Ana sayfa Haberler Jean Modası v...

Jean Modası ve Kombin Önerileri

Jean Modası ve Kombin Önerileri

Jean giyim ürünleri; hemen her dönem moda olan, erkek ve kadın kombinlerinin vazgeçilmez parçalarıdır. Bu giyim ürünleri arasında jean pantolon ve jean ceket modelleri yer almaktadır. Sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da rahatlıkla kullanılabilen bu parçalar, doğru kombinlendiklerinde şık bir davet için dahi tercih edilebilirler.

Jean Kombinleri

Jean Pantolon Modelleri

Hem kadın hem de erkek modasında hatırı sayılır bir yeri olan jean pantolonlar, zahmetsiz bir şekilde kombinlenebilen parçalardır. Bu ürünler, beyaz bir basic tişört ve yine beyaz spor ayakkabılar ile bir arada kullanıldıklarında günlük ancak oldukça şık bir görünüm ortaya koyarlar.

Jean pantolonların kadınlar ve erkekler için farklı modelleri bulunmaktadır. Kadınlar için tasarlanan ve çokça rağbet gören modeller arasında dar paça jeanler, bol kesim jeanler ve İspanyol paça jeanleri sayabiliriz. Bunun yanında özellikle son yıllarda hayatımıza giren ve beğenilerek kullanılan boyfriend jeanler de bulunmaktadır. Eğer maskülen bir tarzınız varsa mutlaka boyfriend jean modasına dâhil olmalısınız.

Yine erkekler için üretilen jean pantolon modelleri ise daha kısıtlıdır. Ancak son dönemlerde erkekler için tasarlanan jean modelleri de artmıştır. Bu yeni modellere örnek olarak dar kesim erkek jean modelleri verilebilir.

Jean Ceket Modelleri

Jean ceket modelleri ya da bir diğer adı ile denim ceketler, modası geçmeyen giyim ürünleri denildiğinde ilk akla gelenlerdendir. Sadece kadınların değil, aynı zamanda erkeklerin de mutlaka gardırobunda bulundurması gereken bu ceketler ile hem günlük hem de şık kombinler yapabilirsiniz.

Kadınlar için tasarlanan kot ceket modelleri arasında en çok rağbet görenler kısa ve dar olanlarıdır. Bu jean ceketler, hem skinny jeanler ile hem de uzun elbiseler ile kombinlendiklerinde çok şık bir görünüm ortaya koyabiliyorlar. Yine kadınların tercih edebilecekleri bir diğer denim ceket modeli olarak ise uzun ve bol kesim olanları örnek olarak gösterilebilir. Uzun ve bol kesim jean ceketleri doğru parçalar ile kombinleyerek tarz bir görünüm ortaya koyabilirsiniz.

Erkek denim ceket modelleri arasında ise çoğunlukla kalçaya kadar inen modeller rağbet görmektedir. Bunun yanında daha uzun modeller de bulunmaktadır. Ancak bu modeller kilolu görünmenize neden olabilir. Bu nedenle zaten kilo problemi yaşıyorsanız bu modeldeki ceketlerden uzak durmalısınız.