Ana sayfa Haberler Bodrum Dalama...

Bodrum Dalaman Havalimanı Transfer

BODRUM DALAMAN HAVALİMANI TRANSFER
Dalaman Muğla’nın bir ilçesi olup her yıl milyonlarca yolcunun hava yolu taşımacılığını kullanarak tatil yaptığı, ya da tatil merkezine ulaşım maksadıya geçtiği bir ilçedir. Bu güzel tatil merkezinde tatilinizi yapmaya karar verdiyseniz Seven&Star olarak Bodrum’dan Dalaman Havalimanı’na olan yolculuğunuzda VIP araçlarımız, güleryüzlü personelimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı lüks hizmet bakış açımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. bodrum transfer Uçuşunuz Bodrum üzerinden mi? Bodrum’da tatil yaparken bir de Dalamanı mı göreyim dediniz? Tatilinizin bir kısmını Dalaman’da mı geçirmek istiyorsunuz? Bodrum’dan Dalaman Havalimanı’a ulaşım konusunda tereddütleriniz mi var?

100.000 TL Paranız Olsa Nasıl Yatırım Yapardınız? Sanal Para ile Deneyin!

Her yıl milyonlarca insan tatil yapmak amacıyla Ege bölgesine akın ediyor. Bu tatilcilerin bir kısmı özel araçlarıyla, bir kısmı otobüsle, bir kısmı da uçak ile gitmek istediği bölgeye ulaşmak için yola çıkıyor. Her ne kadar konforlu vakit geçirmek için tatile çıksanız da terminallerden veya havalimanlarından tatilinizi geçireceğiniz bölgeye ulaşım adeta bir çile halini alabiliyor. Yıl içinde kısa bir süreliğine konforlu geçirmek isteyeceğiniz böyle günlerinizde Seven&Star size bu konforu sunuyor.

Tatilinizin bir kısmını Bodrum’da geçirdiniz bir süre de Dalaman Havalimanını kullanarak başka bir lokasyona seyahat etmek istiyorsunuz fakat Bodrum’dan Dalaman Havalimanı’na transferiniz esnasında zaman kaybetmek istemiyor musunuz? Seven&Star Bodrum Dalaman Havalimanı transfer hizmetiyle kendinizi bir yıldız gibi hissedeceksiniz.
Dalaman’da neler yapılır sorusu birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Her ne kadar personelimiz size bu konuda tüyolar verecek olsa da buradan size birkaç ipucu verelim; Dalaman, tarih, doğa ve denizi bir arada yaşamak isteyenlerin her yıl gelmek isteyebileceği bir yerdir. Buraya geldiğinizde tarihi yerleri görmek isterseniz, Hippokeme Antik Kenti’nde Roma ve Bizanslılardan kalma tarihi kalıntıları görebilirsiniz. Oktapolis Antik Kenti’nde Likyalılar’dan kalma kaya mezarları görebilirsiniz. Fethiye ve Köyceğiz’i Muğla’ya bağlayan eski Asma Köprü(Tarihi Ak Köprü)’den geçebilir, burada gözlerinizi kapatıp tarihin yaşanmışlıklarına dalabilirsiniz. Kapıdağı yarımadasında tarihi kalıntıları görebilirsiniz. Bunların dışında biraz daha yükseklere çıkarak Likyalılar’dan kalan Tlos Antik Kenti’ni ziyaret edebilirsiniz. Ulaşımı biraz zor olan fakat gördüğünüzde yorulduğunuza değecek Antik Demirciler Çarşısını ziyaret edebilirsiniz. Adrenalin tutkunuysanız Dalaman Çayı’nda rafting yapabilirsiniz. alacati transfer Yerel lezzetler ve organik ürünler arıyorsanız Dalaman halk pazarında aradıklarınızı bulabilirsiniz. Denize girmek için birçok seçeneğiniz vardır. Kapıdağı Yarımadası’ndaki koylarda hem denize girebilir, hem de tarihi kalıntıları görebilirsiniz. Günlük ağaçlarının arasından çıkıp denize girebileceğiniz Günlüklü Koyu, muhteşem manzarasıyla Ekinci koyu, yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan Sarsala Koyu, 1.5 saatlik yürüyüş sonrasında ulaşabileceğiniz Gökgemile Koyu en meşhur plaj rotalarındandır. Muğla’nın yöresel düğünleri meşhurdur. Denk gelirseniz birisini izleyerek bu anlara tanıklık edebilirsiniz.

Siz sadece gitmek istediğiniz yere karar verin, gerisini Seven&Star güvencesine bırakın. Bodrum’dan Dalaman Havalimanı’na lüks transfer hizmeti istediğinizde size bir telefon kadar yakınız. Beğeniniz için lüks iç donanımları ve ek özellikleriyle Mercedes Vito, Sprinter, Volkswagen Caravelle, Transporter, Crafter ve daha fazlasıyla siz değerli misafirlerimize hizmet sunmaktayız. İyi yolculuklar dileriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here