Ana sayfa Haberler EPAY İştiraki...

EPAY İştiraki Güvenli Ödeme Seçenekleri Astropay ve Paykasa

Güvenli Astropay için EPAY A.Ş

İnternet ortamında yapılan alışverişlerin ödemelerini yapmak için son zamanlarda sık kullanılmaya başlanan Astropay kart, EPAY A.Ş güvenliği ile daha rahat satın alınabiliyor.

Telefon dolandırıcılığı, internet dolandırıcılığı derken son zamanlarda sık yaşanan siber saldırılar, kullanıcıların güvenli alışveriş yapmalarını olumsuz yönde etkilemeye başladı. Her ne kadar Emniyet Genel Müdürlüğü dolandırıcılık vakalarının önüne geçmek için sürekli çalışmalar yapıp, vatandaşları buna karşı uyarsa da alınan tüm önlemlere rağmen yine de dolandırıcılık vakalarının önüne geçilmiyor. Ancak elektronik para kartı Astropay ile daha bir güvenli alışveriş yapılabiliyor.

Astropay, sahip olduğu teknik özellikler ve güvenlikler sayesinde kullanıcıların güvenli ödeme yapmalarına olanak tanıyor. EPAY A.Ş bünyesinde hizmet veren www.astropaycard.net, müşterilerinin güvenli alışveriş yapmaları ve kart kullanımı konusunda uyarıda bulunarak daha sağlıklı sonuç elde etmelerini sağlamaya devam ediyor.

EPAY A.Ş yetkilileri tarafından yapılan uyarıda, astropay kullanıcılarının telefon dolandırıcılığına karşı dikkatli olmaları istendi. Telefonla arayan kişilerle kredi kartı bilgilerinin paylaşılmaması ve özellikle 250 ve 500 dolar kartları satın alırken dikkatli olmaları istendi.

Savcı-Polis Kimliği ile arayanlara itibar etmeyin!

Son zamanlarda telefon dolandırıcılığı yönteminde kullanılan polis ve savcı kimlikleri ile vatandaşı arayarak para talebinde bulunanlara karşı uyarıda bulunan Astropaycart.net yetkilileri “Polis veya savcının telefonla arayıp para istemediğinin altını çizerek kesinlikle bu tip şeylere itibar edilmemesi gerekiyor” şeklinde açıklamada bulundu.

Astropay Kupon Kodları ile İlgili Uyarı!

Astropay kart kullanıcılarının sadece yasal sitelerdeki ödemeleri için kart kullanımı yapabileceklerini vurgulayan EPAY A.Ş yetkilileri, kart alışverişlerinde sitelerin orijinal olup olmadığını kontrol etmeleri gerektiği konusunda da uyardı.

Türkiye’nin resmi reselleri astropaycard.net sitesinden elektronik kart alışverişi yaparken SMS veya e-posta ile gelen kart kodunu bir yere not edip SMS ve e-postadan silinmesini öneren yetkililer, yasal olmayan yerlerde kullanılmaması gerektiği konusunda da uyarıda bulundu.

EPAY A.Ş Sanal kart alabileceğiniz Resmi siteleri listeledi.

Paykasa; Paykasa.org Güncel paykasa haberi üzerin’den bilgi alabilirsiniz.

Astropay; Astropaycard.NET

Paykwik: Epaykwik.com

Ukash: Ukash.web.tr

Paysafecard : Paysafecard.com

Cashixir: Ukash.web.tr/cashixir