Ana Sayfa Eğitim Teknik Analiz...

Teknik Analiz Eğitimi 14 – MACD İndikatörü

MACD nedir? Ne gösterir? Teknik analizde nasıl kullanılır?

Tunç Şatıroğlu ile “Teknik Analiz Sırları” Eğitimi

Tunç Şatıroğlu’nun “Teknik Analiz Sırları” Eğitimi piyasada karşınıza çıkan teknik analiz eğitimlerinden farklıdır. Bu eğitimde yalnızca teknik analize ilişkin nedir, nasıl kullanılır, çizilir, gösterilir gibi “teknik” bilgileri değil bu işin felsefesini, risk/fayda ilişkisini, strateji ve kendini disipline etmenin yollarını öğreneceksiniz.

Teknik analiz tek başına yeterli olmamakla birlikte size çok büyük paralar kazandırmaz. Teknik bilgiler edinip, göze güzel gözüken grafikler çizmekle para kazanamaz; disiplinsiz, sistemsiz ve stratejisiz giriştiğiniz işlemlerle büyük paralar kaybedebilirsiniz.

Tunç Şatıroğlu’nun “Teknik Analiz Sırları” Eğitimi 2 ana bölümden oluşmaktadır. 1. Bölümde 10 ana başlık ve 27 video anlatımında “teknik” bilgileri “nedir, nasıldır”ın ötesinde Tunç Şatıroğlu’nun tecrübesinden gelen katkılar ve püf noktaları ile öğreneceksiniz. 2. Bölümde ise teknik analizin tamamlayıcısı olan sistem oluşturma, risk yönetimi ve strateji konuları işlenmektedir. Eğitim toplam 33 videodan oluşmaktadır.

Eğitimde yalnızca videolar bulunmamaktadır. Öğrendiklerinizi pekiştirmek ve bilginizi kontrol etmek için aralarda soru ve testlerle karşılaşacaksınız.

Ayrıca yalnızca bu eğitimi alanların ücretsiz üye olarak erişebileceği bir foruma da ulaşacaksınız. Forum eğitim sonrası sorularınız, aklınıza takılanlar ve kendinizi daha fazla geliştirmenize olanak sağlayacaktır.

Teknik Analiz Sırları eğitimi ile teknik analizi öğrenerek yatırım fırsatlarının nasıl değerlendirebileceğinizi öğreneceksiniz.

Teknik Analiz Sırları eğitimi ile sistemli ve disiplinli olmayı öğreneceksiniz.