Ana Sayfa Tunç Şatıroğlu Harici Videolar #CANLI '...

#CANLI '' #DOLAR 21 TL OLACAK'' | KÜRESEL FIRTINA | Tunç Şatıroğlu #altın #euro

Twitter:

Facebook:
https://www.facebook.com/yenicagtelev…
İhbar Hattı:
WhatsApp: 0541 418 15 15

Yasal Uyarı: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Hazine ve Maliye Bakanı Dr. Nureddin Nebati, enflasyonla mücadele için kararlılık mesajları vererek, “Türkiye güzel bir yolda. Kimsenin en ufak bir endişesi dahi olmasın. Gerekirse ecdadımız gibi gemileri karadan yürütür, yolumuzdan, hedefimizden sapmayız” dedi.
Bu cümleyi nasıl değerlendiriyorsunuz?

Gemileri karadan yürütmek, “500 TL’lik banknot”lar olabilir mi? Ve 500 liralık banknot basılırsa ne olur?
Dijital katılım bankası, neyin işareti? Tüm bankaların dijital şubeleri, internet bankacılığı var zaten?
Bakan Nebati’nin bu açıklamasında yer alan enflasyonla ilgili bir bölüm var: “Enflasyon üzerinde kararlı adımlarımızı atmaya devam edeceğiz. Savaşımız enflasyonla ilgili olacak. Atmış olduğumuz adımlarla enflasyon beklentilerini günbegün iyileştireceğiz ve oluşan enflasyon ataletini de yine bizler kıracağız”
Atılan adımları Enflasyonla mücadele için yeterli görüyor musunuz?

12 nisanda 14,59 olan dolar, bugün 14.79… 20 kuruşluk artış var. Bu artış büyür mü sizce?

Euro’daki düşüşü neye bağlıyorsunuz?
FED’in piyasadan dolar çekeceği söylentisi var katılır mısınız?

ABD Merkez Bankası’nın (Fed) agresif sıkılaşma politikası bizi nasıl etkiler?

#YeniçağTV
#Yeniçağ
#TunçŞatıroğlu
#Ekonomist
#Bitcoin
#Dolar
#Kasırga
#21TL
#Avrasyayatırım
#Ekonomi
#Faiz
#MerkezBankası
#MB
#Economy
#ElonMusk
#Twitter
#FED
#ABD
#Europe
#altın
#HamzaYardımcıoğlu
#RemziÖzdemir
#CüneytAkman
#MuratMuratoğlu
#AtillaYeşilada
#euro
#ErkanÖz
#DevrimZelyut
#BayramBaşaran
#HaticeKolçak
#İslamMemiş
#selçukgeçer
#gramaltın

Merkez Bankası faiz artırım kararı doları nasıl etkiler? Merkez Bankası faiz artırımı ekonomiyi nasıl etkiler? FED faiz artışı doları nasıl etkiler? FED faiz artışı altını nasıl etkiler? Merkez Bankası faiz artıracak mı? En iyi hisse senetleri hangileri? En çok kazandıracak hisseler? Borsadaki en iyi senetler hangileri? Dolar 2022 yılında nereye çıkacak? Petrol fiyatları neden yükseliyor? Dolar nerede duracak? Bu seviyede dolar alınır mı? Merkez Bankası faiz indirimi sonuçları ne olur? Dolar nereye kadar yükselecek? Borsa neden yükseldi? Merkez bankası ne kadar para bastı? Merkez bankası faiz indirecek mi? Dolarda yeni hedef neresi? Dolarda teknik seviyeler neler? Amerika’da enflasyon doları nasıl etkiler? Amerika’da 30 yılın en yüksek enflasyonu. Borsa neden yükseliyor? Borsa nereye kadar yükselir? En iyi hisseler hangileri? Yabancılar borsada alıyor mu? Borsa ne zaman patlayacak? Parayı nereye koymak gerek? Dolar yorumu, dolar analizi, bitcoin nereye kadar yükselecek, bitcoin neden yükseliyor, dolarda hedef, altın yorumu, altın analizi, altında hedef, borsa yorumu, borsa analizi, en iyi yatırım araçları neler, konut fiyatları ne zaman düşer, ev fiyatları neden artıyor, enflasyon neden çıkıyor, enflasyonun nedenleri, enflasyon nasıl düşürülür, faizler ne zaman düşecek, bankalar güvenli mi, bankadaki paraya el konulur mu, salgın ne zaman bitecek, Dolar teknik analizi, altın teknik analizi, borsa teknik analizi. 2022 dolar ne olur? 2023 dolar ne olur? Kur korumalı mevduat zarar ettirir mi? Kur korumalı mevduat getirisi nasıl hesaplanır? FED faiz artırımı ne zaman başlayacak? Amerikan Merkez Bankası faiz artırımları doları nasıl etkiler? Enflasyon doları nasıl etkiler? Merkez Bankası faiz indiriminin sonuçları ne olacak? Merkez daha ne kadar faiz indirecek? Faiz indirimleri devam edecek mi? anlık dolar kuru, dolar analiz, dolar yorumları, altın analiz, altın yorumları, borsa, kripto para borsası, kripto paralar, bitcoin, btc 26 Nisan dolar kuru 1 Euro 1 Dolar 1 Gram Altın 1 Bitcoin Awax

source