Ana Sayfa Haberler Senetle Beyaz...

Senetle Beyaz Eşya Alma Fırsatı

Senetle Beyaz Eşya Alma Fırsatı

Her evin ne önemli eksikleri arasında beyaz eşyalar yer alıyor. Sıfırdan ev kurarken, ya da eni bir eve taşınırken beyaz eşya ihtiyaçlarınız ortaya çıkabiliyor. Ya da uzun süredir kullandığınız emektar beyaz eşyalarınızın artık değişim zamanı geldiğinde en yeni modeller ile değişmesi gerekiyor. Bu tür beyaz eşya alışverişlerini ev ve yaşam mağazalarından yapabilirsiniz. Ancak alım esnasında birçok mağaza sizlerden peşin ya da kredi kartı ile taksitli ödeme talep edecektir.

Soylu AVM mağazaları sizlere beyaz eşya alımlarında çok geniş bir ürün çeşitliliği sunuyor. Ülkenin birçok bölgesinde bulunan mağazalardan ya da online mağaza üzerinden ihtiyacınız olan tüm marka ve modellerde beyaz eşyaları bulabilirsiniz. Ve çok uygun fiyatlarla peşin ya da kredi kartı ile ödeme zorunluluğu olmadan tüm beyaz eşyaları satın alabilirsiniz.

Soylu AVM bünyesinde senetle beyaz eşya alım imkanı sağlanıyor. Bankaların kredi kartlarını kullanamayan ya da beyaz eşya almak için yeterli kredi kartı limiti bulunamayan herkes için senetle satış yapılıyor. Sizlerde seçtiğiniz markalara ait ürünleri en uygun fiyatlar üzerinden eşit taksitler halinde alabilirsiniz. Bu taksit sayılarını belirlerken kendi bütçenizin durumuna göre bir taksitlendirme yapabilirsiniz. Ve senetli ödeme imkanı ile elden olarak taksitleri Soylu AVM mağazalarına yada banka hesap numaralarına yapabilirsiniz.

Geniş ürün çeşitliliği

Soylu AVM mağazalarında ev ve yaşama dair ihtiyacınız olan tüm ürünleri bulabilirsiniz. Her bir kategorisinde sektörün en iyi markalarını ve en yeni ürünlerini seçebilirsiniz. Kolay satın alma imkanları ile tüm eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Soylu AVM birçok mağaza ile müşterilerinin kolay ulaşabileceği bir konumda yer alıyor. Aynı zamanda online alışveriş imkanı ile elden taksit ve senetle satış yapıyor.

Soylu AVM bünyesinde bir ev veya ofis için gerekli olan tüm ürünleri bulabilirsiniz. Ev ve yaşam alanında çok geniş bir ürün çeşitliliği ile müşterilerine hizmet veriyor.

Soylu AVM ürün çeşitlerine bakıldığında küçük ev aletleri, mutfak gereçleri, beyaz eşya, elektronik, mobilya, ev tekstili, bilgisayar, cep telefonu, halı, çocuk eşyaları ve giyim gibi tüm alanlarda ürünler sunuluyor.

Kolay alışveriş imkanı

Soylu AVM bünyesinde hızlı ve kolay alışveriş yapabilirsiniz. Aramış olduğunuz tüm ürünleri tek bir çatı altında bulabilirsiniz. Ve bütçenize en uygun olan ödeme koşulları ile hızlı şekilde satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz tüm ürünler garantili ve sektörün en iyi markalarına ait olan ürünlerdir.