Ana sayfa Emlak Faizsiz Ev Al...

Faizsiz Ev Almanın En Güvenilir Yolu: Eminevim

Eminevim’in yenilikçi ve paylaşımcı yaklaşımı sayesinde artık banka kredisine muhtaç olmadan peşinatsız ve faizsiz ev sahibi olabilirsiniz. Gayrimenkul sahibi olmak istediğinizde ihtiyacınız olan kredi desteğini sağlayabileceğiniz bir banka bulmak için oradan oraya koşturmanıza gerek yok! Eminevim’in kapısını çalmanız yeterli… Üstelik Eminevim’in yardımlaşmaya dayalı sisteminde borcunuz gecikmeye uğradığında bile faiz ödemezsiniz. Çünkü Eminevim’in öncelikli hedefi sizin yatırımlarınızdan maksimum kar sağlamak değil, ilhamını Anadolu’nun imece usulü yardımlaşma sisteminden alarak, herkesin dayanışma içinde peşinatsız ve faizsiz ev sahibi olmasına olanak sağlamak!

Kredisiz Ev Almak Eminevim ile Çok Kolay
Şimdiye kadar ev sahibi olmak isteyip, nakit birikimi bulunmayan her bireyin başvurduğu ilk yer bankalar, denediği ilk çözüm ise kredi almaktı. Durum böyle olunca bankaların yüksek faiz oranları, başlangıçta ödenen toplu paralar bir çok kişiyi olumsuz etkileyerek ev almaktan alıkoyuyordu. Faizsiz ev sahibi olmak günümüz şartlarında hayal olmuştu. Şimdi ise herhangi bir peşinat dahi ödemeksizin hayalinizdeki o faizsiz ev, Eminevim güvencesi ile ayağınıza geliyor! Eminevim sisteminde peşinat yok, faiz yok! Satın almak istediğiniz evin bedeli üzerine başlangıçta sadece cüzi bir organizasyon bedeli ekleniyor. Bunun haricinde toplam nakit ihtiyacınız sizin yaşam standartlarınıza uygun olarak belirlediğiniz ödeme planına göre 120 aya kadar vadelendirilebiliyor. Vade sayısı değişse de satın almak istediğiniz faizsiz ev için ödeyeceğiniz toplam para değişmiyor. Bir çok çözüm önerisi ile hizmet veren Eminevim, isteyen müşterilerine belli bir miktar peşinat vererek daha erken ev sahibi olma imkanı da tanıyor. Böylece isteyenler hem peşinatsız hem faizsiz ev alma seçeneklerini, isteyenler ise belli bir peşinat ödeyerek daha erken faizsiz ev sahibi olmayı tercih edebiliyor. Bu noktada karar tamamen sizin!

Faizsiz, Kredisiz ve Peşinatsız Ev Sahibi Olmak İçin Çözüm: Eminevim
İster çekilişli sisteme, ister vade ortası sisteme dahil olarak hem peşinatsız hem de faizsiz ev sahibi olabilirsiniz. Çekilişli sistemde ödeme planınızda yer alan vade sayısına göre 40 kişiden 120 kişiye varıncaya kadar farklı sayıda kişinin yer aldığı gruplara dahil olabilirsiniz. Bu sistemde her gruptan her ay noter huzurunda yapılan çekiliş sonucunda ismi çıkan bir kişiye satın almak istediği evin toplam bedeli verilir. Böylece her ay bir kişinin faizsiz ev sahibi olması sağlanmış olur. Toplumumuzda kadınlar arasında yapılan altın günü ile aynı mantığa sahip bir sistemdir. Daha az kişinin yer aldığı gruplara katılmak için belli bir miktar peşinat ödeyerek faizsiz ev sahibi olmayı tercih edebilirsiniz. Çekilişli sisteme alternatif olarak evinizi teslim alacağınız tarihin net olarak belli olmasını istiyorsanız vade ortası sisteme yönelebilirsiniz. Bu sistemde faizsiz ev sahibi olmak için, toplam vade sayısının yarısına gelmeniz beklenir. Toplam taksitlerin yarısı ödendiğinde Eminevim güvencesi ile size ihtiyacınız olan toplam nakit temin edilir. Bu noktada ev sahibi olduktan sonra ödemeye devam edebilirsiniz.

Eminevim, çok sayıda çözüm önerisi ile kısa yoldan ve stressiz bir şekilde ev sahibi olmanıza olanak sağlar. Ödeme zorluğu yaşadığınız dönemlerde taksit dondurma, erteleme veya yapılandırma gibi seçenekler sunarak yaşadığınız zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olur. Siz de peşinatsız ve faizsiz ev sahibi olmak istediğiniz halde gereken nakdi bulamıyorsanız, strese kapılmayın! Almak istediğiniz evin bedelini ve bütçenize uygun ödeme planını belirleyerek Eminevim‘e gelin, hayalinizdeki evi keyifle satın alın!