Ana sayfa Haberler Faydalı Bilgiler Çocuklara Oyu...

Çocuklara Oyun Alanlarında Kullanılabilecek Malzemeler Nelerdir?

PAYLAŞ

Çocuklara Oyun Alanlarında Kullanılabilecek Malzemeler Nelerdir?

Günümüzde alışveriş merkezleri ortamlarında çocuklar için kurulan özel eğlence merkezleri farklı oyun alanlarını tercih ederek çocukların ilgisini çekmeye çalışmaktadırlar.

Bunun yanı sıra restaurant ve anaokulları park alanlarında çocukların keyifle oynayabileceği alanlar yer almaktadır. Çocuklarımızın oyun saatlerinde zamanını kaliteli geçirmesi için oyun parklarındaki çeşitlilik onların dikkat dağınıklığını da engellemektedir. Özellikle son yılların popüler oyun parkı olan top havuzu çocukların hayal dünyasına girerek farklı tasarımların da meydana gelmesini sağlamıştır.

Oyun Alanlarının Bir Numaralı Tercihi

Anaokulu ya da herhangi bir alanda çocukların rahat oynamaları ve vakit geçirmeleri için top havuzu, trambolin, kampet ya da çeşitli eğitici oyunlar oldukça faydalı olabilmektedir. Özellikle anaokulu çağındaki çocukların günlük olarak enerjilerini harcamaları için çeşitli park alanları ve oyunlar kendilerini iyi hissetmelerini sağlamaktadırlar.

Uzun yılar boyunca sektöre öncülük etmiş olan Dönmez Grup 2010 yılı itibari ile Fomtoys isimli markasını anaokulu malzemeleri ve park alanlarında tercih edilen büyük oyun parkları üretimini yapmaktadır. Markanın en büyük avantajı sektörde büyük firmalar ile çalışarak referansının güçlü olmasıdır. Ayrıca kaliteli oyun parkları üreterek hizmetine her zaman özen göstermesidir.

Yıllardır sektöre hizmet ederek kaliteden ödün vermeyen Fomtoys, top havuzu gibi büyük oyun parklarının ve anaokulu spor malzemelerinin üretimini yapmaktadır. Böylece müşteri memnuniyeti konusunda firmanın oldukça fazla özen gösterdiği bilinmektedir.

Sektörde iyi bir yer edilen bu firma e- ticaret alanında da kendini geliştirmek ve Türkiye’ nin her yerine bu hizmet özenini götürmek için web sayfası üzerinden satışa başlamıştır. Site içerisinde faaliyette bulundukları tüm malzemeler ve üretim yaptıkları oyun parkları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Oyun Parklarında E- ticaret

Fomtoys markası kurulduğu günden bu yana sürekli yükselişe geçerek kendini geliştirmeye açık bir markadır. Dünya ülkelerinde birçok fuarlara katılan marka Dünya firmalarından da olumlu tepkiler almıştır. Top havuzu, kampet, trambolin, anaokulu malzemeleri ve çeşitli park yapıları üretimi yapan firmanın e- ticaret konusunda da müşterilerine hassas bir şekilde hizmet verdiği bilinmektedir.

Web sitesi üzerinden satın alımlarda müşteri ile birebir iletişim kurularak istenilen renk ve ebatlarda üretim yapılabilmektedir. Top havuzu çocukların oynarken oldukça keyif aldığı park alanlarından biridir. Fomtoys bu konuda sektörde öncü olduğu gibi diğer ürün çeşitleri ile de kaliteden ödün vermeden güvenilir şekilde hizmetini müşterilerine sunmaktadır.

Çocuk sağlığı için uygun ürünlerin üretilerek anaokulu, restaurant, alışveriş merkezi ve açık alanlarda istenilen şekilde üretim yapıldığı için e- ticaret sitesinde de ürünlerin çeşitliliğine bakarak tercih yapabilirsiniz.

Markanın referansları arasında birçok okul ve restaurant zincirleri bulunmaktadır. Bilgi ve tecrübe ile beraber uzun yıllar boyunca sektörde gelişerek hizmet vermeye devam edecektir. Türkiye ve Dünya’ da oyun park alanlarının üretimi ile kaliteyi uygun fiyatla müşterilerine sunmaktadır.

Detaylar; http://www.fomtoys.com.tr adresinde.

PAYLAŞ