon sonunda kampanyaya girmiş onlarca marka ve modeldeki ürünlere rahatça ulaşabileceksiniz.

Seninolsun.com açılmadan önce kullanıcılara önerilen konulardan birisi de siteyi sosyal medya adreslerinden takip edip, sık kullanılanlara ya da kişisel not defteri gibi hemen o gün bulabilecekleri bir yere kayıt edip 12 Aralık günündeki indirimlerden yararlanmaları yönünde.