Ana Sayfa Haberler İyikod: Alışv...

İyikod: Alışverişlerinizden Hem İyilik Toplayın Hem de İndirim Kazanın

İyikod: Alışverişlerinizden hem iyilik toplayın hem de indirim kazanın.

KuponKodlari.com, bir yandan alışveriş yaparken bir yandan da çeşitli yardım kuruluşlarına hiçbir ekstra ödeme yapmadan bağış yapabileceğiniz bir eklenti ile size alışverişi ve iyiliği bir arada yapma şansı sunuyor.

Türkiye’nin ilk indirim kodu sitesi olan KuponKodlari.com, yurt dışındaki Honey, Cently, InvisibleHand gibi örneklerden esinlenerek İyikod eklentisi ile Türkiye’de bir ilke daha imza attı. Size alışveriş yaparken aynı zamanda iyilik yapma fırsatı da sunan İyikod, hiçbir ek ödeme ya da işlem gerektirmeden sizin yerinize bağışta bulunuyor. Favori markalarınızın internet siteleri üzerinden yapacağınız alışverişlerde en avantajlı fırsatları kaçırmamak için siz de İyikod eklentisini kullanabilirsiniz.

Peki İyikod tam olarak nedir, nasıl çalışıyor?

İyikod bir Google Chrome eklentisi. Tarayıcınız aracılığıyla çalışan İyikod, size alışveriş yaptığınız ve İyikod’un da anlaşmalı olduğu markalar için bulunan aktif indirim kodlarını otomatik olarak gösteriyor ve indirim kodu arayışına girmeden en avantajlı fırsatlardan faydalanmanızı sağlıyor.

İndirimi bulunan siteler arasında Trendyol’dan Koton’a, Boyner’den Mavi’ye, Penti’den H&M’e, Nautica’dan D&R’a pek çok farklı konseptte markanın siteleri yer alıyor. Bu sitelerden İyikod eklentisi ile sunulan kodlar aracılığıyla alışveriş yapmanız durumunda ise mağazalar KuponKodlari.com’a belirli bir miktarda komisyon ödüyor. KuponKodlari.com, mağazalardan gelen bu komisyonun en az %30’u olmak üzere belirli bir miktarını her ay farklı bir yardım kuruluşuna bağışlıyor. Sizin alışverişiniz, İyikod aracılığıyla farklı ihtiyaçlar için yardıma dönüşüyor ve bu yardım sizin sepet tutarınıza ya da alışverişinize hiçbir şekilde yansıtılmıyor.

KuponKodlari.com, İyikod aracılığıyla sunduğu tüm kodların geçerliliğini test ederek sonrasında sizlerin kullanımına sunuyor. Test edilerek sizinle buluşturulan bu kodlar, partner markalar tarafından KuponKodlari.com ile paylaşılıyor ve tamamen güvenli.

Aynı zamanda eklenti içerisinde sipariş sayısı, toplanan bağış ve bağış toplanan kurumlar kullanıcılar ile paylaşılıyor. Bağışların takibi için ise bağış rakamları ve ispat belgeleri de KuponKodlari.com tarafından kullanıcılar ile paylaşılıyor.

İyikod’un Sunduğu Fırsatlar, Alışverişi Kolay ve Avantajlı Hale Getiriyor

İyikod’un tek iyi yani bu yardımlar değil. Bu eklenti aynı zamanda size haftanın en avantajlı indirim kodlarını da sunuyor. Bu sayede alışverişlerinizi daha hesaplı hale getirmenize ve seçenekleri değerlendirmenize olanak sağlıyor. En sevilen markaların sizin için sunduğu indirim kuponları arasından her hafta en çok öne çıkan 10 tanesini değerlendirmek için haftanın en iyi 10 indirimi sayfasını ziyaret etmeniz yeterli.

Online alışveriş artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası ve hepimiz için en önemli nokta da uygun fiyatlarla ve indirimlerle alışverişlerimizi avantajlı hale getirmek. KuponKodlari.com ve İyikod, bu noktada size en güncel indirim kodlarını sunarak hem alışverişi çekici hale getiriyor hem de sizi mutluluk veren bir iyiliğin parçası haline getiriyor.

Siz de İyikod’u tarayıcınızda ücretsiz olarak kullanmaya başlayın, en sevdiğiniz markaların en güncel indirimlerini zahmetsizce takip etmenin tadını çıkarın.