Ana sayfa Haberler Schwarzkopf

Schwarzkopf

Schwarzkopf

Scharwzkopf kelime kökeni olarak Almanca olup siyah kafa manasına gelmektedir. Schwarzkopf, saç bakımı ve şekillendirmesi için gerekli olan şampuan, krem ve jöle gibi ürünleri üreten kaliteli bir markadır. Özellikle saç şekillendirici ürünleri çok iyi olduğundan dolayı Avrupa’da en çok tercih edilen markalardan birisi olmayı başarmıştır.

Bu markanın saç ile ilgili pek çok ürünü bulunmaktadır. Saçınızın özelliklerine ve yapısına göre bu ürünleri alıp çok canlı, parlak ve dolgun saçlara sahip olabilirsiniz.

Schwarzkopf Tarihçesi

Markanın tarihçesine bakmamız için 19. yy son çeyrek asırlarına gitmemiz gerekmektedir. O zamanlar bilim aşığı olan Fritz Henkel iki ortağı ile birlikte Almanya’da Henkel firmasını kurmuştur ve ilk ürün olarak deterjan pazarlamıştır. Zamanla küresel bir şirkete dönüşen Henkel Türkiye pazarına girişi ise yaklaşık 1960 yıllarında olmuştur. Schwarzkopf ise Henkel grubunun kişisel bakım ürünleri ve kozmetik ürünleri grubunda yer alan önemli bir markadır. 1898 yılında oluşturulmuş yılında bir dünya markasıdır Schwarzkopf.

Schwarzkopf Ürünleri Neden Kulanılır

Saçlarımız yorgunluk, stres, hava kirliliği veya psikolojik faktörlere bağlı olarak yıpranmaktadır. Saçları eski canlılıkta olmayan kişiler saç bakım ürünlerine başvurmaktadırlar. Kişiler Schwarzkopf gibi isim yapmış markaları tercih etmektedir. Schwarzkopf ürünlerinden saç boyaları ve şampuanları en çok aranan ürünlerdendir. Bu ürünleri incelemek ve saçınızın ihtiyacı olan ürünü almak için https://www.cosmetica.com.tr/schwarzkopf/ sayfasındaki ürünleri inceleyebilirsiniz.