Ana sayfa Haberler Çevirimvar.co...

Çevirimvar.com Tercüme ve Terminoloji Konferansı 2019’da Tek Türk Firması

Çevirimvar.com Tercüme ve Terminoloji Konferansı 2019’da Tek Türk Firması

100.000 TL Paranız Olsa Nasıl Yatırım Yapardınız? Sanal Para ile Deneyin!

Hiç şüphesiz ki uluslararası bariyerlerin zamanla ortadan kalkması ve uluslararası ilişkilerin daha canlı hale gelmesi ile birlikte tercüme sektörüne olan rağbet günden güne daha da artmaktadır. Durum böyle olunca, dünya üzerindeki tercüme hizmeti sunan insan kaynaklı ve bilgisayar tabanlı tercüme platformları sayısı da hızla artmaktadır. Bu sebepten dolayı da tercüme sektörünün daha ulaşılabilir ve etkili hale gelmesi için uluslararası birçok konferans düzenlenmektedir. Bunun en yakın örneğini de 12 Temmuz 2019 tarihinde Viyana’da düzenlenen Tercüme ve Terminoloji Konferansı ile görebiliriz. Genel hatları ile tercüme sektöründeki pazar ihtiyaçlarının ve buna bağlı olarak dil eğitiminin tartışıldığı bu konferansta Çevirimvar.com online tercüme bürosu tek Türk firma olarak katıldı.
Tercüme Sektöründe Referans Çok Önemli

Tercüme hizmetini belki kariyeriniz için belki eğitiminiz için belki de şirketiniz için çok önemli olan bir dosya veya metin için talep etmiş olabilirsiniz. Bu noktada hatalı veya eksik bir tercüme hizmeti sizi telafi edilemez sonuçlara sürükleyebilir. Bu nedenlerden dolayı, tercüme hizmeti almadan önce çalışacağınız tercüme ofisini araştırmalı ve mutlaka önceki işlerinize bakmalısınız. Çevirimvar.com online tercüme bürosu 12 Temmuz 2019 tarihinde Viyana’da gerçekleştirilen Tercüme ve Terminoloji Konferansı’na katılan tek Türk çeviri platformu olarak müşterilerine uluslararası platformda da tercih edildiğini kanıtlamış durumda.
Konferans Tercümesi Oldukça Kritik

Uluslararası konferanslarda dinleyiciler ile konuşmacılar arasında bariyerleri kaldıran konferans tercümesi mutlaka profesyonel tercümanlar tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde simultane ve anlık olan bir konferans tercümesi hizmeti sırasında herhangi bir hatanın geri dönüşü olmayacaktır. Bu nedenlerden dolayı, gerek yurt içi konferanslarda gerekse uluslararası konferanslarda tercih edilen platformlar her daim özenle seçilmektedir. Öyle ki, 12 Temmuz 2019 tarihine Viyana’da gerçekleştirilen Tercüme ve Terminoloji Konferansı’na katılan Çevirimvar.com online çeviri bürosu hem ISO Kalite Belgelerine sahip olarak hem de Türkiye başta olmak üzere tüm dünyada hatırı sayılır müşteri portföyüne ulaşarak tercih edilir bir firma olduğunu kanıtlamış durumda.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here