Ana sayfa Haberler Online Yedek ...

Online Yedek Parça Firması Aloparca.com’da İndirim Rüzgarı!

Arabanıza orijinal yedek parça bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Hizmetlerinde profesyonelliği ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Aloparca.com yaptığı büyük indirim ile son günlerde de dikkatleri bir kez daha üzerine çekiyor.

Aloparca.com’da hem kolay hem de indirimli fiyatlar ile uygun bir alışveriş sizleri bekliyor.

Aloparca.com’a Dair

2012 senesinde İstanbul’da orijinal oto yedek parça markaları mağazası olarak yola çıkan Aloparca her an Türkiye’nin her yerine hizmet verebilmek için profesyonelliğini online platformlara da taşımış bir markadır. Türkiye’de yedek parça hizmeti veren firmalar arasında birinci sırada yer almaktadır.

“Sıradaki parça aradığı yedek parçayı bulamayanlara gelsin” sloganıyla yola çıkan Aloparca, geniş ürün portföyü ile aradığınız parçayı kolayca bulma imkanı sağlamaktadır.

Müşterilerine, Opel, Ford, Renault, Online, Peugeot, Fiat, Toyota, Hyundai, Honda, Volkswagen, Tofaş, Mondial, Volvo, Mercedes, Citroen, Skoda, Audi gibi 50’den fazla otomobil markasının orijinal yedek parçalarını sunmaktadır.

Bu güçlü marka, fren sistemleri, ısıtma ve soğutma sistemleri, oto elektrik aksanlar, motor aksanları için gerekli olan yedek parçaları, oto aksesuar, motor yağı gibi birçok araba ürününde %50’ye varan indirimler ile hem daimi hem de yeni müşterilerinin yüzünü güldürmeyi bir kez daha başarıyor.

İndirimden Nasıl Yararlanılır?

https://www.aloparca.com/ adresinden yapacağınız tüm alışverişlerde %50’ye varan indirim imkanlarından yararlanabilirsiniz.

2015 senesinde Altın Örümcek ödüllerin de yılın en iyi e-ticaret sitesi ödülünü alan aloparca.com, kaliteli ürünler sunmasının yanı sıra satış sırası ve sonrası desteği ile kıymetli müşterilerinin hep yanındadır. Ayrıca hızlı teslimat, sipariş ve kargo takibi, kolay iade, destek, yardım, blog, pratik bakım robotu gibi hizmetleri sayesinde alışverişinizi rahatça yapma imkanı ve olası bir sorunda rahatlıkla sorununuzu çözme imkanı sağlar.