Ana Sayfa Emlak Evrim Kırmızı...

Evrim Kırmızıtaş Başaran: Saksıda Olsun, Toprağınız Olsun

SAKSIDA OLSUN ,TOPRAĞINIZ OLSUN!

İstanbul’da her bölgenin değerli olduğu ya da değerleneceği bir gerçek…

Gayrimenkul alanında Dünya Birincisi Evrim Kırmızıtaş Başaran; İstanbul’da her bölgenin değerli olduğu ya da değerleneceğine dikkat çekti….

“Üçüncü köprü ve üçüncü havaalanı İstanbul’da Tem’in kuzeyinin daha fazla değerlenmesini sağlayacak…Önümüzdeki on yılda ulaşım, sağlık ve eğitim yatırımlarının en iyi olduğu lokasyonlar fazla prim yapacak yerlerin başında gelecektir. Anadolu Yakasında Bağdat Caddesi, Çamlıca, Tuzla, Sancaktepe ve Ataşehir, Avrupa Yakası’nda ise Fulya, Bomonti, Şişli, Büyükdere caddesi aksında, Çatalca ,Arnavutköy ve Bahçeşehir, Ispartakule ve Hoşdere aksındaki gayrimenkullerin daha da değerlenmesini bekliyorum.” dedi.

İstanbul’da saksıda olsun, toprağınız olsun payı bir gerçek…

İŞADAMI olmayıp GAYRİMENKUL ZENGİNİ olmak…

Evrim Kırmızıtaş Başaran,yaptığı açıklamalarda ;

“Parasını ciddi bir şekilde değerlendiren bir çok müşterilerim var, kendileri gayrimenkul zengini…Malını riske atmak istemiyor, hayatını kira gelirleri ile idame ettiriyorlar.

Gayrimenkul ,özellikle İstanbul’da hiçbir zaman zarar etmiyor , çünkü

İstanbul ‘un taşı toprağı altın ve çoğu gizli işadamları sadece gayrimenkul alış-satışı ile gelirlerini artırıyorlar…

DAR GELİRLİ AİLELER KONUT DEĞİL DÜKKAN ALSIN!!

Arsa her zaman geleceğe dönük ciddi bir yatırımdır.

Ticari olarak paranızı değerlendirmek istiyorsanız ev değil dükkan alın. Konutlar her zaman 30-35 yılda kira getirisini amorti eder ..Ama kira getirili dükkan almanız hem çok daha kısa sürede konuttan daha hızlı amorti edecek kendisini hem de daha fazla kira getirisi getirip, kazanç elde edeceğiniz bir gerçek…