Ana Sayfa Tunç Şatıroğlu Videolar Uzun Vadeli Y...

Uzun Vadeli Yatırım İçin Cazip Hisseler, Mayıs 2022

Info Yatırım’da yayınlan hisse tavsiyelerim hakkında bilgi için: bit.ly/yatiriminfo
Teknik analiz sırları eğitimimi incelemek ve eğitime katılmak için https://kanalfinans.info adresini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun vadeli yatırım için cazip hisseler videomdaki hisseler yatırım tavsiyesi değildir. Burada sadece temel analiz değerleme oranlarına göre bu hisselerin ucuz olduğu anlaşılmalıdır. Burada yapılan çalışma analist tavsiyeleri olumlu olan hisselerin arasından değerleme oranlarına göre ucuz ve uzun vadeli yatırım için cazip olanlarının filtre edilmesidir. Sadece Mayıs ayı için değil uzun vade için düşünmek gerekir. Uzun vade bir yıl ve üzeri demektir. 6.5.2022 kapanış değerlerine göre oluşturulmuştur.

Videoda anlattığım hisselere ait liste: https://kanalfinans.com/raporlar/borsa-hisse-analiz/hisse-onerileri

Borsada uzun vadeli yatırım için cazip hisseleri bulmak için bu videomuzda EquityRT programını kullandım. Holding, gayrimenkul yatırım ortaklıkları ve bankaları için F/K ve Piyasa Değeri / Defter Değeri oranlarına göre bir filtreleme ve finans dışı şirketler için Firma Değeri / Faiz Vergi Amortisman Öncesi Kâr ve F/K oranlarıyla ayrı bir filtreleme yaptım.

Borsa İstanbul’daki bütün hisselerin F/K, Piyasa Değeri / Defter Değeri ve FD/DVAÖK oranlarını görmek için tıklayın: https://kanalfinans.com/raporlar/borsa-hisse-analiz/fk-ve-pddd-oranlarina-gore-pahali-ve-ucuz-hisseler

Piyasa Değeri / Defter Değeri, F/K ve FD/FVAÖK (EV/EBITDA) Oranları Nedir? https://youtu.be/DMdo3ilEwdk

Bir hissede hedef fiyat nasıl belirlenir? https://www.youtube.com/watch?v=5pUML90VhZ0

Hakkımda: https://magic.ly/Tunc
Twitter hesabım: https://twitter.com/TuncSatiroglu
Analizde kullandığım Tradingview programı için: http://tr.tradingview.com/

SPL Düzey 3 lisansımı görüntülemek için:
https://lsts.spl.com.tr/EmployeeUser/DigitalBadge/E62FD53F-7A5E-4666-B2C3-DB54F7F2D534
Analizde kullandığım indikatörler hakkında daha fazla bilgi için bu video izleyebilirsiniz: Tradingview Kullanarak Teknik Analiz Yapalım https://youtu.be/FiBWzAIX_Kc
————————————-
Videomuzu beğenmeyi ve abone olmayı lütfen unutmayın.
Ayrıca sitemiz: https://kanalfinans.com

source