“Teknik Analize Giriş” 17 Mart’ta Başlıyor…

“Teknik Analize Giriş” 17 Mart’ta Başlıyor…

PAYLAŞ

 

Kurulduğu günden bu yana ekonomi ve finans dünyasının önemli isimlerinin bilgi, görüş ve deneyimlerini izleyicileriyle paylaşan Kanal Finans’ta çok özel bir program başlıyor:

Umut Gümülcineli ile “TEKNİK ANALİZE GİRİŞ”

Umut Gümülcineli tarafından yatırımcıları teknik analiz konusunda bilgilendirmek amacıyla hazırlanan bu programda, temel kavramlar, trendler, Fibonacci düzeltme seviyeleri gibi konuların yanı sıra, önemli indikatörler ve formasyonlar da örnekleri ile ele alınıyor.

Umut Gümülcineli ile “TEKNİK ANALİZE GİRİŞ” videolarını 17 Mart’tan itibaren her hafta sonu Kanal Finans’ta izleyebilirsiniz.

UMUT GÜMÜLCİNELİ KİMDİR?

Dokuz Eylül Üniversitesi İ.İ.B.F. Ekonometri bölümü mezunu olan Umut Gümülcineli, Matriks Bilgi Dğt. A.Ş. de Eğitmen, Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. de Hazine Departmanında Yetkili olarak görev yapmıştır ve halen Foreks Bilgi İletişim Hizmetlerinde Teknik Analiz Proje Yöneticisi olarak çalışmaktadır.

Kadir Has Üniversitesi Finans Mühendisliği Yüksek Lisans Programında Finans Laboratuarı derslerini vermektedir. İTÜ Matematik Mühendisliğinde staj uygulamalarında, İleri Teknik Analiz Uygulamaları programını yürütmektedir.

Bir dönem Turkcell Hazine Departmanına danışmanlık yapmış ve bir çok aracı kurum ve bankada çeşitli seminerler vermiştir.