Ana sayfa Emlak Finansevim il...

Finansevim ile Taksitle Ev Alma Fırsatı Yakalayın

Finansevim ile Taksitle Ev Alma Fırsatı Yakalayın

Finansevim ev alma yöntemleri konusunda alternatifleri en geniş olan firmalardan biridir. Bu sayede herkes kendine uygun olan ödeme yöntemini tercih ederek konut sahibi olmak için ilk adımını atabilmektedir. Üstelik firmanın şubeleşme hızı çok fazladır. Bu sayede gayrimenkul alımları için internet sitesi üzerinden işlem görülebileceği gibi şubelere giderek işlem görmek de mümkün olmaktadır. Taksitle ev alım fırsatı tek bir seçenek gibi görünmesine karşın anlatılacak olan alternatiflerin tamamı ile taksitli şekilde ev alımları gerçekleştirilebilmektedir.

100.000 TL Paranız Olsa Nasıl Yatırım Yapardınız? Sanal Para ile Deneyin!

Finansevim Kira Öder Gibi Ev Almak

Sisteme katılımcı olan bireyler Finansevim peşinatsız ev kampanyasını çoğunlukla tercih etmektedir. Ancak bu aşamaya gelene kadar herkes için aynı adımlar atılmaktadır. Bu neden yüzünden öncelikle sistemin başlama aşamasından bahsetmek doğru olacaktır. Yetkililer tasarrufa dayalı sistemlerden konut ya da arsa almak isteyenlerle bir görüşme yapmaktadır. Gerçekleştirilen görüşmesi esnasında bireylerin ihtiyaçları belirlenmektedir. Belirlenen ihtiyaçlara göre ise sahip olunması uygun olan ev için bir para miktarı ortaya konmaktadır.

Ev özelliklerine göre maddi olanakların belirlenmesinin ardından sıra ödeme aşamasına geçmektedir. İşte bu aşamadan sonra Finansevim taksitle ev alma açısından değişimler görülebilmektedir. Örneğin yetkililer bireylere peşinat ödemek isteyip istemediklerini sormaktadır. Sistemde peşinat zorunlu olmamasına karşın peşinat ve ara ödemelerle taksitlerin kısa süre içerisinde tamamlanmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Peşinatsız hareket eden bireyler Çekiliş Fonu’na dâhil olarak hareket etmektedir. Bu sayede çekişişle birlikte evlerine ne zaman sahip olabileceklerini öğrenmeleri mümkün olmaktadır.

Finansevim Taksitle Faizsiz Ev Almak

Katılımcıların Finansevim faizsiz ev alma alternatiflerinden tün fon seçimleri kapsamında istifade etmeleri mümkündür. Çünkü sistemin işleyişi farklı olmasına karşın faizsiz olma özelliği her daim devam etmektedir. Peşinat ve ara ödemelere de onay veren katılımcılar aylık taksitlerinin yanı sıra kendi isteklerine göre belirttikleri dönemlerde toplu ödemeler yapabilmektedir. Bu sayede taksitler destekleneceği için toplam borç tahminlerden daha kısa sürede bitebilmektedir. Bireyler özellikle konutlarına sahip olmalarından hemen sonra ödedikleri taksitlerin miktarını artırarak da borçlarını kısa sürede sona erdirmeyi seçebilmektedir.

https://www.finansevim.com.tr/taksitle-ev-alma-firsati/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here