Ana sayfa Haberler Nike ile Ener...

Nike ile Enerjinizi Açığa Çıkartın

Nike ile Enerjinizi Açığa Çıkartın

Spor ürünlerinde pazar liderlerinden biri olan Nike, spor giyim ürünleri, ayakkabı çeşitleri, aksesuarlar ve spor ekipmanları ile tüm sporseverleri peşinden sürüklüyor.

Nike, erkek, kadın ve çocuk kategorisi altında, geniş bir yelpazede yüzlerce çeşit spor ürünü sunuyor. Marka, koşudan tenise, kaykaydan golfe kadar pek çok alanda herkese hitap ediyor ve ürün çeşitliliği ve kalitesi ile spor meraklılarından tam not alıyor. Günlük giyim yanında birçok spor türüne özel olarak dizayn edilen Nike erkek ayakkabı modelleri  kullanıcılara dayanıklılık, konfor ve şıklık sunuyor.

Günlük Giyimde Vazgeçilmez Parçalar  

Günlük giyim için tasarlanmış Nike erkek spor ayakkabı çeşitleri konforu ön plana çıkaran ancak şıklığından taviz vermek istemeyen kullanıcıların gün boyu yanında oluyor. Sağlamlık ve konforun bir araya getirildiği günlük spor ayakkabılar farklı renk alternatifleri ve çeşitleri ile beğeni topluyor. İkonik tarzda tasarlanmış modellerle geçmişin çekiciliği günümüze taşınıyor. Pistten sokağa kadar her yere rahatlıkla uyum sağlayan erkek spor ayakkabı modelleri bilek destekli ya da kısa modelleri ile her zevke hitap ediyor. Ayrıca kış aylarına özel spor ayakkabılar ayaklarınızı soğuk havalardan en etkili şekilde koruyor.

Spor salonu ve antreman için tasarlanan ayakkabılar her yöne esneklik sağlayarak adımlarınızı güvenle atmanıza imkan tanıyor. Aşınmaya karşı dayanıklı ayakkabılar, topuk kısmındaki yastıklama sistemi ile konforunuzu artırıyor. Ayrıca havalandırma özelliği ayaklarınızın nefes almasını sağlıyor ve nem hissini ortadan kaldırıyor. Böylece hareket halinde iken bile ayaklarınızın kuru olmasına olanak tanıyor. Zeminde mükemmel bir tutuş sağlayan dış taban, ayakkabının ayaklarınızı tamamen sarmasına yardımcı olan bağcık sistemi maksimum rahatlık sunuyor. Ayrıca Nike erkek botlar modern ve sportif dizaynı ile beğeni topluyor.

Nike botlar hareketleri daha hayati olan ilk müdahale ekiplerinin tüm gereksinimlerine cevap veriyor. En son spor ayakkabı teknolojisi ile üretilen Nike botlar, maksimum dayanıklılık sunuyor. Orta tabanda yastıklama özelliği, esneklik ve kısmen yükseltilmiş topuk rahatlığı artırıyor. Kauçuk dış taban, ters kenarları sayesinde aşağı eğimli yerlerde koşarken bile mükemmel bir zemin tutuşu sağlıyor. Dinamik bağcık sistemi sayesinde botlar ayak ve bileğinize tam olarak uyum gösteriyor. Ayakkabıya nefes aldıran havalandırma teknolojisi, sıcak hava koşullarında ayaklarınızın kuru kalmasına yardımcı oluyor.

