Ana Sayfa Haberler Hediye Kartla...

Hediye Kartları

Mesafeler Sevgiyi Göstermeye Engel Değil! Hediye Kartı ile Sevdiklerinizi Mutlu Edebilirsiniz!

Hediye kartları, hayatımızı kolaylaştıran yenilikçi sunumlardan biridir. Çok iyi tanımadığınız insanlara, tanıdığınız ancak hediye seçimini ona bıraktığınız insanlara, hediye almak veya seçmek için pek vaktiniz kalmadığında hediye kartları yardımınıza koşar. Sadece belirli kurumların hizmete sunduğu bu kartlar, yine o kurumların belirlediği noktalardan alışveriş yapmanıza olanak tanır. Tek kullanımlık banka kartı gibi de düşünebileceğiniz bu kartları almak da kullanmak da oldukça basittir. Size özeldir, genellikle üzerinde bulunan kodlarla ödeme gerçekleşir. Bodo.com, modern zamanın en faydalı yeniliklerinden olan hediye kartlarını tüm deneyimleri için ödeme planı olarak kullanmakta. Yenilikçi tarzı, deneyim hediyelerini sunmanın güzel ve kolay bir yolu olarak. Bodo da sizlere sunulan deneyimleri sevdiklerinize sunduğunuzda gittikleri mekanlarda ödemeleri bu kartlarla gerçekleştiriyorlar. Bunun yanında e-sertifika ile gönderdiğiniz deneyimlerde ise yine aynı sistemle işleyen kullanım sağlanıyor. Mailinize gelen en renkli e-posta olan bodo e-sertifikalarını yazdırıp çıkararak kolayca ödemelerde kullanabilirsiniz.

Hediye kartları nasıl alınır

Hediyeler bizlere her zaman iyi hissettirmiştir. Düşünüldüğümüzü, değer gördüğümüzü bilmek ve bununla birlikte yeni bir hediyeye sahip olmak, gerçekten harika bir duygu. Hediye kartları da en az hediyeler kadar iyi hissettirir. Sevdiklerimiz için satın alabilmek de oldukça kolaydır. Alışveriş yapmayı düşündüğünüz mağazaya giderek, kasa bölümünden talebinizi oluşturun. Size söylenen minimum ve maksimum tutar dahilinde dilediğiniz miktarda para ödeyin ve sizin için oluşturulan hediye kartınız hazır. İçerisinde ödediğiniz miktar kadar para olan bu şık kartı, bir hediye kutusu veya paketi içerisinde sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Bodo.com dan alacağınız hediye kartlarında ise mağazaya gitmenize gerek yok. İnternet mağazası olan, bodo.com adresinden 1 ila 5 arası deneyim seçiyorsunuz https://bodo.com/tr/hediye-karti/ . Seçtikten sonra ödeme işlemleri kısmında özel tasarım bodo hediye kutusu tercih ediyorsunuz. Hediye kutusunun içerisine, seçtiğiniz deneyimlerin anlatıldığı resimli kartlar ve ödeme yapmanız için plastik hediye kartı yerleştiriliyor. Tebrik metninizi de içeren bu kutuyu satın almak için deneyimler arasından en yüksek fiyata sahip olanın ücretini ödüyorsunuz ve işte bu kadar!

Hediye kartları nasıl kullanılır?

Kartınızı aldığınız kurumun belirlediği yerlerden alışverişinizi yaptıktan sonra kasada kartınızı görevliye göstererek ödemenizi yapabilirsiniz. Ayrıca bu kartları tek seferde değil, harcamanıza göre birkaç seferde kullanmanızda mümkün. Size verilen bodo hediyesi örneğin, ‘’Özel Yelkenli Yat Gezisi’’ için bodo.com adresinden kartı aktive et kısmından basit bir şekilde aktif hale getiriyorsunuz. Daha sonra deneyimi gerçekleştirmek için gittiğiniz yerde ödemenizi yine bu kart aracılığı ile yapabilirsiniz. Bodo.com’da yer alan ‘’Yemek Kursu’’, ‘’Yatta Gün Batımı’’, ‘’Klasik Masaj’’, ‘’Kendi Aracınız ile Off Road Sürüş Eğitimi’’, ‘’Aile için Hafta Sonu SPA Tatili’’ gibi tüm deneyimler için aynı kullanım söz konusu. Üstelik bodo.com’dan aldığınız hediye kartlarınızı kullanmanız için tam 9 ay vaktiniz var! Bodo ile her şey mümkün!