Ana sayfa Haberler Altın Çarşı i...

Altın Çarşı ile Kuyumculuk Sektöründe Yeni Bir Dönem Başladı

PAYLAŞ

Altin-46-kuyumcu

Altın Çarşı ile kuyumculuk sektöründe yeni bir dönem başladı

Altın Çarşı, kuyumcu ve mücevher üreticilerine özel, kapalı devre sektörel platformuyla kuyumculuğa yepyeni bir anlayış getiriyor.

“Kuyumculuk sektörünün geleceğiyiz” sloganıyla yola çıkan Altın Çarşı, kısa sürede büyük ilgi gördü.  5 ayda 58 ilden 1250’yi aşkın kuyumcunun üye olduğu Altın Çarşı’da her gün 200’den fazla kuyumcu para, zaman ve efor sarf etmeden alışveriş yapabiliyor. 

Altın Çarşı “Mücevherin Merkezi” olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Kuyumculuk sektöründe kuyumcu ve üreticilerin kendilerine özel hazırlanan masaüstü uygulamayla erişebildikleri güvenli ticaret merkezi Altın Çarşı, sektöre yepyeni bir anlayış getiriyor. “Kuyumculuk sektörünün geleceğiyiz” sloganıyla Türk Kuyumculuk Sektörünün küresel rekabet gücünü arttırmayı hedefleyen Altın Çarşı, kısa sürede büyük ilgi gördü. 5 ayda 58 ilden 1250’yi aşkın kuyumcunun üye olduğu Altın Çarşı’ya her geçen gün yeni üyeler eklenmeye devam ediyor.

Her gün 200’den fazla kuyumcu sistemde online olarak, üreticilerin modellerine atölye çıkış fiyatlarıyla doğrudan erişerek para, zaman ve efor sarf etmeden alışveriş yapabiliyor. Altın Çarşı sadece kalite ve fiyat avantajı ile değil, sunduğu diğer fırsatlarla da kuyumculara kazandırıyor.

Kuyumcular;

  • Altın Çarşı’ya ücretsiz üye oluyor,
  • Sektörel anlık piyasa verilerine ücretsiz erişiyor,
  • Yeni modeller üretildiği anda, aylarca beklemeden, ürünleri anında inceliyor,
  • Binlerce kaliteli mücevher modeline en uygun fiyatlarla ulaşıyor,
  • Ayar ve kalite kaygısı olmadan ürünleri seçiyor,
  • İstedikleri adet ve gramda ürün siparişi veriyor,
  • Bölge ve mesafe farkı gözetmeden ülke genelinde aynı fiyatlarla alışveriş yapıyor,
  • Altın/TL havale, kredi kartı gibi farklı ödeme seçeneklerini kullanıyor,
  • Ve tüm siparişlerini güvenli kurye (sigortalı, zırhlı araç, silahlı eleman) ile Türkiye’nin herhangi bir noktasında 1-3 gün arasında teslim alıyorlar.

Adını 16’ıncı yüzyılda Kapalı Çarşı’nın içinde sarraf, kuyumcu ve antikacıların bulunduğu, güven ve müşteriye saygı kavramlarıyla özdeşleşmiş olan bölümden alan Altın Çarşı, geleneksel ticaret ahlakıyla en son teknolojileri birleştirerek kuyumculuk sektörüne yepyeni bir soluk getiriyor.

Kuyumcular gerekli belgelerle www.altincarsi.com web sitesi üzerinden veya Kuyumcukent Showroom’a şahsen başvurarak hemen ücretsiz üye olup, en uygun fiyatlarla doğrudan üreticilerden alışveriş yapmaya başlayabilirler.

Altın Çarşı hakkında:

Altın Çarşı, kuyumculuk sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuş, kuyumcu ile üretici arasındaki alışverişi ve iletişimi kolaylaştıran güvenli ticaret merkezidir.

Altın Çarşı sayesinde kuyumcular, kendilerine özel hazırlanan masaüstü uygulamayla tek bir merkez üzerinden üye üreticilerin kaliteli ve en uygun fiyattaki binlerce altın mücevher modelini, para, zaman ve efor sarf etmeden, atölye çıkış fiyatlarıyla doğrudan üreticiden satın alabilir.

“Kuyum sektörünün geleceğiyiz” sloganıyla yola çıkan Altın Çarşı, Türk Kuyumculuk Sektörünün hız, özgünlük, kalite, yenilikçilik ve verimliliğini; dolayısıyla küresel rekabet gücünü arttırmayı hedeflemekte ve “Mücevherin Merkezi” olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Güncel Altın ve Gram Altın Yorum ve Analizleri

PAYLAŞ