Ana sayfa Haberler Para Mutlaka Görme...

Mutlaka Görmeniz Gereken Pırlanta Kolyeler

Kendi geçmişinize bağlı kalıp kalmamak her ne kadar bireysel kararınızsa da geçmişin bıraktığı izler ve yaşanmışlıklar ile alakalı bazı evrensel gerçekler var. Bu gerçeklerden en eski tarihe dayandırılanından bahsetmek istiyoruz; Yunan mitolojisi! Günümüze hatta çok ileriki günlerimize ayna tutan efsaneleri, değerli sembolleri ile geçmişin geleceğe en özel yansımasını barındırıyor bu mitoloji… Hemen hemen her alanda size fayda sağlayacak bilgilerle dolu bu koca ansiklopedik tarihten çekip alacağımız bir karakter var, Eros adında. Kendisi aşıkların, sevginin sembolüdür. Küçükken masallarda, efsanelerde okuduğumuz iki insana attığı aşk okları ile aralarındaki sevgiyi alevlendiren Eros öylesine malzemeler de kullanmıyor efsaneye göre… Derler ki; Eros’un oklarının ucunda pırlanta vardır ve kişiye aşk, mutluluk, şans gibi kazanımlar verir.

Efsaneden kaynaklanan beğeninin yanı sıra görüntü olarak da oldukça hoş olan pırlantalar kadınların gözde aksesuarları arasında vazgeçilmez bir değere sahip. Özel günlerde hediye olarak tercih edebileceğiniz pırlanta aksesuarlar yüzlerce seçenektedir ancak seçimlerinize biraz daha özel dokunuşlar katmak istiyoruz. Hediye alacağınız kişiye pırlanta kolyeler arasından birbirinden güzel fırsatları kaçırmayın! Çünkü kadınların aksesuarlar arasında en sık tercih ettiği ve genellikle kombinlerini tamamlayan parçalar kolyelerdir. Pırlanta kolyeler ise kolye kategorisinde göz ardı edilemez derecede özel ve değerlilerdir.

Eğer kendinize alacağınız bir pırlanta aksesuar arıyorsanız da bu kategorideki pırlanta kolye modelleri sizin için vazgeçilmez parçalar olacaktır. Birbirinden özel tasarımlarda, kullanılan her ortamda ışıl ışıl parlayacak pırlanta kolye modelleri hakkında daha net konuşabilmek adına mutlaka görmeniz gereken modelleri bir araya getirdik…

Pırlanta Kolye

Zarif duruşu ve ince detaylarıyla kadınların mest olacağı bu model pırlanta kolye modelleri arasında olmazsa olmaz bir tasarım!

Pırlanta Gerdanlık

Gerdanlık denilince aklınıza gelen tüm tasarımları, klasik abartıları bir kenara bıraktıracak bu harika şekilde zarif gerdanlık, pırlanta kolye modelleri arasında oldukça özel ve değerli bir yere sahip…
Eşinize evlilik yıldönümü, doğum günü gibi özel günlerde alabileceğiniz bu kolye ile biricik sevgilinize unutulmaz bir hediye vereceksiniz!

Pırlanta Renkli Taş Kolye

Pırlanta kolyeler genellikle şeffaf renklerde, klasik ama hoş bir görünümde olur değil mi? Tek başına boyunda duruşu diğer bütün aksesuarlara değerler o halleriyle. Ancak son zamanlarda renkli aksesuarların hayatımızdaki yeri de göz önüne alındığında aynı uygulamanın pırlanta kolye modelleri arasında görülmesi kaçınılmaz ve aynı zamanda da muhteşem!

Pırlanta Zümrüt Kolye

Renkli taş pırlanta kolyeler arasında rengiyle uyum içerisinde bir diğer tasarım olan zümrüt pırlanta kolyemiz eşinizin özel bir günde giyeceği kıyafete uygun bir renkteyse hiç vakit kaybetmeden bu kolyeyi ona hediye edin deriz!