Ana sayfa Emlak Birevim İle K...

Birevim İle Kredisiz Ev Alma Fırsatları

BİREVİM İLE KREDİSİZ EV ALMA FIRSATLARI

100.000 TL Paranız Olsa Nasıl Yatırım Yapardınız? Sanal Para ile Deneyin!

Kredisiz bir ev sahibi olmak milyonlarca insanın hayali. Kiracı olmaktan kurtulmanın ve bir ev satın almanın pek çok yöntemi var. Kredi çekerek ev sahibi olmak da bunlardan sadece biri. Pek çok banka da bu konuda müşterilerine birçok avantaj sağlıyor. Ama kredi faizlerinin ödenmesi sırasında yaşanan zorluklar, çoğu zaman kısıtlı bir gelire sahip olan bireyler için çok büyük problemlere neden olabiliyor. Bir birikimi olmayan ve kredi de çekmek istemeyen kişiler için ev sahibi olabilmenin yolları da mevcut.

Konut kredisi çekmeden bir ev sahibi olmak isteyenlerin en fazla kullandıkları yöntemlerden bir tanesi, kampanyaları takip etmek ve kendilerine uygun olan evi bulmaktır. Güvenilir ve köklü inşaat firmalarının oluşturdukları kampanyaları takip edebilir, senet ile ev sahibi olabilirsiniz. Ancak bunun için, ev alacağınız firmaya çok dikkatli bir şekilde karar vermeniz gerekmektedir.

Konut kredisi kullanmadan ve geri ödemesinin yaratacağı zorluklardan çekinen insanların birçoğu da, grup aracılığı ile ev sahibi olmayı tercih ediyor. Birevim ile kredisiz ev alma fırsatları sayesinde, ev sahibi olmak isteyen insanlar, belli bir grubun içine dahi olmaktadırlar. Sahip olmak istedikleri evin bedeline ve ödemek istedikleri taksitlere göre belirlenmiş olan bu gruplarda, her ay bir taraftan taksitini öderken bir taraftan da ev sahibi olan bireylerin sayısı çok fazladır. Ayrıca istediğiniz zaman bu sistemden çıkabilirsiniz ve taksitlerinizi de erteleyebilirsiniz. Birevim ile kredisiz ev alma fırsatları, yalnızca müşteri odaklı bir yöntemle ilerlemektedir.

BİREVİM İLE KREDİSİZ EV SAHİBİ OLABİLMENİN ŞARTLARI

  • Birevim ile kredisiz ev alma fırsatları için Birevim’e başvuru yapmadan önce, almak istediğiniz evin tipine ve fiyatına karar verin.
  • Fiyata karar verdikten sonra, peşinat verip vermeyeceğinize karar vermeniz gerekmektedir. Daha sonra da aylık ödeyeceğiniz ücreti belirlemeniz gerekmekte.
  • Belirlediğiniz bu kararların doğrultusunda bir grubun içine dahil edileceksiniz.
  • Noter huzurunda yapılan kura çekilişinde de hangi ayda ev sahibi olacağınız kesinleşecektir.
  • Konut bedeli önceden belirlenecek olduğundan sonradan bir yükselme olmayacaktır ve ek ücret ödemeniz de gerekmeyecektir.
  • Taksit ödemelerinizi yaparken, maddi bir sıkıntı zamanında hesabı dondurabilme şansına sahipsiniz.
  • Ödemeler devam ederken evinizi kiraya verebilirsiniz ancak satışını yapamazsınız.

 

https://www.birevim.com/kredisiz-ev.html

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here