Ana sayfa Haberler Dünya Ekonomi...

Dünya Ekonomisine Yön Veren Şirketlere Yatırım Yapın!

Dünya Ekonomisine Yön Veren Şirketlere Yatırım Yapın! 

QNB Finansinvest yurt dışı işlemler platformu ile dünyanın önde gelen borsaları her an elinizin altındadır. Platform üzerinden dijital olarak işlem yapmanın yanı sıra ABD piyasaları kapanana kadar telefonun diğer ucunda konusunda uzman müşteri temsilcileri sizlere yardımcı olmaktadır.

Facebook, Google veya Amazon gibi şirketlerin hisse senetlerine yatırım yapabilir, hisse senedinin temettü, bedelsiz sermaye artırımı gibi her türlü hak sahipliğine erişebilirsiniz. Geniş erişim ağı ile sadece ABD borsaları değil Londra, Almanya gibi Avrupa’nın da önde gelen borsalarına erişebilir, alış/satış işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Yurt dışı borsalarda sadece hisse senedi değil vadeli piyasalarda kaldıraçlı türev işlemlerde gerçekleştirilebilmektedir. EURUSD, Altın veya petrol gibi hemen hemen her türlü ürüne vadeli piyasalarda işlem imkânı sunulmaktadır.

Yurt dışı borsalarda işlem yapabilmek için QNB Finansinvest nezdinde bir hesap olması gerekmektedir. QNB Finansbank hesabı olan yatırımcılar dijital olarak, bankada hesabı olmayan yatırımcılar ise ıslak imzalı sözleşme imzalamak suretiyle hesap açılışı yapabilirler. Hesap açılış alt limiti 1.000 USD veya karşılığı Euro’dur.