Koşu ve Yürüyüş Ayakkabıları ile Enerjinizi Gösterin

Hafif, esnek ve dayanıklı koşu ayakkabıları rengarenk ve konforlu çeşitleri ile beğeni topluyor. Özellikleri ile ayaklarınızı tam olarak saran ve destekleyen ayakkabılar mükemmel zemin tutuşu sağlayan dış taban sayesinde her adımınızı güvenle atmanıza ve performansınızı göstermenize yardımcı oluyor. Ayaklarınızın nefes almasına yardımcı olan üst kısım terleme ve nemi önlüyor. Bilek kısmındaki yastıklama sistemi koşu boyunca bileklerinizi destekleyerek rahatlığınızı artırıyor. Hafif ve taşıması oldukça rahat olan koşu ayakkabıları her yere sizinle birlikte geliyor. Ayrıca klasik bağcıklı modeller dışında çift bantlı basit sisteme sahip modeller ile kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Mesafe ayakkabısı olarak tasarlanmış çivili spor ayakkabılar engelli koşular ya da atlama gibi maksimum zemin tutuşu gerektiren koşularda tam not alıyor. Ayakkabı tabanındaki çıkarılabilir çiviler zemin tutuşu artırıyor. İnce, hafif ve ayakları çorap gibi saran üst kısım, ayağın arka kısmını sabit tutan kordonlar, havalandırma ve nefes alabilirlik sağlayan doku mesafe koşuları, atlama ya da engelli koşularda tam performansınızı göstermenize olanak tanıyor. Ayrıca köpük taban ve yastıklama sistemi çarpma etkilerini ve darbe hissini azaltıyor.

Nike, orijinallerinin baz alınarak tasarladığı Jordan erkek ayakkabı serisi ile ünlü sporculara saygı duruşunda bulunuyor. Sizi ilk adımızdan itibaren hızlandıran hafif ve dayanıklı Jordan ayakkabı çeşitleri ile retroyu ve modernizmi bir araya getirebilirsiniz. Dayanıklı kauçuk dış taban, ayağı kavrayan ve saran iç kısım, havalandırma sistemi ve hareketlere hızlı tepki veren yastıklama  özelliği ile konforunuzu artırıyor.  Gerçek deri, sentetik deri, kumaş ya da nubuk üst yüzeye sahip olan modeller her zevke hitap ediyor.

Futboldan Golfe Kadar Tüm Spor Tutkunlarına Özel Ürünler

Sokak, halı saha, kuru çim, suni çim gibi her zemin için özel tasarlanmış erkek futbol ayakkabıları zeminin gereksinimlerini karşılayan özellikleri ile adımlarınızı kontrol etmenizi sağlıyor. Erkek kramponları rahatlığı ve dayanıklılığı uzun süreli kullanım sunuyor. Basketbolseverler için dizayn edilen erkek spor ayakkabılar, kauçuk dış taban, havalandırma özelliği ve ayağınızı saran bağcık sistemi ve üst yüzey ile adımlarınızı güvenle atmanızı sağlıyor. Nike basketbol ayakkabıları hafifliği ve esnekliği sayesinde hareketlerinize özgürlük katıyor ve enerjinizi ortaya çıkarıyor.

Tenis meraklılarına hitap eden Nike erkek ayakkabı çeşitleri hafif, dayanıklı ve adımlarınızı koruyan yapısı ile kişiye güven veriyor. Deri, kumaş ve sentetik doku yüksek derecede koruma sağlıyor. Güçlü zemin tutuş, ani dönüşlerde ve yön değiştirme hareketlerinde ayaklarınızı sabitliyor ve tam performansınızı göstermenize olanak sağlıyor. Bağcık sistemi ayakkabının ayağınızı kavramasına ve böylece daha güvenli adımlar atmanıza destek oluyor. Golf ayakkabıları hafif yastıklama sistemi ve rahatlığı ile golf sahasında çok yönlü olmanızı sağlıyor. Deri ve sentetik deri dokusu ile dayanıklı erkek golf ayakkabıları, uzun süreli kullanım sunuyor. Su geçirmezlik işlevine sahip çeşitleri ile de beğeni toplayan Nike erkek golf ayakkabıları, modern tasarımı ile beğeni topluyor.

Özellikleri ile her zaman kendinizi sportif ve enerjik hissetmenizi sağlayan barcin.com Nike erkek ayakkabı modelleri tüm kullanıcıların dikkatini çekiyor. Dayanıklılığı ve kalitesi ile uzun yılar boyunca size eşlik eden Nike erkek ayakkabı fiyat seçenekleri ile her bütçeye hitap ediyor.